Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

corey

İlk Kür( multitesto(gep), decadurin(gep),danabol ve boldenon

Önerilen İletiler

corey    44

Selam arkadaşlar. ilk kürüm için,

-Gep'in multi testo 350 mg(toplam 20 ampül),

- Decadurin 200 mg (toplam 20 ampül)

- 2 kutu danabol

- 2 tane de 200 lük boldenon aldım;

ancak ilk kür için biraz ağır geleceğini söyleyen arkadaşlarım var; bir de forumda sorayım istedim. vücudum fazla su toplamadan parçalı bir görsel elde etmek istiyorum. eğrileriyle doğrularıyla yaklaşık 5 yıldır ara vermeden body building yapıyorum. Artık gelişimim de durdu. yaşım 32 . kilom 74 boy 178.

siz olsaydınız ilk kür için vücudun da stereoide göstereceği toleransı ilk bakışta test etmek amacıyla nasıl kombine ederdiniz? bilirsiniz, bu ilk ;ama son olmayacak :D ama ilk kür sanırım critical derecede önem arz eden bir mevhum. siz olsanız bu elimizdekilerle ilk kürü nasıl değerlendirirdiniz?

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

corey    44

bu arada ilk kür için kullanmam gereken her şeyi programa oturttuğum anda burada resimlerle beraber bir günlük oluşturmayı ve detaylı bir şekilde gidişatı yazmayı planlıyorum. nasıl varyasyon önerileri alacağaım çok merak ediyorum, yardımlarınız için çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

sade 250 test ile vucudu denerdim. İlk kür olarak benim tavsiyem bu. 500 genel bilinnen başlangıç dozajı fakat 250 test ile devasa kürle yapan kilişer görünce fikrim değişti. 10-12 hafta 250 test ile kür yapıp pct'den sonra kür vaktı kadar off yapılması taraftarıyım. Ondan sonra ufak adımlarla ilerlenmeli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Selam arkadaşlar. ilk kürüm için,

-Gep'in multi testo 350 mg(toplam 20 ampül),

- Decadurin 200 mg (toplam 20 ampül)

- 2 kutu danabol

- 2 tane de 200 lük boldenon aldım;

ancak ilk kür için biraz ağır geleceğini söyleyen arkadaşlarım var; bir de forumda sorayım istedim. vücudum fazla su toplamadan parçalı bir görsel elde etmek istiyorum. eğrileriyle doğrularıyla yaklaşık 5 yıldır ara vermeden body building yapıyorum. Artık gelişimim de durdu. yaşım 32 . kilom 74 boy 178.

siz olsaydınız ilk kür için vücudun da stereoide göstereceği toleransı ilk bakışta test etmek amacıyla nasıl kombine ederdiniz? bilirsiniz, bu ilk ;ama son olmayacak :D ama ilk kür sanırım critical derecede önem arz eden bir mevhum. siz olsanız bu elimizdekilerle ilk kürü nasıl değerlendirirdiniz?

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Hocam güzel başlangıç olur forum da dahi ilk kez açıklayacağım bir konuyu yazayım buraya ben spor hayatıma kür ile başladım bakın spor hayatıma elime daha dumbble almamışım nasıl bir deli cesaretiyse tabi yılllllarrrrr öncesinden bahsediyorum ve çok saçma bir kürdü 1 tüp deca 5 tüp sustanon 1 şey daha vardı hap unuttum ama neydi o şekilde o kertenkele gibi vücut bir patlama yaptı ki 3 ay sonra süperman 'dim :sout Tabi burada anlatmak istediğim ilk kür için iyi daha iyisi olabilir mi ? Elbette çok daha iyi kürler olabilir ama başlangıç için ideal kür bitimine müteakip mini bir PCT ile her şey yoluna girer hayırlı olsun şimdiden ben konunnuzun takipçisi olacağım umarım güzel bir kür dönemi geçirirsiniz. :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Bay-T ilk kürünüzde çok iyi gelişmissiniz dediğinize göre spor bilinciniz olusmadan beslenme antrenman bilginiz henuz hic yokken yada çok az varken diyeyim kür sonunda bunu koruyabildiniz mi yoksa basladıgınız yere geri donup diğer kurlerinizde bu hatalardan ders cıkarıp daha ileriye mi gittiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Bay-T ilk kürünüzde çok iyi gelişmissiniz dediğinize göre spor bilinciniz olusmadan beslenme antrenman bilginiz henuz hic yokken yada çok az varken diyeyim kür sonunda bunu koruyabildiniz mi yoksa basladıgınız yere geri donup diğer kurlerinizde bu hatalardan ders cıkarıp daha ileriye mi gittiniz?

