Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mustafaay

Three pharma & white tiger pharma

Önerilen İletiler

mustafaay    10

Arkadaşlar selamlar , white tiger ve three pharma kullanan var mı ? Bu markalar ile ilgili farklı konular var tecrübeli arkadaşlardan yorum almak istiyorum . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ELITE    18

White tiger tamamen boş bir ürün sakın alma.. testo bolde turinabolunu kullandım ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
ELITE, 56 dakika önce yazdı:

White tiger tamamen boş bir ürün sakın alma.. testo bolde turinabolunu kullandım ..

kimden temin ettin acaba ilacı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18
mustafaay, 19 dakika önce yazdı:

kimden temin ettin acaba ilacı ? 

C.t.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
ELITE, 18 dakika önce yazdı:

C.t.

dostum ilaç hiç mi çalışmadı ? tamamen mi boş diyorsun ? izmir tayfa diyorsun yani ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

Kesinlikle tavsiye etmiyorum .. birde acayip fiyatlar istiyor testo 300 TL bolde 350 TL vs  .. sözde Hindistan malıymış yalan hepsi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
ELITE, 9 dakika önce yazdı:

Kesinlikle tavsiye etmiyorum .. birde acayip fiyatlar istiyor testo 300 TL bolde 350 TL vs  .. sözde Hindistan malıymış yalan hepsi 

bunu müsabık milli sporcular satıyor birde. Elimde ürün var , kullansam mı kullanmasam mı hacı abi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

Kullanıp kullanmamak sana kalmış ben tavsiye etmiyorum sadece .. aynı ürünü m.T. da satıyor yarı fiyatına 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
ELITE, 1 saat önce yazdı:

boşmu? white thaiger ben kullandım çok iyi çalışıyordu

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE, 23 dakika önce yazdı:

Kullanıp kullanmamak sana kalmış ben tavsiye etmiyorum sadece .. aynı ürünü m.Tatar da satıyor yarı fiyatına 😂

Ben o kişiden instagram üzerinden fiyat listesi aldım ama fiyatlar yukarıda da belirttiğiniz gibiydi. testo 250, tren 375 tl , anavar 300 tl vs..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

benim arkadaşlarımdan bu ilaçları kullananları gördüm , tosun gibi oldular , fiyatları zaten yüksek olması normal ama burda kullanan  varmı tecrubeleri öğrenmek istedimde herkes birşey yazıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Tigerın  iki farklı içeriği var, yukarıdaki yazdığınız kişilerden ucuz olan ilaçları alabilirsiniz.  İçeriği Çok sağlam serisi var çokta tuzlu, yakın zamanda dolu olanlar biter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

Beyler ben deneyen oldumu , yan etki gördümü vs. öğrenmek istiyorum ama konu karıştı . ilacın çalıştığını ben zaten biliyorum fakat kullanıp yan etki gören var mı ? tavsiye etmiyorum demek yan etki gördüm demek mi ? kullanan adamlar tosuncuk gibi oldu . ne anlamda tavsiye etmemek anlayamıyorum . 

Gireceğim kür ; 

testo , bolde , turinabol . 

PCT dönemine de sarms eklemeyi düşünüyorum . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
mustafaay, 8 dakika önce yazdı:

Beyler ben deneyen oldumu , yan etki gördümü vs. öğrenmek istiyorum ama konu karıştı . ilacın çalıştığını ben zaten biliyorum fakat kullanıp yan etki gören var mı ? tavsiye etmiyorum demek yan etki gördüm demek mi ? kullanan adamlar tosuncuk gibi oldu . ne anlamda tavsiye etmemek anlayamıyorum . 

Gireceğim kür ; 

testo , bolde , turinabol . 

PCT dönemine de sarms eklemeyi düşünüyorum . 

ben white thaiger masteron winstrol ve test propionat kullandim

Sen bulk kuru yapican sanirim her ilacin yan etkisi farklidir

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
gnr35, 1 dakika önce yazdı:

ben white thaiger masteron winstrol ve propionat kullandim

Sen bulk kuru yapican sanirim her ilacin yan etkisi farklidir

biraz temiz bir bulk gibi düşünelim . evet , daha önce çok kullandım ilaç her ilacın etkisi de yan etkiside farklıdır dediğin gibi . Normalde sadece sarm girecektim ama ilacı almaya gidince açıkçası biraz fikrim biraz değişti , bir testo mu eklesem , bir bolde mu eklesem derken madem ilaç alacağım tam kür gireyim dedim , ayak üstü olan ceba oldu . benim arkadaşlar deca kullandı bayağı su tuttular . Boldesini deneyen varsa fikrini paylaşırsa harika olur . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
mustafaay, 8 dakika önce yazdı:

biraz temiz bir bulk gibi düşünelim . evet , daha önce çok kullandım ilaç her ilacın etkisi de yan etkiside farklıdır dediğin gibi . Normalde sadece sarm girecektim ama ilacı almaya gidince açıkçası biraz fikrim biraz değişti , bir testo mu eklesem , bir bolde mu eklesem derken madem ilaç alacağım tam kür gireyim dedim , ayak üstü olan ceba oldu . benim arkadaşlar deca kullandı bayağı su tuttular . Boldesini deneyen varsa fikrini paylaşırsa harika olur . 

