Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bybrs06

Olası tam kapanma?

Önerilen İletiler

Bybrs06    20

Merabalar.Ramazan’da olası bir tam kapanma olursa kürdeki arkadaşlar nasıl bir yol izleyeceksiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
Bybrs06, 11 dakika önce yazdı:

Merabalar.Ramazan’da olası bir tam kapanma olursa kürdeki arkadaşlar nasıl bir yol izleyeceksiniz?

Küre ara vermeyeceğim. Evde devam edeceğim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Olası tam kapanma olacağını düşünmüyorum eğerki olursa Kesinlikle evden devam etmeli derim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Evde aldığınız verimi salondaki gibi alamazsınız diye düşünüyorum.Bu yüzden kürü kesmemek amacı ile 250-300 mg testo devam edilebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Ironmann, Şimdi yazdı:

Evde aldığınız verimi salondaki gibi alamazsınız diye düşünüyorum.Bu yüzden kürü kesmemek amacı ile 250-300 mg testo devam edilebilir.

Verimden ziyade mevcutu korusak kafi. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Ironmann, 5 dakika önce yazdı:

Tabiki salondaki kadar verimli olmayacaktır ama en azından hiç verim alamamaktan iyidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20

O zaman en mantıklısı haftada bir 250mg testo vurup kası dambıllar  ve vücut ağırlığımızla olabildiğince zorlamak en mantıklısı olur.Yemek konusunda bir miktar carbı azaltma yoluna gidebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bende evde devam edeceğim, boldenon'u 13. haftada bırakmaktansa ne kazanırsak bizimdir mantığı ile devam etmek daha mantıklı geliyor bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Bybrs06, 4 saat önce yazdı:

Tam kapanma olmayacağı kanısındayım. Kür devam edilmeli ve dozajları 4/2 veya 3/1 oranında düşürülüp devam edilebilir yada sadece testo kullanılabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Dışarda direnç bantları ağırlık seti vs formu korurum en kötü sağlam idmanlarda çıkıyor haftada 6 idman atiyorum şuan biri haftasonu yasak olduğu döneme denk geliyor şuan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Dışarda direnç bantları ağırlık seti vs formu korurum en kötü sağlam idmanlarda çıkıyor haftada 6 idman atiyorum şuan biri haftasonu yasak olduğu döneme denk geliyor şuan.

Antrenman sisteminiz nasıl paylaşabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Pazartesi göğüs-calf 

Salı on bacak odaklı bacak günü 

Çarşamba sırt-calf

Perşembe omuz

Cuma Kol-arka bacak odaklı ant

Yasak olmadığı zamanda arka bacak cumartesiydi şimdi cumaya attım onu telafi amaçlı pazar günleri eksik bölgelerimi çalışıyorum buradaki püf noktam pazartesi çalışacağım kas kütlesini hiç yormamak abs de sadece definasyon dönemleri çalışıyorum.

Şuanda günlük 30-35 dakkika 15 rampa cardio yapıyorum 

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
zeus88, Şimdi yazdı:

Bacak hariç diger bölgeleri haftada 1 mi antrenman yaptın hep?yoksa bu süreçte mi böyle?

Bu süreçte böyle yapıyorum eksik olduğu için  çok ama çok iyi geliştiğini düşünüyorum 2 kez çalışınca evet haftada 1 kez diğer bölgeler calf ve bacak hariç

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Tam kapanma kararı alacak kadar bu ülkenin ekonomisi yok maalesef kaldırmaz ekonomi.Bir kere yaptılar insanlar battı bataklıktan döndü.Bir daha yapacak kadar cesaretli olduklarını düşünmüyorum.Zaten Ramazan boyunca mekanlar kapalı olacak spor salonlarına da gelen sayısı büyük oranda azalacak.Spor salonlarına dokunacaklarını sanmıyorum :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 26 dakika önce yazdı:

Tam kapanma kararı alacak kadar bu ülkenin ekonomisi yok maalesef kaldırmaz ekonomi.Bir kere yaptılar insanlar battı bataklıktan döndü.Bir daha yapacak kadar cesaretli olduklarını düşünmüyorum.Zaten Ramazan boyunca mekanlar kapalı olacak spor salonlarına da gelen sayısı büyük oranda azalacak.Spor salonlarına dokunacaklarını sanmıyorum :) 

İnşallah 😔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.