Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cbucak

Steroid ilk başlangıç

Önerilen İletiler

Cbucak    0

Merhaba Değerli forum kullanıcıları,

Steroid kullanımı hakkında kafamda takılan birkaç soru işareti vardı ve buradan sorarak hocalarımızdan bilgilendirme almak istedim. 

- Boy 1.77 kilo 75 şu an göbek kısmında bir yağ tabakası var hacim olarak vücut spordan dolayı oturmaya başladı fakat steroid kullanmayı hedeflediğimden dolayı bulk mu yoksa definasyon ardından hacim mi girmeyelim karar veremedim. Bulk hacim kürü ile girdiğim taktirde 14-16 hafta ardından definasyon girdiğimde yağlanmadan dolayı büyük sıkıntılar çekme durumum olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)

Merhaba hocam , 

Kaç yıldır vg yapıyorsun ?

Şuanki formunu görebilir miyiz ?

Hipertrofi ve beslenme konusunda bilgilerin nasıl ?

Maddi durumun nasıl ? Haftada 2-3 kırmızı et , 1-2 somon vs. Yiyebiliyor musun ?

Herhangi bir kalp , böbrek , karaciğer rahatsızlığın var mı ?

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cbucak    0
Asaletim, 7 saat önce yazdı:

Merhaba hocam , 

Kaç yıldır vg yapıyorsun ?

Şuanki formunu görebilir miyiz ?

Hipertrofi ve beslenme konusunda bilgilerin nasıl ?

Maddi durumun nasıl ? Haftada 2-3 kırmızı et , 1-2 somon vs. Yiyebiliyor musun ?

Herhangi bir kalp , böbrek , karaciğer rahatsızlığın var mı ?

Merhaba,

Spor 2 aydan beri yapıyorum steroid kullanma hazıra kaçmaktan ziyade mevcut görüntüyü az daha toplarla düşüncesi içerisindeyim. Olacaklar yan etkileri konusunda araştırma yaptım önlemler veya alınmayacak önlemler sonucu doğacak sonuçlar.

- Şu anki formumu dahil edeceğim bu hafta içerisinde

-Hipertrofi ve beslenme konusunda özel hoca danışmanlığı düşünüyorum. Kendim yaptığım taktirde 78’den 71.80’e kadar düştüm 2 - 3  ay içerisinde

- maddi durum konusunda sıkıntım bulunmuyor. Her türlü tavsiye edilecek yol planına uyum sağlayabilirim.

- Herhangi bir problemim bulunmuyor ama yüz bölgesinde şu anki kilom ve yağlanma durumundan olsa gerek sürekli bir yağlı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

2 aydır spor yapan birisine asla Steroid tavsiye etmem hocam . İlk 1 yıl zaten Steroid kullanmış kadar hızlı gelişiyorsun bence en az 1 yıl daha doğal devam etmelisin .

@Leepriest35 @Vural2 hocalarım görürse daha iyi yorum yapacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997

Kafasına koyduysa yapar hocam biz burda çok kişiye yanlış yaptığını söylüyoruz,dilimizde tüy bitti.Bir konuya bakıyorum zaten adam 50-60 kilo 0 kütleye sahip testo mgsi soruyor :D Prolar bile belli bir kütleye gelip bu işlere girmiş insanlar ve bu şekilde daha bu ilaçlardan daha çok verim alındığını söylüyorlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cbucak    0
gönderildi (düzenlendi)
Asaletim, 19 saat önce yazdı:

2 aydır spor yapan birisine asla Steroid tavsiye etmem hocam . İlk 1 yıl zaten Steroid kullanmış kadar hızlı gelişiyorsun bence en az 1 yıl daha doğal devam etmelisin .

Vural2, 17 saat önce yazdı:

Kafasına koyduysa yapar hocam biz burda çok kişiye yanlış yaptığını söylüyoruz,dilimizde tüy bitti.Bir konuya bakıyorum zaten adam 50-60 kilo 0 kütleye sahip testo mgsi soruyor :D Prolar bile belli bir kütleye gelip bu işlere girmiş insanlar ve bu şekilde daha bu ilaçlardan daha çok verim alındığını söylüyorlar.

Şöyle izah edeyim 3 aylık süreç içerisinde düzenli git gellerde herhangi bir sıkıntı  çıkartmadım bağımlılık gibi bir şey oldu Gitmediğim günlerde istemsiz bir pişmanlık duygusu sarıyordu eğer steroid kürü ile daha fazla bir hacim kazanıp vücutun tam performansını görmem yeterli benim için devamında yan etkisinin fazlalığına göre doğal ile çalışmaya devam edebilirim. 

