Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Keles

Definasyon kahvaltı tavsiyesi

Önerilen İletiler

Keles    1

Definasyon kahvaltı hariç bütün öğünlerimi ayarladım fakat kahvaltıda ne yemeliyim onu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 

tarihinde Keles tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Kahvaltıdan sonra antrenman yapmıyorsan carb almana gerek yok .

6 yumurta (2sarı) , 4 tane omega3 , maydonoz limon zencefil salatalıkli detox suyu , yeşil elma

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
Keles, Bir saat önce yazdı:

Definasyon kahvaltı hariç bütün öğünlerimi ayarladım fakat kahvaltıda ne yemeliyim onu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 

Benim günlük definasyon veya bulk fark etmez fix hazırladığım krep tarifim

-1 çay bardağı yulaf (blendar da un gibi öğüt)

-3 adet yumurta (beyaz/sarı fark etmez)

-Ağız tadına göre baharat

-1 çay bardağı süt

-Tavaya zeytinyağ

Afiyet olsun 😋 

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Kahvaltıdan sonra antrenman yapmıyorsan carb almana gerek yok .

6 yumurta (2sarı) , 4 tane omega3 , maydonoz limon zencefil salatalıkli detox suyu , yeşil elma

Bro 4 tane OMEGA 3 alacağına , 10-12 tane kabuklu ceviz kır, Ceviz içinde OMEGA nin bütün formları var. Ben direkt üreticiden yıllık 40-50kg ceviz alıyorum,her kahvaltıda en az10 ceviz tuketirim.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
JokerJoker, 2 dakika önce yazdı:

Bro 4 tane OMEGA 3 alacağına , 10 tane kabuklu ceviz kır, Ceviz içinde OMEGA nin bütün formları var. 

Balık ile ceviz farklı kaynaklar , bir farkı olmuyor mu hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Balık ile ceviz farklı kaynaklar , bir farkı olmuyor mu hocam 

Bro ikisi arasında bir kıyas yapamam fakat OMEGA 3 u sen balıktan değil kapsülden alıyorsun. Emilimi ne kadar oluyor meçhul. Bu durumda kapsül yerine cevizden almak daha mantıklı.

Ama OMEGA tüketimi tavsiyeleri tek çeşitli değil tabi. Haftalık diyet içinde balık,ceviz,keten tohumu,soya gibi çeşitli gıdalar olması her açıdan avantajlı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

50 gr yulaf sıcak su ile birlike (şekersiz çikolata sosu ekliyorum ben tarçınla birlikte), 5 tam yumurta ister haşla ister omlet yap (lan ye sarısıyla ölmezsin onun kolesterolünden veya başka şeyinden korkma o kadar :D ) , domates salatalık maydonmuz (bunlarda bir sınırlama yok her öğün gömülür) . Baharatlarda sıkıntı yok biraz fazlası çok az su tutuyor gibi geliyor bana ama ; bence yarın yarışmaya çıkmıyorsan çok ince bir detay bu... Tuz 5 gram günlük çok tatlı oluyor definasyon zamanı tavsiye ederim, yanılmıyorsam 1 tatlı kaşığı 5 6 gram ediyordu. Çok böyle geberirsen akşam saatleri açlıktan (benim geberdiğim öldüğüm oluyordu mesela :D ) kır iki yumurta ye veya soy bir salatalık göm. Kuşkonmaz yiyorum bunu Burak Hoca tavsiye etmişti bana tadını sevmediğimden kahvaltıda bir kerede yiyip gün boyu rahat ediyordum onu da tavsiye ederim :D (günde 3 öğüne bölmek ızdırap geliyordu bana )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
AS1L, 11 saat önce yazdı:

Benim günlük definasyon veya bulk fark etmez fix hazırladığım krep tarifim

-1 çay bardağı yulaf (blendar da un gibi öğüt)

-3 adet yumurta (beyaz/sarı fark etmez)

-Ağız tadına göre baharat

-1 çay bardağı süt

-Tavaya zeytinyağ

Afiyet olsun 😋 

Süt light mı yoksa tam yağlı mı ? 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
Strongmanx, 9 saat önce yazdı:

Süt light mı yoksa tam yağlı mı ? 🙂

İlk zamanlar lighttı ama artık tam yağlı 🥛 :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
AS1L, Bir saat önce yazdı:

İlk zamanlar lighttı ama artık tam yağlı 🥛 :D

Tam yağlı mı 😁 iyiymiş valla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.