Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GetShredded

2. kür- Sustanon, Primobolan, Genotropin

Önerilen İletiler

GetShredded    5

Arkadaşlar herkese merhabalar. Forum yeni, bir başlık açıp ben de katkı sağlamak istedim. Kısaca özetleyeyim ilk kürüm yine sustanon ve primobolan olmuştu. 500 sustanon 200 primobolan şeklinde. Şu anda pct yi bitirdim, kasım en geç aralık ayı gibi 2. küre girmeyi planlıyorum. Maddi imkanlar elverirse daha erken de olabilir. Kafamda şimdiye kadar çok kür planı kurdum, fikir değiştirdim fakat en son düşündüğüm kür şu şekilde:

1-12 hafta 500 sustanon

1-12 hafta 400 primobolan

9-12 hafta 150 mg winstrol ( enjekte )

1-12 hafta günlük 4 IU Genotropin

kafamdaki kür planı bu şekilde, şu anki formum 178 boy 88 kg % 11 yağ oranı şeklinde. Şu anki formum iyi fakat beni tatmin etmiyor bu kür sonundaki hedeflediğim vücut şekli 88-90 kg arası %5 6 civarı yağ oranıyla bir vücut, tabiri caizse çakma Lazar :D Küre başladığım andan itibaren bütün gelişmeleri burdan paylaşacağım. Şu anda growth için para biriktirmeye başladım. Teşekkürler, herkese iyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

Öncelikle aramıza hoş geldin bu hoş katılımından dolayı teşekkürler ve devamını beklemekteyim :idea:

Konu yanlış yere açılmıştı ben taşıdım şuan doğru noktada :arrow:

Winstrol min. 6 hafta olmalı senin kendine verdiğin süre daha uzun bu güzel

GH bana biraz az geldi maddi imkanlardan dolayımı yoksa kür planlaman bu mu ? Süre bazında.

GH markası olarak ne düşünüyorsun sentetik ? pfizer ? vb ?

GH günün hangi döneminde alacaksın bünyene ? ve 4 ile başlayıp 6 ile final daha mantıklı değil mi ?

Veya 2,4,6 şeklinde vurulması ?

Ben fiziğinide merak ediyorum küre başladığın halin ve her haftalık kür günlüğündeki gelişimlerini fotoğraf bazından paylaşırsan sevinirim gelişimini hep birlikte yorumlamış ve analiz etmiş arkandan gelecek arkadaşlara da güzel örnek olmuş olursun böylelikle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Hoşbulduk loving, konuyu açtıktan sonra farkettim konuyu yanlış yere açtığımı, winstrol dediğin gibi 6 hafta daha iyi fakat ilk winstrol kullanımım olacak 4 haftanın yeteceği kanısındayım, 8. haftadan sonra iyice yağ yakım evresine girildiğinde suyu atmak için. GH evet, hem maddi imkanlardan hem de 3 ayın ilk etapta yeterli olacağını düşünüyorum, sonuçta pro değiliz. Piramit kesinlikle daha iyi, bir değerlendirme yapıp onu da düşüneceğim. GH markası olarak Pfizer düşünüyorum, kafa rahat temiz eczane malı :) GH enjeksiyonlarını 2şer ünite sabah ve akşam yapmayı planlıyorum, sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce. GH hakkında henüz detaylı bilgiye sahip değilim, küre başlamadan önceki süreçte iyice araştırıp öğrenip küre öyle gireceğim zaten. Son formumdan birkaç foto atıyorum:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

GH konusunda ben dilediğin yardımı metinsel olarak buradan sana aktarabilirim steroid ve ilerki kürlerinde eminim sende geçeceksindir dünyanın anboliği geride bıraktığı bir devirdeyiz çünkü peptid konusunda @gurbuz fazlasıyla yardımcı olacaktır. Tüm sorularına cevap vermek adına buralarda olacağım. İyi forumlar :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Hoş geldiniz SEN YENİSİN GALİBA kısmında bize bir merhaba de isterdim hocam 8-) Konuya gelince boş bir kür değil GH olması başlı başına nimet zaten 4 hafta wins. başlangıçta olsa ben çok faydasını göreceğini düşünmüyorum ve bu ürünü kullanıyorsan diyet programın çok sert olmalı zaten işin içinde GHde var maddi olarak haklısın fiyatlar yüksek ama eczane ürünü kafa rahat :) ben GHnin 6 aydan az alınmasına karşıyım ve sana şunu söylemek isterim şimdi sen vücuduna GH sokuyorsun ama bundan sonra alacağın kür ürünlerinden vücuduna girecek etkiyi çok yarılamış oluyorsun çünkü vücuda en kuvvetli ilacı sokuyorsun bu saaten sonra yapacağın kürlerdeki boldenonlar,primalar,testolar,decaların pek faydasını göreceğini düşünme ben aynı hataya düştüm çünkü o yüzden diyorum bende gelişim sürecinin günlüğünün takipçisiyim hocam tekrark hoş geldin ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diğer forumdada konuna yorum yapmıştım ama kürün içeriği değişmiş :) HGH kullanım amacım kısa süreli yağ yakımıysa onun yerine HGH Fragment öneririm.Sentetik hgh'ın bence 6-8 aydan kısa süreli kullanımı gereksiz.Günlük bir takviye gibi kullanılması daha mantıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Sevgili gürbüz, sıcak karşılama için teşekkürler :) evet, dediğin gibi amacım kısa süreli yağ yakımı sağlamak, fakat şimdi dediklerini gözününden geçirince biraz caydım işin o tarafını daha önce hiç düşünmemiştim. en kuvvetli ilacı 2. kürden almak pek mantıklıca değil. HGH fragment hakkında eminim forumda detaylı bilgi vardır, şimdi forumu okumaya başlayacağım iyice ne var ne yok öğrenmek lazım :) bu arada son formumdan fotolar yükledim, yağ oranımı ölçtürmedim ama % 11 diye tahmin ediyorum. belki 12 olabilir..

