Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ffeanor07

İLK KÜR TESTO-BOLDE-DIANABOL 10HAFTA

Önerilen İletiler

ffeanor07    0

Merhabalar uzatmadan direk konuya gireceğim. Bu hafta ilk kürüme baslıycam, 10hafta olarak planladım, bvs nin testo enant ve boldenonunu kullanıcam. Dianabol ise thailanddan eczane malı olarak aldım.

boy. 1.86, kilo 70-75arası(yılbasından beri 5-8kg arası kaybım oldu)

10hafta testo enant başlangıc olarak 250mg olucak (kürün ortalarına doğru arttırabilirim)

10hafta boldenon baslangıc olarak 250mg olucak (kürün ortalarına doğru arttırabilirim)

kürün 2.haftasında baslıyıp 6.haftasında bırakıcam yani toplam 4hafta dianabol gunluk 30mg düşünüyorum.

kür içinde kullanıcagım supplement olarak çinko, pharmaton, enginar hapı, balık yağı, b vitamini komplexi, arimidex aldım. (protein vs var)

sizden isteğim tecrübelerinize dayanarak kür içinde nelere dikkat etmeliyim ve ekstra önerileriniz vs nelerdir? arimidexi/vitaminleri nasıl kullanmalıyım? ve kür içi kazanım ve kür sonrası kaybın minimum olması için neler yapmalıyım? simdiden tesekkurler, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gezadam    1

Bence bolde ve testo biraz arttır.Ve kürü uzat.İnan bolde-testo çok temiz ilaçlar yan etkisini en az alacağın ilaçlar o yüzden korkma.

Ayrıca danabolun markası ney ? Bana da bir eczane ürünü gelebilir danabol da ondan soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

Güzel hazırlamışsın ilk kür için ideal kayıp olacak ortalama 5,6 kg kadar ama sen kür bitince asla yemeyi kesme gerçi ilaç etkisi bittiği için iştah da gidecek ister istemez o zaman igf-1 ve follistatin kullan tüm avrupa artık peptide geçti sende off sezonlarını haftalarını peptid ile kapatırsan neredeyse sıfır kayıpla hatta üstüne koyarak devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Bahsettiğiniz 5-6kg su olucak bu su gittiği zaman vucut ölcülerinde ne kadar kayıp yasanıyor ?

Birde kendim icin bir sorum var kürün 17.günündeyim toplam 7 kg kadar aldım hafif göbekte olusmaya basladı daha ne kadar kilo almaya devam ederim ve bu aldıgımın hepsi sumudur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ffeanor07    0
Bence bolde ve testo biraz arttır.Ve kürü uzat.İnan bolde-testo çok temiz ilaçlar yan etkisini en az alacağın ilaçlar o yüzden korkma.

Ayrıca danabolun markası ney ? Bana da bir eczane ürünü gelebilir danabol da ondan soruyorum

markasını tam bilmiyorum, müsabık bir abim getiricek taylanddan eczane malı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ffeanor07    0
Güzel hazırlamışsın ilk kür için ideal kayıp olacak ortalama 5,6 kg kadar ama sen kür bitince asla yemeyi kesme gerçi ilaç etkisi bittiği için iştah da gidecek ister istemez o zaman igf-1 ve follistatin kullan tüm avrupa artık peptide geçti sende off sezonlarını haftalarını peptid ile kapatırsan neredeyse sıfır kayıpla hatta üstüne koyarak devam edersin.

öneriler icin tesekkur ederim. yaklasık 1saat önce ilk enjektemi yaptım kalçadan. 250mg testo 250mg boldenon. testo bvs nin boldenon gapın. sizce haftalık bu rakamların üstüne çıkmak için bekliyimmi? yoksa 2-3hafta 250-250 devam mı ediyim, sonrasında haftalık 500mg boldenon 500mg testo yapmayı düsünüyorum, önerileriniz nedir bunun icin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

2 hafta yada 3 hafta bekle 250 devam et sonrasına değişiklik yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.