Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nano3570

Hacim kürü maceram

Önerilen İletiler

nano3570    118

Ufak bir güncelleme.

Bugün'den itibaren

Boldenon'u  900'e, Test. Ent.'ı 750'e çıkarıyoruz.

5 ay daha böyle devam edeceğiz inşallah.

Sonrasında 2 ay definasyon kürü planlıyoruz.

Korona'yı atlatalı bir hafta oldu.1 hafta off demiştim ama 14 güne çıkardım dinlenmeyi.Antrenmana bugün start verdim 750 testo'yla.

Herkese selamlar.

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Feng, 9 dakika önce yazdı:

Cok yuksek dozlar ozellikle seviyeniz icin dusuk gidip max verimi almanizi oneririm

Abi bu kadar yüksek doz emin ol bir işine yaramıyacak farklı anabolizan ekle hızlı basamak atlamak istiyorsan kan değerlerinde o hızda bozulur ama 👍🏼. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Öyle mi dersiniz?

Hayır şimdi 5 aylık kür de aldım.

O zaman 600 bolde,500 testo ile devam mı etmeliyim?

Yoksa bunlara başka bir şey mi ekleyeyim?

Bulk'a devam etmek istiyorum.Ama rimabolan haricinde başka iddialı türevlere yönelmek istemiyorum.

Detaylı önerilerinizi bekliyorum.

Yani iyi ki size sormuşum.Yeni bir bulk planlanması için hala erken.

Bu boldenon'da 1.5gr.lara çıkan birkaç arkadaşım var.Tabi onlar yapıyor diye benim de yapacağım anlamına gelmiyor.Sonuç ta sağlık herşeyden önemli ve tabi ki herşeyin olumlu olumsuz bir bedeli olabilir.Ama tabi bu kadar riske girmeye ne gerek var.

Sadece yüksek doz girenlerin mantığını anlamaya çalışıyorum.

Teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
nano3570, 57 dakika önce yazdı:

Öyle mi dersiniz?

Hayır şimdi 5 aylık kür de aldım.

O zaman 600 bolde,500 testo ile devam mı etmeliyim?

Yoksa bunlara başka bir şey mi ekleyeyim?

Bulk'a devam etmek istiyorum.Ama rimabolan haricinde başka iddialı türevlere yönelmek istemiyorum.

Detaylı önerilerinizi bekliyorum.

Yani iyi ki size sormuşum.Yeni bir bulk planlanması için hala erken.

Bu boldenon'da 1.5gr.lara çıkan birkaç arkadaşım var.Tabi onlar yapıyor diye benim de yapacağım anlamına gelmiyor.Sonuç ta sağlık herşeyden önemli ve tabi ki herşeyin olumlu olumsuz bir bedeli olabilir.Ama tabi bu kadar riske girmeye ne gerek var.

Sadece yüksek doz girenlerin mantığını anlamaya çalışıyorum.

Teşekkürler.

1.5 giren arkadaşının formunu merak ettim doğrusu abi emin ol yüksek mg daha çok gelişmek demek değil birçok faktör var sabırlı olup olana sadık kalmak seni daha çok ileri taşır. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
nano3570, 4 dakika önce yazdı:

O zaman başlangıç kürüme devam etsem nasıl olur?

Devam abi başlangıç dozajdan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Çok teşekkür ederim, @Leepriest35 dediğin gibi devam edeceğim.

@Feng sana da teşekkür ederim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Leepriest35, 9 saat önce yazdı:

1.5 giren arkadaşının formunu merak ettim doğrusu abi emin ol yüksek mg daha çok gelişmek demek değil birçok faktör var sabırlı olup olana sadık kalmak seni daha çok ileri taşır. 

abi kesinlikle katılıyorum. İstedigin kadar yüksek mg al vucudana bağlanan ilaçlar miktarı cok fazla değişmiyor. resetörler artmıyor sonucta ve fazlası oldugu gibi zarar oluyor. mg artıtmadan düşük dozlarda yanına deca ekleye bilirsin bu mg arttırmadansa daha cok fayda sağlar. az mg ile uzun süre kullanmak cok cok daha fazla verim veiryor bunun bir çok örnegini gördük. Çok yüksek mglar eskiden bilinçsiz dönemin ürünüydü. Şuan herkes düşük dozlarda 3-4 anabolizanı mix edip kullanıyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
nano3570, 12 saat önce yazdı:

Ufak bir güncelleme.

Bugün'den itibaren

Boldenon'u  900'e, Test. Ent.'ı 750'e çıkarıyoruz.

5 ay daha böyle devam edeceğiz inşallah.

Sonrasında 2 ay definasyon kürü planlıyoruz.

Korona'yı atlatalı bir hafta oldu.1 hafta off demiştim ama 14 güne çıkardım dinlenmeyi.Antrenmana bugün start verdim 750 testo'yla.

Herkese selamlar.