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

diyet konusunda şunu belirteyim, cheat day yapmayalı ya 5 ya 6. haftam, inanın abartmıyorum. tatlı en son ne zaman yediğimi unuttum :) diyet konusunda çok inatımdır o yüzden kürden % 100 verim alacağımdan eminim çünkü diyeti 1 gün bile bozmamayı planlıyorum, kür öncesi bikere sağlam bi yeme içme yapıcam tabii :D :D :D :D Bu arada sıcak karşılama için tekrardan hepinize çok teşekkür ediyorum :) umarım ileride bilgilendirici bir forum olur bizler için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle diyeyim eğer maddi imkanın varsa ve 25 30 hafta aralıksız kullanırım diyorsan genotropin kullan.Peptidlerden daha etkili olur.Açık konuşayım ben peptid satıyorum,hgh değil ama uzun süreli kullanımda hgh çok daha iyi etki verir bunu rahatlıkla söylerim aynı boldenone satmama rağmen diğer forumda primobolanın boldenone dan daha etkili olduğunu söylemem gibi..Ama sen bunun farkındasındır zaten ben bunu beni direk satıcı sananlara söylüyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

teşekkürler gürbüz, fakat 25-30 haftalık bir gh kullanımı beni çok kasar :) aşagı yukarı 15 bin tl sadece ghye verilmesi gerekiyor bu da cok büyük bi para. 1 2 sene sonra belki düşünülebilecek bir kür olabilir 25-30 haftalık bir gh kürü. simdilik daha erken, dediğini de dikkate alaraktan gh yi kürden cıkarıcam galiba 12 haftalık kullanım gereksiz gibi gözüküyor... daha küre var bütün burdan bol bol tartışıp bilgi alışverişi yaparız :) eğer gh olmazsa oxandrolone koyma gibi bi ihtimal olabilir ama oxandrolone da vg için gereksiz deniyor. oxandrolon hakkında ne diyosun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Var for pussies diyorum :D Oxandrolone 60-80 mg kullanmadıkça fark edebilceğin bir katkı yapmaz o dozlarda çok pahalıya geliyor.Masteron daha iyi gider winstrol öncesi 300 mg veya tablet olsun diyorsan tbol fena olmaz temiz hacim için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

aslında şöyle de düşündüm 1-4 hafta tbol su tutmadan biraz hacimlenmek için zaten biraz su tutumu olsa da son 4 haftaya winstrol olcak. bir de sustanonu 750 ye çıkartmak çok fark yaratır mı sence ? eğer 750 yaparsam eod düşünüyorum sustanonu. bir de arimidex kullanımını gerektirecek bir durum olur mu bu kürde ? aromatize olcak pek ilaç yok ama sustanon eğer 750 cıkarılırsa gerekebilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
aslında şöyle de düşündüm 1-4 hafta tbol su tutmadan biraz hacimlenmek için zaten biraz su tutumu olsa da son 4 haftaya winstrol olcak. bir de sustanonu 750 ye çıkartmak çok fark yaratır mı sence ? eğer 750 yaparsam eod düşünüyorum sustanonu. bir de arimidex kullanımını gerektirecek bir durum olur mu bu kürde ? aromatize olcak pek ilaç yok ama sustanon eğer 750 cıkarılırsa gerekebilir mi?

Gerekebilir mi gerekmez mi vücudunun göstereceği tepkiye bağlı zamanla cevaplanacak bir şey.

Boy ve kg'na bakılırsa 750 start için bir tık fazla gibi max 500 ideal bence he girersen kötü mü olur ? hayır..

