Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mackonca42

Deca propionat

Önerilen İletiler

Mackonca42    1

Merhaba deca ve propionat kürüne girdim bi arkadaş sayesinde ama kafam karışık öğreten kişi doğrumu ogretiyor bilemedim Haftalık 2 ml deca 2 ml propionat alıyorum 8 hafta kullancam antrenman beslenme yazdi ama benim amacım yag yakmak gir bir sey olmaz dedi guvendik girdik yanına ekstra koruyucu aliyimmi dedim alma dedi jinomasti v.b olurmu korkusu var yardımcı olursanız cok makbule geçer bu ara  1 hafta oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ANABOLIZAN    17
Mackonca42, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba deca ve propionat kürüne girdim bi arkadaş sayesinde ama kafam karışık öğreten kişi doğrumu ogretiyor bilemedim Haftalık 2 ml deca 2 ml propionat alıyorum 8 hafta kullancam antrenman beslenme yazdi ama benim amacım yag yakmak gir bir sey olmaz dedi guvendik girdik yanına ekstra koruyucu aliyimmi dedim alma dedi jinomasti v.b olurmu korkusu var yardımcı olursanız cok makbule geçer bu ara  1 hafta oldu 

Tamamen yanlış bir kür planlaması. Uzun ester li deca küründe propionat girmek nedir.! Zaten propionat ın yarılanma süresi kısa 2 günde 1 veya her gün enjeksiyon isteyen bir ürün. Deca haftada 2 veya 1 kullanılabilir. Şöyle deca açıldığında propionat enjeksiyonunu beklersen vücüttu dalgalanmalar yapıcaksın bunlar sende psikolojik sorun ve libido sorunu yapıcak. Hatta daha daha kötü bir hal olan deca Dick sorunu yaşayabilirsin.. Kürü hemen kes. Pct ye basla gerekirse. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mackonca42    1
ANABOLIZAN, 47 dakika önce yazdı:

Tamamen yanlış bir kür planlaması. Uzun ester li deca küründe propionat girmek nedir.! Zaten propionat ın yarılanma süresi kısa 2 günde 1 veya her gün enjeksiyon isteyen bir ürün. Deca haftada 2 veya 1 kullanılabilir. Şöyle deca açıldığında propionat enjeksiyonunu beklersen vücüttu dalgalanmalar yapıcaksın bunlar sende psikolojik sorun ve libido sorunu yapıcak. Hatta daha daha kötü bir hal olan deca Dick sorunu yaşayabilirsin.. Kürü hemen kes. Pct ye basla gerekirse. 

Pct ne yapıyım bi arkadaş da aldı ürünleri o kescek ne kullasn hocam allah razi olsun.

Hocam kessem ürünler elimde kalacak o kesse ben kulansam ne gibi takviye alsam ürünü azaltirim bide buna cevap verirseniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Hocam deca sert bir anabolizandır ve en bariz kuralı testosteronu her zaman daha yukarda tutmak gerekir. Yani senin mantığınla sen haftada 400 yada 500mg deca alıyorsun. Kullandığın propinatlar 100mg olsa 200mg testo alıyorsun demek oluyor ki deca dick kaçınılmaz oluyor. Eğer propinatların 100mg ise senin en az 5 tane deconat vurman gerek.

Diğer sıkıntılı durumun ise haftada iki enjeksiyon. Propinat kısa esterlidir ve 2 günde 1 enjeksiyon yapılması gerekir. 

Diğer bir sıkıntılı durum ise bulk anabolizanı alıp cut testosteronu kullanman.

Yani neresinden tutsan sorun çıkaracak bir durum. Deca pahalı ama testosteron ucuz. Propionat yerine enhantate almanı tavsiye ederim. Propionatları da cuta girerken kullanırsın.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Kullandığın ilaç markaları nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mackonca42    1
rastlantisal, 38 dakika önce yazdı:

Hocam deca sert bir anabolizandır ve en bariz kuralı testosteronu her zaman daha yukarda tutmak gerekir. Yani senin mantığınla sen haftada 400 yada 500mg deca alıyorsun. Kullandığın propinatlar 100mg olsa 200mg testo alıyorsun demek oluyor ki deca dick kaçınılmaz oluyor. Eğer propinatların 100mg ise senin en az 5 tane deconat vurman gerek.

Diğer sıkıntılı durumun ise haftada iki enjeksiyon. Propinat kısa esterlidir ve 2 günde 1 enjeksiyon yapılması gerekir. 

Yani neresinden tutsan sorun çıkaracak bir durum. Deca pahalı ama testosteron ucuz. Propionat yerine enhantate almanı tavsiye ederim. Propionatları da cuta girerken kullanırsın.

Saygılarımla.

Abi aynen dediğin gibi basladm bir hafta gectti 3 enjeksiyon yapcam komple biraksam pct ne yapmam lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Mackonca42, 1 dakika önce yazdı:

Abi aynen dediğin gibi basladm bir hafta gectti 3 enjeksiyon yapcam komple biraksam pct ne yapmam lazım

Testislerde küçülme var mı? Yanında danabol kullandın mı?

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mackonca42    1
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

Testislerde küçülme var mı? Yanında danabol kullandın mı?

Hayr abi bende sknti yokta arkadaş sertlesmeme var o direk kesti

Danabol kullanmadım abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Sen direk bırakabilirsin. Arkadaşın ne zaman başladı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221

Onun test yaptırması gerekli. Testi görmeden bir şey demek doğru olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Sen direk bırakabilirsin. Arkadaşın ne zaman başladı?

