Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Bilgililer ilgisiz, ilgililer bilgisiz bu sektör de :)

Önerilen İletiler

Loving    9.252

Hadi biraz tartışalım :) Sizce doğru mu?

FB_IMG_1615407680756.thumb.jpg.20559217317523ea9bd59b49b980ad1a.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.398
Loving, 2 dakika önce yazdı:

Hadi biraz tartışalım :) Sizce doğru mu?

FB_IMG_1615407680756.thumb.jpg.20559217317523ea9bd59b49b980ad1a.jpg

Evet malesef sanılan bu. 34 yaşında başladım spora 41 yaşındayım ve hala arada video izlerim formum doğru mu, doğru açıyla mı yapıyorum vs vs diye. Hala mümkünse eğitimini almış insanlara hareketimi yaparken ara ara kontrol ettiriyorum doğru yapıyor muyum acaba diye.

İşin kötüsü öğrendiklerini sanıp deli gibi özgüvene bulandıkları zamanlarda genelde sakatlanıp sporu bırakıyorlar. Yada öğrendim dediği kötü formunu başkalarına da öğretiyorlar. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Kesinlikle doğru Burak hocam , bir yılını dolduran pt satmaya çalışıyor :D

Hepsi egonun sonucu , insanların kendini üstün görme çabası vs. Hayattaki en büyük başarısı 100 kilo Bench basanlar ..

Birisini çevirip sarkoplazmik hipertrofi , miyofibrillar hipertrofi nedir diye sorsam o ne kardeş ben pazartesi göğüs , salı sırt sabah akşam tavuk pilav der geçer.

Öğrenecek o kadar çok şey var ki , mesela Burak hocam sizden kuşkonmazın adeleyi nerdeyse masteron kullanmış kadar sert gösterebileceğini öğrendim , bu küçük bir örnek .. 

Bilinçsiz egolu hocalar yüzünden olanlar spora hevesli gençlere oluyor , forum da bir sürü örnek mevcut .. deca dickinden tut kortizolden balon gibi olanlara kadar ..

Vücut geliştirme sporu da bir bilim dalıdır , Doktorlar bile 6 yıl tıp eğitimi aldıktan sonra acil de çalışırken bir sürü hata yapabiliyorlar ki bu bilinçsiz ilaç satan sözde hocaların 6 aylık bile bir eğitimi yok .. durum çok vahim.. 

Bugün bu videoyu izledim , Jay cutler çok güzel söylemiş ; 

Bu iş Steroid ile olsaydı herkes mr.olimpia olurdu .

Video linki :

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Maalesef eğitim eksikliği ve eğitim alınacak kişilerinde eğitim eksikliği. 
Şahsen 1bucuk-2 sene önceye kadar hiçbirşey bilmiyordum veya bilmiyormuşum. Yaklaşık 16ay İsim ve protokol haklarından oluşan bir düzine belge imzalayarak olimpia open ve amatör olimpiada müsabık sporcuları olan bir koçla çalıştım. Arada dünya fark var, bu işin guruları tarafından yazılan kürleri ve dozları Türkiyede gençler (75) katagorisinde kulağına damlatanlar var 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Aslında hayatın her alanında yaşıyoruz bunu ama eksik olan kısım kişisel gelişimin bir türlü tamamlanmamış olmasından kaynaklı ve yeteri kadar iç görünün olmaması buda karşımıza ego gibi bir sorunu ortaya çıkarıyor başarıların ve tecrübelerin arkasında yıllara yayılan bir çaba ,bir emek olduğu gerçeğini görmüyoruz ve kısa sürede elde ettiğini sandığımız gelişimin görseline kapılıp en ufak zorlukta nasılda kolay vazgeçtiğimizi anlayamadan pes edip gidiyoruz. 

tarihinde Surrender tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Bu konuda sıfır bilgili biri olarak yorum yapmak istiyorum 7 aydır spor yapıyorum salona utana sıkıla giriyorum nerdeyse herkes hoca içerde ve burnu yukarda ve salonlarda ki hocalar ilgisiz insan soru sormaya çekiniyor hele ilk gittiğim salonda hocayı para verirken gördüm 😂 birdaha görmedim 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Muslumbabba, 43 dakika önce yazdı:

Bu konuda sıfır bilgili biri olarak yorum yapmak istiyorum 7 aydır spor yapıyorum salona utana sıkıla giriyorum nerdeyse herkes hoca içerde ve burnu yukarda ve salonlarda ki hocalar ilgisiz insan soru sormaya çekiniyor hele ilk gittiğim salonda hocayı para verirken gördüm 😂 birdaha görmedim 

Bu nedenle ozellikle salona yeni baslayan arkadaslara yardimci olmaya calisiyorum.

“Kardesim o hareket oyle olmaz” cilar umrumda degil.

Biz de bu evreleri gecirdik. Kimse dogustan bodyci mukemmel vucutla dogmadi. Maalesef salonlardaki hocalar cok ilgisiz aslinda bir cogu arkadasim onlarin da dertleri ayri. Mesela bilir misiniz 10 yillik tecrubeli hocaya hala asgari ucret maas veren salonlar var. Bircok hoca gercekten karin tokluguna calisiyor. Eger biraz isim yapip ozel ders verme imkanin varsa yirttin yoksa halin harap. Bu nedenle alternatif gecim yollari ilac ve supplement saticiligina giriyorlar. Besyo mezunu adam bir bakiyorsun merdiven alti steroid saticisi olmus. Tabi cok kotu bir durum. Uzuluyor insan.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Çoğumuz ilk yıl böyleydik ben açıkçası kimse kendini kandırmasın :D kolum 30cm ken girdiğim tripleri hatırlıyorum arkadaşıma hadi "Hard body :D" çalışalım diyip benche 10-10 koyup yarım yamalak yardımlı yapıp sonra çıkıp künefe yiyip kas yapacağımızı sanıyorduk tabii ergenliğinde etkisi vardı ama :D Zaten bir kaç yıldan sonra işin ciddiyetinin farkına varıyorsun böyle boş beleş egolarla gelişimin devam etmesi imkansız. Bilgi arttıkça ego düşer sonuçta :) Bunun devamı şöyle olabilir 

7.ay MR. Olympia 

8.ay Bildiğim tek şey hiç bir şey bilmediğimdir xD 

tarihinde kaderseolur tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.