Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Trlakf

Tren çalışıyor mu

Önerilen İletiler

Trlakf    4

Vücudu temizledikten sonra yeni bi küre girdim tren e. testo e. aradan 8 hafta geçti test yaptırdım ama trenin çalıştığından emin olamadım haftada 2ml tren 4 ml testo vuruyorum.

Screenshot_20211007-112813.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ljung-Box    10

testo çalışmış ama tren ne yazıkki çalışmamış 

prolaktin ve progesteron un fırmalası gerekirdi.

daha bilgili arkadaşlar daha detaylı yorum yapacaklardır.

sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Hey maşallah 4 ml testo. 

Bir de şu Ml hesabı arabaların km'de kaç kuruş yaktığı gibi muallak bir durum. Çünkü litre fiyatı artıyor sürekli

Ml'de ise kaç mg ilaç var bilemiyoruz. Dolayısıyla 4 ml 1000 mg da olabilir 800 mg'da olabilir 400 mg'da olabilir.

E2 hello jinekomasti der gibi duruyor. Dikkatli olmakta fayda var.

Prolaktin pek oralı olmamış, tren genellikle prolaktini hedef alır ama trenin çalıştığını zaten tren kendisi belli eder derler hep.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Bildiğim kadarıyla tren deca gibi ilaçlar Prolaktin i direkt yükseltir. ya ilaç çalışmamış yada çok fazla arimidex vb. ilaç kullanmışsındır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4
Rdm, 22 saat önce yazdı:

Hey maşallah 4 ml testo. 

Bir de şu Ml hesabı arabaların km'de kaç kuruş yaktığı gibi muallak bir durum. Çünkü litre fiyatı artıyor sürekli

Ml'de ise kaç mg ilaç var bilemiyoruz. Dolayısıyla 4 ml 1000 mg da olabilir 800 mg'da olabilir 400 mg'da olabilir.

E2 hello jinekomasti der gibi duruyor. Dikkatli olmakta fayda var.

Prolaktin pek oralı olmamış, tren genellikle prolaktini hedef alır ama trenin çalıştığını zaten tren kendisi belli eder derler hep.

Kullandığım ilaçların mgı baya düşük gibime geliyor temin ettiğim yer A.K sitesi testo belki ama tren fos çıktı maalesef.

Askabar, 20 saat önce yazdı:

Bildiğim kadarıyla tren deca gibi ilaçlar Prolaktin i direkt yükseltir. ya ilaç çalışmamış yada çok fazla arimidex vb. ilaç kullanmışsındır.

Aramotaz kullanmadım hiç çünkü trenin buna engel olduğunu biliyoruz tren çalışsa e2 yükselmezdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Trlakf, Şimdi yazdı:

Aramotaz kullanmadım hiç çünkü trenin buna engel olduğunu biliyoruz tren çalışsa e2 yükselmezdi.

aromataz östrojen için trende prolaktin yükselir ve ona arimidex novaldex cabaser dostinex gibi ilaçlar engel olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Trlakf, 25 dakika önce yazdı:

Bu bilgileri nerden alıyorsunuz bilmiyorum ama haftalık 1000mg testo ve 400 mg tren alan birinin biraz daha tecrübeli olması lazım. Testonun yanında Hangi ürünü kullanırsanız kullanın masteron, bolde aklınıza ne gelirse anti aromataz kullanmalısınız. Hurafe bilgiler var yurtdışında hiç kullanılmıyor gibi. Bi iletişime geçip ifbb prolara hatta koçlarına sorun bakalım kullanıyorlar mı kullanmıyorlar mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Wh00, 20 dakika önce yazdı:

Bu bilgileri nerden alıyorsunuz bilmiyorum ama haftalık 1000mg testo ve 400 mg tren alan birinin biraz daha tecrübeli olması lazım. Testonun yanında Hangi ürünü kullanırsanız kullanın masteron, bolde aklınıza ne gelirse anti aromataz kullanmalısınız. Hurafe bilgiler var yurtdışında hiç kullanılmıyor gibi. Bi iletişime geçip ifbb prolara hatta koçlarına sorun bakalım kullanıyorlar mı kullanmıyorlar mı? 

