Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Xxx07

12 ay kür

Önerilen İletiler

Xxx07    0

Merhabalar Daha önce 16 hafta testo bolde kürü yaptım 10 kiloya yakın aldım pctmi yaptım kürden çıktım 4 ay oldu çok şükür bi sorun yaşamadım. Tek sorun kürde kazandıgımın hepsinin gitmesi oldu. Paramı bu işten kazanıyorum uzun kür yapmayı düşünüyorum 12 ay kür yapılır mı deneyimli arkadaşlardan yardım almak istiyorum teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Xxx07    0

12 ay sürekli vucuda yüklenmiycem her 15 haftada bir 4 hafta anti kür yapıp devam edicem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 8 dakika önce yazdı:

Bana komik gelen bi nokta var forumda herkes sorun yaşamadım diyor bu uzun kürlerde ama kaçınız spermiyogram yaptırdı acaba?12 ay kürden sonra da gidecek her zaman gidecek blast and cruise yapmadığınız sürece ayrıca 12 ay kür yaptığınızda verdiğiniz ara da uzamak zorunda sağlık açısından

Sevgili üstat, yabancı forumları takip ettiğini biliyorum. Orda onlarca örneği var. Genelde kısa kürlere de girmiyorlar.

Kürde iken değil PCT'den sonra PCT ilaçlarının etkisi geçtikten bir zaman sonra spermiyogram testi yaptırmak gerek. Ki bodybuilderlar arasında yaygın kısırlık üzerine yazılmış bir makale yok. Benim çevremde hayatını bu spora adamış ve yılın çoğunu kürde geçirip çoluk çocuk sahibi olmayan akranım da yok. Bu konudaki kaygılarını anlıyorum. Yine de kürden küre geçerken kayıp olmasına rağmen kazanımda kalıyor. Hatta sayın Metin hoca ile bu konu üzerine bir başlıkta yazışmamızda benim gibi hızlı metabolizmaya sahip insanlarda kilonun kalıcı olması için en azından 3-4 kür geçmesi gerektiğini söylemişti. Önemli olan kürden çıkınca MCT ve sporun gerekliliklerini bırakmamak. @Xxx07ekmeğini bu işten kazanıyorsa gayette sadece testosteron gidebilir. Evlenip çok yapacağı zaman doğru PCT ile yüksek ihtimalle her şey yoluna girecektir. Burada en önemli kriter çeşitlilik. Tutup 52 haftanın 20 haftasında NOR19 grubu steroid kullanırsan kötü patlarsın. O yüzden bir uzmandan danışmanlık hizmeti alarak gitmek en temizi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 20 dakika önce yazdı:

Kürde iken yapılsın diye bir şey yazmadım zaten benim çevremde 1-2 kür yapıp spermleri toparlayamayan insanlar var spermiyogram yaptıran adam kolay kolay bulunmuyor dediğin gibi nor 19 grubu çok sakat bu konuda insanlar bu işlerin risklerini unutuyor gibi forumdaki konulara baktığımda %90 susuyorum yorum yapmıyorum ama bazen içim el vermiyor

Karşıt görüşlerin konuşulması mutlak doğrunun bulunması için en elzem yöntemdir. O yüzden susmamanı tavsiye ederim. Metin Hoca da kür uzunluğu konusunda seninle hemfikirdi bu arada. Uzun kür yerine 12-16 kür yapıp PCT yapıp sonra tekrar küre girmeyi daha verimli buluyordu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xxx07    0
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Karşıt görüşlerin konuşulması mutlak doğrunun bulunması için en elzem yöntemdir. O yüzden susmamanı tavsiye ederim. Metin Hoca da kür uzunluğu konusunda seninle hemfikirdi bu arada. Uzun kür yerine 12-16 kür yapıp PCT yapıp sonra tekrar küre girmeyi daha verimli buluyordu.

