Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Pharmagen marka steroid ?

Önerilen İletiler

Sayrox    60

Selam arkadaşlar yeni kullanmaya başladım markayı bugün ilk enjeksiyonu yaptım kullanan varsa görüşlerinizi alabilirmiyim marka hakkında ?

Yakın süreç içinde kan tahlili yapıp çalışıp çalışmadığını kontrol edecem saygılar.

Alman malı olduğu felan yazıyor hikaye tabiki tr mali ürün salon sahibine güvendik bakalım hayırlısı 

IMG-20211006-WA0008.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayrox    60

Kardeşim bu birşey ifade etmiyor zaten Türk malı oldugunu Türkiye de üretildiğini biliyoruz ürünün önemli olan çalışması ilacın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Sayrox, 07.10.2021 - 08:14 yazdı:

Kardeşim bu birşey ifade etmiyor zaten Türk malı oldugunu Türkiye de üretildiğini biliyoruz ürünün önemli olan çalışması ilacın.

O da bir yazı tura işte Türk malı olan hepsinde var kimisi çalışıyor kimisi yarım yamalak kimisi hiç çalışmıyor. Olay o zaten yapacak bir şey yok dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7
Sayrox, 06.10.2021 - 23:11 yazdı:

Selam arkadaşlar yeni kullanmaya başladım markayı bugün ilk enjeksiyonu yaptım kullanan varsa görüşlerinizi alabilirmiyim marka hakkında ?

Yakın süreç içinde kan tahlili yapıp çalışıp çalışmadığını kontrol edecem saygılar.

Alman malı olduğu felan yazıyor hikaye tabiki tr mali ürün salon sahibine güvendik bakalım hayırlısı 

kullanıcı arkadaştan ilaçın çalışma konusunda yorum alabilirmiyiz. ödem vs şiş yapıyormu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@onur_6161 Selam siz ilacı nerden buldunuz?

Yeni kullaniyorum ödem sorunu yok enjeksiyon tekniği yerine göre oluşabilir tabiki o ayrı konu. Henüz 1 hafta olmadı çalışıp , çalışmadığı hakkında fikrim yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7
Sayrox, 11.10.2021 - 12:32 yazdı:

@onur_6161 Selam siz ilacı nerden buldunuz?

Yeni kullaniyorum ödem sorunu yok enjeksiyon tekniği yerine göre oluşabilir tabiki o ayrı konu. Henüz 1 hafta olmadı çalışıp , çalışmadığı hakkında fikrim yok.

ARKADAŞ ALMADI DHA AMA DÜŞÜNÜYOR O.A HOCADAN ALACAK İZMİR BU POST ALTINA YAZARSIN ETKILERİNİ İLERLEYEN GÜNLERDE

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerb10    3

İlaç hakkında yaşadıklarını anlatırsan iyi mi kötü mü diye çok memnun olurum arkadaşım, inş memnun kalırsın

Sayrox, 13.10.2021 - 20:49 yazdı:

@onur_6161 toplam 1000 mg test e enjekte ettim 10 gün cuma günü kan tahlili var bakalım sonuclar ne durumda 

Kan tahlili sonuçları çıktı mı dostum nedir durum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Sonuçlar çıktı konutu açtığım gün 500 test e 500 deca 

Pazar günü 250 test e 250 deca 

Perşembe günü dün 250 test e 250 deca kullanıldı toplam 9 gün.

Lh'ın 0 olma sebebi başka bir kürden çıktım biraz boşluk bıraktım en son Total test 270 di lh 0,03 dü 

Maşallah diyelim O.A hocaya ❤️

Screenshot_2021-10-15-19-40-38-157_com.android.chrome.jpg Screenshot_2021-10-15-19-40-31-511_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Dozajlama ilerleyen zamanlarda canını sıkacak bilgin olsun.Testo her zaman yüksek olmalı diğer Anabolizandan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Sayrox, 15 saat önce yazdı:

Lh'ın 0 olma sebebi başka bir kürden çıktım biraz boşluk bıraktım en son Total test 270 di lh 0,03 dü 

