Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

prometheus3

Testo Pro+Masteron+Oxandrolone kürü

Önerilen İletiler

prometheus3    5

Merhabalar yeni girmek istediğim kürüm yazdığım şekilde olacak.Bu 2. kürüm öncekinde testo ent deca bolde dianabol girmiştim açıkçası pek memnun kalmadım.neden? hacimsel bi görünüm vardı kür bittikten 3-4 hafta kadar diyetime devam ettim ve hayatımda ilk defa karın kaslarımı görmüştüm ve memnundum fakat 1 aylığına antrenmanı bıraktım ve resmen eskiye döndüm.bunun nedenini de çok tekrarlı antrenman sistemi uygulayıp kasa sıvı çekerek büyüdüğüme bağlıyorum.yani bırakınca vücut direk suyu attı kastan ve eski hale döndüm.neyse kendim hakkında biraz bilgi vereyim

yaşım 22 4-5senelik geçmişim yağlı/sulu bi vücut tipim var deri altı yağlanmam hatsafhada ve kas tipi olarak tip1 ve tip2 karışımı yaygın (kırmızı,yavaş kasılan beyaz,hızlı kasılan) hesaplamalarıma göre(charles poluquin & dr hatfieldın sistemine göre hangi kas grubunda hangi tip kas yoğunluğum fazla hesapladım) sadece göğüs beyaz kaslardan oluşmakta.başka bir deyişle genetik olarak pek yatkın değilim bu spora. ve diğerleri genelde hem kırmızı hem beyazdan yani hem yüksek ağırlık hem yüksek tekrara cevap veren türden oluşuyor.bu yüzden göğüste bi harekete 4 set veriyorsam 3 seti 4-6 tekrar arası 1 set 8-10 arası olacak ve diğer gruplarda ise hem kırmızı hem beyaz olanlarda 4 set yapacaksam 2 set 4-6 2 set 8-10 tekrarlı ve sadece kırmızının daha baskın olduğu gruplarda ise 12+ tekrar yapmayı düşünüyorum

1-12 hafta arası testo propionat haftalık 300 mg (pzrtsi 100mg+çarş 100mg+cuma 100mg)

1-8 hafta masteron haftalık 300 mg(pzrtsi 100mg+çarş 100mg+cuma 100mg)

1-5 hafta oxandrolone günlük 40mg haftalık 280mg

bi yandan da pztrsi çarş cuma yarım tablet arimidex kullanmayı düşünüyorum.bunların yanında b vitami c vitamini d vitamini çinko da kullanacağım.

pct hakkında bilgim yok ama yazılanlara göre masteron olan kürde pct olmasa da olur denilmiş genelde.pct hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

ve kür öncesi ve sonrası yapılması gereken testler varmış sanırım serbes testo kan şekeri falan filan.kürden önce ve sonrası karşılaştırılıp ona göre pct yapılıyormuş.o yaptırmam gereken testlerin isimlerini de yazarsanız sevinirim.

hafta içi antrenman yapıp haftasonu 2 gün off yapıp dinlendirmeyi düşünüyorum vücudu

her gün tek bölge çalışıp ardına her gün farklı olmak üzere calf/trapez/karın gibi ufak kas gruplarını 3-4 set ile çalışmayı düşünüyorum ve bacak günü hariç her gün 20 dk HIIT kardiyo eklemeyi ve türkiyede kimsenin dikkat etmediği olan 15-20dklik esnetmeyi de eklemek istiyorum(esnetme ile fibriller arası açılıyor daha çok o2 ve besin taşındığından hipertrofi artışı sağlıyor)

şimdi geleyim asıl merak ettiğim konu ilk kürden deneyimlediğim gibi alınan kütlenin hepsi kalmıyor ama hepsi de gitmiyor.misal 10kg alındıysa kür bitiminde antrenmanı bıraksam dahi 1kg civarı bir şeyler kalıyor.ha tabii ki kür sonundaki aynadaki görüntüyle antrenmana 1 ay ara verdiğimde aynadaki görüntü arasında dağlar kadar fark oluyor ama olsun her kürde bi kaç kg ile ufak ufak kalıcı büyüyorsam yeter bana.asıl değinmek istediğim konu şu

bahar dönemi erasmus ile yurtdışına gidiyorum ve açık konuşayım orda partilemeye gidiyorum :) antrenman ve diyet düzenim kürdeki gibi illa ki olmayacaktır ama en azından oradaki 3-4 ayımda güzel bir vücutla dolaşmak istiyorum hatta hiç belli olmaz eğer hem parti işlerine ayak uydurur hem de antrenmanlara daha sıkı diyetime daha özen gösterirsem kütlemi kaybetmem veya burada naturel yaptığımın biraz daha fazlasını yurtdışında yapabilirim diye düşünüyorum (hormonsuz gıdalar,kaliteli salon,kaliteli antrenman ve kaliteli yaşam olduğu için) yurtdışı dönüşümde de only genotropin kullanamak da istiyorum bi 2 ay boyunca ona geldiğim zaman bakarız.neyse kürüm hakkında

yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

**kendime not:YAPTIRILMASI GEREKEN TESTLER

Ayrıca kür başında FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerinize baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalısınız ve durumunuzu incelemelisiniz. Ekstra olarak Total Testosterone ve Free Testosterone değerlerine ilk testosteron iğnesinden 4 hafta sonra yaptırırsanız ilk test ile karşılaştığınızda göreceğiniz fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca önlem amaçlı PCT öncesi ilk başta saydığım değerlere ek olarak Prolaktin değerlerinize de baktırarak tamamen kontrollü bir kür ve PCT dönemi geçirebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.257

Merhaba;

Testo konusunu 500 olarak start verebileceğini düşünüyorum ilk kürüne denk gelemedim yazıda.

Definasyon dönemi winstrol + masteron veya hgh frag + igf 1 en büyük yardımcıların olacak. Senin temiz büyüyebilme gibi durumun olmaz anladığım kadarıyla vücut tipin mezo. haliyle ya öncek ütleyi alacaksın sonra definasyon başlı başına yada kütlen iyiyse direk en güzel definasyon kürünü yapıp yoluna devam edeceksin.

Bu spora yıllarımı verdim ve edindiğim tek deneyim beslenmeyi bırakır idmanı boşlarsan eskiden neysen aynısı olursun.

Yani hem kür yapacaksın güzel vücut elde edeceksin hemde after partyler sıfır diyet alkol sigara vs eee sonuç ?? Bir kere bu spor sağlıklı yaşamak ve düzgün bir fiziğe sahip olmak aynı zamanda onu korumak için yapılır. Bu istediğin vücudu sanıyorum girdiğin ortamlarda iyi gözükmek karşı cinsinin gözüne biraz olsun çekici gelebilmek adına yapıyorsun yada yapacaksın zaten kırılma o noktada oluyor merak etme bu konuada yalnız değilsin Türkiye deki arkadaşların geneli %80 yakın maleseff bu yüzden yapmakta bu sporu.

Beslenmeni , uyku düzenini hayatını baştan sona değiştiremeyeceksen vücudunun değişmesini de bekleme derim. Hadi hayatını değiştirmedin ilaçlar seni değiştirdi ilaç bitince ne olacak ? Suyu geri verecek patlak balon gibi pısss eski günlere.

Vücut kür dönemi 4 -10 kg arası bünyeye bağlı su tutar kür sonrası aldığını verir kalanlar senindir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5

Cevabın için teşekkür ederim ama zamanında tamamen kendimi bu spora adadım ve sosyal hayatım bitti. 3-4 ay boyunca ne öğün kaçırdım ne kaçamak yaptım ve bu süre zarfında sosyal hayatım bitti. Beni arayıp dışarı davet eden arkadaşlarıma antrenmanım var öğünüm var diyerek haftalarca reddettim ve şu an hiçbiri arayıp sormuyor desem yeridir ki bence de haklılar. Çevremde çok insan var deli gibi hamgurger,pizza yer ama param parça olmada da sıradan bi insandan daha iyi vücuda sahiptirler. Benim de isteğim o hem sosyal olarak geri planda kalmayayım hem de sağlıklı ve düzgün bi vücudum olsun kafasındayım.

İgf1 fragfalan hakkında bilgim yok. Girmek istediğim bu kür veya bunların yerine sadece follistatin alıp girmek. Kararsızım. Testo propu da tam 500e tekabül ettirmem zor en fazla 150 150 150 şeklinde 450 olur sanırım. İlk kürümde 500 kullandım testo ent. Ve o ciddi kıllanma yaptı. Onu istemiyorum pek o yüzden biraz daha düşük doz girmek gibi bi düşüncem var. Bu küre girsem pct nasıl olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.257
Cevabın için teşekkür ederim ama zamanında tamamen kendimi bu spora adadım ve sosyal hayatım bitti. 3-4 ay boyunca ne öğün kaçırdım ne kaçamak yaptım ve bu süre zarfında sosyal hayatım bitti. Beni arayıp dışarı davet eden arkadaşlarıma antrenmanım var öğünüm var diyerek haftalarca reddettim ve şu an hiçbiri arayıp sormuyor desem yeridir ki bence de haklılar. Çevremde çok insan var deli gibi hamgurger,pizza yer ama param parça olmada da sıradan bi insandan daha iyi vücuda sahiptirler. Benim de isteğim o hem sosyal olarak geri planda kalmayayım hem de sağlıklı ve düzgün bi vücudum olsun kafasındayım.

