Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktay390&

Pre workout içeriği

Önerilen İletiler

Oktay390&    4

Ürün biogain prenox cage ertuğ evrekli hocada sponsor firmaya sanırsam.

ürün içeriği iyimidir piyasaya yeni cıkması nedeniyle kaygılarım var 

9FE7DD60-54EC-4B44-A03D-E940A9E74926.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mustafaay    10

Dostum kullanabilirsin bir sıkıntı olmaz. zaten preworkout üründen bahsediyorsun anabolic yada benzeri bir ürün değil. hiç bir sıkıntı yaşamazsın. bir preworkout sana yarayabilir , bana yaramayabilir . kişiden kişiye değişir çok fark olmamakla birlikte , fakat ürünü kullanabilirsin bir sıkıntı olmaz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
mustafaay, 8 dakika önce yazdı:

Dostum kullanabilirsin bir sıkıntı olmaz. zaten preworkout üründen bahsediyorsun anabolic yada benzeri bir ürün değil. hiç bir sıkıntı yaşamazsın. bir preworkout sana yarayabilir , bana yaramayabilir . kişiden kişiye değişir çok fark olmamakla birlikte , fakat ürünü kullanabilirsin bir sıkıntı olmaz. 

Sıkıntısından ziyade içerik olarak dolumu yoksa baska seçenekleremi yönelmeliyim die yazdım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
Oktay390&, 10 dakika önce yazdı:

Sıkıntısından ziyade içerik olarak dolumu yoksa baska seçenekleremi yönelmeliyim die yazdım 

dostum ürün çalışır . fakat ben senin yerinde olsam bir tık pahalıya granade 50 calb alırım . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
mustafaay, 9 dakika önce yazdı:

dostum ürün çalışır . fakat ben senin yerinde olsam bir tık pahalıya granade 50 calb alırım . 

Bir tık dedigin granede 370 tl bu attıgım 190 tl arada uçuk bi fiyat var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Kendi pre workoutunu kendin hazırlamanı öneririm .

Ben evde kendim hazırlıyorum :

1 maden suyu 

5 Gr Dr.oatker dark kakao tozu

5gr hindistan cevizi yağı

400 mg big joy kafein hapı 

Hardline citrulline 7-10gr 

2 Gr tuz

Gayet de memnunum

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim, 4 saat önce yazdı:

Kendi pre workoutunu kendin hazırlamanı öneririm .

Ben evde kendim hazırlıyorum :

1 maden suyu 

5 Gr Dr.oatker dark kakao tozu

5gr hindistan cevizi yağı

400 mg big joy kafein hapı 

Hardline citrulline 7-10gr 

2 Gr tuz

Gayet de memnunum

Bende artık kendim yapmayı düşünüyoruz senin gibi dostum seninde bir fikrini alayım hem 

Bende 200 mg lık kafein tablet alıcam yanına sence ne ekliyebilirim kingsize arginine var fiyat performans ama citruline de var kararsız kaldım sence?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

beni 3 tatlı kaşığı türk kahvesi uçuruyor yanına arjinin ekledim mi durdurulamaz oluyorum zaten bunu alırsam herhalde salonu yıkarım :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gıantkıller, 49 dakika önce yazdı:

Bende artık kendim yapmayı düşünüyoruz senin gibi dostum seninde bir fikrini alayım hem 

Bende 200 mg lık kafein tablet alıcam yanına sence ne ekliyebilirim kingsize arginine var fiyat performans ama citruline de var kararsız kaldım sence?

Citrulline ile arginine aynı şey ..

Citrulline'i vücut kendisi ihtiyacı kadarını arginine çeviriyor.

Dedigim pre workout u yapabilirsin gayet güzel , paran varsa beta alanine de gider .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fiyatı için bu markayı alacaksan bence gerek yok piyasada tutunmuş ve kabul görmüş markalardan birini al bence. Kutu üzerine iyi güzel yazıyorlar hatta fazla bile yazıyorlar miktarları ama ben güvenemiyorum açıkcası. Bigjoy predator kullanıyorum uzun zamandır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

Kardeşim benim 190 lira fark var ama etkisinde de fark var . Kingsize ın kup kuru kombinasyonunu aldım çifter porsiyon içiyorum grane in thermosu kadar çalışmıyor . Bu işler tecrube , ben sana tecrubemi ilettim . Bana sorsan para verme hiç bunlara ama kahveylede bu tarz ürünlerin etkisibi alamazsın kombin yapsan bir kaç ürünü daha pahlıya gelir . 50 calibre bayağı terletiyorda porsiyonuda iyi . Vucudu geliştiren şeylerden biride para dır ve en önde gelir . Dostlarında söylediği gibi kendini kanıtlamış ürünler al mümkünse . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

bunları bırakın hem daha ucuz hem daha garanti sert güzel sıcak bir kah ve idman öncesi :D en güzeli bu

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

bunları bırakın hem daha ucuz hem daha garanti sert güzel sıcak bir kah ve idman öncesi :D en güzeli bu

koskoca tom platz bile antrenman öncesi küçük fincan kahve içip ölümüne bacak basmaya gidiyormuş.. bizim bu moda sevgimiz bitmeyecek :D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
kaderseolur, 3 dakika önce yazdı:

koskoca tom platz bile antrenman öncesi küçük fincan kahve içip ölümüne bacak basmaya gidiyormuş.. bizim bu moda sevgimiz bitmeyecek :D 

Bulkta pre workout bana göre saçma reis , zaten glikojen depoları full eşek kadar carb yiyorsun :D

Ama definasyon da hele ki son zamanlar aşırı aşırı gerekli şahsi görüşüm , sempatik sinir sistemi uyarıcıları olmadan definasyonda 50 Gr carb alıp bacak idmanı kafama silah dayasalar çıkmaz :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.