Sevgili meslektaşım, başlıkta  Ağustos ayının ilk haftası küre başladığını yazmışsın. Ortalama 24 haftayı tamamlamışsın zaten. Bence Boldenon kürüne devam etmek yerine, eğer uzun süreli kür düşünüyorsan şimdiki kürünü sonlandırıp, en az 1 ay TRT doz (10 günde 250 mg) ve TRT doz ile birlikte 1 doz ovitrelle  kullanmalısın. TRT dozun ardından ikinci kürün için testosteronun yanına farklı bir anabolizan ekleyip devam edebilirsin. Elindeki boldenonları da 3 veya 4. küründe kullanabilirsin. 

Boldenon kırmızı kan hücrelerini çoğalttığı için kan vermen kardiyovasküler sağlığın için, TRT doz ile vücudu dinlendirmek de böbrek ve karaciğer sağlığın için iyi gelecektir. Sonrasında 8 haftalık deca veya 8 haftalık parabolan kürü yapılabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Sevgili meslektaşım, başlıkta  Ağustos ayının ilk haftası küre başladığını yazmışsın. Ortalama 24 haftayı tamamlamışsın zaten. Bence Boldenon kürüne devam etmek yerine, eğer uzun süreli kür düşünüyorsan şimdiki kürünü sonlandırıp, en az 1 ay TRT doz (10 günde 250 mg) ve TRT doz ile birlikte 1 doz ovitrelle  kullanmalısın. TRT dozun ardından ikinci kürün için testosteronun yanına farklı bir anabolizan ekleyip devam edebilirsin. Elindeki boldenonları da 3 veya 4. küründe kullanabilirsin. 

Boldenon kırmızı kan hücrelerini çoğalttığı için kan vermen kardiyovasküler sağlığın için, TRT doz ile vücudu dinlendirmek de böbrek ve karaciğer sağlığın için iyi gelecektir. Sonrasında 8 haftalık deca veya 8 haftalık parabolan kürü yapılabilir.

Abi ben 18 hafa testo bolde kürü yaptım şimdi 8 haftadır da prop kullanıyorum bu haftadan sonra 8 hafta daha prop ve maste  devem etmek istiyorum. sonrası için 12-15 hafta enanth gitmem sıkıntı olur mu ? karaciğer vs referanstan 4-5 puan yukarıda suan sadece böbrekler referans aralıgında tansiyon vs yok. Testislerde atrofi söz konusu değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Abi ben 18 hafa testo bolde kürü yaptım şimdi 8 haftadır da prop kullanıyorum bu haftadan sonra 8 hafta daha prop ve maste  devem etmek istiyorum. sonrası için 12-15 hafta enanth gitmem sıkıntı olur mu ? karaciğer vs referanstan 4-5 puan yukarıda suan sadece böbrekler referans aralıgında tansiyon vs yok. Testislerde atrofi söz konusu değil.

Forumda genç arkadaşlardan uzun süredir kürde olan bir çok arkadaş var, ben konu sahibi @nano3570 için yazdım. Bizim iç organlarımızda bizimle yaşıt :) 

Gerekli testlerini yaptırır devam edip etmemeye öyle karar verirsin.  Forumda çok tartışıldı kimisi pct yapıp sistemi aç kapat yapmaktansa uzun süreli kürlerden yana oy kullanırken, kimisi bunun daha kötü bir seçenek olduğunu savunuyor.  Ben pct'den ziyade 1 yıl boyunca kürler arası  4-6 hafta TRT doz gidip en azından yüksek dozdan ve testosteron harici anobolizanlardan oluşabilecek riskleri minimuma indirmeyi tercih ettim. Fakat tam 1 yılın ardından 1-2 hafta içerisinde PCT sürecine gireceğim bende.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Merhaba meslektaşım,

Yok 20 haftayı tamamladım.(Araya korona girdi 14 gün enjeksiyon olmadım.)

O zaman şöyle yapayım.Tekrar bir kan tahlili yaptırayım.

Değerlerin durumuna göre tekrar istişare yapalım.Ben uzun kür istiyorum.Sonra bana (tabi umarım sonuçlar iyi çıkar,son testin üstünden iki ay geçti bu üçüncü test olacak) eğer sonuçlar olumlu çıkarsa senin tercih ettiğin 4-6 haftalık Trt dozdan sonra tekrar küre gireceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
nano3570, 2 saat önce yazdı:

Bu arada @rastlantisal kardeşime de buradan selamlarımla.

İlgi ile izliyorum başlığını.

Ben boldenona fikren karşıyım. Yüksek dozu hiç tavsiye etmiyorum ki arkadaşlar bu konunun altını çizdi zaten. Optimum çizgisinde olası en düşük doz ile gidilebildiği kadar çok gidilmesi taraftarıyım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Merhaba Raslantısal,

Fikrine saygı gösteriyorum.Forumlarda ve çevremde de bu ilacı tercih etmeyen bir kesim de var.Eyvallah diyorum.:) .Önümdeki kür süreci için bu hafta test yaptıracağım.Yani sonuçlar 1 ay trt dozu sonra yine boldenon &test. ent. beş ay devam olacak ama dozu sizlerle belirlemeyi rica edeceğim.