15A59CCC-3C79-46EB-8ED3-75770DB831C1.jpeg

57731FA0-0F00-44A2-B90C-AA7BCDD1C35C.jpeg

@Asaletim @Vural2

tarihinde Cbucak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Cbucak, 46 dakika önce yazdı:

Şöyle izah edeyim 3 aylık süreç içerisinde düzenli git gellerde herhangi bir sıkıntı  çıkartmadım bağımlılık gibi bir şey oldu Gitmediğim günlerde istemsiz bir pişmanlık duygusu sarıyordu eğer steroid kürü ile daha fazla bir hacim kazanıp vücutun tam performansını görmem yeterli benim için devamında yan etkisinin fazlalığına göre doğal ile çalışmaya devam edebilirim. 

@Asaletim @Vural2

Ne kadar iyi altyapı ile girersen o kadar çok verim alırsın , ben olsam 1-2 yıl daha doğal giderdim. 

Yemek , beslenme her şey tamdır , spora başlayalı da 3-4 yıl olmuştur , her şey tam olmasına rağmen gelişim aşırı yavaştır , o zaman başlanabilir yani .

İlla kafana koyduysan sağlam ilaç ve bilgili bir hoca ile calismani tavsiye ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
gönderildi (düzenlendi)
Cbucak, 2 saat önce yazdı:

@Asaletim @Vural2

2 ay yapmış birine göre güzel bir fiziğin var, bi 10 ay daha naturel devam edersen çok güzel şeyler başarırsın

Tavsiyem ilaç kullanmaman ama kafana koyduysan  tecrübeli bir hoca ile çalış

Sen bence maintain kalori değerini alırsan ve kardiyolarını düzgün bir şekilde yaparsan vücudun açılacak ve daha iyi hissedeceksin, yani senin istediğin şey yağ yakmak. Onu da ilaçsız çok rahat yaparsın

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

İlla bir şeyler kullanmak istiyorum diyorsan 6 haftalık hormon dengeni bozmayacak şekilde sarms kürleri yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cbucak    0

Değerli yorumlarınız için minnettarım, yağ yakma veya streoid arasında gidip geliyorum mevcut durumla ileride yaşanacak sıkıntıları göz ardı etmiyor değilim. Yalnız ilk etap sağlam bir hoca ile küre girip gerek görünüş olsun gerek performans kas yapısı ekleyip devamını getirme düşünceside var. Doğal olarak görünüşte kanatları ve kasların sertleşmesini hissediyorum bunun dışında  kaldırdığım ağırlıklarla barfiks tarzı hareketlerle çok iyi anlıyorsun bu ise seni tam bağımlı yapıyor bu spora

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cbucak    0
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

İlla bir şeyler kullanmak istiyorum diyorsan 6 haftalık hormon dengeni bozmayacak şekilde sarms kürleri yapabilirsin

Sarms kürlerini araştırmaya fazla vaktim olmadığından genel bir göz atmıştım tam olarak farkındalığı var mı bilmiyorum ama not aldım hocam, danışmanla laf arasında dile getireceğim. Kür sonradı tedavi istemiyor sanırsam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Cbucak, 9 dakika önce yazdı:

Sarms kürlerini araştırmaya fazla vaktim olmadığından genel bir göz atmıştım tam olarak farkındalığı var mı bilmiyorum ama not aldım hocam, danışmanla laf arasında dile getireceğim. Kür sonradı tedavi istemiyor sanırsam

6 haftalık kullanımda pct gerekmiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Cbucak, 48 dakika önce yazdı:

Değerli yorumlarınız için minnettarım, yağ yakma veya streoid arasında gidip geliyorum mevcut durumla ileride yaşanacak sıkıntıları göz ardı etmiyor değilim. Yalnız ilk etap sağlam bir hoca ile küre girip gerek görünüş olsun gerek performans kas yapısı ekleyip devamını getirme düşünceside var. Doğal olarak görünüşte kanatları ve kasların sertleşmesini hissediyorum bunun dışında  kaldırdığım ağırlıklarla barfiks tarzı hareketlerle çok iyi anlıyorsun bu ise seni tam bağımlı yapıyor bu spora

Steroidler yağ yakımını dolaylı yoldan arttıran ilaçlar asıl amaçları vücuttaki kas kütlesini arttırmak, dediğim gibi naturel bir şekilde devam edersen hayalindeki fiziğe ulaşacağını düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997

