Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
ucantekme1, 15 dakika önce yazdı:

T4 Biraz düşük gibi sizce doğrumudur

Yoo normal t4 değerin referans aralığının ortasında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ucantekme1    16
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Yoo normal t4 değerin referans aralığının ortasında 

hocam bu yorgunluk neden olur niye olur kafayı yiyeceğim intihar edecem sinirden az kaldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ucantekme1, Şimdi yazdı:

hocam bu yorgunluk neden olur niye olur kafayı yiyeceğim intihar edecem sinirden az kaldı

Kardeşim sen kendi kendine sıkıntı yapıyorsun bu kadar evham yapmana gerek yok pct yap ondan sonra sporunu beslenmeni düzelt zamana bırak daha 18 yaşındasın bi sakin ol hormonların zaten zamanla toplayacak kendini bu isler hemen olmuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Kardeşim sen kendi kendine sıkıntı yapıyorsun bu kadar evham yapmana gerek yok pct yap ondan sonra sporunu beslenmeni düzelt zamana bırak daha 18 yaşındasın bi sakin ol hormonların zaten zamanla toplayacak kendini bu isler hemen olmuyor 

reis kür yapmadfım hayatımda 1 senedir bu haldeyim mahvoldum ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ucantekme1, 1 dakika önce yazdı:

reis kür yapmadfım hayatımda 1 senedir bu haldeyim mahvoldum ya 

Kür yapmadıysan ilahi genetiktir bu bunu değiştiremezsin ki ayrıca hormonlar çok oynaktır dün gece masturbasyon yaptın bu sabah teste gittin o bile etkiler hormonlarını o günkü ruh halin ya da öncesinde stresliysen etkiler benden sana tavsiye testesteron gibi hormonlar 9-9.30 arasında pik yapar bu saatlerde test ver 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ucantekme1, 22 dakika önce yazdı:

sonsuza kadar yorgun halsizmi gezeceğiz hocam

Değerlerin de sıkıntılı diyebileceğim bişey yok ki güzel kardeşim e2 normal teston iyi de değil kötü de değil ortada prolaktinin yüksek biraz fakat onu da düşürmeyi dene öyle gözlemle bide cabaser ile 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

dün yarım tablet cabaser içtimbide pazar içicem bakalım  ama yaşıma göre düşük testo yaş 18 30 gibi hissediyorum 

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

Prolaktin az da olsa yüksek.

Prolaktin  erkeklerde seks sonrası salgılanır, "seksimi yaptım, görevimi yerine getirdim, şimdi kıçımı dönüp yatmam, dinlenmem lazım" hormonudur.

50 olana kadar nedeni bilinmeyen Hiperprolaktinemi diye geçer, çok aşırı yüksek olduğunda hipofiz bezinde tümör olduğu düşünülür ve gerekli tetkiler için beyin tomografisi çekilir.

Ben de aynı senin gibiydim, çok aşırı yükselmiyordu, gerekli tüm testleri tetkikleri yaptırdım ama moralini bozmak gibi olmasın bunun nedeni bilinmiyor hala. Prolaktin yükselince de testosteronu düşürüyor.

Çözümü dostinex veya casaber . Çok güçlü bir ilaç yarım tablet pazartesi - perşembe kullanmak gerekiyor. 2 hafta kullansan prolaktin'i direk 0 a kadar düşürür. Bu biraz kendini dinlemekle çözümü olabilecek bir problem. Sürekli gidip kan tahlili veremeyeceğinden dolayı ne zaman cinsel isteksizlik başlar, halsiz depresif durumda hissedersin kendini o zaman bil ki prolaktinin yükselmiştir. 

Bence 3 ayda bir her seferinde farklı bir üroloğa gidip hiperprolaktinemi hastası olduğunu söyleyip hormon tahlili iste, duruma göre çözümünü zaten söyledik.

Ha bir de şu var ki , prolaktin yükselip testosteronu düşürünce bazen testosteron kendiliğinden yükselmeyebiliyor, bu durumda da klomen kullanmak yeterli gelecektir.

Maalesef değerlerin normal sağlık sisteminde anormal karşılanmıyor ama aslında anormal bir durum içerisindeyiz ve tedavisi seni endişelendirecek kadar zor ve çözümsüz değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 14 dakika önce yazdı:

Prolaktin  erkeklerde seks sonrası salgılanır, "seksimi yaptım, görevimi yerine getirdim, şimdi kıçımı dönüp yatmam, dinlenmem lazım" hormonudur.