Test almadan ezebere anti-aromataz kullanılmamalı. İlaçlar her vücutta aynı etkileri göstermiyor. Üç yıldır kesintisiz testo alıyorum ve son bir yıldır hiç anti-aromataz kullanmadım. Kürlere nasıl girdiğin, hangi anabolizanları kullandığın, öncesinde östrojenin durumu nasıl, sonrasında nasıl, beslenme şeklin (sadece sürekli tavuk ile beslenme bile östrojeni ciddi arttırabiliyor), ilaçlara bağışıklığın, reseptör hassasiyetin ya da benim gibi doğuştan devamlı düşük östrojen eğilimi vs.. bir çok etmen devreye giriyor. Test sonucu aksiyon almak en temizi olacaktır.

Unutmayalım ki kullanılan gereksiz anti-aromataz kürü baltalar. Özellikle bulk kürlerinde hedef daha çok su tutmaktır. Östrojen en iyi taşıyıcı hormonlardandır. Definasyonda ise östrojen çok fazla baskılanırsa adrenalini ve agresifliği arttırır. Bu nedenle gereklilik halinde kür içinde anti-östrojenlerin kısa esterleri yerine uzun esterler tercih edilmelidir. Örneğin nolvadeks uzun, arimideks kısa esterdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Mickey, 1 saat önce yazdı:

Test almadan ezebere anti-aromataz kullanılmamalı. İlaçlar her vücutta aynı etkileri göstermiyor. Üç yıldır kesintisiz testo alıyorum ve son bir yıldır hiç anti-aromataz kullanmadım. Kürlere nasıl girdiğin, hangi anabolizanları kullandığın, öncesinde östrojenin durumu nasıl, sonrasında nasıl, beslenme şeklin (sadece sürekli tavuk ile beslenme bile östrojeni ciddi arttırabiliyor), ilaçlara bağışıklığın, reseptör hassasiyetin ya da benim gibi doğuştan devamlı düşük östrojen eğilimi vs.. bir çok etmen devreye giriyor. Test sonucu aksiyon almak en temizi olacaktır.

Unutmayalım ki kullanılan gereksiz anti-aromataz kürü baltalar. Özellikle bulk kürlerinde hedef daha çok su tutmaktır. Östrojen en iyi taşıyıcı hormonlardandır. Definasyonda ise östrojen çok fazla baskılanırsa adrenalini ve agresifliği arttırır. Bu nedenle gereklilik halinde kür içinde anti-östrojenlerin kısa esterleri yerine uzun esterler tercih edilmelidir. Örneğin nolvadeks uzun, arimideks kısa esterdir.

Gereksiz alınmasıda - alınmamasıda kürü baltalar. 

Sizin durumunuzda muhtemelen 3 yıl kesintisiz testo kullanınca aldığınız testoya duyarsızlaştınız.  Bu da sağlıklı birşey değil, şuan gelişim devaml için ya sürekli doz arttırımı yapılmalı yada yan ürünler eklenmeli. 

Östrojen sodyum ve su tutumunu gerçekleştirir 

Östrojenin taşıyıcı özelliğini şöyle anlatıyım; Östrojen> İnsülin sentezi > glikozun hücrelere taşınması. 

Ama burda bahsedilen östrojen değerleri arkadaşın attığı yükseklikte değil. 

Bulkta bahsedilen östrojeni gereğinden fazla baskılamamak. 

Baskıladığımız (0) yarattığı agresifliğin nedeni; Östrojen düştükçe serotonin azalır. Seretonin azaldıkça sentezlediği melotonin azalır. 

Ama gel gelelim ki definasyonda podyuma çıkıcak birinin östrojeni 0 a çekmesi gerekir.  Ne kadar düşük östrojen o kadar iyi definasyon. 

Muhtemelen sizinde 6aylık bir pctden sonra  tekrar östrojen hassasiyetiniz normale döneceğini düşünüyorum. Doğuştan düşük olup olmaması ile ilgili bir bilgim yok ama 3 sene içerisinde 2 sene kullanıp son 1 sene kullanmıyorsanız bu doğuştan olandan da az durumda. 

