Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Square

Hangi bulk kürü ?

Önerilen İletiler

Square    4

2 yıllık spor geçmişim ve 1 adet kür geçmişim var 2 küre giricem 66 kilo 168 im su tutmak istemiyorum ve yan etkisi az olan ilaç kombinasyonu yapmak istiyorum gerçi boldenon ile deca arasındayım kafam çok allak bullak oldu 10 hafta boldenon kullandım fakat etkisi az gördüm zararınıda görmedim Bulk 1 küründe karar kıldım ama etkisiz olur diye korkuyorum boldenon süresinimi uzatsam acaba ?

BULK 1

1-12 hafta 500mg/hafta testosterone enanthate

1-12 hafta 25-50mg proviron / gün

1-6 hafta danabol 40mg/gün

4-12 hafta 400mg/hafta boldenone

BULK 2

1-4 hafta danabol 40mg

10 hafta

-500 mg test.enanthate

-400 mg trenbolone enanthate

-400 mg boldenon-günlük

-25 mg proviron

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243

Hocam selamlar sizin aklınız allak bullak benim ki gayet yerindey di taaki yazdıklarınızı okuyana kadar benimkiler de allak bullak oldu şuan :lol::lol:

Su tutmak istemiyorum ? Bu ne demek tam olarak acaba ? Anabolik ürünlerin amacı vücutta su tutmaktır zaten tutmuyorsa çalışmıyordur ilaç. O kaslar 2 ayda hava ile mi şişiyor zannediyorsunuz ? İlacın vücut da tuttuğu su ile o şekilde oluyorsunuz. Misal kür sonrası neden kayıplar oluyor ? Çünkü ilaç etkisini yitiriyor vücut suyu veriyor sonra küçülüyorsunuz. Ha şunu derseniz anlarım misal kas ile deri arası su tutumundan o olmadan zaten yine imkansız ölüm diyeti yapacaksınız ki anca öyle ama bu ürünler oldukça boldenon ve deca imkansız zaten en temel su tutan ürünler bunlar. Zarar görmezsiniz zaten bakın avrupa yıllaca anabolik bir kaç grubu kesmezler testo hariç çünkü onun malesef bazen geri dönülmez noktalara götürdüğü kişiyi doğrudur ama abd arkadaşımın anlattığına göre prolar tanıdığı birden fazla pro 5 yıldır kesmeden testoyu devam ediyorlarmış sistem mantık nedir öğrenemedim henüz elbet.

Ben 2. kür derim mesela. sizce neden 1 önce oradan başlayalım sonra neden bence 2 oradan devam edelim :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4
Hocam selamlar sizin aklınız allak bullak benim ki gayet yerindey di taaki yazdıklarınızı okuyana kadar benimkiler de allak bullak oldu şuan :lol::lol:

Su tutmak istemiyorum ? Bu ne demek tam olarak acaba ? Anabolik ürünlerin amacı vücutta su tutmaktır zaten tutmuyorsa çalışmıyordur ilaç. O kaslar 2 ayda hava ile mi şişiyor zannediyorsunuz ? İlacın vücut da tuttuğu su ile o şekilde oluyorsunuz. Misal kür sonrası neden kayıplar oluyor ? Çünkü ilaç etkisini yitiriyor vücut suyu veriyor sonra küçülüyorsunuz. Ha şunu derseniz anlarım misal kas ile deri arası su tutumundan o olmadan zaten yine imkansız ölüm diyeti yapacaksınız ki anca öyle ama bu ürünler oldukça boldenon ve deca imkansız zaten en temel su tutan ürünler bunlar. Zarar görmezsiniz zaten bakın avrupa yıllaca anabolik bir kaç grubu kesmezler testo hariç çünkü onun malesef bazen geri dönülmez noktalara götürdüğü kişiyi doğrudur ama abd arkadaşımın anlattığına göre prolar tanıdığı birden fazla pro 5 yıldır kesmeden testoyu devam ediyorlarmış sistem mantık nedir öğrenemedim henüz elbet.

Ben 2. kür derim mesela. sizce neden 1 önce oradan başlayalım sonra neden bence 2 oradan devam edelim :kah

Teşekkür ediyorum ilk önce ilgilendiğiniz için doğru diyosunuz sanrm su tutmadan nasıl kas yapıcaz benim oluşturmak istediğim vucut böyle powerlifterlar gibi kaslı ama yağlı görünmek değil parça parça olmak onun için su toplayıp şişmek değil az su toplayıp ama kastan kilo almak istiyorum ne yesem yarıyo zaten bana istesem yemek yiyere 75 kilo bile olurum ama amacım kilo almak değil fit model görünümünde olmak

2. olarak yan etki konusu test ve boldenonun yan etkisi yok denilecek kadar az ben herkese tavsiye edebilirm ne saç döküyo ne hormonu bozuyo güvenli bi ilaç benim gözümde ama trenbolone denilen ilaç tamam daha etkili bi ilaç ama yan etkilerine bi baktığımda saç dökülmesi testesteron üretiminin kalıcı olarak durdurulması falan filan kas yapıcaz diyede gay olmayalım :D korkularım bunlar

peki sizce neden 2. kürü tavsiye ettiniz acaba ?

Edit : saç dökülmesi var bende ve bu benim için çok önemli ayrıca böbrek taşı falan oluyodu böbreklerimde çok sağlıklı sayılmaz şu yazıyı okumuştum trenbolon zararları kısmında

''İdrarı koyu yapar ve böbrekler için de çok zararlıdır. Agresiflik, akne saç dökülmesi, prostat büyümesi gibi önemli yan etkileri yapar.''

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

başlangıc ıcın bırıncı kur yeterlı dıye dusunuyorum .. trenbolone gıbı cok androjenık bır ılac kullanırsan daha alt sevıyelerdekı steroıdler senı bır sonrakı kurlerde senı kesmıycektır .. ayrıca bır ılac ne kadar androjenık o kadar yan etkılı .. az androjenıklerden baslamanda fayda var ..ılk kurunude paylasırsan sevıyenı ogrenebılırız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.