50 olana kadar nedeni bilinmeyen Hiperprolaktinemi diye geçer, çok aşırı yüksek olduğunda hipofiz bezinde tümör olduğu düşünülür ve gerekli tetkiler için beyin tomografisi çekilir.

Ben de aynı senin gibiydim, çok aşırı yükselmiyordu, gerekli tüm testleri tetkikleri yaptırdım ama moralini bozmak gibi olmasın bunun nedeni bilinmiyor hala. Prolaktin yükselince de testosteronu düşürüyor.

Çözümü dostinex veya casaber . Çok güçlü bir ilaç yarım tablet pazartesi - perşembe kullanmak gerekiyor. 2 hafta kullansan prolaktin'i direk 0 a kadar düşürür. Bu biraz kendini dinlemekle çözümü olabilecek bir problem. Sürekli gidip kan tahlili veremeyeceğinden dolayı ne zaman cinsel isteksizlik başlar, halsiz depresif durumda hissedersin kendini o zaman bil ki prolaktinin yükselmiştir. 

Bence 3 ayda bir her seferinde farklı bir üroloğa gidip hiperprolaktinemi hastası olduğunu söyleyip hormon tahlili iste, duruma göre çözümünü zaten söyledik.

Ha bir de şu var ki , prolaktin yükselip testosteronu düşürünce bazen testosteron kendiliğinden yükselmeyebiliyor, bu durumda da klomen kullanmak yeterli gelecektir.

Maalesef değerlerin normal sağlık sisteminde anormal karşılanmıyor ama aslında anormal bir durum içerisindeyiz ve tedavisi seni endişelendirecek kadar zor ve çözümsüz değil.

yani prolaktindenmidir hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
ucantekme1, 2 dakika önce yazdı:

yani prolaktindenmidir hocam 

Bir daha yazıyorum,

Prolaktin " ben seksimi yaptım, doyuma ulaştım (günlerce, haftalarca seks yapmasan da daha az önce yapmış gibi canın seks yapmak istemez), yoruldum, kıçımı dönüp yatmam gerek" dedirten hormondur. Prolaktin ile testosteron dengeli çalışırlar, yükselen prolaktin testosteronu düşürür. Düşen testosteron da yorgunluğu, depresif ruh halini, hayattan keyif almamayı tetikler. Hepsi bir düzen içinde hareket eden dişlinin çarkları gibi düşün. Biri bozulunca hepsi bozulur.

Eğer cinsel isteksizlik var ise, sürekli kendini yorgun hissediyorsan prolaktin bunlara neden olabilecek en önemli hormondur.

Zaten testlerinde testosteronun düşük prolaktinin yüksek çıkmış testlerinde. 

Öncelikle 2 hafta sabret prolaktini düşür, sonra 1 hafta her gün 1 tablet klomen kullan. 1 Ay sonra bomba gibi dönersin aramıza merak etme, dert etme, kafana takma :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Bir daha yazıyorum,

Prolaktin " ben seksimi yaptım, doyuma ulaştım (günlerce, haftalarca seks yapmasan da daha az önce yapmış gibi canın seks yapmak istemez), yoruldum, kıçımı dönüp yatmam gerek" dedirten hormondur. Prolaktin ile testosteron dengeli çalışırlar, yükselen prolaktin testosteronu düşürür. Düşen testosteron da yorgunluğu, depresif ruh halini, hayattan keyif almamayı tetikler. Hepsi bir düzen içinde hareket eden dişlinin çarkları gibi düşün. Biri bozulunca hepsi bozulur.

Eğer cinsel isteksizlik var ise, sürekli kendini yorgun hissediyorsan prolaktin bunlara neden olabilecek en önemli hormondur.

Zaten testlerinde testosteronun düşük prolaktinin yüksek çıkmış testlerinde. 