Şunuda söyliyim bahsettiğim hiçbir test yapmadan böyle şeylere inanarak anti aromataz kullanmamak. 

(Test yapmıyorsan yapamıyorsan o anti aromataz alınacak. Kürün baltalanmasın istiyorsan kendini tanımıyorsan test yapıcaksın.)

Jinekomasti olucağına bir miktar daha az gelişim daha iyi bir seçenek. 

Şahsen ne zaman birşeye duyarsızlaştığımı hissetsem herşeyi keser  prengly ve tomoksifenden oluşan ufak bir protokol yapar yoluma öyle devam ederim. Ve bu şekilde şuan ilk kürümden daha az mgler kullanarak daha iyi gelişim sağlarım. 

1000mg testolar 400tren enantlar vs. Bana vaovvluk geliyor. 500 testo 350 bolde çok yeterli benim için. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Wh00, 6 dakika önce yazdı:

Sizin durumunuzda muhtemelen 3 yıl kesintisiz testo kullanınca aldığınız testoya duyarsızlaştınız.  

İnsan vücudu doğumundan ölümüne testosteron salgılıyor aksine git gide azalan bir yelpazede duyarsızlık olmuyorken dediğiniz nasıl oluyor hocam kafam karıştı biraz benim de?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
forbit, 36 dakika önce yazdı:

İnsan vücudu doğumundan ölümüne testosteron salgılıyor aksine git gide azalan bir yelpazede duyarsızlık olmuyorken dediğiniz nasıl oluyor hocam kafam karıştı biraz benim de?

Evet doğal olarak salgılıyor. Dışardan almıyor. Burda bahsettiğimiz konu dışardan alınan testosteron ve vücudun buna alışması. Doz arttırımınıda bu yüzden yapmıyor musunuz? O zaman ömür boyu hiç kesmeden 300-500 testo alıp gelişime neden devam etmiyoruz? Maalesef benimle ilgili açık bulup eleştirmeye çalısıyorsunuz sürekli ama ya okumuyorsunuz ya da fazla heyecandan ne sorduğunuzu veya ne ye cevap verdiğinizi bilmiyorsunuz.

Şöyle bir iddiam da yok; her yazdığım harfi harfine doğru veya net olarak öyle diye. Hormonlar için dünya üzerinde bir sürü araştırma var. Ucu açık ve “şu” diyebileceğimiz bir kavram yok. Bildiklerimiz, benim veya sizin bildiğiniz %lik dilimlerde doğru olarak kabul edilen yani %100 doğru olmayan şeyler. Tek bir hormona dosyalarca makale yazılabilir ve tam nokta konulucakken en sonunda %1 bir ihtimal gelir bütün yazılanları çürütür. Ama bu makalenin doğru olmadığı anlamına gelmez. Mesela örnek olarak ardaşın doğuştan düşük östrojeni varmış ve bir makale yazılırken onunkisi baz alınmaz veya benim çok yüksek diyelim bende baz alınmam. 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
gönderildi (düzenlendi)
Wh00, 5 dakika önce yazdı:

Evet doğal olarak salgılıyor. Dışardan almıyor. Burda bahsettiğimiz konu dışardan alınan testosteron ve vücudun buna alışması. Doz arttırımınıda bu yüzden yapmıyor musunuz? O zaman ömür boyu hiç kesmeden 300-500 testo alıp gelişime neden devam etmiyoruz? Maalesef benimle ilgili açık bulup eleştirmeye çalısıyorsunuz sürekli ama ya okumuyorsunuz ya da fazla heyecandan ne sorduğunuzu veya ne ye cevap verdiğinizi bilmiyorsunuz.

