Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Balkan1972

Pct hcg kullanımı

Önerilen İletiler

Balkan1972    0

Merhaba 15 hafta only testo kürümden cıktım 7 gun oldu son enjesksiyon yapalı hcg ye ne zaman baslamalıyım birde ovitrell var bu ara piyasada onu alıp 3 veya 4 e bolmeyi dusunuyorum birde hcg alırken armidexi nasıl kullanmalıyım hocam veya gereklimi @metinav 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Balkan1972    0
JokerJoker, 1 saat önce yazdı:

Before after foto ekleyip kürünüzle ilgili detay paylaşırsanız sevinirim.

Sorum hcg ile ilgili befero after degil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Son enjeksiyondan sonraki gün 1500iu vur 5 gün sonra 1500 vur 5 gün sonra tekrar 1500 vur , testislerin durumunu gözlemle. 

Pct de armidex kullanılmaz , armidex kür içi kullanılır E2 için , son enjeksiyondan 20-24 gün sonra klomen tamoksifen planlaması yap ve pct başla , son olarak pct ilaçlarına başlayana kadar günde 2 tablet proviron kullan .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Balkan1972    0
Asaletim, 7 dakika önce yazdı:

Son enjeksiyondan sonraki gün 1500iu vur 5 gün sonra 1500 vur 5 gün sonra tekrar 1500 vur , testislerin durumunu gözlemle. 

Pct de armidex kullanılmaz , armidex kür içi kullanılır E2 için , son enjeksiyondan 20-24 gün sonra klomen tamoksifen planlaması yap ve pct başla , son olarak pct ilaçlarına başlayana kadar günde 2 tablet proviron kullan .

Tesekkurler ovitrelle var suan eczanede pregnly hep karaborsa ovitrelide 3 4 e bolerek 2 gunde bir kullanmayı dusunuyorum 6500 ıua esit hepsini kullanmama gerek varmı peki ovitreli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Balkan1972, 4 dakika önce yazdı:

Tesekkurler ovitrelle var suan eczanede pregnly hep karaborsa ovitrelide 3 4 e bolerek 2 gunde bir kullanmayı dusunuyorum 6500 ıua esit hepsini kullanmama gerek varmı peki ovitreli

Testislerin durumuna göre kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Balkan1972, 17.01.2021 - 13:50 yazdı:

Merhaba 15 hafta only testo kürümden cıktım 7 gun oldu son enjesksiyon yapalı hcg ye ne zaman baslamalıyım birde ovitrell var bu ara piyasada onu alıp 3 veya 4 e bolmeyi dusunuyorum birde hcg alırken armidexi nasıl kullanmalıyım hocam veya gereklimi @metinav 

Testo enantat veya ciyopionat ise 20-24 gün gectikten sonra testonun etkisi iyice düsmüş oluyor genelde. Bu aşamada test yaptırarak dogru zamani belirlemek daha garanti olacaktır.

Hcg gerekli olup olmadığını testis durumundan az çok kestirmek mümkün. Küçülme varsa bir doz da olsa kullanılmasını öneririm.Ovitrelle pregnyl yerine kullanilabilir. İkiye yada üçe ayırmak mümkün.

Arimidex de illa sart degil. Yüksek hcg dozlarinda östrojene fazla dönüsüm olabiliyor. Bunu engellemek icin ai kullanılmalı. Düşük hcg dozlarinda gerek yok.

Bu arada foruma hosgeldin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Balkan1972, 2 saat önce yazdı:

Hcg ostrojen yukselticeginden pct baslayana kadar ( 21 gün ) 5 gun arayla 1 tb armidex iyi olmazmı sonrasında klomen tamox giriyo devreye zaten @metinav

Arimidex kullanacaksan yarılanma süresi 36 saat oldugundan 1,5-3 günde bir alınmalı.Bir tablet fazla gelir büyük ihtimalle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Balkan1972    0

Peki hocam suan son  testo enanthate enjeksiyonundan 7 gun gecti testi ne zaman yaptırıyım 21 gunden sonramı yoksa lh fh icin 14 gun yeterlimi 

birde 21 gununden sonramı hcg ye baslanır testten sonra gerekirse @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Balkan1972, 48 dakika önce yazdı:

