Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Xriccio

Ilk stereoid kürü nasıl olmalıdır ? öğrenme

Önerilen İletiler

Xriccio    26

Amaç : Fazla yağlanmadan hacim kazanmak 

1 - İlk kez stereoid kullanıcak kişi neler yapmalı ? 

2 - Hangi ürünleri kullanmalı ?

3 - Kaç haftalık bir kür yapmalı ? 

4- En yüksek verim ve Sağlık lı geçmesi için nelere dikkat edilmeli ?

Cevaplarınızı bekliyorum ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.218
Xriccio, 6 dakika önce yazdı:

Amaç : Fazla yağlanmadan hacim kazanmak 

1 - İlk kez stereoid kullanıcak kişi neler yapmalı ? 

2 - Hangi ürünleri kullanmalı ?

3 - Kaç haftalık bir kür yapmalı ? 

4- En yüksek verim ve Sağlık lı geçmesi için nelere dikkat edilmeli ?

Cevaplarınızı bekliyorum ? 

Öncelikle kondisyon antreman ağırlıkların gelebildiğin naturel sınırlarda gezmeye başladığın temiz beslenmeyi uyguladığın  dönemlerde uygulamanı tavsiye ederim herşeyi küre grince yapmakdansa enjoksiyonu bile nerede kime vuracağınla ilgili alt yapıyı oluştur beslenmende maddi olarak kendini iyi ayarlamalısın iş spor saatlerin aslında bunların hepsi bir alt yapın varsa otomatik olarak saydıklarımın hepsini  yapıyor olacaksın ve tek fark ilaç alman olacak.  2. Şahsi fikrim ve tecrübem uzun ester ve boldenon testo tavsiye ederim ama 12 hafyalık deil 16 haftalık olmalı boldenon zaten 12. Haftalarda tam verim vermeye başladığında kesmemelisin sağlıklı ve verimli geçmesi içinde progesyönel biri eşliğinde başlamalısın.  Zaten herşey alt yapıyo bağlanıyor geçmişin yoksa bunlara alışmaya başladığında kürü yarılamış olur ve tam verim alamassın o yüzden alt yapı önemli hazırlık alışkanlıkların hepsi antremanda nelerin sana verim verdiği vermediği alt yapınla alakalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Semih Erarslan, 15 dakika önce yazdı:

Öncelikle kondisyon antreman ağırlıkların gelebildiğin naturel sınırlarda gezmeye başladığın temiz beslenmeyi uyguladığın  dönemlerde uygulamanı tavsiye ederim herşeyi küre grince yapmakdansa enjoksiyonu bile nerede kime vuracağınla ilgili alt yapıyı oluştur beslenmende maddi olarak kendini iyi ayarlamalısın iş spor saatlerin aslında bunların hepsi bir alt yapın varsa otomatik olarak saydıklarımın hepsini  yapıyor olacaksın ve tek fark ilaç alman olacak.  2. Şahsi fikrim ve tecrübem uzun ester ve boldenon testo tavsiye ederim ama 12 hafyalık deil 16 haftalık olmalı boldenon zaten 12. Haftalarda tam verim vermeye başladığında kesmemelisin sağlıklı ve verimli geçmesi içinde progesyönel biri eşliğinde başlamalısın.  Zaten herşey alt yapıyo bağlanıyor geçmişin yoksa bunlara alışmaya başladığında kürü yarılamış olur ve tam verim alamassın o yüzden alt yapı önemli hazırlık alışkanlıkların hepsi antremanda nelerin sana verim verdiği vermediği alt yapınla alakalı

Ramazan geliyor o kısmı düşünüyorum acaba nasıl olur diye . Bu arada çok teşekkür ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Eğer amacın hızlıca sağlam vücut yapmak ise ; 

500 testo 400 bolde veya deca 40 danabol veya anapolon 

Eğer amacın ileride ifbb pro olup daha da ilerlemek ve güzel yerlere gelmek ise ;

Verim alman bitene kadar 

250 testo + maddi durumuna göre GH

Verim alman gerçekten tam anlamıyla bitince 350 testo + gh devam

Bundan da verim alman bitince güzel bir pct vücudu dinlendir

Ondan sonra 400 testo 300 bolde yani amaç  minimum ilaçtan alabildigin verimi almak , amacın yarışmacı olmaksa bu taktiği tavsiye ederim, çoğu olympia sporcusu bunu uyguluyor . 

Classic fizik olympia sporcuları bile o kutlede halen 500 testo 400 bolde gibi dozlar kullanırlarken , tr de çoğu kişi ilk kürden bu dozları giriyor , aralarin da en az 20 kg kas kütlesi farkı var ..

