Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

goingforthepower

Bu kadar düşük bir kürde testislerimin bu kadar küçülme sebebi nedir?

Önerilen İletiler

arkadaşlar merhaba 150mg bolde 150mg testo ve 40mg turinabol kullanıyordum.  4.haftaya girecegim ve ilk kürüm. yalnız küre başlar başlamaz 5.günde testislerim hızla kücülmeye basladı. bazı konustugum kisiler bu kadar düşük dozajda testislerimin küçülmemesi gerektiğini söylediler. bu neye işaret? nasıl 5.günde testislerim bu kadar hızla kücüldü? normal bir şey mi? lütfen bilgisi olanlar bilgilerini benimle paylaşsın. teşekkür ederim.

edit: bu arada sperm sayımda çok fazla azalma var. eskiden faşır fuşur gelen meni kür boyunca çeyregi kadar anca geliyordur. 

tarihinde goingforthepower tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    790

5. günde bolde b si çalışmaz. Testo henüz devreye girmiştir ancak onda da doz çok düşük bu kadar çabuk lh fsh ı sıfırlayacağını düşünmüyorum. Geriye bana göre şüpheli bir tek turinabol kalıyor. Hayatım boyunca hiç kullanmadım açıkçası etkilerini de bilemiyorum. Onun yerine anadrol kullanmanı tavsiye edebilirim.

Bu durum aslında doğal da olabilir. Şu anda ilaca başladığın için sürekli kontrol ediyorsun belki daha önce de arada böyle oluyordu sen fark etmiyordum. Çünkü her insanda zaman zaman testisler küçülür büyür. Bu normaldir.

Diğer taraftan c vitamini, çinko ve arginine desteği alabilirsin. Testisleri ve libidoyu ciddi koruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey, Bir saat önce yazdı:

5. günde bolde b si çalışmaz. Testo henüz devreye girmiştir ancak onda da doz çok düşük bu kadar çabuk lh fsh ı sıfırlayacağını düşünmüyorum. Geriye bana göre şüpheli bir tek turinabol kalıyor. Hayatım boyunca hiç kullanmadım açıkçası etkilerini de bilemiyorum. Onun yerine anadrol kullanmanı tavsiye edebilirim.

Bu durum aslında doğal da olabilir. Şu anda ilaca başladığın için sürekli kontrol ediyorsun belki daha önce de arada böyle oluyordu sen fark etmiyordum. Çünkü her insanda zaman zaman testisler küçülür büyür. Bu normaldir.

Diğer taraftan c vitamini, çinko ve arginine desteği alabilirsin. Testisleri ve libidoyu ciddi koruyor.

inanin psikolojik değil, neredeyse %90 kücülme yasandı diyebilirim. belki garip gelecek ama testislerimi naturalken de sürekli kontrol ederdim. öyle %10 %20 lik bir kücülme degil . bence de turinaboldan ama neden bilmiyorum. sperm sayim cok azaldi ve cok kücüldüler 

Preworkout, Bir saat önce yazdı:

Garip bi durum testoyu 200mg çıkarıp dene istersen.

mix ürün hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
goingforthepower, 1 dakika önce yazdı:

mix ürün hocam. 

MİX ÜRÜNLERDEN UZAK DURMAK LAZIM. AYRICA DAHA İLAÇLARIN AÇILMASI İÇİN ÇOK ERKEN. KÜRE GİRMEDEN ÖNCE GENEL Bİ TEST YAPTIRDIN MI. BELKİ VÜCUDUNDA BAŞKA BİR RAHATSIZLIK VARDIR. İLAÇLAR BUNU TETİKLEMİŞTİR. DEDİĞİN ÜRÜNLERİN KÜRÜNDEYİM BENDE MİX DEĞİL VE DOZAJ DAHA FALZA ŞUAN 9. HAFTADAYIM ATROFİ NEREDEYSE SÖZ KONUSU DEĞİL. ATROFİ KORUYUCU ÜRÜNLER KULLANMAK LAZIM...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

