Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lkn35

Kür günlüğüm(testo bolde)

Önerilen İletiler

Lkn35    0

Merhaba ,

Kısaca kendimi tanıtayım; boy 176 kilo 79 bf %6 spor geçmişim 7 yıl daha önce sustanon ve testo p winstrol olarak 2 kür yaptım ve şimdi

3. Kürümü yapmaya ve bir günlük oluşturmaya karar verdim. Elimde 3 tüp testo e ve 3 tüp boldenon var . Bu ürünlerle şöyle bir kür oluşturmaya karar verdim;

1-15 testo e 500 Mg

1-4 hafta 400 4-8 600 bolde 8-13 400 bolde

Kür içi arimidex vb bir ilaç düşünmüyorum çünkü önceki kürlerde e2 değerim çok yükselmediğini gördüm. Boldenonun da e2 yi çok arttıracağını düşünmüyorum.

Beslenme Plan'ım kilo x3 protein kilo x 5 karbo ve kilo x1-1,5 yağ şeklinde olucak.

Kür ilgili yorum öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    954

Harika olmuş 2 kere okudum eksik yer bulmak için belki tren düşünebilirsin 3. deneyiminde ama olmasa da olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Yorum için Teşekkür ederim spectre . Tren i 5. Kürde düşünebilirim ama suan için erken olduğunu düşüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

3. kür güzel olmuş bende beğendim hocam bundan önceki gelişimii paylaşman mümkünmü görsel olarak kür dönemince ne kadar yol kattetiğini nemrak ettim açıkçası bilinçli yaklaşman güzel bir anda kamikaze gibi onuda onuda kullanayım diyenlerden olmaman hoş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Teşekkürler , günlüğe resim koymayı düşünmüyorum ama haklı olarak takip edenlerde görmek istiyecektir bende resim koymak yerine mesaj yoluyla gelişimi takip etmek isteyen arkadaslara göndermeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Teşekkürler , günlüğe resim koymayı düşünmüyorum ama haklı olarak takip edenlerde görmek istiyecektir bende resim koymak yerine mesaj yoluyla gelişimi takip etmek isteyen arkadaslara göndermeyi düşünüyorum

Hayırlı olsun hocam bende beğendim mantıklı az ama öz bir kür olmuş bu arada arkadaşlarla aynı fikirdeyim bencede paylaşın yüzünüzü kesin koymak zorunda değilsiniz sonuçta hem herkes faydalanır sizinle aynı ölçülerdeki arkadaşlar adına. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Resim paylaşım konusunda tereddütüm var ama akılda soru işareti kalmasın diye resimleri özel mesajla atabilirim.bu arada pramit yapmak neden gereksiz biraz daha ayrıntı verebilirmisin? Pramit yapmadan 15 hafta 400 bolde daha mı mantıklı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Resim paylaşım konusunda tereddütüm var ama akılda soru işareti kalmasın diye resimleri özel mesajla atabilirim.bu arada pramit yapmak neden gereksiz biraz daha ayrıntı verebilirmisin? Pramit yapmadan 15 hafta 400 bolde daha mı mantıklı?

Pramit yüksek mg'larda uygulanmalı 1 g ve üzeri gibi bu beni kişisel görüşüm. Resim konusun da rahat ol kes kafayı koy derim en azından herkes daha net yorum yapabilir böylece yinede sen bilirsin . :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

ilk kürden kalma bir resim ekliyim. 2.kür içinde sosyal medyada paylaşmadığım bir resim bulursam eklerim :D

küre 19 unda başlıyorum gelen yorumlardan sonra kürü 15 hafta 500 testo e 15 hafta 400 bolde mi yapsam diye kararsız kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42