Öncelikle 2 hafta sabret prolaktini düşür, sonra 1 hafta her gün 1 tablet klomen kullan. 1 Ay sonra bomba gibi dönersin aramıza merak etme, dert etme, kafana takma :)

hocam ozaman no masturbasyon haftada 1 maks 3 kere yapmışlığım oluyordu arada şimdi 1 ay hiç yapmam bu şekil devam ederim bakalım teşekkür ederim valla abi yanlış yollara girmiyicez sayende sinirden testo vs vuracaktım :D  reis son olarak cabaseri 2 haftamı kullanayım cuma içtim1 tane pazar kullanıcam bide çarşamba son olarakta cmt kullanmam uygunmudur elimde klomen tamoksifen d vitamini çinko vs vs bir çok vitamin var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

Hayır masturbasyon yap, hatta 2 günde bir yap, aklına gelmese de yap. Masturbasyon yapman prolaktini yükseltecek, ama sen zaten dostinex veya casaber ile düşüreceğin için ikisi birbirini dengeler.

Casaber haftaya da 1 tableti ikiye bölüp pazartesi perşembe kullan. 

7 Haziran pazartesi de klomen alıp her gün 1 adet iç bir hafta boyunca. Sonra tekrar gel durumu değerlendirelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 33 dakika önce yazdı:

Hayır masturbasyon yap, hatta 2 günde bir yap, aklına gelmese de yap. Masturbasyon yapman prolaktini yükseltecek, ama sen zaten dostinex veya casaber ile düşüreceğin için ikisi birbirini dengeler.

Casaber haftaya da 1 tableti ikiye bölüp pazartesi perşembe kullan. 

7 Haziran pazartesi de klomen alıp her gün 1 adet iç bir hafta boyunca. Sonra tekrar gel durumu değerlendirelim.

tamamdır hocam tekrar editleyeceğim sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 28.05.2021 - 11:08 yazdı:

hocam hortlatıyorum fakat 24 ünde jinekomasti ameliyatı olacağım bugün tahlil verdim prolaktin yine 29.9 30.5 civarı oynuyor doktorum hipofiz tümöründen şüphelendi 3 ekime randevu verildi beyin mr ve hipofiz mrı ilaçlı olarak baş ağrısı burun tıkanıklığı testo yüksek çıkmasına rağmen ereksiyon bozukluğu cinsel isteksizlik vesaire yaşıyorum fakat şimdi görmede bulanıklık var diyordum gözümün arkasında bası hissiyatı var şiddetli olarak doktorlar malum ilgilenmiyor gözümü açamayacak dereceye geldim doktorlarda ilgilenmiyor ne yapılabilir şu baş ağrısı için vesaire elimde cabaser var 1 mg olandan haftada 1 taneyi yarımşar  tablet olarak içmem doğru olurmu pazartesi ve cuma @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
ucantekme1, 42 dakika önce yazdı:

hocam hortlatıyorum fakat 24 ünde jinekomasti ameliyatı olacağım bugün tahlil verdim prolaktin yine 29.9 30.5 civarı oynuyor doktorum hipofiz tümöründen şüphelendi 3 ekime randevu verildi beyin mr ve hipofiz mrı ilaçlı olarak baş ağrısı burun tıkanıklığı testo yüksek çıkmasına rağmen ereksiyon bozukluğu cinsel isteksizlik vesaire yaşıyorum fakat şimdi görmede bulanıklık var diyordum gözümün arkasında bası hissiyatı var şiddetli olarak doktorlar malum ilgilenmiyor gözümü açamayacak dereceye geldim doktorlarda ilgilenmiyor ne yapılabilir şu baş ağrısı için vesaire elimde cabaser var 1 mg olandan haftada 1 taneyi yarımşar  tablet olarak içmem doğru olurmu pazartesi ve cuma @Rdm

Hipofiz bezinde tümor olması durumunda prolaktin 100'lü değerleri de geçer normalde.

Seninki gibi olan değerlerde çok nadiren tümör gözlenir. Genellikle nedeni bilinmeyen prolaktinemi teşhisi konur ve ilaç tedavisine başlanır.

Eğer tümörden şüpheleniliyorsa kesinlikle hipofiz MR'ını bekleyip doktorun teşhis ve tedavilerine uymalısın. Şimdi kafana göre ilaç kullanmak daha ciddi sorunlara yol açabilir. 3 Ekim'e kadar sabretmelisin bence.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Hipofiz bezinde tümor olması durumunda prolaktin 100'lü değerleri de geçer normalde.

Seninki gibi olan değerlerde çok nadiren tümör gözlenir. Genellikle nedeni bilinmeyen prolaktinemi teşhisi konur ve ilaç tedavisine başlanır.