Araba yarışlarında Nos sona saklanır , o yüzden yüksek dozlar ve anabolizanlar sona saklanmalı , Nos'unu erken basarsan yarışın ilerleyen zamanlarında napicaksin. 4-5 kür 500 testo 400 deca yaptın , artık verim alamiycaksin bir bakicaksin 8-9 yıl sonra 1000 testo 700 deca giriyorsun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Eğer amacın hızlıca sağlam vücut yapmak ise ; 

500 testo 400 bolde veya deca 40 danabol veya anapolon 

Eğer amacın ileride ifbb pro olup daha da ilerlemek ve güzel yerlere gelmek ise ;

Verim alman bitene kadar 

250 testo + maddi durumuna göre GH

Verim alman gerçekten tam anlamıyla bitince 350 testo + gh devam

Bundan da verim alman bitince güzel bir pct vücudu dinlendir

Ondan sonra 400 testo 300 bolde yani amaç  minimum ilaçtan alabildigin verimi almak , amacın yarışmacı olmaksa bu taktiği tavsiye ederim, çoğu olympia sporcusu bunu uyguluyor . 

Classic fizik olympia sporcuları bile o kutlede halen 500 testo 400 bolde gibi dozlar kullanırlarken , tr de çoğu kişi ilk kürden bu dozları giriyor , aralarin da en az 20 kg kas kütlesi farkı var ..

Araba yarışlarında Nos sona saklanır , o yüzden yüksek dozlar ve anabolizanlar sona saklanmalı , Nos'unu erken basarsan yarışın ilerleyen zamanlarında napicaksin. 4-5 kür 500 testo 400 deca yaptın , artık verim alamiycaksin bir bakicaksin 8-9 yıl sonra 1000 testo 700 deca giriyorsun :D

Teşekkür ederim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Dostum bana nedense tanınmış ünlü sayılı şampiyonlardan bir hoca (aynı salona gidiyorduk) "Yarışmacı olmak istiyorum kürlere nasıl başlamalıyım?" diye sorduğumda, girebileceğin en yüksek kürlerle başla dedi. Ben de aynı @Asaletim arkadaşın yazdığı mantıkla ilerliyordum işte başta only testo sonra bolde-testo gibi düşünürken. Hoca bana "tren-deca-testo-bolde" gir demişti üstüne de insülin hgh önerdi. ve üstelik hoca kür falan da satmıyor bir çıkarı da yok. tabii şaşırdım neden falan diye de soramadım o zaman. sorulur mu dev gibi hocaya adam öyle dedi bitti yani :D 

Galiba aynı kürü yıllarca yapmayı kastetmiştir. yükseltme azaltma olmadan off season tren-deca-testo-bolde 2-3 ml bi definasyonda kısa ester muhtemelen öyledir. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? adını isterseniz özelden yazabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
kaderseolur, 11 dakika önce yazdı:

Dostum bana nedense tanınmış ünlü sayılı şampiyonlardan bir hoca (aynı salona gidiyorduk) "Yarışmacı olmak istiyorum kürlere nasıl başlamalıyım?" diye sorduğumda, girebileceğin en yüksek kürlerle başla dedi. Ben de aynı @Asaletim arkadaşın yazdığı mantıkla ilerliyordum işte başta only testo sonra bolde-testo gibi düşünürken. Hoca bana "tren-deca-testo-bolde" gir demişti üstüne de insülin hgh önerdi. ve üstelik hoca kür falan da satmıyor bir çıkarı da yok. tabii şaşırdım neden falan diye de soramadım o zaman. sorulur mu dev gibi hocaya adam öyle dedi bitti yani :D 

Galiba aynı kürü yıllarca yapmayı kastetmiştir. yükseltme azaltma olmadan off season tren-deca-testo-bolde 2-3 ml bi definasyonda kısa ester muhtemelen öyledir. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? adını isterseniz özelden yazabilirim

Dev gibi adam dediğin hoca podyum kilosu Cbumdan fazla değildir diye düşünüyorum reis , cbum on sezon 500 testo 300 masteron 150 tren giriyor , of 500 testo sadece .. ve aşırı define hali ile 102.1 kg podyumdaydı . Tr de onun kadar define olup bu kilo da olan bilmiyorum , kilosunu geçen var ama bu kadar define olan yok.

Dr. G...A dan duymuştum yavaş ilerlemeyi , ve bir sürü yabancı podcastte de öyle diyorlar . Nick Walker 1000 testo 700 bolde kullanıyordu sanırım , tr de bir sürü adam bu dozları giriyor ama aralarında net 15-25 kg kas kütlesi vardır .