Hocam 12-16 yapıp pct yaptıktan sonra sistemleri aç kapa muhabbeti olmuyor mu ? Yani normalde 3 ay bile vucudunuzu dinlendirmiycekseniz pct yapmayın deniliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Xxx07, 6 saat önce yazdı:

Hocam 12-16 yapıp pct yaptıktan sonra sistemleri aç kapa muhabbeti olmuyor mu ? Yani normalde 3 ay bile vucudunuzu dinlendirmiycekseniz pct yapmayın deniliyor 

İşte bu bir görüş. Bir başka görüş ise 12 - 16 hafta yap, vücudu 3 ay dinlendir, tekrar.

Ben uzun kürü tercih edenlerdenim. 12 hafta sadece sustanon - 3 hafta sadece enhantate - 25 hafta enhantate ve boldenon - 4 hafta sadece testo yapıp kürden çıkacağım. PCT + Bekleme 3 ay dinlenip sonra tekrar aynı döngüye girerim. Şişmek kolay ama doku oluşturmak kolay değil. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Tabi ilaçlar bu konunun bir yönü, yukarıda gayet güzel tartışılmış.

Kalıcı kas dokusu oluşturmak için en az 3-4 kür yapılması ve tendonların buna ayak uydurup sakatlanmadan ağır kilolarla çalışılması için de en az 3 yıl geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunlar benim tecrübelerim. Bazı arkadaşlarda bu süreler daha kısa veya uzun olabilir ancak 3-4 yıldan aşağı kalıcı doku oluşturabilmek güç. Bu süre içinde kasların şişmesi, sarkoplazmik hipertrofi dediğimiz kasların glikojen deposu marifetiyle suyu hapsetmesidir ki kalıcı değildir, kür bitiminde eski hale geri dönülür.

Uzun kürlerde ilaç planlamasının yanında en önemli konu antrenmanların periyotlanmasıdır. 

4 ay Miyofibriller phase

4 ay Sarcoplazmic phase

4 ay Contest phase

Yukarıda örnek olarak 12 aylık bir periyotlama var. İlaç ve beslenme planlaması da bu periyotlamaya uygun tertip edilmeli. Tabi konu çok geniş ve bir çok detay barındırıyor. Meraklıları için en azından araştırabilecekleri başlıkları göstermek istedim.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xxx07    0
Mickey, 36 dakika önce yazdı:

Tabi ilaçlar bu konunun bir yönü, yukarıda gayet güzel tartışılmış.

Kalıcı kas dokusu oluşturmak için en az 3-4 kür yapılması ve tendonların buna ayak uydurup sakatlanmadan ağır kilolarla çalışılması için de en az 3 yıl geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunlar benim tecrübelerim. Bazı arkadaşlarda bu süreler daha kısa veya uzun olabilir ancak 3-4 yıldan aşağı kalıcı doku oluşturabilmek güç. Bu süre içinde kasların şişmesi, sarkoplazmik hipertrofi dediğimiz kasların glikojen deposu marifetiyle suyu hapsetmesidir ki kalıcı değildir, kür bitiminde eski hale geri dönülür.

Uzun kürlerde ilaç planlamasının yanında en önemli konu antrenmanların periyotlanmasıdır. 

4 ay Miyofibriller phase

4 ay Sarcoplazmic phase

4 ay Contest phase

Yukarıda örnek olarak 12 aylık bir periyotlama var. İlaç ve beslenme planlaması da bu periyotlamaya uygun tertip edilmeli. Tabi konu çok geniş ve bir çok detay barındırıyor. Meraklıları için en azından araştırabilecekleri başlıkları göstermek istedim.

Çok Haklısın Hocam bi konu daha danışcam şimdi 1-10 hafta arası testo deca bolde 10-16 arası testo bolde 4 hafta testo geçiş anti kür sonraki süreçlerde boldeyle devam gitsek bi sıkıntı yaratır mı alacagımız verim düşer mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Xxx07, 1 dakika önce yazdı:

Çok Haklısın Hocam bi konu daha danışcam şimdi 1-10 hafta arası testo deca bolde 10-16 arası testo bolde 4 hafta testo geçiş anti kür sonraki süreçlerde boldeyle devam gitsek bi sıkıntı yaratır mı alacagımız verim düşer mi ? 