Şöyle bir iddiam da yok; her yazdığım harfi harfine doğru veya net olarak öyle diye. Hormonlar için dünya üzerinde bir sürü araştırma var. Ucu açık ve “şu” diyebileceğimiz bir kavram yok. Bildiklerimiz, benim veya sizin bildiğiniz %lik dilimlerde doğru olarak kabul edilen yani %100 doğru olmayan şeyler. Tek bir hormona dosyalarca makale yazılabilir ve tam nokta konulucakken en sonunda %1 bir ihtimal gelir bütün yazılanları çürütür. Ama bu makalenin doğru olmadığı anlamına gelmez. Mesela örnek olarak ardaşın doğuştan düşük östrojeni varmış ve bir makale yazılırken onunkisi baz alınmaz veya benim çok yüksek diyelim bende baz alınmam. 

Obsesif kompulsif yanınıza denk geldiğim için üzüldüm. Size soru sorulması konusunda herkese karşı böyle değerlendiriyorsanız üzücü bir durum. Teşekkürler

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
forbit, 1 dakika önce yazdı:

Obsesif Kompulsif yanınıza denk geldiğim için üzüldüm. Size soru sorulması konusunda herkese karşı böyle değerlendiriyorsanız üzücü bir durum. Teşekkürler

Maalesef şu zamana kadar ki kişisel cevaplarımızdan, şuan ki gibi kullandığınız sıfatlar bana sizi böyle düşündürüyor. Herkese olan bir yaklaşımım değil. Tabi yine de yanılıyorsunuz derseniz, benim hatam 🙏

Konuya dönücek olursak. Mickey arkadaşımız yine yukarda yazdığım parametrelerden dolayı haklı olarak test yapılarak kullanılmalı diyor. ve bende yine haklı olarak test yapılmıyorsa kullanılmalı diyorum. 

Test=Doğru olan. (Mickey)
Test yoksa= Doğru olarak kabul edilen. (Wh00)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Wh00, 2 saat önce yazdı:

Gereksiz alınmasıda - alınmamasıda kürü baltalar. 

Sizin durumunuzda muhtemelen 3 yıl kesintisiz testo kullanınca aldığınız testoya duyarsızlaştınız.  Bu da sağlıklı birşey değil, şuan gelişim devaml için ya sürekli doz arttırımı yapılmalı yada yan ürünler eklenmeli. 

Östrojen sodyum ve su tutumunu gerçekleştirir 

Östrojenin taşıyıcı özelliğini şöyle anlatıyım; Östrojen> İnsülin sentezi > glikozun hücrelere taşınması. 

Ama burda bahsedilen östrojen değerleri arkadaşın attığı yükseklikte değil. 

Bulkta bahsedilen östrojeni gereğinden fazla baskılamamak. 

Baskıladığımız (0) yarattığı agresifliğin nedeni; Östrojen düştükçe serotonin azalır. Seretonin azaldıkça sentezlediği melotonin azalır. 

Ama gel gelelim ki definasyonda podyuma çıkıcak birinin östrojeni 0 a çekmesi gerekir.  Ne kadar düşük östrojen o kadar iyi definasyon. 

Muhtemelen sizinde 6aylık bir pctden sonra  tekrar östrojen hassasiyetiniz normale döneceğini düşünüyorum. Doğuştan düşük olup olmaması ile ilgili bir bilgim yok ama 3 sene içerisinde 2 sene kullanıp son 1 sene kullanmıyorsanız bu doğuştan olandan da az durumda. 

Şunuda söyliyim bahsettiğim hiçbir test yapmadan böyle şeylere inanarak anti aromataz kullanmamak. 

(Test yapmıyorsan yapamıyorsan o anti aromataz alınacak. Kürün baltalanmasın istiyorsan kendini tanımıyorsan test yapıcaksın.)

Jinekomasti olucağına bir miktar daha az gelişim daha iyi bir seçenek. 

Şahsen ne zaman birşeye duyarsızlaştığımı hissetsem herşeyi keser  prengly ve tomoksifenden oluşan ufak bir protokol yapar yoluma öyle devam ederim. Ve bu şekilde şuan ilk kürümden daha az mgler kullanarak daha iyi gelişim sağlarım. 

1000mg testolar 400tren enantlar vs. Bana vaovvluk geliyor. 500 testo 350 bolde çok yeterli benim için. 

Katılıyorum. Nazik yaklaşımınız için de teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.