Acaba 1 hafta falan daha testoya devam etse mi  deca vücuttan çıkana kadar. Kısa ester testo kullandığı için kendi testosteron döngüsü çalışmaz ise sıkıntı yaratmasın deca ?  Sen deca konusunda tecrübelisin tabiki ben sadece merakımdan soruyorum, konu sahibi arkadaşı da telaşlandırmayalım durduk yere.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
Rdm, 17 dakika önce yazdı:

Acaba 1 hafta falan daha testoya devam etse mi  deca vücuttan çıkana kadar. Kısa ester testo kullandığı için kendi testosteron döngüsü çalışmaz ise sıkıntı yaratmasın deca ?  Sen deca konusunda tecrübelisin tabiki ben sadece merakımdan soruyorum, konu sahibi arkadaşı da telaşlandırmayalım durduk yere.

İlk 3 hafta direk kesilebileceği tavsiye ediliyor hep forumda. Zaten 1. haftasında. Daha da dışarıdan hormon alıp döngüyü kapatmasın diye düşünüyorum. Zaten şuan kapanmamıştır. Danabol ile deca olsaydı bir kere daha düşünürdüm. Testislerde de küçülme olmamış.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Hocam aslında cutting ya da bulking için prop çok fark etmez. Bulkta kullanılır ama maaliyet, enjeksiyon sıklığı vs vs. etkenler yüzünden kullanılmıyor. Ben bütün bulklarımda prop kullandım. Çünkü aromatize etkileri ve vücuduma verdiği etki psikolojik midir nedir bilmiyorum ama inanılmaz iyi hissediyordum. Yağ yaktığı doğrudur ama hepimizin bildiği gibi beslenmeni nasıl düzenlersen ilaç ona eğilim gösteriyor. Yani siz bulkta prop vurup yüksek kalori aldığınız zaman cut etkisi çokta işe yaramıyor. Testo enant esterinin yağlandırdığını söylüyorlar. Kime göre :D.. Düşük kalori alırsan nasıl yağlanacaksın. 

Eğer enjeksiyon kısmını iyi ayarlayabiliyorsan esterlerin çokta bi anlamı yok bence. Prop kullanmak açıkçası maliyet ve ödemi :D arttırıyor. Oturup araştırıyorsun. Ulan vücudun başka neresine vurulabilir diye. 2 bacak 2 kalça var sonuçta. Bi video da göğüs ve omuz(delta) kasına bile adam vuruyordu. 

Saygılarımla..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.221
weldan, 2 dakika önce yazdı:

Hocam aslında cutting ya da bulking için prop çok fark etmez. Bulkta kullanılır ama maaliyet, enjeksiyon sıklığı vs vs. etkenler yüzünden kullanılmıyor. Ben bütün bulklarımda prop kullandım. Çünkü aromatize etkileri ve vücuduma verdiği etki psikolojik midir nedir bilmiyorum ama inanılmaz iyi hissediyordum. Yağ yaktığı doğrudur ama hepimizin bildiği gibi beslenmeni nasıl düzenlersen ilaç ona eğilim gösteriyor. Yani siz bulkta prop vurup yüksek kalori aldığınız zaman cut etkisi çokta işe yaramıyor. Testo enant esterinin yağlandırdığını söylüyorlar. Kime göre :D.. Düşük kalori alırsan nasıl yağlanacaksın. 

Eğer enjeksiyon kısmını iyi ayarlayabiliyorsan esterlerin çokta bi anlamı yok bence. Prop kullanmak açıkçası maliyet ve ödemi :D arttırıyor. Oturup araştırıyorsun. Ulan vücudun başka neresine vurulabilir diye. 2 bacak 2 kalça var sonuçta. Bi video da göğüs ve omuz(delta) kasına bile adam vuruyordu. 

Saygılarımla..

Her halükarda ne kadar yüksek testosteron o kadar düşük yağlanma ve o kadar yüksek kaslanma.

Ne kadar yüksek östrojen o kadar yüksek yağlanma ve o kadar yüksek kas yıkımı. 

Yani evet her halükarda sadece herhangi bir testoyu aldığında kas kütlende artış olacaktır. 

Bundan sanıyorum kendi kür başlığımda bahsetmiştim. Uzun esterler beraberinde aromatize olma ihtimali ve hali ile su tutma getiriyor. O yüzden daha yumuşak bir görüntü ama daha fazla güç elde ediliyor. Kısa esterde daha keskin görüntü elde ediliyor. 

Yani cutta kısa esterle gidersen istediğin keskin görüntüyü çok daha kolay elde ediyorsun. Uzun esterle gidersen biraz daha dikkat etmek zorunda kalıyorsun. Yoksa nice insanlar var natural gidip, deli gibi diyet yapıp kas kaybetse de inanılmaz düşük yağ oranlarına düşen. 

Tabi ki işin temeli her zaman beslenme. Bunu çok bilinmeyenli denklemimizin ana sabiti olarak kabul edelim. Biz diğer değişkenler üzerine yorum yapıyor ve oynuyoruz. Yani ben Testosteron enhantate + boldenon ve biraz antiaromataz ile de cuta zorlarım. Ama artan iştahı nasıl kontrol edeceksin? Onun yerine prop + masteron + clen + yohimbe ile çok daha kolay hedefe ulaşırım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.