Kürüne koruyucu ilaçlar ekle turinabol karaciğer yoruyor white thaiger boldesini bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

5 haftalık günlük 50 mg turinaboldan sonra karaciğer alt ast tertemiz çıktı .. ürün white tiger ben tavsiye etmiyorum ama yinede değerlendirmek sana kalmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE, 11 saat önce yazdı:

5 haftalık günlük 50 mg turinaboldan sonra karaciğer alt ast tertemiz çıktı .. ürün white tiger ben tavsiye etmiyorum ama yinede değerlendirmek sana kalmış

Dostum bende kullandım ve banada boş geldi white thiger aldığın kişi c.t balçovada daki şahıs değilmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

@Feng marka analizinde akla gelmek hoşuma gitti çok teşekkürler :D 

interneti tarayınca hiç bir yabancı kaynakta, forumda çıkmadı ilaçlar, daha sonrasında white tiger pharma steroid ve supplement satan bir instagran hesabına denk geldim, sattıkları ürünlerden biri de King Pharma çıktı. Daha önce hakkında başlık açıldığını hatırlayıp tarayınca genelde olumsuz konuşuluyor hakkında.

Burada da bir iki olumlu yorum dışında marka hakkında iyi konuşulmuyor(vicdanlı dolum yaptıkları bir seridir, ve ya hocalara özel dolum yapıldığı da Türkiyede bir gerçek.) Onlar mi üretiyordi bunu da bilmiyorum ancak portföylerinde yer almış.

Ürünün merdivenaltı ve Türkiye üretimi olduğu belli, tek bir kaynak bile bulamadım hakkında , Three pharmayı ise yine White Tiger üretenler üretiyormuş, en azından öyle söyleniyor. Normalde markaların websitesini incelerim, forumlara bakarım, yabancı satıcılarda bulunuyor mu diye incelerim ana ancak bu forumdan bilgi bulabildim(ki Türkçe bir analiz kaynağının olması beni çok mutlu etti), yararlı olur mu bilmiyorum belki okumuşsunuzdur ancak umarım fayda sağlayabilmişimdir. 

Tabii ki Feng arkadaşın dediği uzmanlık işin esprisi, ben steroid deneyimi olmayan, piyasasını magazin gibi senelerdir takip eden(enteresan bir ortam, akla zarar şeyler olabiliyor) bir sporcuyum sadece, amaç bu platformun çatısı altında marka ansiklopedisi oluşsun, hepimiz bilinçlenelim.

tarihinde Gordo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18
gıantkıller, 40 dakika önce yazdı:

Dostum bende kullandım ve banada boş geldi white thiger aldığın kişi c.t balçovada daki şahıs değilmi?

evet bende o şahıstan aldım.. üstelik cok yüksek fiyatlara

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE, Bir saat önce yazdı:

Valla dostum bende aldım sana yemin ederim boş testo çalıştı onla gelişim aldım boldenon ve deca hiç çalışamdı neredeyse sende de çalışmadı değilmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10
ELITE, 2 saat önce yazdı:

c.t dediğiniz kim ya .  ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18
gıantkıller, 30.03.2021 - 23:57 yazdı:

Valla dostum bende aldım sana yemin ederim boş testo çalıştı onla gelişim aldım boldenon ve deca hiç çalışamdı neredeyse sende de çalışmadı değilmi

Hemen hemen her markanın testosu çalışıyor .. ben hiç memnun kalmadım bu aralar elinde oak pharma var onu satıyor 😂😂 şuan genesis ve iron kullanıyorum memnunum ilk defa 

mustafaay, 31.03.2021 - 00:22 yazdı:

c.t dediğiniz kim ya .  ? 

İsim veremiyoruz .. meşhur *** nin yönlendirdiği adam. sahibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE, 14 dakika önce yazdı:

Hemen hemen her markanın testosu çalışıyor .. ben hiç memnun kalmadım bu aralar elinde oak pharma var onu satıyor 😂😂 şuan genesis ve iron kullanıyorum memnunum ilk defa 

Oak da kendi markası zaten bro hem pahalı satıo hem boş ürün ne diyim bide o kadar abi dedik güvendik 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.