Bu kürün nerdeyse aynısını bu yıl yaptım. Decayı 7.haftada kestim. Sen de 8 haftayı geçirme. Testo-bolde devam edebilirsin ancak bolde 11.haftadan sonra açılacak. Ben 26 haftaya kadar bolde devam ettim ancak arada tam da karantinaya denk gelmişti yaklaşık 6 hafta TRT yaptım sonra tekrar bolde. Yani totalde 20 hafta bolde kullanmış oldum kabaca.

Arada kırmızı kan hücreleri için kan bağışında bulundum. Boldenin en büyük yan etkisi kanı yoğunlaştırıyor. Belli bir süre sonra ensede baş ağrısı ve yüksek tansiyon rahatsız ediyor. En temizi kızılaya kan vermek. 

Sonrasında 4 hafta düşük doz testo yapıp başka bir küre geçebilirsin.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xxx07    0

@Mickey hocam Selamun Aleykum yardımınıza ihtiyacım var olursanız çok sevinirim. Kürün şuanda 4. Haftasına giricem. 2 3 gündür aşırı bi yorgunluk sinirlilik ara ara yüksek ateş basması halsizlik yaşıyorum bunun önüne nasıl geçebilirim. Ve kürle alakalı olabilecek bi durum mu herşey güzel gidiyordu 5 kg koymuştum 2 gündür bu sebeplerden dolayı antrenman ve beslenmemi yapamıyorum vitaminlerimi eksiksiz alıyorum 3 günde bir tamoksifen alıyorum enjeksiyonları haftada 2 yapıyorum pazrt perşembe 1.5 bolde 1 ml deca 1.5. Testo bu hafta 2 ml testo bolde,decayı 1.5e yükselticem böyle devam ettircem fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum saygı değer hocam 

tarihinde Xxx07 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xxx07    0
Feng, 5 saat önce yazdı:

Neden 3 gunde bir tamoksifen aliyorsun? 

Kürde deca olduğu için jinekomasti riskini düşürmek için 3 güne bir meme ucunda hassasiyet hissediyorum o yüzden kullanıyorum 3 günde hassasiyet hissetmezsem kullanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Xxx07, 13 dakika önce yazdı:

Kürde deca olduğu için jinekomasti riskini düşürmek için 3 güne bir meme ucunda hassasiyet hissediyorum o yüzden kullanıyorum 3 günde hassasiyet hissetmezsem kullanmıyorum 

Dostünex kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Xxx07, 12 saat önce yazdı:

@Mickey hocam Selamun Aleykum yardımınıza ihtiyacım var olursanız çok sevinirim. Kürün şuanda 4. Haftasına giricem. 2 3 gündür aşırı bi yorgunluk sinirlilik ara ara yüksek ateş basması halsizlik yaşıyorum bunun önüne nasıl geçebilirim. Ve kürle alakalı olabilecek bi durum mu herşey güzel gidiyordu 5 kg koymuştum 2 gündür bu sebeplerden dolayı antrenman ve beslenmemi yapamıyorum vitaminlerimi eksiksiz alıyorum 3 günde bir tamoksifen alıyorum enjeksiyonları haftada 2 yapıyorum pazrt perşembe 1.5 bolde 1 ml deca 1.5. Testo bu hafta 2 ml testo bolde,decayı 1.5e yükselticem böyle devam ettircem fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum saygı değer hocam 

Bahsettiğin değerler haftalık mı yoksa 1 kerede yapmış olduğun enjeksiyon miktarı mı ?

Aşırı yorgunluk için 3-4 gün off verebilirsin,

Sinirlilik hali için dostinex (haftada yarım tablet) kullanabilirsin.