İgf1 fragfalan hakkında bilgim yok. Girmek istediğim bu kür veya bunların yerine sadece follistatin alıp girmek. Kararsızım. Testo propu da tam 500e tekabül ettirmem zor en fazla 150 150 150 şeklinde 450 olur sanırım. İlk kürümde 500 kullandım testo ent. Ve o ciddi kıllanma yaptı. Onu istemiyorum pek o yüzden biraz daha düşük doz girmek gibi bi düşüncem var. Bu küre girsem pct nasıl olmalı?

PCT kür sonu test sonrası çıkacak değerlerinize oranla düzenlenir.

Pizza yiyen vs yapan daha iyi vücut diyorsunuz ama onlar ektomorf onlar alkolde alsa 10 tane pizzada yese hep define duracaklar parçalı olacaklar ama büyüme konusunda siz onlara göre çok daha şanslısınız gibi çok uzun bir durum bu vücut tiplerini araştırmanız lazım biraz bu konuda bilgi sahibi olmak için. Malesef fedakarlık olmadan hiç bir şey olmuyor ben bu spora ilk başladığım yıllarda 1.93 boyunda 68 kg idim. durumun vahimliğini siz düşünün. Sonra gecemi gündüzüme kattım ki yıllardır hala öyle devam ediyor vücuduma duyduğum saygıdan ötürü her şey yolunda. Bir yerden sonra vücudunuzu öyle tanıyorsunuz ki zaten yesenizde içsenizde sosyalde olsanız (kısmen) yavaş yavaşta olsa yine ileriye gidebiliyorsunuz ama sistem oturana kadar ki bu sistemin oturması yıllar alabiliyor bir takım fedakarlıklarda bulunmanız lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

1-6 turinabol ve son 4 hafta kurune winstrol ekleyebilir sin. Ghrp 2 ıgf 1 des ekleye bilirsin peptitler olarak yeterli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

Follistatin ile defne olman zor ama hocam büyüme maksadıyla kullanılan bir ürün. Kür mantığında kendini ileriye taşımak için mg yada gr olarak hep 1 tık ötesini almaktır sen tam tersi yapıyorsun 500 den aşağı doğru iniyorsun daha yükselteceğine ee vücud bunun fazlasını almış ve farkında daha az vererek ne tür bir gelişim beklediğinizi ben anlayamadım tam olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5

Bundan 1.5 sene önce 500mg enantat kullandım. 1.5 sene önceki testoyu hatırlamıyordur herhaldr vücut o yüzden 300 propianat vuruyorum. Hem enanttatta vurduğum zaman yürüyemiyordum resmen ve çok kıllanma olmuştu bi nebze olsa da bunun önüne geçmiş olayım istiyorum. Dediğim givi 1.5 sene önceki testoyu hatırlamıyordur vücudum ondan 500'den 300'e testonun türünü değiştirerek çektim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Bundan 1.5 sene önce 500mg enantat kullandım. 1.5 sene önceki testoyu hatırlamıyordur herhaldr vücut o yüzden 300 propianat vuruyorum. Hem enanttatta vurduğum zaman yürüyemiyordum resmen ve çok kıllanma olmuştu bi nebze olsa da bunun önüne geçmiş olayım istiyorum. Dediğim givi 1.5 sene önceki testoyu hatırlamıyordur vücudum ondan 500'den 300'e testonun türünü değiştirerek çektim.

Peki bkaalım başarılar sonuçları hep birlikte görelim o zaman :kas:crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

kürden tam olarak beklentın nedır defınısyon mu ? ya da az susutumu saglayarak hacim mi...defınısyon ıstıyorsan wınstrol eklemelesın dıe dusunuyorum 300 mg probıonatta yeterlı olucaktır .. fragment growth hormonun yag yakıcı ozellıgını tasıyan bır peptıd maddı durumuna gore ekleyebılırsın ... ama pıyasada genelde peptıdler sahte oluyor growth hormone kullanman daha mantıklı olur dıye dusunuyorum bır cekıncen yoksa .. masteronda yag yakıcı bır steroıd ..kesık hatlar yakalamak uygun .. fakat growth hormone la her zaman daha detaylı bır forma ulastıgımı hıssetmısımdr daha ınce br bel ve omuz cızgılerı daha derın olarak .. steroıdlerle yag yakarak bu kadar basarılı bır derınlık elde dılmedıgnı dusunuyorum ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.