Hocam maşallah geneiğinizde iyi olsa gerek çünkü herkes vücut yapar ama herkesin vücudu estetik deildir sizin ki gayet estetik nizami. Bu vücuda salam tren ve follistatin 344 girildiğini düşünemiyorum muhteşem sonuçları doğuracaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Selam arkadaslar kürde ilk haftanın içindeyim. Doğal olarak şuanlık bir etki yok ancak kilom 81-82 civarı suan. Bakalım kür bize ne kazandıracak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Herkese selam kürde9.haftayı geride bıraktım kilom 86,5 olmuş durumda. Son 6 hafta90 -95 arasını görmek istiyorum.canımı sıkan tek nokta haliyle biraz yağlanmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356
Herkese selam kürde9.haftayı geride bıraktım kilom 86,5 olmuş durumda. Son 6 hafta90 -95 arasını görmek istiyorum.canımı sıkan tek nokta haliyle biraz yağlanmam.

Yağlanma çok normal definasyon dönemi hepsinden kurtulursunuz elinizden geldiğince hacimlenmeye bakın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Yağlanmak çok istemediğim bir durum ama hacim kürümde kaçınılmaz oluyor. Aklımda bu ara tren kullanımı var. Şöyle bir Plan'ım var ya kür biter bitmez tren masteron prop kürüne başlıcam Yada 4 5 ay kadar bekleyip küre Mayıs gibi başlıcam tavsiyelere açığım bu konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Yağlanmak çok istemediğim bir durum ama hacim kürümde kaçınılmaz oluyor. Aklımda bu ara tren kullanımı var. Şöyle bir Plan'ım var ya kür biter bitmez tren masteron prop kürüne başlıcam Yada 4 5 ay kadar bekleyip küre Mayıs gibi başlıcam tavsiyelere açığım bu konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Herkese selam,

Kürün son iğnesini bugün yapıcam ve kürümü noktalıcam.

Kür benim açımdan beklediğimden daha iyi geçti. Güzel verim aldım.

Dün ölçüm yaptırdım 90 kg bf 12 olarak görünüyor . 2 hafta sonra 10x500iu preglyn vurucam bitikten sonra ise 4 hafta clomen ve nolva yapıp pct kısmını bitireceğim.4 ay dinlenip sert ve güzel bir cut kürü yapıcağım. Şimdilik bu kadar kür ile ilgili sorularınız varsa cevaplayabilirim. Herkese iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44

hocam öncelikle gözünüz aydın güzel bir kür dönemi geçirmişsiniz, sorum şu böyle bir kürde neden pregnly? sadece klomifen sitrat ve tamoksifen sitrat yetmez mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Teşekkür ederim. Ben çok basic kürler dışında preglyn kullanmak gerektiğine inanıyorum gerek tecrübe gerek okuduklarım bildiklerim olsun. Hatta bence kür içi kullanmamam hata bu kürü şimdi yapıyor olsaydım kür içi 3. Haftadan itibaren hafta da 2x250 şeklinde hcg eklerdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam öncelikle kurunuzun verimli geçtiğine sevindim.Bende 1 aydır testo ena kurumdeyim yanına boldenon kombinlemeyi dusunuyorum boldenonu 12 hafta kullanmak tam etkiyi alamamak olur demi mesela siz 12.haftadan sonra gerçekten boldenonun daha etkili olduğunu söyleyebilir misiniz gerçekten bolde 12.haftadan sonra mı asıl patlamayı yasatiyor.Sizdede böyle mi oldu ???

Benim boldenon ile ilgili sorularım var

Çarpıntı sorunu oldu mu hiç boldeda

Kan seviyesi gerçekten çok hızlı bir şekilde artti mı ?Kan verme ihtiyacı duydunuz mu ?

Tansiyon problemi yaptı mı ?

Ve gerçekten asıl etkiyi 12 haftadan sonra mı gormeye basladiniz ?