Hocam bu testleri hangi birimde verdin ne dedin ? ben devlet hastanesini gittim yapmadılarda 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Gördüğün gibi devlet hastanesi ben enfeksiyon, dahiliye,genel cerrahi, göğüs hepsinde veriyorum. Her ay farklı poliklinikte veriyorum ki doktor sorun yapmasın. 😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Omerb10    3
Sayrox, 21 saat önce yazdı:

Gördüğün gibi Total testosteron E2 

Decanın çalışıp çalışmadığını nereden anladın hangi sonuçtan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Estradiol fırlamış kardeşim gördüğün gibi benim 750 sustanon aldığım dönemlerde dahi östrojenim 50 yi geçmedi 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Sayrox, 16.10.2021 - 22:28 yazdı:

Estradiol fırlamış kardeşim gördüğün gibi benim 750 sustanon aldığım dönemlerde dahi östrojenim 50 yi geçmedi 

Hocam merhaba,  pharma gen  almayı düşünüyorum,  siz kullandığınız için  yorumlarınızı görüşlerinizi paylaşırmısınız,  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
proviron35, Bir saat önce yazdı:

memnun musunuz çalısıyor mu 

Uzak durun .. Yerli çöp ürünü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proviron35    0
PowerWave, 03.12.2022 - 01:16 yazdı:

Uzak durun .. Yerli çöp ürünü 

neden cidden cok mu kötü calısıyor diyenler var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
proviron35, 16 dakika önce yazdı:

neden cidden cok mu kötü calısıyor diyenler var

Dostum çalışıyor denmesi ilacı vücuduna alabilirsin anlamına gelmez. Steril olduğundan emin olduğun ilaçlara yönel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Sayrox, 15.10.2021 - 20:00 yazdı:

Deca dan kaynakli e2 fazla yukselmis mct kullanmani oneririm e2nin kafasina vurmak lazım muazzam bir su tutumu olabilir suan vucutta ama deca dozu kesince sonuc kotu olmasin dikkat edelim gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proviron35    0
otopsicikedi, 11.12.2022 - 15:36 yazdı:

Dostum çalışıyor denmesi ilacı vücuduna alabilirsin anlamına gelmez. Steril olduğundan emin olduğun ilaçlara yönel.

çevremde kullanan var ödem yapıyor diyorlar ama calısıyor diyor hepsi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: tms
      Kürde kullandığım ürünler =
      Haftalık 500mg Testesteron Enanthat 400mg Boldenon 200 mg DecaDurabolin Kürün 4.Haftasına girdim , şu ana kadar toplam 6 enjeksiyon oldu .
      Kür önceside TRTdeydim( 2 yıldır ) Sabah yaptırdığım tahlil sonuçları ;
      30.05.2022  =   0.35ml Sustanon x 2 ( Pazartesi-Perşembe )  15.05.2023  =   0.35ml Sustanon x 2 ( Pazartesi-Perşembe )  24.12.2023 =   0.35ml Sustanon x 2 ( Pazartesi-Perşembe )  Etkilerini merak ettiğim için Subkutan enjeksiyon yapmıştım. Yukarıdaki 3 test TRT zamanınında yaptığım testlerdi , karşılaştırma yapabilmeniz için koydum , trtdeyken haftalık aldığım 0.70ml Sustanonla şu an aldığım testesteronun arasında sadece %15 civarı bir fark var.
      Prolaktin değeri  yerlerde Decanın bu zamana kadar arttırmasını gerekmiyor muydu ? ( Dostinex hiç kullanmadım ). Estrojende azalma var boldenon mu işe yarıyor acaba diye düşünüyorum ama Testesteronu bile çöp görünen bir firmanın Boldenonun dolu çıkması da olasılık harici. @rastlantisal @metinav @Askabar @otopsicikedi
      Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Yazan: voSaydin
      Herkese selamlar. marka bu fotoğrafını attığım marka. Merak ettiğim genel olarak ilaçların, öncelik olarakcise treni, decası ve boldenonun çalışıp çalışmadığı.
      Fiyatlar oldukça uygun, daha önce bir arkadaşım trenini kullanıp memnun kaldığını söyledi. Bilen var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.