Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Monster

Kingsize nutrition thermo carnitine kullananlar ?

Önerilen İletiler

Monster    0

bu yağ yakıcıyı kullanan arkadaşlar varmı acaba aranızda almayı düşünüyorum spor öncesi 3000mg veya 6000mg arası kullanmayı düşünüyorum supplementlerin yüzde 99 unu kullandım ama hiç carnitine kullanmadım amacım yüzde 15 yağ oranından 12 lere inmek ortalama spor da 1000kalori yakıyorum bunu kullanırsam yağları yakma ihtimalim yükselir mi kısaca işe yarar mı bu ürün ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6000 almanın hiç bir mantığı yok zaten esansiyel değildir vücutta üretilir genelde alınma mantığı içindeki uyarıcılar caffein vb vb

Tavsiyem yohimbe+ thermo tarzı bi kombinasyon harika olur 

Karnitin +thermo da olur bulamazsan 

Marka fiyatına göre gayet iyi en sevdiğim karnitin nutrend olmuştur. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Monster, 3 saat önce yazdı:

bu yağ yakıcıyı kullanan arkadaşlar varmı acaba aranızda almayı düşünüyorum spor öncesi 3000mg veya 6000mg arası kullanmayı düşünüyorum supplementlerin yüzde 99 unu kullandım ama hiç carnitine kullanmadım amacım yüzde 15 yağ oranından 12 lere inmek ortalama spor da 1000kalori yakıyorum bunu kullanırsam yağları yakma ihtimalim yükselir mi kısaca işe yarar mı bu ürün ?

Alman gereken kolariyi deneyerek bulmalısın mesela 400 grm karb (protein ne kadar alman gerekli hesapla zaten biliyorsundur)  alırken düşüş yoksa atıyorum akşam antrman yapıyorsun öğün atla kahvaltıyı geç öğünleri ant önce ve sonrası çevresine topla derim sonra izle 300grma düşür mesela 200grmda zorluyo 250 de kalıcam açlığa dayanamadım baktın oldu düşüş var yağ oranında oynama devam yağ yakarsın alman gerekni temiz kolari miktarını bulamadıkdan sonra çöp onlar çöp sonra haftada bir 2 haftada bir yükle ödül öğünü tüm gün kendini izle abartmadan hamburger pizza ne istersen yağ yakımın dahada hızlanacak

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Gün boyunca 3litre suyun altına düşme 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
Monster, 11 saat önce yazdı:

Genel olarak içeriği olarak başarılı bir ürün, bigjoy thermonatordan, hardline'dan çok daha başarılı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.