Boldenonda yağ yakımı oldu mu kaslar damarlı sert bir şekilde miydi.Cok yaglandiniz mı bu kurde

Şimdiden teşekkürler hocam bende boldenon kuallanacagim için soruyum dedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    44
Teşekkür ederim. Ben çok basic kürler dışında preglyn kullanmak gerektiğine inanıyorum gerek tecrübe gerek okuduklarım bildiklerim olsun. Hatta bence kür içi kullanmamam hata bu kürü şimdi yapıyor olsaydım kür içi 3. Haftadan itibaren hafta da 2x250 şeklinde hcg eklerdim.

anladım hocam siz , üretim durmadan hipotalamusu uykuya bile geçirmeden - sizin tabirinizdi sanırım kapıyı kapatmadan açık bırakarak- mevzuyu bitirmek istiyorsunuz; ancak prengly konusunda yaptığım araştırmalar şunu gösteriyor; örneğin, artık lh ve fsh değerleriniz hiç bir şekilde yükselmiyordur ya da kullandığınız ilaç testislerinizi neredeyse klomifenin artık kurtaramayacağı düzeyde küçültmüştür işte o zaman son çare pregnly kullanırsınız;eğer testisler o kadar yıpranmamışsa kullanacağınız dozaj zaten fazla baskılanmamış testislerdeki leydig hücrelere zarar verebilir ve kalıcı sorunsallara sebep olabilir. bunu riske etmemek için genelde tıpta kullanılan sistem yani en küçük müdahaleden en büyüğe doğru yol alma sistemi öneriliyor. bilirsiniz bademciğiniz iltihaplanmıştır önce size direk en son nesil antibiyotiği vermezler. genelde önce klavulanik asit - amoksisilin verirler bu iyileştirmezse bir sonraki nesil antibiyotiklerden daha güçlü olanı verirler. yani en baba ilacı en son kuşak antibiyotiği en küçük sorun için vermezler.

bu minvalde ben de pregnlyin leydig hücrelere zararı olabileceğini düşünerek kullanma taraftarı değilim; ama şunu da belirtmeden edemeyeceğim pregnlyde bir husus var ki o husus bana da çok mantıklı geliyor. pregnly leydig hucreleri uyararak lh, fsh artışı ve bunlarla birlikte yüksek miktarda testo ve estro miktarı artışı sağlıyor ancak lh üretme yeteneğini artırmıyor direk lh oranını artırıyor... bu sayede aslında kür içinde kullanımı ile aslında bir nevi testislerin küçülmemesini de sağlamış oluyoruz ayrıca kür içinde çok yüksek androjen etki gösterdiği için serumda yükselmiş testosteronu da kas yapımı için kullanıyoruz boşa da gitmemiş oluyor. bu anlatıklarım da bana mantıklı geliyor ama dedim ya risk var. siz de risk budur deyip kullanacaksınız. merak ediyorum lütfen deneyimlerinizi burada paylaşın bakalım memnun kalacak mısınız memnun kalırsanız ben de belki deneyebilrim kür içinde...

son olarak şunu sormak istiyorum kürünüz kazasız belasız bir şekilde bitti, testis durumunuz nedir? yüzde kaç küçülme oldu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lkn35    0

Teşekkürler. Evet boldenon gerçekten uzun kullanımda daha etkili özellikle 10 nuncu haftadan sonra bence min 14 hafta yapılmalı bolde kürleri. Bende pek damarlanma yaptı diyemem bunun nedeni artan yağ oranı sanırım. Kan değerlerimde de çok oynama yok 2 hafta sonra bir test daha yapıcam sonuçlarını yazarım tekrar. Bu Arada bence testo e olarak başladıysan küre bu şekilde bitir derim 4. Haftadan bolde eklemek çok mantıklı gelmedi baba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam normalde aynı anda başlamak en doğrusu ama böyle denk geldi ilk kurumde bir ay oldu testo ena kurumde yanına boldenon kombinleyecem inşallah yaptığım kur birseye degsin ha 2 ay olurdu kure başlayalı o zaman olmazdı ama 1 ay oldu daha kurde

Problem olacağını sanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.