Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Safa    18

Abilerim selamın aleyküm öncelikle daha öncede konu açmıştım ereksiyon ve isteksizlik ile ilgili şu an ilginç bir durumum var benim isteksizlik hala devam ediyor ancak ereksiyonum çok iyi sertlik yerinde neden olacabileceğini araştırırken ben bu sorunları yaşarken bana bir macun vermişlerdi isteksizlik o macundan sonra oldu hatta tuvalete çıkma sorunlarım oldu idrarı yapmakta zorlanmaya başladım biraz daha araştırınca bu Epimedyumlu macunun için palmetto die bir etken olduğunu gördüm ve bu Palmetto dht yi baskılıyormuş sanırım dht ise sitedeki abilerim daha iyi bilir hem prostatın görevini yapması için hemde istek olayını sağlayan hormon imiş şimdi ben bu durumdan şüpheleniyorum daha gidip test yaptırmadım ancak bu sorunun sizde dht düşüklüğünden yaşanabilirmi bu arada testo oranım felan gayet yüksek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ucantekme1    16
Safa, 46 dakika önce yazdı:

Abilerim selamın aleyküm öncelikle daha öncede konu açmıştım ereksiyon ve isteksizlik ile ilgili şu an ilginç bir durumum var benim isteksizlik hala devam ediyor ancak ereksiyonum çok iyi sertlik yerinde neden olacabileceğini araştırırken ben bu sorunları yaşarken bana bir macun vermişlerdi isteksizlik o macundan sonra oldu hatta tuvalete çıkma sorunlarım oldu idrarı yapmakta zorlanmaya başladım biraz daha araştırınca bu Epimedyumlu macunun için palmetto die bir etken olduğunu gördüm ve bu Palmetto dht yi baskılıyormuş sanırım dht ise sitedeki abilerim daha iyi bilir hem prostatın görevini yapması için hemde istek olayını sağlayan hormon imiş şimdi ben bu durumdan şüpheleniyorum daha gidip test yaptırmadım ancak bu sorunun sizde dht düşüklüğünden yaşanabilirmi bu arada testo oranım felan gayet yüksek 

olabilir tahlil şart devlet hastanesi dht bakmıyor bu arada özel kliniğe görün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
ucantekme1, 7 dakika önce yazdı:

olabilir tahlil şart devlet hastanesi dht bakmıyor bu arada özel kliniğe görün.

Peki ozmn pazartesi gidip bi baktırayım aslında creatin bu işi çözer gibi geldi biraz araştırdım dht yi yükseltiyormuş ama Yinede gidip baktırsam iyi olacak sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Safa, Şimdi yazdı:

Peki ozmn pazartesi gidip bi baktırayım aslında creatin bu işi çözer gibi geldi biraz araştırdım dht yi yükseltiyormuş ama Yinede gidip baktırsam iyi olacak sanırım 

hocam kreatine olacak iş değil altını çizeyim bende bayağı bir süre kreatin kullandım henüz tahlil yaptıramadım fakat dhtmin düşük olduğunun farkındayım bir gram faydası olmadı maddi imkanınız iyiyse tahlil yaptırın özellikle dht total testo serbest testo estradiol prolaktin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
ucantekme1, Bir saat önce yazdı:

hocam kreatine olacak iş değil altını çizeyim bende bayağı bir süre kreatin kullandım henüz tahlil yaptıramadım fakat dhtmin düşük olduğunun farkındayım bir gram faydası olmadı maddi imkanınız iyiyse tahlil yaptırın özellikle dht total testo serbest testo estradiol prolaktin 

Yakın zamanda dht ve estradiol hariç hepsi yapıldı sonuçları eklerim yalnızca biraz prolaktin referansın üstünde ama onada zamanında dostinex felan kullanmama rağmen çok az düştü etkisinde olmadı 

2EDD1F8D-0A5F-498A-AA41-30AA59019D81.png 2ABF242E-3AD8-4555-AF94-7377E00FED08.png FE84441A-8869-4665-8199-4D4C78AE4B93.png 0E6CA1F6-D733-4680-8EF7-2DBC733AA3C0.png