6 ayda istediğin vücudu yapabilirsin.Ama sen bunu 3 ay içinde yapmak istiyorsun. Rdseptörlerini sporun ilk aylarında mahvedeceksin.En basit örnek piyasada Ertuğ hocadır.Kendisi 2.5 yıl gibi kısa bir sürede ağır siklet klasmanına çıktı.Sonra ne oldu aynı ivme ile yere çakıldı.Sporun disiplinini, süreklilik gerektirdiğini önce bir kavra.Sonra antrenmanların,beslenmen düzene binsin.Zaten değişimi aynada göreceksin.Bu seviyede ilaç kullanmana gerek yok.Vücudun şuan zaten neler olduğunu anlamaya çalışıyor.Kısacası istediğin atletik görüntüyü natural olarak elde edebilirsin.Bu konuya son postum gerisi sana kalmış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 05.03.2021 - 22:42 yazdı:

Merhabalar biraz geç gördüm bende definasyon dönemine girdim biraz clene alışmaya çalışıyorum diyelim.

Konuya gelicek olursak şimdi biz sana ne kadar anlatsakda sen baslicaksin galiba ozaman niye bu forumda varsın 😁😁 şaka bir yana kesinlikle tüm sorunları göz önüne alman gerekiyor spor bilincin olmadığını varsayarak bu ilaçların üzerinde yapicagi herhangi bir yan etkiyle baş edemeyip gerçekten çok büyük sorunlar yaşayabilirsin çok fazla araştırmanı ve okumanı tavsiye ediyorum hinede senin vücudun senin kararların...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar biraz geç gördüm bende definasyon dönemine girdim biraz clene alışmaya çalışıyorum diyelim.

Konuya gelicek olursak şimdi biz sana ne kadar anlatsakda sen baslicaksin galiba ozaman niye bu forumda varsın 😁😁 şaka bir yana kesinlikle tüm sorunları göz önüne alman gerekiyor spor bilincin olmadığını varsayarak bu ilaçların üzerinde yapicagi herhangi bir yan etkiyle baş edemeyip gerçekten çok büyük sorunlar yaşayabilirsin çok fazla araştırmanı ve okumanı tavsiye ediyorum hinede senin vücudun senin kararların...

Clen nasıl gidiyor dostum? Bende yarın başlayacağım bakalım ne bekliyor bizi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 5 dakika önce yazdı:

Clen demisken aklıma bir soru geldi .

@metinavhocam , zaditen ilacı vücudun alıştığı clen reseptörlerini direk temizliyormuş yani 1 hafta off vermeye gerek kalmiyormus , bu bilgi doğru mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
Asaletim, 35 dakika önce yazdı:

@metinavhocam , zaditen ilacı vücudun alıştığı clen reseptörlerini direk temizliyormuş yani 1 hafta off vermeye gerek kalmiyormus , bu bilgi doğru mu ?

Aynen bunu bende duymuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 47 dakika önce yazdı:

Bol uyku bölünmeli geceler diyelim :)

Yeni başladım 2 gün oldu bakalım yavaş yavaş daha çok alışacagini  düşünüyorum vücudun..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
Leepriest35, Şimdi yazdı:

Bol uyku bölünmeli geceler diyelim :)

Yeni başladım 2 gün oldu bakalım yavaş yavaş daha çok alışacagini  düşünüyorum vücudun..

Haydaa.Bende 5 hafta daha uzatacam bulk kürünü sonra define.Kanka ilk küründe tren kullandın tavsiyelerini bekliyorum.Cevremdeki insanlar girme diyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Haydaa.Bende 5 hafta daha uzatacam bulk kürünü sonra define.Kanka ilk küründe tren kullandın tavsiyelerini bekliyorum.Cevremdeki insanlar girme diyor.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım dostum bakalım yaza define girelim havalar ısınıyor... Bu fotoğrafda benden size gelsin...

IMG_20210304_140001.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
Leepriest35, 15 dakika önce yazdı:

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım dostum bakalım yaza define girelim havalar ısınıyor... Bu fotoğrafda benden size gelsin...

IMG_20210304_140001.jpg

Sen şimdiden hazır gibisin knk.Ufak rutuşlar kalmış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.778
Asaletim, 3 saat önce yazdı:

Forumda defalarca yazıldı bu soru, aratırsan çıkar cevaplar :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 46 dakika önce yazdı:

Forumda defalarca yazıldı bu soru, aratırsan çıkar cevaplar :)

Sağolun hocam unutmuşum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Amatörce posing denemeleri diyete gireli 8 gün oldu bakalım....

Sonu fail. Posing harbi yoruyor çok amatörce versekte...

Yanlış başlığa atığım için kusura bakmayın

VID-20210312-WA0000.mp4

IMG_20210312_154417_770.jpg

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.