Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

ilk kürüm olacak (kafamda bi kaç soru var)

Önerilen İletiler

AxtoR    45

6 yıldır aralıklı olarak bu sporu yapıyorum. Her yaz nerdeyse ara verdiğim oluyordu stajdan dolayı yani 15 yaşından beri yapıyorum şuan yaşım 21 olacak.

Sorum küre girecem ama birazda yağlı olduğum için testo propionat+clenbuterol+winstrol kürü girmeyi düşünüyorum. Bu kürde kas hacminde ciddi artışlar gözükürmü. Mesela şuan kolum 41cm yağ oranım %18 felan. Bulk kürü girmeyi düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.256

Ciddi artış derken nasıl yani ? Ne gibi ciddi artış ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2
6 yıldır aralıklı olarak bu sporu yapıyorum. Her yaz nerdeyse ara verdiğim oluyordu stajdan dolayı yani 15 yaşından beri yapıyorum şuan yaşım 21 olacak.

Sorum küre girecem ama birazda yağlı olduğum için testo propionat+clenbuterol+winstrol kürü girmeyi düşünüyorum. Bu kürde kas hacminde ciddi artışlar gözükürmü. Mesela şuan kolum 41cm yağ oranım %18 felan. Bulk kürü girmeyi düşünmüyorum.

İyi bir diyet ile yağ oranı düşürmek mümkün. Fakat winstrol su tutan kürlerin arkasından yapılınca güzel gözlenebilir etki bırakıyor.

Kas kütlesinde ciddi artış olmayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Ciddi artış derken nasıl yani ? Ne gibi ciddi artış ?

Kas kütlesinde gözle görülür artış sağlarmı yada bu kürün yanına öneriniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Şimdi sen hedefini diyeceksin ki ona göre kür önerisi yapılsın. Winstrol kürü yapıp ciddi kas arttırımı olmaz.

Daha önce kür yaptınmı? Sağlık problemin varmı, kalp tansiyon kolesterol şeker tiroid vb sorunun varmı. Daha önce kanser vb durum atlattın mı. Bu gibi sorunların yoksa ve kaçıncı kürün olacaksa hedefine göre bir öneri yapılabilir.

Diyeceksin ki,

Şuanda 80 kiloyum %22 yağ oranım var. Hedefim Kilo çok kaybetmeden 3 ay gibi bir sürede %12lere gelmek.

Mesela bu şekilde bir örnek söyle ki ona göre öneride bulunulsun.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Şimdi sen hedefini diyeceksin ki ona göre kür önerisi yapılsın. Winstrol kürü yapıp ciddi kas arttırımı olmaz.

Daha önce kür yaptınmı? Sağlık problemin varmı, kalp tansiyon kolesterol şeker tiroid vb sorunun varmı. Daha önce kanser vb durum atlattın mı. Bu gibi sorunların yoksa ve kaçıncı kürün olacaksa hedefine göre bir öneri yapılabilir.

Diyeceksin ki,

Şuanda 80 kiloyum %22 yağ oranım var. Hedefim Kilo çok kaybetmeden 3 ay gibi bir sürede %12lere gelmek.

Mesela bu şekilde bir örnek söyle ki ona göre öneride bulunulsun.

Sevgiler.

ilk defa küre girecem. 86 kiloyum yağ oranım %19 civarı. Hiç bir sağlık problemim yok tüm testleri yaptırdım. Amacım temiz bi şekilde kas kütlesini çok iyi derecede arttırmak. Şuanda kolum 41 hedefim yağ oranını %15-%13 e indirip kol ölçümünü 45 lere çıkartmak. Yani temiz kas kütlesi artışı sağlamak. Bu kürün yanına ekstra bişelerde ekleyebilirim. yada %9-10 yağ oranlarına çekip kilodan fazla vermemek. Clen ve winstrolü aldımda daha diğerlerini almadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

En büyük yanlış sporcuların ülkemizde vücudu sorduğumuzda kollarım 40 kollarım 43 falan demesi. Kol demek vücut değildir. genel konuşuyorum bizde herkes öyle. Adama soruyorsun kür yapacaz durum nasıl abi 2 senedir çalışıyorum 42cm kol var diyo. Omuzl

Şimdi güzel demişsin 41 kol bulk kolun, yağı yaktığında o kol 39lara kadar iner, yani yağ oranını %11 lere çekersen o kolda ufalma olur 1 1.6cm kadar ama daha defien görünür. 45cm e çıkarmak şuanda senin için çok çok zor. Bir kürle olacak iş değil. Çok profesyonel beslenme ve genetik sınırını bilmen lazım.

Mesela ben senelerimi spora adadım ama kollarım çok çok zor büyür, ama harika bir gücüm var. bazen diyorum güç azıcık olsaydıda 46 47 görseydim. 43ü geçemedim ama 75kg barbel yapıyorum. Bunun gibi düşün, senin genetik sınırının en en üstüne kadar zorlaman gerek.

Kas kaybı olmadan güzel diyet, tren ace, GH ve bazı peptidler buna olanak sağlar ama senin ilk kürün ve bu çok risk olur. Resim vs varmı en azından portrene bakalım duruş vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45

Yaklaşık 2-3 hafta önceki hallerim. Sıcak olarak sol 43 sağ 42.5 oluyor. Bu zamanli hallerimden daha yağsızım şuan ama fazla değil.

6C7rDIDY.jpeg.d02ddfa8de3bd0a6172559408f7f84fd.jpeg

sYZ6daHp.jpeg.672095a716f5f5814beceffde106dbff.jpeg

ZflS6OCA.jpeg.46afb9e91475e490cef34e169bf10fbb.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Bak hala kol diyorsun bana :D Fitness demek vücut geliştirme demek kol mu demek oluyor? Sadece koldanmı ibare vücut. :) Omuz kaç cm? Boyun ne kadar?

Şöyle diyeyim kolların şuanda 47cm olsun vücudunun her bölgesi eksik olduğu için hiçbir estetikliğin yok. Kötü olarak söylemiyorum, çoğu sporcu kolla kafayoı yemiş durumda, herzaman orantınıza bakacaksınız, mümkün oldukça parçalı görünün ki yağsız parçalı 38cm kolun bile 42cm bulktan 10 kat daha iyi göründüğünü ve dikkat çekeceğini unutmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Genel resim çekinde bi görelim ona göre konuşalım kol resmi atmışsın sanırsın omuzlar 140 göğüsler 120 bi kol yok :D Her bölgeyi pozlayarak al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.