Safa, 2 saat önce yazdı:

@metinav hocam görürseniz bir fikriniz varsa paylaşırmısınız benimle lütfen 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Feng, 2 dakika önce yazdı:

Creatine in dhtyi yukselttigine dair makaleyi atabilir misiniz

dht baskilanmasindan sebep olsa dht dusuklugu ereksiyonunuzu da bozardi isteksizlik dhtden ziyade e2 test seviyelerinize bagli olur

Onuda yaptırayım ereksiyonum zaten herkes gibi elimdekine şükrediyorum eskisi kadar kusursuz değil zaten ama e2 testide yaptırayım bir dht den şüphelenmemin sebebi aynı zamanda idrara çıkma sorunları yaşıyorum burnunda dht kaynaklı olabileceğini düşündüm çünkü prostatım yok testleri yapıldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Epimedium icerikli diye satilan tüm macunlarin içinde sildenafil etken maddesi var. Yani sertlesmende problem olmamasi sildenafil sayesinde.

Kürde ne kullandigini belirtirsen,cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunun için fikir sahibi olabiliriz belki. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Epimedium icerikli diye satilan tüm macunlarin içinde sildenafil etken maddesi var. Yani sertlesmende problem olmamasi sildenafil sayesinde.

Kürde ne kullandigini belirtirsen,cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunun için fikir sahibi olabiliriz belki. 

testo enanthe 

boldenon 

dianabol 

5 haftalık bir kürdü haftada iki kere vurundum hap olanı her antraman öncesi içtim 

ben macun kullanmayı çoktan bıraktım ama 4 ay önce kullandım macunu şu an kullanmıyorum kürde bunları kullandım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Test sonuçların 29 Haziran tarihinde kür bittikten sonra yapmışsın sanırım.

Prolaktininin düşmediğini nasıl anladın ? Dostinex yarım tablet iki kere kullansan kayda değer derecede düşmesi gerekli prolaktinin.

Cinsel isteksizliğin önemli nedeni düşük testosteron, yüksek/düşük prolaktin, yüksek/düşük E2. Bu testlerini bir daha yaptırabilirsin.

Yaptıracak durumda değil isen deneme yanılma yöntemi ile işin uzun sürecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Test sonuçların 29 Haziran tarihinde kür bittikten sonra yapmışsın sanırım.

Prolaktininin düşmediğini nasıl anladın ? Dostinex yarım tablet iki kere kullansan kayda değer derecede düşmesi gerekli prolaktinin.

Cinsel isteksizliğin önemli nedeni düşük testosteron, yüksek/düşük prolaktin, yüksek/düşük E2. Bu testlerini bir daha yaptırabilirsin.

Yaptıracak durumda değil isen deneme yanılma yöntemi ile işin uzun sürecektir.

Hocam kürüm taa geçen sene bitti benim hatta dahada önce bir önceki açtığım konuda da göreceğiniz gibi dostinex i aldım kuşandım hatta tam içtim ilaçları 2 defa kullandım düşmedi prolaktin attığım testler 1 2 ay öncesinin 2 ayda bir yaptırıyorum test sonuçlar hep aynı yaptırmadıpım e2 var dediğiniz gibi bugün gidip e2 dht ye baktırıcam inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Feng, 9 saat önce yazdı:

E2 degerini goremedim ondan kaynaklidir diye dusunuyorum prolaktinin yuksek bu arada

Prolaktin çok yüksek değil bence ama düşünemedim dostinex kullanmama rağmen o yüzden düşüncem şu yönde prolaktini yükselten başka bir durum var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Safa, 47 dakika önce yazdı:

Hocam kürüm taa geçen sene bitti benim hatta dahada önce bir önceki açtığım konuda da göreceğiniz gibi dostinex i aldım kuşandım hatta tam içtim ilaçları 2 defa kullandım düşmedi prolaktin attığım testler 1 2 ay öncesinin 2 ayda bir yaptırıyorum test sonuçlar hep aynı yaptırmadıpım e2 var dediğiniz gibi bugün gidip e2 dht ye baktırıcam inşallah 

Kürün taa geçen sene bitti ise ve bu test sonuçların bu sene Haziran ayının sonuna ait ise, total testosteronun niye çok yüksek ? Total testosteronun yüksek olduğu gibi prolaktin de yüksek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 51 dakika önce yazdı:

Kürün taa geçen sene bitti ise ve bu test sonuçların bu sene Haziran ayının sonuna ait ise, total testosteronun niye çok yüksek ? Total testosteronun yüksek olduğu gibi prolaktin de yüksek.

