Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Yağlı cildim kürde yağsız oldu , sizce neden ?

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Merhaba hocalarım Burak hocayla sarms kürene girdim biliyorsunuz , normalde aşırı yağlı bir cildim var , burnum parlar yani o derece :D saçımı yıkarım yikadiktan 1 gün sonra zeytinyağı sürmüş gibi yağlanırdı .. 

Ama küre girdiğimden beri cildim kurulaştı , saçım 5-6 günde anca yağlanmaya başlıyor .. burnum parlamıyor , bildiğiniz cildim güzelleşti kaliteli oldu ..

Sr9009+cardarine 

Mk677 

Yohimbine 

Nac900

C vitamini , multivitamin , omega3

Kullanıyorum 

Günlük beslenmem 200-300 Gr pirinç , 600 Gr tavuk , 5-6 yumurta (2-3 sarı) , çay kaşığı fıstık ezmesi , nerdeyse yarım kilo brokoli , yeşil elma greyfurtlar , bol bol salata 

Sizce yağsız cildim neyden kaynaklı kuru cilde dönüştü ? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Makro ve mikro açısından zengin besinler tüketiyorsun bir de bunun üstüne cardarine+sr9009 ve vitamin takbiyeleri kullanıyorsun

Kardiyo programlarına da önem verip su tüketimini yüksek tutuyorsan elbette cildin daha kaliteli olur knk

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Makro ve mikro açısından zengin besinler tüketiyorsun bir de bunun üstüne cardarine+sr9009 ve vitamin takbiyeleri kullanıyorsun

Kardiyo programlarına da önem verip su tüketimini yüksek tutuyorsan elbette cildin daha kaliteli olur knk

Önceden de temiz beslenip kardiyo yapıyordum knk , sadece pirinç 500 yulaf 250 idi , ve kürde değildim.

Mk677 nin cildi guzellestirdigini okumuştum gh dan dolayı , nac900 karaciğerimi temizlemiş de olabilir ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

@Asaletim knk bende de nac600 var 900 le arasında ne fark var tam olarak fiyat olarak 900 daha pahalı neden ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
aydnfath, 8 dakika önce yazdı:

@Asaletim knk bende de nac600 var 900 le arasında ne fark var tam olarak fiyat olarak 900 daha pahalı neden ?

İçeriği aynı ama 900 daha güçlü sanırım öyle biliyorum

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, 13 dakika önce yazdı:

Önceden de temiz beslenip kardiyo yapıyordum knk , sadece pirinç 500 yulaf 250 idi , ve kürde değildim.

Mk677 nin cildi guzellestirdigini okumuştum gh dan dolayı , nac900 karaciğerimi temizlemiş de olabilir ..

Mk yı unuttum evet doğru

Bazı insanların cilt kalitesini yüksek tutmak için doktor kontrolünde kolajen ve growth hormonu kullandıklarını  okumuştum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Bu dediğin doğruysa sarmslara olan ilgim artar. Çünkü benimde cildim patlıyor yağdan.

Kaynağını bilmiyorum ki knk , nac900 de olabilir karaciğerimi temizlediyse ,cildim temizlenmiş de olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
aydnfath, 10 saat önce yazdı:

biri 600 biri 900 evde kullanmadığım 600lük vardı 1,5 atıyordum suyun içine 900 olsun diye sadece dozu

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Asaletim, 14 saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım Burak hocayla sarms kürene girdim biliyorsunuz , normalde aşırı yağlı bir cildim var , burnum parlar yani o derece :D saçımı yıkarım yikadiktan 1 gün sonra zeytinyağı sürmüş gibi yağlanırdı .. 

Ama küre girdiğimden beri cildim kurulaştı , saçım 5-6 günde anca yağlanmaya başlıyor .. burnum parlamıyor , bildiğiniz cildim güzelleşti kaliteli oldu ..

Sr9009+cardarine 

Mk677 

Yohimbine 

Nac900

C vitamini , multivitamin , omega3

Kullanıyorum 

Günlük beslenmem 200-300 Gr pirinç , 600 Gr tavuk , 5-6 yumurta (2-3 sarı) , çay kaşığı fıstık ezmesi , nerdeyse yarım kilo brokoli , yeşil elma greyfurtlar , bol bol salata 

Sizce yağsız cildim neyden kaynaklı kuru cilde dönüştü ? @metinav

Bunu bilmek zor :)

Yağ yakıyorsun ve enerjiye dönüştürülüyor olabilir :)

Bazen de dışkı yoluyla yoğun yağ atılımı olur, sebebi yağ ağırlıklı beslenmeden kaynaklı genelde.

Sağlıklı olmanın getirdiği canlı cilt güzelliği sendeki. Bu kadar faydalı desteği kullanan bilinçli insan bulmak zor çevremizde.Elma armut yemekle vitamin aldığını düşünen bir neslin çocuklarıyız biz :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.