Muazzam bir gelişim olmuştu öyle diyeyim ama ne aldıysam hepsini kaybettim elbet kür sonrası beslenmeyi kestim idman ları düşürdüm sonra eski halime dönmüştüm o gün bugündür belki 20 üzeri kür yaptım hepsi yeni bir tecrübe oldu her kürde muhakak yeni şeyler öğrendim o yüzden kimseyi üzmekte istemiyorum birşey olur olmaz diyerek tek tavsiyem bilgi alın ama başkasının gittiği yoldan gitmeyin çünkü dünyadaki x milyar insnaın bile hiç birinin parmak izi bir değilken vücut anatomilerinin nasıl bir olmasını bekleriz hr ilaç her bünyede farklı tepkiler verir farklı gelişimler olur önemli olan kendi kendinizin doktoru diyetisyeni antrönörü masörü vs olun tabi bunlar yılları alıyor öyle bir anda olmuyor malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Bende ilk kürümdeyim suanda test. Deca danabol baslangıc kuru ve 1haftada 6kilo alırken simdi o kilo alma evresi cok cok yavasladı 2 haftada 1kilo aldım bu sekılde devam edip kür sonu buyuk bi kısmının gidiceği anlasılıyor hepsinin su oldugunu dusunuyorum sizin ilk kürünüzde tam olarak nasıl olmustu gelisimler kacıncı haftada baslamıstı süreç nasıldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Bende ilk kürümdeyim suanda test. Deca danabol baslangıc kuru ve 1haftada 6kilo alırken simdi o kilo alma evresi cok cok yavasladı 2 haftada 1kilo aldım bu sekılde devam edip kür sonu buyuk bi kısmının gidiceği anlasılıyor hepsinin su oldugunu dusunuyorum sizin ilk kürünüzde tam olarak nasıl olmustu gelisimler kacıncı haftada baslamıstı süreç nasıldı

yani gözle görülür etki 2 ayda başlar anaboliklerde 6 kg %90 4-5 kg su hocam. Kür bitince idmanı kesmeseniz beslenmeyide kesmeseniz o 4 banko gidecek onun gitmeside ortalama min 2 ay maks 4-5 ay sürüyor. Zaten suyun çıktığını idrardan anlarsınız normal idrar gibi çıkmaz çeşme gibi çıkar suyu verdiğini ben oradan anlıyorum vücudun mesela. Önemli olan hacimi korumak kür '' KIZLIĞIN BOZULMASINA BENZER '' derdi hocam rahmetli Ali mekanı cennet olsun o yüzden Tayfun bu küre bir kere girdinmi devamı hep gelir diye gerçekten yıllar sonra hak vermemek elde değil buda saç tıraşı sakal tıraşı gibi birini hatada günde bir oluyorsunuz bu kürüde yılda bir kere gibi düşünün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Doğal yollarla gelismeyi bekleyip bu sekılde gelisim sağladıktan sonra natural devam etmek baya bi zor olmalı birde psikolojik etkisi var işin insanların kür sırasında verdiği tepkiler daha ilk haftadan görenler şaşırırken natural calısırken böyle seyler olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44
sade 250 test ile vucudu denerdim. İlk kür olarak benim tavsiyem bu. 500 genel bilinnen başlangıç dozajı fakat 250 test ile devasa kürle yapan kilişer görünce fikrim değişti. 10-12 hafta 250 test ile kür yapıp pct'den sonra kür vaktı kadar off yapılması taraftarıyım. Ondan sonra ufak adımlarla ilerlenmeli.

selamlar Zane, öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.

boldenon,deca ve danabolu çıkarıp sadece 250 multitesto ile mi başlamamı önerdiniz? yanlış anlamadım değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44
Hocam güzel başlangıç olur forum da dahi ilk kez açıklayacağım bir konuyu yazayım buraya ben spor hayatıma kür ile başladım bakın spor hayatıma elime daha dumbble almamışım nasıl bir deli cesaretiyse tabi yılllllarrrrr öncesinden bahsediyorum ve çok saçma bir kürdü 1 tüp deca 5 tüp sustanon 1 şey daha vardı hap unuttum ama neydi o şekilde o kertenkele gibi vücut bir patlama yaptı ki 3 ay sonra süperman 'dim :sout Tabi burada anlatmak istediğim ilk kür için iyi daha iyisi olabilir mi ? Elbette çok daha iyi kürler olabilir ama başlangıç için ideal kür bitimine müteakip mini bir PCT ile her şey yoluna girer hayırlı olsun şimdiden ben konunnuzun takipçisi olacağım umarım güzel bir kür dönemi geçirirsiniz. :crs

