Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

turek

steroid için yardım (prosze barzo )

Önerilen İletiler

turek    0

öncelikle herkeze merhabalar , arkadaşlar uzun zamandır spor yapıyorum yaklaşık 6 senedir , ama sizinde bileceğiniz gibi supplament ve yemekle biryere kadar gidiyor üstüne çıkılmıyor , yani aşırı derecede fazla paralar harcıyorum gerek yememe gerekse supplament takviyelerine , ama gelişme bir yerden sonra duruyor , ve bende bu yüzden steroid kullanmaya karar verdim gördümki burada işinin ehli insanlar var sizlerden yardım almak ve önerilerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum , 95 kiloyum 1,90 boyum var spor geçmişim iyi ,bana ne gibi takviyeler önerebilirsiniz yada nasıl bir kombinasyon işe yarar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim herkeze şimdiden teşekkürler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.257
öncelikle herkeze merhabalar , arkadaşlar uzun zamandır spor yapıyorum yaklaşık 6 senedir , ama sizinde bileceğiniz gibi supplament ve yemekle biryere kadar gidiyor üstüne çıkılmıyor , yani aşırı derecede fazla paralar harcıyorum gerek yememe gerekse supplament takviyelerine , ama gelişme bir yerden sonra duruyor , ve bende bu yüzden steroid kullanmaya karar verdim gördümki burada işinin ehli insanlar var sizlerden yardım almak ve önerilerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum , 95 kiloyum 1,90 boyum var spor geçmişim iyi ,bana ne gibi takviyeler önerebilirsiniz yada nasıl bir kombinasyon işe yarar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim herkeze şimdiden teşekkürler .

Aramıza hoş geldiniz şuanki fiziki durumunuzu görsel olarak paylaşırsanız nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda yardımcı olmaya çalışalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

Büyüme odaklı kür istiyorsanız buna göz atabilirsiniz.

Büyümek isteyen hemen hemen her sporcunun ilk kürü testosteron enanthate ve deca olmuştur, bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi çok etkili ve çok hızlı etki göstermesidir bir o kadar da uygulanması basit ve düşük maliyetli bir steroid kürüdür. Fiziksel olarak her açıdan güç,dayanıklılık,kas kütlesi olarak sizi ileriye taşıyacaktır.

Kimler Bu kürü Yapabilir? Steroid kürüne ilk kez girecekler ve Daha önce ufak çaplı kür yapmış olan orta seviye sporcular.

Bu Kürün Size Faydası;

Şaşırtıcı Güç Artışı

Kas Artışı

%15-%20 oranında kilo artışı

Eklemleri güçlendirme, eklemlerde aşınma,sıvı eksikliği ve kireçlenme gibi problemleri giderme.

İlk etkiler 10-15 günden itibaren görülmeye başlar, kür sonuna doğru doruk noktasına ulaşır. Bu kürde arimidexin görevi artan östrojen hormonunu dengelemektir, Danabol'ü 6 hafta ile sınırlı tuttum daha fazla kullanımı faydadan çok zarar getirecektir kür başlangıcında sizi hazırlayacak kickstart görevi görecektir.

Kür Bitiminde aşağıdaki PCT tedavi kürünüde hormonlarınızın dengelenmesi için uygulamanızı tavsiye ederim.

Not: Arimidexi eczaneden temin edebilirsiniz.

Paket İçeriği;

20 Ampul Testosteron Enanthate 250mg

20 Ampul Deca 200mg

120 Tablet Danabol 60 tablet

y4QvGL.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Kür güzel fakat pct bence yanlış en azından pregnyl kesinlikle yanlış 2tane 5000iu ne demek bu yarardan çok zararı olucaktır pregnyl dusunulmesi gereken son çare olmalıdır bu kişiye baglı bi durum tabi arkadaş 190 boyunsa 95kilo belki bünyesi kaldırabilir ama riske ne gerek var 500 iu seklinde yada 1500iu kullanımını daha doğru buluyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba, yukarıda PCT'de gördüm. Konuda yazılanları okumadım direk ona cevap yazıyorum.

5000ıu pregnyl'i tek seferde vücuda almak ölüm olur. Sakın öyle birşey denemeyin hocam.

Pregnyl 24 saatte vücuttan atılıyor zaten, pct'lerde pregnyl bölünerek alınmalı. Günde 500ıu alacak 20 gün boyunca, deca testisleri çok ufaltacak zaten.

Görüş ayrılıkları olabilir, lütfen başkalarınada sorun ama yabancı forumlarda bakın pregnyl konusunu tek seferde 5000 senelerdir kullanılmıyor çok çok yanlış bir durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.