Anlamadım testeronumun yüksek olması kötü mü hocam yanlış anlamayın benim pek bir bilgim yok ama testom normaldede yüksekti açtığım konulara bakarsanız 3 4 ay önce başka bir konu açtım ordada belirttim kürümün ne zaman bittiğini 

Safa, 3 dakika önce yazdı:

Anlamadım testeronumun yüksek olması kötü mü hocam yanlış anlamayın benim pek bir bilgim yok ama testom normaldede yüksekti açtığım konulara bakarsanız 3 4 ay önce başka bir konu açtım ordada belirttim kürümün ne zaman bittiğini 

1,5 sene önce bitti benim kürüm pct den bu yana yaptırdığım bütün testlerde testom yüksek doğalı budur die düşündüm çünkü 1,5 sene+pct den sonra kanımda kullandığım ilaç kalmış olamaz die düşündüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yo aksine ne güzel işte, millet para verip ilaç alıyor o testosteron oranlarını yakalamak için.

Ama prolaktinin yüksek olması cinsel isteksizliğin başlıca nedeni, seninki sınırın biraz üzerinde, biraz daha yüksek olsa ereksiyon problemi yaşayabilirdin.

Prolaktin çok yüksek olursa hipofiz bezini baskılayan tümör'den şüphelenilir ve doktor tomografi isteyerek kontrol eder,  80-100 mg/NL değerlerine kadar tümörden şüphe duyulmaz yinede kontrolleri yapılır ama genelde nedeni bilinmeyen prolaktinemi teşhisi konur.

Endoktrin doktoruna randevu alabiliyorsan erteleme, bu yüksek testosterona rağmen yüksek prolaktin olması da ilginç. Çünkü prolaktin arttığında testosteronu düşürür genellikle. Ama sende ikisi de yüksek.

Biz farazi şeylerden bahsediyoruz, en doğru teşhisi kan değerlerine bakabilecek endoktrin doktorun verecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 20 dakika önce yazdı:

Yo aksine ne güzel işte, millet para verip ilaç alıyor o testosteron oranlarını yakalamak için.

Ama prolaktinin yüksek olması cinsel isteksizliğin başlıca nedeni, seninki sınırın biraz üzerinde, biraz daha yüksek olsa ereksiyon problemi yaşayabilirdin.

Prolaktin çok yüksek olursa hipofiz bezini baskılayan tümör'den şüphelenilir ve doktor tomografi isteyerek kontrol eder,  80-100 mg/NL değerlerine kadar tümörden şüphe duyulmaz yinede kontrolleri yapılır ama genelde nedeni bilinmeyen prolaktinemi teşhisi konur.

Endoktrin doktoruna randevu alabiliyorsan erteleme, bu yüksek testosterona rağmen yüksek prolaktin olması da ilginç. Çünkü prolaktin arttığında testosteronu düşürür genellikle. Ama sende ikisi de yüksek.

Biz farazi şeylerden bahsediyoruz, en doğru teşhisi kan değerlerine bakabilecek endoktrin doktorun verecektir.

