Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Xriccio

Eczane kürü pct yapmayan arkadaşa yardim

Önerilen İletiler

Xriccio    26

Eczane Kürü 

Pirimibolan 
Anapolon
Sustonon 

Her hafta 250mg Sustonon 100 mg Pirimibolan (10 Hafta ) 
Son 4 Hafta her gün bir tane anapolon. 

10 Hafta kullanan arkadaşım şu anda diyor ki pct yapmama gerek varmı hiç bir testte yaptırmamış şu anda ne önerirsiniz. ACİLL yardım hocalarım 

Bende Kür için bugün kan testlerimi verdim form paylaşıcağım. (Boldo+ Danabol+ Testo E )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Pct kafaya göre yapilmaz , gidip test yaptırması , 

Total testo

Lh fsh 

E2 

Prolaktin 

Alt ast 

Baktırmasi lazım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 3 saat önce yazdı:

Pct kafaya göre yapilmaz , gidip test yaptırması , 

Total testo

Lh fsh 

E2 

Prolaktin 

Alt ast 

Baktırmasi lazım 

Sizden aldığım bilgiyle bugün hemen özele yolladım hocam . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Xriccio, 2 saat önce yazdı:

Sizden aldığım bilgiyle bugün hemen özele yolladım hocam . 

@Asaletim @metinav 

Lüteinleştiren Hormon (lh)    8.60                
Fsh                                    2.78                    
Total Testesteron                3.97
Prolaktin                            12,2 

Devlet hastanesinde baktırdım e nabız değerleri hocam küre başlanır mı ? İlk test sonuçlarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Xriccio, 2 dakika önce yazdı:

@Asaletim @metinav 

Lüteinleştiren Hormon (lh)    8.60                
Fsh                                    2.78                    
Total Testesteron                3.97
Prolaktin                            12,2 

Devlet hastanesinde baktırdım e nabız değerleri hocam küre başlanır mı ? İlk test sonuçlarım 

Evet başlanır , doğal teston genetik olarak düşükmüş , kürde ilaçların orjinal olsa bile aşırı uçma yaşanmayabilir .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, Şimdi yazdı:

Evet başlanır , doğal teston genetik olarak düşükmüş , kürde ilaçların orjinal olsa bile aşırı uçma yaşanmayabilir .

Çok mu düşük her hangi bir sıkıntı olur mu doktora gidip ilaç kullanmam gerekir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Xriccio, 24 dakika önce yazdı:

Çok mu düşük her hangi bir sıkıntı olur mu doktora gidip ilaç kullanmam gerekir mi ? 

•  

Hayır sıkıntı değil şey demek istedim ;

Benim doğal testom 700 dür , haftalık 500 mg testo entathe basarım test sonucunda 15.00> çıkar yani en üst değer 

Senin doğal teston 300 dür , sen 500 testo enatath basarsın seninkisi 15.00> olmaz ama atıyorum 400,500 bilemedin en fazla 800 yani doğal halinin olması gerektiği yere gelir.

Doğal genetigin ne kadar iyiyse ilaçlar da o kadar çok arttırır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 21 dakika önce yazdı:

Benim doğal testom 700 dür , haftalık 500 mg testo entathe basarım test sonucunda 15.00> çıkar yani en üst değer 

Senin doğal teston 300 dür , sen 500 testo enatath basarsın seninkisi 15.00> olmaz ama atıyorum 400,500 bilemedin en fazla 800 yani doğal halinin olması gerektiği yere gelir.

Ben yarın bunun için doktora gideyim bakayım bana bir şey verecek mi . Çok teşekkğr ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Asaletim, 42 dakika önce yazdı:

Bu doğru değil maalesef. Zaten doğal üretim genelde direkt kesilir o kadar etki etmez. Gördüğüm testlerden yola çıkarak 250mg haftalık enantat bile testoyu >15 üstüne çıkarıyor

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Equipoise, 37 dakika önce yazdı:

Bu doğru değil maalesef. Zaten doğal üretim genelde direkt kesilir o kadar etki etmez. Gördüğüm testlerden yola çıkarak 250mg haftalık enantat bile testoyu >15 üstüne çıkarıyor

Hocam doğal üretimim çok mu az benim doktora randevu aldım yarın için bir daha test yaptırıp doktor belki tedavi uygular.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Equipoise, 11 saat önce yazdı:

Hocam ben de öyle biliyordum ama forumda ve reelde gördüğüm bir kaç testte ve Burak hocanın yazdığı konu da  doğal testosu aşırı düşük olan kişiler de 500 testo kullansa bile Total testoları >15 olamayabiliyordu , genetik sanırım öyle değil mi ? Aynı şekilde Total testosu >15 olupta lh fsh kapanmayan vardı , free testosu çok düşük olan vardı . Sanırım herkesin vücudu gelen testoyu farklı işlevlere farklı oranlar da kullanıyor .