Geçen gün @gurbuz ile söyleşimiz vardı 250'de gireseniz 750'de zarar konusunda yada yan etki konusunda fark olmayacak

ama gireceğiniz miktara göre enerji ve yağ yakımı değerleri değişkenlik fazlasıyla gösterecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustanon 750 mg yani 3x250 mg olması prop esteri açısından çok iyi olur biliyorsun yarı ömrü 30 saat sadece 2 günde bir vurulmalı prop.Bence 750 güzel olabilir.1-4 tbol 20-40 mg ve 9-12 winstrol fena olmaz ama tbol kullanırken günlük min 1800 mg nac tüket veya 600 mg nac ve 250 mg tudca.Kimse karaciğerine önem göstermiyor ama karaciğeri korumak kürden alınan verimide arttırır.Karaciğer kötü etkilenirse iştah azalır ve az kalori tüketebilirsin kürden aldığın verimde düşer.Zaten uzun yıllar daha kür yapabilmek için karaciğer korumak şart

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Sustanon 750 mg yani 3x250 mg olması prop esteri açısından çok iyi olur biliyorsun yarı ömrü 30 saat sadece 2 günde bir vurulmalı prop.Bence 750 güzel olabilir.1-4 tbol 20-40 mg ve 9-12 winstrol fena olmaz ama tbol kullanırken günlük min 1800 mg nac tüket veya 600 mg nac ve 250 mg tudca.Kimse karaciğerine önem göstermiyor ama karaciğeri korumak kürden alınan verimide arttırır.Karaciğer kötü etkilenirse iştah azalır ve az kalori tüketebilirsin kürden aldığın verimde düşer.Zaten uzun yıllar daha kür yapabilmek için karaciğer korumak şart

kesinlikle haklısın gürbüz, karaciğer için bütün önlemleri alıcam zaten. dediğin gibi daha bize çok uzun yıllar lazım daha yolun başındayız :) sustanon 750 primo 500 çok iyi olacak gibi geliyor bana, sustanon enjeksiyonlarını eod yapıcam ama primoları sence haftada 1 kez mi yapsam daha iyi olur yoksa sustanonla eod gitsem mi daha iyi olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eod yaparsan haftalık 875 mg sustanon kullanmış olursun.İkinci kür için biraz yüksek olabilir bence 250x3 yeterli.Primo konusunda 5ml ilacı tek seferde alırım diyorsan sıkıntı yok :D Ama 2,5 ml-2,5 ml şeklinde haftada 2 gün vurursan enjeksiyon kolaylaşır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5
Eod yaparsan haftalık 875 mg sustanon kullanmış olursun.İkinci kür için biraz yüksek olabilir bence 250x3 yeterli.Primo konusunda 5ml ilacı tek seferde alırım diyorsan sıkıntı yok :D Ama 2,5 ml-2,5 ml şeklinde haftada 2 gün vurursan enjeksiyon kolaylaşır.

250x3 yapıcam zaten gürbüz, eod den kastım pazartesi çarşamba ve cuma idi yanlış ifade ettim kusura bakma :) enjeksiyonları şu şekilde planlıyorum:

pazartesi - 1 ml sustanon-5 ml primobolan

çarşamba - 1 ml sustanon

cuma - 1 ml sustanon ya da primobolanları 2-1-2 şeklinde 3 güne yaymak daha mı iyi olur ? winstrolleri de yağlı solüsyon olacağı için zaten aynı enjektöre çekip vuracağım. enjeksiyonları kendim bacaktan yapmayı planlıyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bacaktan yaparken inşallah çok ağrı yapmazda bacak çalışabilirsin :) Enjeksiyon planı güzel ama yağlı winstrolden emin değilim yani sadece orjinallik açısından değil madem su bazlı olmayan winstol üretiliyor neden vermodje,balkan p,optimum,bvs gibi markalar üretmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

bi önceki kürde de kendim bacaktan yapmıştım enjeksiyonları pek sıkıntı cıkmamıştı ilk başlardan acıtıyodu sonra daha uzun uçla yapınca ağrı yapmadı. muhtemelen kasa ulaşmıyodu kısa uçla. yağlı winstrol konusunda da kullananlar kesinlikle orjinal ama diğer winstrollerden farkı yok demiş. diyelim ki su bazlı winstrol aldım, kendim enjeksiyonları becerebilir miyim acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

ENjeksiyon işi çok sakat biz birbirimize yapıyorduk bir gün bir hata yapacağız diye çok korkuyorduk Allaha şükür o hatayı hiç yapmadık ama yinede sakıncalı. Kendine göğüsten vuranları falan gördüm dedim bunlar iyice uçmuş :lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

haha :D bacaktan sıkıntı cıkmıyor ya ama işi bilen birisine yaptırmak tabiiki de en mantıklısı. haftada 1 kere olsa tamam da eod olunca iş mecbur başa düşüyo. winstrolün acıtcanı sanmıyorum cünkü yağ bazlı winstrol neden acıtır su bazlı olduğu için o yüzden acıtcanı sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    25
haha :D bacaktan sıkıntı cıkmıyor ya ama işi bilen birisine yaptırmak tabiiki de en mantıklısı. haftada 1 kere olsa tamam da eod olunca iş mecbur başa düşüyo. winstrolün acıtcanı sanmıyorum cünkü yağ bazlı winstrol neden acıtır su bazlı olduğu için o yüzden acıtcanı sanmıyorum.

Durum nedir küre dair gelişme var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.