Hocam hipofiz bezime bakıldı anormal bir durum görülmedi zaten o hizada kaldı prolaktin dahada yükselmiyor gelip fiyat aldım şimdi total testo dsh e2 ve prolaktin için yarın yada sonraki gün yaptırıcam inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Safa, 4 dakika önce yazdı:

Hocam hipofiz bezime bakıldı anormal bir durum görülmedi zaten o hizada kaldı prolaktin dahada yükselmiyor gelip fiyat aldım şimdi total testo dsh e2 ve prolaktin için yarın yada sonraki gün yaptırıcam inşallah 

Dediğim gibi olmuş demekki bu detayları baştan yazsana :) 

Testlerini yaptır sonuçlar zaten söyleyecektir ne olduğunu. Ama benim oyum hala prolaktinden yana, prolaktin erkeklerde cinsel ilişki sonrası ve bayanlarda doğum sonrası salgılanır. 

Yani, artan prolaktin sayesinde erkek seks düşünmekten ziyade yatıp uyumayı, kadın çocuğuna annelik etmeyi tercih eder. Ah şu hormonlar, aslında muazzam bir sistem ama, bize çok daha fazla testosteron lazım diye hepsini bozmaktan geri kalamıyoruz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 47 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi olmuş demekki bu detayları baştan yazsana :) 

Testlerini yaptır sonuçlar zaten söyleyecektir ne olduğunu. Ama benim oyum hala prolaktinden yana, prolaktin erkeklerde cinsel ilişki sonrası ve bayanlarda doğum sonrası salgılanır. 

Yani, artan prolaktin sayesinde erkek seks düşünmekten ziyade yatıp uyumayı, kadın çocuğuna annelik etmeyi tercih eder. Ah şu hormonlar, aslında muazzam bir sistem ama, bize çok daha fazla testosteron lazım diye hepsini bozmaktan geri kalamıyoruz :) 

Hocam ben bu isteksizlik şikayetinden gittim test yaptılar prolaktin yüksek çıktı bi kaç doktor gezdim ama dedikleri şu bu seviyelerde dediğin şikayetleri oluşturmaz dedi bende bu siteye başvurdum bana Cabeser yani dostinex kullanmamı önerdiler haftada 2 tane almama rağmen düşürmedi ilacı kullandıktan sonra tekrar tekrar test yaptırdım çok az düşüşler sağlandı sonra kime sorsam bu seviye dediğin gibi yapmaz sürekli değişen bir hormon zaten dediler bende daha fazla üstüne gitmedim o yüzden başka etkenlere yöneldim .

Safa, 37 dakika önce yazdı:

Hocam ben bu isteksizlik şikayetinden gittim test yaptılar prolaktin yüksek çıktı bi kaç doktor gezdim ama dedikleri şu bu seviyelerde dediğin şikayetleri oluşturmaz dedi bende bu siteye başvurdum bana Cabeser yani dostinex kullanmamı önerdiler haftada 2 tane almama rağmen düşürmedi ilacı kullandıktan sonra tekrar tekrar test yaptırdım çok az düşüşler sağlandı sonra kime sorsam bu seviye dediğin gibi yapmaz sürekli değişen bir hormon zaten dediler bende daha fazla üstüne gitmedim o yüzden başka etkenlere yöneldim 

Bide başka hormonlara yönelmemin sebebi bende isteksizlik tuvalet sorunuyla birlikte geldi idrara çıkmakta zorlanmaya başladım aynı zamanda bunu sağlayacak hormonları araştırırken dht yi gördüm aynı zamanda dediğiniz e2 ye baktım oda yüksekliği idarara çıkma zorluğu yapıyormuş yani dht ve e2 ye baktırmakta fayda var eğer sorun çıkmaz ise yine prolaktinim üstüne giderim inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yaptır bakalım testlerini, belkide sorunun sadece psikolojiktir. Bu ülkede cinsel isteğin tavan olsa dahi, seks yapmak bile problem. Bir kere evlenmek için en az 100 bin TL paran olması lazım :)

Çok çok basit bir sorunun var bence ve düzelecektir kısa sürede umarım. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 5 dakika önce yazdı:

Yaptır bakalım testlerini, belkide sorunun sadece psikolojiktir. Bu ülkede cinsel isteğin tavan olsa dahi, seks yapmak bile problem. Bir kere evlenmek için en az 100 bin TL paran olması lazım :)