Fazla ilaç fazla kas değildir bence yavaş ilerlenmeli , büyük silahlar sona saklanmalı , tr de bir sürü kişi pro card almak için canını yırtıyor , alınca ne yapacaklar? Tüm silahlarını kullandılar pro card için , olympia ya nasıl gidecekler veya derece alacaklar . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

Bu konuda okuduklarımdan anladığım iki husus var.

1. grup: ilk kür en randımanlı kür o yüzden olası en yüksek ve çeşitli kombinasyonlarla gir.

2. grup: Aceleye lüzum yok. Yavaş yavaş ilerle. Nihayetinde oraya varacaksın zaten.

Kendimce şu tarz çıkarımlarım oldu. Belki 1. grup kafadan o kadar yüksek dozlarda başladığı için diğer kürlerde çok fazla verim düşüşü yaşıyordur. Ayrıca hormon sistemini bir şekilde düzeltmene rağmen karaciğer, böbrek ve prostat düzelmiyor. Doz arttıkça yük artıyor. Yük arttıkça da tahribat artıyor. Hal böyle iken ve nihayetinde aynı noktaya / yakınına varabilecekken çok yük yükleyerek iç organları fazlaca yormak çok da makul gelmiyor. Kür boyunca kullandığımız koruyucular "MUTLAK KORUMA" sağlamıyorlar bunu unutmamak lazım. 

Tüm bunlar benim fikrim. Ustalar daha detaylı aydınlatırlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Bu konuda okuduklarımdan anladığım iki husus var.

1. grup: ilk kür en randımanlı kür o yüzden olası en yüksek ve çeşitli kombinasyonlarla gir.

2. grup: Aceleye lüzum yok. Yavaş yavaş ilerle. Nihayetinde oraya varacaksın zaten.

Kendimce şu tarz çıkarımlarım oldu. Belki 1. grup kafadan o kadar yüksek dozlarda başladığı için diğer kürlerde çok fazla verim düşüşü yaşıyordur. Ayrıca hormon sistemini bir şekilde düzeltmene rağmen karaciğer, böbrek ve prostat düzelmiyor. Doz arttıkça yük artıyor. Yük arttıkça da tahribat artıyor. Hal böyle iken ve nihayetinde aynı noktaya / yakınına varabilecekken çok yük yükleyerek iç organları fazlaca yormak çok da makul gelmiyor. Kür boyunca kullandığımız koruyucular "MUTLAK KORUMA" sağlamıyorlar bunu unutmamak lazım. 

Tüm bunlar benim fikrim. Ustalar daha detaylı aydınlatırlar.

Asaletim, 14 saat önce yazdı:

Dev gibi adam dediğin hoca podyum kilosu Cbumdan fazla değildir diye düşünüyorum reis , cbum on sezon 500 testo 300 masteron 150 tren giriyor , of 500 testo sadece .. ve aşırı define hali ile 102.1 kg podyumdaydı . Tr de onun kadar define olup bu kilo da olan bilmiyorum , kilosunu geçen var ama bu kadar define olan yok.

Dr. G...A dan duymuştum yavaş ilerlemeyi , ve bir sürü yabancı podcastte de öyle diyorlar . Nick Walker 1000 testo 700 bolde kullanıyordu sanırım , tr de bir sürü adam bu dozları giriyor ama aralarında net 15-25 kg kas kütlesi vardır .

Fazla ilaç fazla kas değildir bence yavaş ilerlenmeli , büyük silahlar sona saklanmalı , tr de bir sürü kişi pro card almak için canını yırtıyor , alınca ne yapacaklar? Tüm silahlarını kullandılar pro card için , olympia ya nasıl gidecekler veya derece alacaklar . 

Asaletim, 14 saat önce yazdı:

Kısacası hocalarım şöyle bir şey nasıl olur . Yavaş yavaş gidilse.

Testo e 250 boldonen 250 haftada bir gün vurdurulucak.

Sabah öğlen akşam dianabol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Xriccio, 1 saat önce yazdı:

Kısacası hocalarım şöyle bir şey nasıl olur . Yavaş yavaş gidilse.

Testo e 250 boldonen 250 haftada bir gün vurdurulucak.

Sabah öğlen akşam dianabol 

Bence sadece 250 testo yap etkilerini gör ona göre haraket et , vücudun şuanda 50-100 arası testo üretiyor haftalık , 4-5 katını almış olacaksın zaten .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 7 dakika önce yazdı:

Bence sadece 250 testo yap etkilerini gör ona göre haraket et , vücudun şuanda 50-100 arası testo üretiyor haftalık , 4-5 katını almış olacaksın zaten .

Tabikide hocam öyle yapalım o zaman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.