Bu aas türünde ısrar etmemin nedeni işin kolayına kaçmak istemem nedeniyledir.Sizin forumdaki tecrübelerinize göre işin içine diğer türevler girdiği yada kombin yapıldığı zaman pct yada muhtemel mct süreçleri çok karmaşık geldi bana.Öyle şeyler okuyorum ki çok rutin bir pct protokolü yapan arkadaşın biri aradan altı ay geçtikten sonra çıkıp "Tık yok yahu.." diyebiliyor.

Ben de dedim ki "Tamam ben atları da severim,equipoise'le başlayalım,böyle devam edelim.kanda veririz;sıkıntı yok.:)" mottosuyla devam edeyim diye çıktım yola.

Bunda şimdiye kadar bir sıkıntı olmadı.Testlerden sonra sonuçlarımı inceleyip uzun kür için yorum ve önerilerini merakla bekliyor olacağım.Gemileri yaktık,baktık yetmedi o zaman trt'den sonra bolde'ye başka eklemeler yapmamı da önerirseniz farklı bir kombin yapabilirim.

Umarım sonuçlar da güzel çıkar.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

İlgi ile izliyorum başlığını.

Ben boldenona fikren karşıyım. Yüksek dozu hiç tavsiye etmiyorum ki arkadaşlar bu konunun altını çizdi zaten. Optimum çizgisinde olası en düşük doz ile gidilebildiği kadar çok gidilmesi taraftarıyım. 

Abi boldenona neden karşısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Witcher, Şimdi yazdı:

Abi boldenona neden karşısın ?

Boldenon kadar yan etki yaşadığım başka anabolik olmadı. Kıllanma, kafada doluluk, omuz sivilceleri, bitmeyen kramplar, kafada doluluk hissi, baş ağrısı vs vs.

Ayrıca getirisi ile götürüsünü karşılaştırıyorum. 20 hafta boldenona gireceğime piramit şeklinde sustanona girerim daha iyi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Boldenon kadar yan etki yaşadığım başka anabolik olmadı. Kıllanma, kafada doluluk, omuz sivilceleri, bitmeyen kramplar, kafada doluluk hissi, baş ağrısı vs vs.

Ayrıca getirisi ile götürüsünü karşılaştırıyorum. 20 hafta boldenona gireceğime piramit şeklinde sustanona girerim daha iyi. 

Bu kadar fazla yan etkiyi duyduğum ikinci kişisin abi 

Herkesin vücudu farklı tepkiler veriyo bu illetlere 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Witcher, 25 dakika önce yazdı:

Bu kadar fazla yan etkiyi duyduğum ikinci kişisin abi 

Herkesin vücudu farklı tepkiler veriyo bu illetlere 

Tüm anabolikler böyle. Genel yan etkiler belli. Kimisinde az kimisinde hiç, kimisinde çok ve kimisinde hepsi görülüyor. Gözlemlerime göre kilo vermeye meyilli vücutlar için daha çok yan etki gösteren bir anabolik. Kilo almaya meyilli insanlardan pek şikayet duymadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Tüm anabolikler böyle. Genel yan etkiler belli. Kimisinde az kimisinde hiç, kimisinde çok ve kimisinde hepsi görülüyor. Gözlemlerime göre kilo vermeye meyilli vücutlar için daha çok yan etki gösteren bir anabolik. Kilo almaya meyilli insanlardan pek şikayet duymadım.

Öyle demeseydin iyiydi be abi 😂

Neyse yaşayıp göreceğiz inşallah

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Yazdıkların arasından bi tek kıllanma ve ufak sivilce yaşadım ben onun dışında bi sıkıntım yok boldenon güzel temiz bi ilaç bende yeni çalışmaya başladı bundan sonra etkisini iyice görücem gibi abi bakalım 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Yazdıkların arasından bi tek kıllanma ve ufak sivilce yaşadım ben onun dışında bi sıkıntım yok boldenon güzel temiz bi ilaç bende yeni çalışmaya başladı bundan sonra etkisini iyice görücem gibi abi bakalım 

Zaten yan etkiler çalışmaya başladıktan sonra başlıyor Emrah. Sen gene de dikkatli ol. Eğer sivilce artmaya başlarsa işler kontrolden çıkabiliyor. SiVex %10 losyon baya faydalı. Şimdilik geriletti sivilceleri. Daha ileri giderse Tetradox 100mg. Kıllanma için yapacak bir şey yok :)

Eğer kramplar başlarsa bil ki östrojen çok düştü ve susuz kalıyorsun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Zaten yan etkiler çalışmaya başladıktan sonra başlıyor Emrah. Sen gene de dikkatli ol. Eğer sivilce artmaya başlarsa işler kontrolden çıkabiliyor. SiVex %10 losyon baya faydalı. Şimdilik geriletti sivilceleri. Daha ileri giderse Tetradox 100mg. Kıllanma için yapacak bir şey yok :)

Eğer kramplar başlarsa bil ki östrojen çok düştü ve susuz kalıyorsun. 

Bakalım abi kramp yaşamadım ben define olurken çok kramp yaşıyorum genelde bulklarda yaşamadım hiç 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Emrahtkty, 8 saat önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum. En verim aldığım ilaç. Tek kusuru sabır istiyor biraz. Yavaş ama kaliteli kas inşaası sağlıyor

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.