Çok çok basit bir sorunun var bence ve düzelecektir kısa sürede umarım. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim ben psikolojik değildir die düşünüyorum çünkü benim acayip yüksek bir libidom vardı birden böyle kesilmesi psikolojik gibi gelmiyor bana ama bakalım testlere göre hareket ederim inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Hipofiz bezinde tümörün yoksa , sorunun östrojen kaynaklı olabilir.Östrojen hormonu yüksek olursa hipofiz bezinde prolaktin üretimini arttırır. Bu bilimsel olarak ispatlanmış bir durum.Testosteronun olması gerekenden yüksek bir seviyede farkında mısın bilmiyorum ve LH seviyen de çok aktif bir üretim olduğunu gösteriyor.Negative Feedback olasılığın yüksek.E2 seviyeni kontrol ettir.Sorunun E2 - Prolaktin bağlantılı görünüyor.E2 yi biraz baskılarsan sorunun çözülür gibi duruyor.Ama yine de testlerini yaptır. Senin üzerine gitmen gereken şey prolaktin değil, E2 ve Testosteron.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Endanger, 2 saat önce yazdı:

Hipofiz bezinde tümörün yoksa , sorunun östrojen kaynaklı olabilir.Östrojen hormonu yüksek olursa hipofiz bezinde prolaktin üretimini arttırır. Bu bilimsel olarak ispatlanmış bir durum.Testosteronun olması gerekenden yüksek bir seviyede farkında mısın bilmiyorum ve LH seviyen de çok aktif bir üretim olduğunu gösteriyor.Negative Feedback olasılığın yüksek.E2 seviyeni kontrol ettir.Sorunun E2 - Prolaktin bağlantılı görünüyor.E2 yi biraz baskılarsan sorunun çözülür gibi duruyor.Ama yine de testlerini yaptır. Senin üzerine gitmen gereken şey prolaktin değil, E2 ve Testosteron.

Peki e2 yi nasıl baskılanan gerekiyor yardımcı olurmusunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Rdm, 18 saat önce yazdı:

Ana konu ile ilgisi yok ancak cinsel ilişki ile evlilik arasındaki ilişkiyi ben anlamadım. Örnek olarak: ben kendim şu an 22 yaşındayım, 15 yaşından beri cinsel ilişkiye giriyorum ancak hiç evlenmedim, evlenme ihtiyacı da hissetmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
captured, 13 dakika önce yazdı:

Ana konu ile ilgisi yok ancak cinsel ilişki ile evlilik arasındaki ilişkiyi ben anlamadım. Örnek olarak: ben kendim şu an 22 yaşındayım, 15 yaşından beri cinsel ilişkiye giriyorum ancak hiç evlenmedim, evlenme ihtiyacı da hissetmedim.

Ahaha hocam şu e2 nasıl baskılanıyor onu öğreneyim bunları ayrıntılı bütün gün konuşuruz 😂

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5

Psikolojik olabilir mi?

Ben hayat boyu trt deyim ve yüksek E2 de bariz istek oluyor ama ereksiyonlar yarım oluyor. Düşük E2 ne istek ne ereksiyon, baya hiçbirşey istememe. ( Çok düşük ise hayat anlamında da) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
captured, 2 saat önce yazdı:

Bende 40 yaşındayım, önceden cinsellik daha tabuydu, anlamaman gayet normal.

Sen 15 yaşında cinsel ilişkiye girmeye başlamış olabilirsin ama, ülkenin büyük kısmında hala senin yaşıtların evlenmek için 40 takla atıyorlar. Kısacası Türkiye büyük şehirlerden ibaret değil genç arkadaşım :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Anapolon
      Merhaba abilerim kardeşlerim
      Bulk kürümün 30. Günündeyim  ve iştahım gün geçtikçe kapanıyor midem şiş geziyorum sürekli yemek yerken midem bulanıyor zorla yediğim yemeğimde gün içinde veya idman sonunda kusuyorum...
      Kullandığım ilaçlar :
      test entt 750  bolde 750 deca 500 dianabol 5 tab  Güncel kilom 90 yağ oranım yüksek değil midem açık. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.