Ateş basması için mümkün ise tamoksifen kullanmayı bırakman gerekli. E2'nin  sürekli dalgalanması ateş basması yapabilir.

Bunların hepsi olağan şeyler, vücut bozduğun dengeyi düzeltmeye çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xxx07    0
Rdm, 55 dakika önce yazdı:

Bahsettiğin değerler haftalık mı yoksa 1 kerede yapmış olduğun enjeksiyon miktarı mı ?

Aşırı yorgunluk için 3-4 gün off verebilirsin,

Sinirlilik hali için dostinex (haftada yarım tablet) kullanabilirsin.

Ateş basması için mümkün ise tamoksifen kullanmayı bırakman gerekli. E2'nin  sürekli dalgalanması ateş basması yapabilir.

Bunların hepsi olağan şeyler, vücut bozduğun dengeyi düzeltmeye çalışıyor.

Hocam pazartesi perşembe enjeksiyon günlerim toplamda 8 ml ilaç alıyorum pazartesi 1.5 ml testo 1.5 ml bolde 1 ml deca perşembe günüde aynı şekilde bu hafta testoyu 2 ml deca 1.5 bolde 1.5 yapmayı düşünüyorum tamoksifeni bırakamıyorum meme ucum büyüdü ve hala kaşınma yanma oldugu günler oluyor olursa kullanıyorum olmazsa kullanmıyorum zaten

tarihinde Xxx07 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bu kürü kim planladı size ?

Deca Boldenon küründe olduğuna göre Testosteron Enantat kullanıyorsundur. Yani haftada 750 mg testo alıyorsun ve bunu iki kereye bölmüşsün. Diğer ilaçları da aynı şekilde yüksek doz girmişsin ve daha da yükseltmeyi düşünüyorsun.  Haftada 1000 mg testo, oldukça cesur bir doz :) 

Bu kadar yüksek dozun aromatize olmaması imkansız zaten. Bence kendine bir iyilik yap, ve dozajlarını tekrar gözden geçir. Yoksa eğer cidden profesyonel bir yarışmacı ve 6-7. kürün değil ise ciddi problemler yaşayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xxx07    0
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Bu kürü kim planladı size ?

Deca Boldenon küründe olduğuna göre Testosteron Enantat kullanıyorsundur. Yani haftada 750 mg testo alıyorsun ve bunu iki kereye bölmüşsün. Diğer ilaçları da aynı şekilde yüksek doz girmişsin ve daha da yükseltmeyi düşünüyorsun.  Haftada 1000 mg testo, oldukça cesur bir doz :) 

Bu kadar yüksek dozun aromatize olmaması imkansız zaten. Bence kendine bir iyilik yap, ve dozajlarını tekrar gözden geçir. Yoksa eğer cidden profesyonel bir yarışmacı ve 6-7. kürün değil ise ciddi problemler yaşayabilirsin.

Hocam peki nasıl dozlarda ilerlemimi önerirsin bu 2. Kürüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Xxx07, 25 dakika önce yazdı:

Hocam peki nasıl dozlarda ilerlemimi önerirsin bu 2. Kürüm

Önce ilaçların çalışıyor mu onu bilmek lazım, belki sana ürünleri veren düşük doz ilaç verdiği için bu kadar yüksek dozlara çıkmanı söyledi ama aslında aldığını düşündüğün dozun yarısını alıyorsundur bilemeyiz.

Eğer ki ilaçların düzgün ve sağlam ise,

Genel dozajlar (ml hesabı olarak değil Mg hesabı olarak yapılır)

Testo Haftalık 400-500 Mg  (Yani 2 ml)

Boldenon 400 Mg (2 ml)

Deca  400 mg (2 ml)

şeklinde kullanılır.

Tabi kütlenize, kilonuza göre değişiklik gösterir ama, normal standartlarda biri için bu dozajlar kullanılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.