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

selam Bay-T, esenlikler.

ilginiz için çok teşekkür ederim.

eğer yukarıda bahsettiğim 4 maddeyi kullanarak kür yaparsam , jinekomasti ve diğer olası yan etkiler için kür içinde günlük almamı önerebileceğiniz bir şey var mıdır? nolvadex, arimidex,pregnly , proviron gibi diğer pct ürünlerini de aldım.

kür bitiminde ya da kür içinde nasıl bir pct önerirsiniz?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Corey ben deca testo danabolle ilk kürüme basladım suanda 3.haftadayım ve yüksek bi performans aldım 250testoyla yada 500lede baslayabilirdim bazılarına ters düşebilir ama sıçrama kürü sonuçta bana göre bu zaten ne soksan vucud gelisicek ama anabolik etkisi daha yuksek ürünlerle hayatının en buyuk değişimini ilk kürden alırsın gibime geliyor yanlısıyla doğrusuyla yorumlar yapılır eğer kafaya takıldıysa göz kararır ve ne kullandıgı insanın cok farketmez trenle baslayanda var sade testoyla baslayanda bu insanın kendi tercihidir ve sağlık sorunlarıda kişinin kendi biliceği bişeydir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44
Corey ben deca testo danabolle ilk kürüme basladım suanda 3.haftadayım ve yüksek bi performans aldım 250testoyla yada 500lede baslayabilirdim bazılarına ters düşebilir ama sıçrama kürü sonuçta bana göre bu zaten ne soksan vucud gelisicek ama anabolik etkisi daha yuksek ürünlerle hayatının en buyuk değişimini ilk kürden alırsın gibime geliyor yanlısıyla doğrusuyla yorumlar yapılır eğer kafaya takıldıysa göz kararır ve ne kullandıgı insanın cok farketmez trenle baslayanda var sade testoyla baslayanda bu insanın kendi tercihidir ve sağlık sorunlarıda kişinin kendi biliceği bişeydir

kesinlikle katılıyorum. ilk kürünüzden verim almanıza çok sevindim ve umarım kür boyuncada daha önce hiç yükselmediğiniz kadar yükselirsiniz. bizleri bizden başka hiç kimse anlamıyor maalesef. bu bir tutku... kapılınca bu rüzgara insanın girmeyeceği kür yok diye düşünüyorum; ancak bilgilenmek de çok güzel bir şey. bu konularda bizlerle aynı kafada olan insanları burada görmek, onlarla fikir alışverişi yapmak kadar güzel bir şey yok; zira biliyorsunuz dış dünyada çoğu ikişier, basit supplementleri bile gözleri kör eden toz olarak görüyorlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Haklısınız yalnız suplementler gibi seyler değiil bunlar kimyasal ürünler kör eden kalıcı hasar bırakan seyler cok düsünüp bir kere yapmak gerek ben ilk kürümü yapıyorum sormak istediğin deneyimlediğim seyleri paylasabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44
Haklısınız yalnız suplementler gibi seyler değiil bunlar kimyasal ürünler kör eden kalıcı hasar bırakan seyler cok düsünüp bir kere yapmak gerek ben ilk kürümü yapıyorum sormak istediğin deneyimlediğim seyleri paylasabilirim

çok teşekkür ederim hocam. eyvallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44

biraz araştırdım da; yukarıda bahsettiğim kürde bir yanlış olduğunu saptadım.

danabol ( Metandienon) unun ilk kür için kesinlikle doğru olmadığı verilerine ulaştım.

bu durumda kürden Metandienon içeren danabolu çıkarıyorum.

araştırdıkça burada paylaşım yapacağım. en son bakalım nasıl bir tablo ortaya çıkacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Kickstart icin olan bir ürünü cıkartma kararını nasıl verdiniz ben ilk kürümde

20mg-20-40-40-50-50 seklinde gidiyorum deca test. Danabol kürü buda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.