Xriccio, 11 saat önce yazdı:

Hocam doğal üretimim çok mu az benim doktora randevu aldım yarın için bir daha test yaptırıp doktor belki tedavi uygular.

Çok az değil hocam , ama daha yüksek olabilir .

Savaş cebecinin testosteron doğal yollardan nasıl arttırılır videosuna bakabilirsin

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Hocam ben de öyle biliyordum ama forumda ve reelde gördüğüm bir kaç testte ve Burak hocanın yazdığı konu da  doğal testosu aşırı düşük olan kişiler de 500 testo kullansa bile Total testoları >15 olamayabiliyordu , genetik sanırım öyle değil mi ? Aynı şekilde Total testosu >15 olupta lh fsh kapanmayan vardı , free testosu çok düşük olan vardı . Sanırım herkesin vücudu gelen testoyu farklı işlevlere farklı oranlar da kullanıyor .

Savaş cebecinin testosteron doğal yollardan nasıl arttırılır videosuna bakabilirsin

@Asaletim hocam doktora gittim söyledim durumu sıkıntı yok sende dedi devam dedi çok teşekkür ederim bende artık eoğal yollarla nasıl artırılır onlara bakıcam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Feng, 10 dakika önce yazdı:

Bu bilgi dogru degil zaten trt dozu 100 125 civari testo seni dogal ust sinira tasimak icin 500 testo alan biri ilac bos degilse her turlu 15 i gecer ek bir hastaligi varsa bilemem tabi bir cok pro vucutcunun degerlerini 300lerde gordum bu adamlar ilac alinca 800de mi geziyor sence

@Feng hocam benim testom normal mi sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Feng, 4 dakika önce yazdı:

Testo degeriniz dusuk seviyede hocam kac yasindasiniz

@Feng  23 yaşındayım hocam şu anda doktorun yanından yine çıktım normal dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Xriccio, 10 dakika önce yazdı:

@Feng  23 yaşındayım hocam şu anda doktorun yanından yine çıktım normal dedi

Doktorlar 300-800 değerleri arasında ise normal diyorlar. Bazı insanlar 350-400 değerlerinde normal hayatlarına devam edebiliyorken, bazıları cinsel problemler olmak üzere bir çok sıkıntı yaşayabiliyorlar. Eğer gerçekten herhangi bir probleminiz yok ise, bu testosteron seviyesi ile vücudunuz normal tüm işlevlerini yerine getirebiliyor olabilir. Ama eğer şikayetiniz var ise, bu değerler 50-60 yaşlarındaki bireylerde olması gereken testosteron değeri.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Rdm, 26 dakika önce yazdı:

Doktorlar 300-800 değerleri arasında ise normal diyorlar. Bazı insanlar 350-400 değerlerinde normal hayatlarına devam edebiliyorken, bazıları cinsel problemler olmak üzere bir çok sıkıntı yaşayabiliyorlar. Eğer gerçekten herhangi bir probleminiz yok ise, bu testosteron seviyesi ile vücudunuz normal tüm işlevlerini yerine getirebiliyor olabilir. Ama eğer şikayetiniz var ise, bu değerler 50-60 yaşlarındaki bireylerde olması gereken testosteron değeri.

@Rdm Hocam sıkıntı yok işlevlerimi yerime getire biliyorum. Ama bir iki içinde başka şehirde başka doktora gidicp test yaptırıcam. Sertleşme problebimim falan yok genel de sabah ereksiyonlaında da sıkıntı yok . Ama doğal yollalar artırmak için elimden geleni yapıcam üç dört hafta sonra bir daha test vericem bu konuda yorumunuz nedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Xriccio, 15 dakika önce yazdı:

@Rdm Hocam sıkıntı yok işlevlerimi yerime getire biliyorum. Ama bir iki içinde başka şehirde başka doktora gidicp test yaptırıcam. Sertleşme problebimim falan yok genel de sabah ereksiyonlaında da sıkıntı yok . Ama doğal yollalar artırmak için elimden geleni yapıcam üç dört hafta sonra bir daha test vericem bu konuda yorumunuz nedir.