MİX ÜRÜNLERDEN UZAK DURMAK LAZIM. AYRICA DAHA İLAÇLARIN AÇILMASI İÇİN ÇOK ERKEN. KÜRE GİRMEDEN ÖNCE GENEL Bİ TEST YAPTIRDIN MI. BELKİ VÜCUDUNDA BAŞKA BİR RAHATSIZLIK VARDIR. İLAÇLAR BUNU TETİKLEMİŞTİR. DEDİĞİN ÜRÜNLERİN KÜRÜNDEYİM BENDE MİX DEĞİL VE DOZAJ DAHA FALZA ŞUAN 9. HAFTADAYIM ATROFİ NEREDEYSE SÖZ KONUSU DEĞİL. ATROFİ KORUYUCU ÜRÜNLER KULLANMAK LAZIM...

gerçekten diyorum 4. 5. günde testislerim hızla kücülmeye basladı. doktora gözükmeli miyim neden bu kadar hızlı kücüldü anlamıyorum şimdiden psikolojimi bozdu ya neredeyse onda ikisi kaldı testislerimin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
goingforthepower, Şimdi yazdı:

gerçekten diyorum 4. 5. günde testislerim hızla kücülmeye basladı. doktora gözükmeli miyim neden bu kadar hızlı kücüldü anlamıyorum şimdiden psikolojimi bozdu ya neredeyse onda ikisi kaldı testislerimin 

Psikolojini etkilememesi için kan değerlerine baktırıp ona göre bir yol izleyebilirsin. Kür sırasında illa küçülür. kür sonrası toparlanır. Magnezyum al. Hergün 50 gr çinko al. citrulline alabilirsin. vucuttaki nitrik oksit miktarının artmasıyl biraz daha rahatlarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
goingforthepower, 25 dakika önce yazdı:

Panik yapmaya gerek yok git doktora görün.Atrofi için ilaçlar var.Anladığım kadarıyla kafana çok takmışın relax ol herşeyin çözümü elbet var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612

Bazı erkeklerin cinsel sağlığı pamuk ipliğiyle bağlı duruyor.Öyle değerlerdeki, bir milim değişse herşey alt üst olacak şekilde.Yasadığın durum testislerinin çok hassas olduğunu gösteriyor.Arkadaşların da dediği gibi enjeksiyon steroidler henüz açılmamış çalışmıyor olması muhtemel.Fakat tablet steroid turinabol (!) baskılamış olabilir.

Psikolojik olarak ciddi fiziksel değişiklikler oluşturmak mümkün değil.Testisler daha çok fsh ve biraz da lh aktivitesine hassaslar.Daha önce de yazmıştım testislerdeki dokuların en az 2/3 oranı, sperm üreten hücrelerden oluşuyor ve fsh hormonuna tepki veriyorlar.Testisdeki ciddi derecede küçülme, bu hücrelerin fsh uyartımı alamayıp devredışı kalması, atrofi veya ölümü akla getirebilir.Pct öncesi kullandığımız hmg hcg vb. ilaçlar kısa sürede testisleri geliştirdiği gibi tam tersi durumda da, baskılandığında hızla küçülmesi mümkün olabilmektedir.Fakat dediğim, gibi bıçak sırtında bir hormonel sistemi olan erkeklerde bu dengenin bozulması çok kolaydır.Geri dönüş de bir o kadar sıkıntılı geçebilir.

Tablet ilaçlar hızla çalışırlar ve toksisitesi vucuda daha fazladır.Mümkünse kullanmamak iyi olacaktır.Benim de kendi deneyimim, winstrol kullandığımda hızla testisler küçülüyor.Bu durumun önüne geçebilmek için haftalık düzenli düşük doz hcg veya hmg kullanılabilir.Fakat bu ilaçlar da extradan östrojen seviyesini yükselttiklerinden kürün amacı dışına çıkmasına yol açabilirler.Dikkatli ve kontrollü kullanmakta yarar var.