Eğer tümörden şüpheleniliyorsa kesinlikle hipofiz MR'ını bekleyip doktorun teşhis ve tedavilerine uymalısın. Şimdi kafana göre ilaç kullanmak daha ciddi sorunlara yol açabilir. 3 Ekim'e kadar sabretmelisin bence.

hocam baş ağrısıyla göz bulanıklığı hayatımı mahvedecek dereceye geldi cinsel isteksizliği söylemiyorum bile hocam hem hipofiz hem beyinnin renkli mrı istendi ilacını alıp bekleyecez el mahkum birde ilgilenmiyorlar hocam göz arkası sinirlere baskı oluyor gibi hissiyat var kafam dolu gibi dün endokrin doktorum noroloji yönlendirip verdirdi büyük ihtimalle adenom "tümör" var dedi noroloji doktoruda aynı fikirde korkmuyorum ama bir kaç araştırma yaptım tüm belirtiler tutuyor göz bulanıklığı burun tıkanıklığı şiddetli derecede  hocam bide ilaç tedavisi sadece değerleri düşürüyor ereksiyon cinsel isteksizlik sperm kalitesi vesaire gibi durumları düzeltmiyor bu nasıl olacak @Rdm ilaç kullansak bile bir işe yaramayacak kısacası dövüş sporlarıyla uğraşıyorum darbe aldıkça hasar görme olasılığım artacak yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Halsizligin sebebi prolaktin.Yani bende öyleydi.Treni kestikten sonra ve carbi arttırdıktan sonra yaşam enerjim geri geldi resmen.Ama siz başka sorunlardan da bahsetmişsiniz.Biz burda varsayımlardan yola çıkarak tavsiyeler veriyoruz.En doğrusu doktorun doğrultusunda ilerlemek.Buraya bunları yazarak daha çok kendinizi geriyor ve kafanızı karıştırıyorsunuz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Vural2, 15 dakika önce yazdı:

Halsizligin sebebi prolaktin.Yani bende öyleydi.Treni kestikten sonra ve carbi arttırdıktan sonra yaşam enerjim geri geldi resmen.Ama siz başka sorunlardan da bahsetmişsiniz.Biz burda varsayımlardan yola çıkarak tavsiyeler veriyoruz.En doğrusu doktorun doğrultusunda ilerlemek.Buraya bunları yazarak daha çok kendinizi geriyor ve kafanızı karıştırıyorsunuz.

hocam mahvolduk resmen şimdi bu lanet tümörle uraşacağız daha 18 yaşındayım 15 den beri gün yüzü göremedim intihar etsem yeridir bıktım artık resmen şu baş ağrısı vs geçse bir nebze çekilir yarım cabaseri yuttum demin 3 gün sonra 1 tane daha yarım sürekli öyle devam edicem daha iyi bir tavsiyeniz varsa kullanım için yardımcı olun @Rdm

Vural2, 15 dakika önce yazdı:

nasıl kullanım yapmıştınız hocam sorması ayıptır  prolaktini sıfırladım 0.3 dü 2 ayda 29.9 oldu gene bir nebze iyi olduk tabi öncekine göre şimdi daha beter 24 ünde jinekomasti ameliyatı oluyorum 2 kez varikosel ameliyatı olduk şimdi sağda solda varikosel var yani gün yüzü görsek :D keşke

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Rdm, 22.09.2021 - 14:52 yazdı:

hocam 2.2mm boyutunda mikroadenom tespit edildi doktor operasyon önermedi fakat mma sporuyla uğraştığımdan beyin cerraha yönlendirdi ama prolaktinoma vs bişey söylemedi sanırım beyin cerrahi söyleyecek testom vs düşük geliyor dışardan uzun ester testo kullansam hipofizdeki tümör büyürmü yani merak ettiğim bu yorgun halsizim testo düşüklüğüne bağlı bir çok sıkıntı çekiyorum sizce testo cypionat alsam haftada 500 mg bir büyüme yaratırmı @Rdm tümörün zarasız olduğunu söyledi daha tümörde değil aslında mikroadenom 2.2mm boyutunda onu bir sor sen endokrine gidip dedi nöroloji bu arada renkli mr ve beyin mr çekildi beyinde bişey yok hipofizde dediğim durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.