O zaman kafana takacak birşey de yok :)

Kabak çekirdeği, zencefil, Bal, Polen, D vitamini, Çinko ve Magnezyum takviyesi kullan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Rdm, 11 dakika önce yazdı:

O zaman kafana takacak birşey de yok :)

Kabak çekirdeği, zencefil, Bal, Polen, D vitamini, Çinko ve Magnezyum takviyesi kullan.

@Rdm hocam ben küre girmiyorum o zaman sürekli kontrol ettirmem lazım. Birde hocam kısırlığa yol açar mı bu durum. Bunları kullanıcam hocam birde önerdiğin çinko ürünü var mı ? Kısırlığa sebep açarmı bu durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Xriccio, 12 dakika önce yazdı:

@Rdm hocam ben küre girmiyorum o zaman sürekli kontrol ettirmem lazım. Birde hocam kısırlığa yol açar mı bu durum. Bunları kullanıcam hocam birde önerdiğin çinko ürünü var mı ? Kısırlığa sebep açarmı bu durum

Kısırlığa sebep olmaz testonun düşük olması o durum vücudunun sperm üretme durumuna bağlı.Kürü bitirdikten sonra güzel PCT yaparsan bir sorun olmaz kısırlık konusunda.İçin rahat olsun👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Xriccio, 17 dakika önce yazdı:

Kısırlığın testosteron seviyesi ile bir bağlantısı yok. Sperm kalitesi, hareketliliği ile alakalı bir durum. Bahsettiklerim doğal olarak testosteron seviyesini arttırmana destek olacak takviyeler. Sürekli kontrol ettirmene gerek yok, eğer ileride sorun yaşar, kendini psikolojik olarak mutsuz, huzursuz hisseder, cinsel problemler yaşarsan o zaman kontrol ettirirsin.

Konunun başındaki bir arkadaş küre girmiş yazdığın arkadaşın değil de sen isen, pct yaparsan testosteron seviyen artacaktır. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Rdm, 29 dakika önce yazdı:

Kısırlığın testosteron seviyesi ile bir bağlantısı yok. Sperm kalitesi, hareketliliği ile alakalı bir durum. Bahsettiklerim doğal olarak testosteron seviyesini arttırmana destek olacak takviyeler. Sürekli kontrol ettirmene gerek yok, eğer ileride sorun yaşar, kendini psikolojik olarak mutsuz, huzursuz hisseder, cinsel problemler yaşarsan o zaman kontrol ettirirsin.

Konunun başındaki bir arkadaş küre girmiş yazdığın arkadaşın değil de sen isen, pct yaparsan testosteron seviyen artacaktır. 

@Rdm yok hocam ben değilim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Asaletim, 6 saat önce yazdı:

Benim kastetittiğim o değildi yanlış anlaşılma olmasın. Genetik faktörler tabii ki etkiler. Total testosteronu 15 üzeri çıkmadı diye direkt ilaç sahte denemez.

Kastettiğim şey doğal testosteronu düşük ya da yüksek olan bireylerde farketmeksizin belli bir süre sonra aynı doz ilaçta (doğal üretim her 2 sinde de kesilip doğal testosteronları 0lanacağı için) testosteron seviyeleri eşitlenir. Yani doğal testosteronun düşük, ilaçtan az verim alırsın diye birşey yok.

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Equipoise, 11 dakika önce yazdı:

Benim kastetittiğim o değildi yanlış anlaşılma olmasın. Genetik faktörler tabii ki etkiler. Total testosteronu 15 üzeri çıkmadı diye direkt ilaç sahte denemez.

Kastettiğim şey doğal testosteronu düşük ya da yüksek olan bireylerde farketmeksizin belli bir süre sonra aynı doz ilaçta (doğal üretim her 2 sinde de kesilip doğal testosteronları 0lanacağı için) testosteron seviyeleri eşitlenir. Yani doğal testosteronun düşük, ilaçtan az verim alırsın diye birşey yok.

Tamamdır hocam şimdi anladım , teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26

@Feng Hocam zaten her hangi bir sıkıntı olduğunu söylemedi bana iki kez üsteledim kızdı hatta kaç kez bakıcam yok işte dedi ulturosana falan yolladı yine hiç bir şey çıkmadı. Sadece ben şimdi çinko magnezyum kullanıp biraz daha ağır spor yapıp koşmayı bırakıyorum 2 3 hafta böyle takılıp ölçtürmeye gidiyorum. Zaten orda sıfırlanmış bir durum yok yani üretime devam ediliyor. Her şey için çok teşekkür ederiyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.