Bu tip hassasiyeti olanların kürlerini uzun tutmamalarını öneririm...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 18 saat önce yazdı:

Bazı erkeklerin cinsel sağlığı pamuk ipliğiyle bağlı duruyor.Öyle değerlerdeki, bir milim değişse herşey alt üst olacak şekilde.Yasadığın durum testislerinin çok hassas olduğunu gösteriyor.Arkadaşların da dediği gibi enjeksiyon steroidler henüz açılmamış çalışmıyor olması muhtemel.Fakat tablet steroid turinabol (!) baskılamış olabilir.

Psikolojik olarak ciddi fiziksel değişiklikler oluşturmak mümkün değil.Testisler daha çok fsh ve biraz da lh aktivitesine hassaslar.Daha önce de yazmıştım testislerdeki dokuların en az 2/3 oranı, sperm üreten hücrelerden oluşuyor ve fsh hormonuna tepki veriyorlar.Testisdeki ciddi derecede küçülme, bu hücrelerin fsh uyartımı alamayıp devredışı kalması, atrofi veya ölümü akla getirebilir.Pct öncesi kullandığımız hmg hcg vb. ilaçlar kısa sürede testisleri geliştirdiği gibi tam tersi durumda da, baskılandığında hızla küçülmesi mümkün olabilmektedir.Fakat dediğim, gibi bıçak sırtında bir hormonel sistemi olan erkeklerde bu dengenin bozulması çok kolaydır.Geri dönüş de bir o kadar sıkıntılı geçebilir.

Tablet ilaçlar hızla çalışırlar ve toksisitesi vucuda daha fazladır.Mümkünse kullanmamak iyi olacaktır.Benim de kendi deneyimim, winstrol kullandığımda hızla testisler küçülüyor.Bu durumun önüne geçebilmek için haftalık düzenli düşük doz hcg veya hmg kullanılabilir.Fakat bu ilaçlar da extradan östrojen seviyesini yükselttiklerinden kürün amacı dışına çıkmasına yol açabilirler.Dikkatli ve kontrollü kullanmakta yarar var.

Bu tip hassasiyeti olanların kürlerini uzun tutmamalarını öneririm...

hocam zaten turinabol tablet bitti neredeyse. 3 günlük bir şey kaldı size şunu sormak istiyorum; testislerimin bu kadar hızlı kücülmesi geç toparlayacağına bir işaret midir? yani bu kadar düşük dozajdan bu kadar hızlı etkilendiysem bunun anlamı geç toparlayacağım mıdır? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

150 mg testo alıp 40 mg turinabol kullanıyorsun. Küçülmemesi imkansız zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
goingforthepower, 4 saat önce yazdı:

hocam zaten turinabol tablet bitti neredeyse. 3 günlük bir şey kaldı size şunu sormak istiyorum; testislerimin bu kadar hızlı kücülmesi geç toparlayacağına bir işaret midir? yani bu kadar düşük dozajdan bu kadar hızlı etkilendiysem bunun anlamı geç toparlayacağım mıdır? 

Bence öyle gibi, ama endişeye gerek yok.İlk 3 küre kadar sorun yaşamayabilirsin, sonrasında zorlaşır.

Turinabol için şüphelerim var, uyduruk bir markaysa içindeki en iyi ihtimalle danabol-anapolon tarzı bir şey olabilir veya daha da kötüsü metil testosteron olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Feng, 4 saat önce yazdı:

Siz hangi markalari onerebilirsiniz abi

Marka yazmama bakma, içeriği doğru ve olması gereken aktif hammaddeye sahip, güven veren herhangi bir üretim olabilir.Ama tabiki yıllardır kabul görmüş ve çoğu insanın iyi dediği bilinen ürünler de güven veriyor insana... @Loving le iletişime geçebilirsin yardım için.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 10.10.2021 - 13:20 yazdı:

Bence öyle gibi, ama endişeye gerek yok.İlk 3 küre kadar sorun yaşamayabilirsin, sonrasında zorlaşır.

Turinabol için şüphelerim var, uyduruk bir markaysa içindeki en iyi ihtimalle danabol-anapolon tarzı bir şey olabilir veya daha da kötüsü metil testosteron olabilir.

unigen marka turinabol kullanyorum abi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.