Peki hocam suan son  testo enanthate enjeksiyonundan 7 gun gecti testi ne zaman yaptırıyım 21 gunden sonramı yoksa lh fh icin 14 gun yeterlimi 

birde 21 gununden sonramı hcg ye baslanır testten sonra gerekirse @metinav

Testi 21. günden den sonra yaptırmalısın.Hcg yİ son enjeksiyon ile testten 5-7 gün öncesine kadar istediğin zaman kullanabilirsin.Niyetin varsa şuan kullanabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Balkan1972    0

Suan ovitrelle alıp tek kalem 3 e bolerek kullanmayı dusunuyorum hocam malum test fiyatları pahalı saglıktan onemli degil ancak teste girmeden yapılıcak hcg tedavisi zarar verirmi testislerin kuculup kuculmemesinden emin olamıyorum cunku

sadece LH FSH testi yeterli olurmu hcg yi kullanmam gerekiyomu diye sonrasında 21 gun sonra detaylı teste girmeyi dusunuyorum devlet hastanesinde @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 17.01.2021 - 16:20 yazdı:

Yanlış yazımı bir düzeltelim dostum pct de de arimidex kullanılır bizzat ben kullanıyorum zaten uçan östrojeni dengelemek için teste göre kullanılıp kullanılmayacağına karar verilir kesin kullanılmaz diye bir kaide yok..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Balkan1972, 3 saat önce yazdı:

Suan ovitrelle alıp tek kalem 3 e bolerek kullanmayı dusunuyorum hocam malum test fiyatları pahalı saglıktan onemli degil ancak teste girmeden yapılıcak hcg tedavisi zarar verirmi testislerin kuculup kuculmemesinden emin olamıyorum cunku

sadece LH FSH testi yeterli olurmu hcg yi kullanmam gerekiyomu diye sonrasında 21 gun sonra detaylı teste girmeyi dusunuyorum devlet hastanesinde @metinav

Hcg nin herhangi bir zarari yok, veya ovitrellenin.

Testi suan degil pct ye baslamadan yaptirman iyi olur.Yaptiramazsan da sorun değil, göz karari baslarsin 24 gün sonra...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Balkan1972    0
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Yanlış yazımı bir düzeltelim dostum pct de de arimidex kullanılır bizzat ben kullanıyorum zaten uçan östrojeni dengelemek için teste göre kullanılıp kullanılmayacağına karar verilir kesin kullanılmaz diye bir kaide yok..

Hcg icinde nasıl kullanıyorsun armidexi 

ben ovitrelle alıp 5000iu (pregnly eşit)  3e 4 e bolerek 2 gun arayla kullanmayı dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Balkan1972, 8 saat önce yazdı:

Hcg icinde nasıl kullanıyorsun armidexi 

ben ovitrelle alıp 5000iu (pregnly eşit)  3e 4 e bolerek 2 gun arayla kullanmayı dusunuyorum

Pregnyl kullandım ben 9.000 iu 2 paket yani günlük 1.000 İÜ şeklinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Balkan1972    0
Emrahtkty, 46 dakika önce yazdı:

Pregnyl kullandım ben 9.000 iu 2 paket yani günlük 1.000 İÜ şeklinde 

Armidexi nasıl aldın sonrasında klomen tamoxifen yaptın mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Balkan1972, 6 dakika önce yazdı:

Armidexi nasıl aldın sonrasında klomen tamoxifen yaptın mı 

Beraber kullandım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5

Preglyn arıyor isen uygundan satabilirim elimde 2 kutu 1500uı var içinde 3 flakon olandan yani 1 kutuda 4500 uı oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5

Total testesteron 

LH

FSH

OSTORJEN

PROLAKTİN 

testlerine baktırıp yazar isen Metin abi tam olarak pct için cevap verebilir 

suan armidex vs hiçbir şey kullanma bence testlerini ver ondan sonra başla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Asaletim, 17.01.2021 - 16:20 yazdı:

Keşke herşeyi tam olarak öğrenmeden akıl vermeye kalkmasanız. Sadece senin özelinde söylemiyorum. 

Tek seferde 1500 iu hcg çok yüksek bir doz özellikle only testo kürü için, ve bunu 5 günde bir yapmak.. Testisleri kes çöpe at daha iyi.. 

Pct de arimidex KULLANILIR. Östrojen referans aralığında bile olsa kullanılmalıdır. (aromasin daha iyi, ben hiç arimidex kullanmam igf-1 i baskıladığı için) 

Hcg kullanımı az doz ve sık yapmak daha iyidir. Birkaç günde bir 500, ya da pazartesi perşembe 750 gibi. Dozlar kişiye göre değişir ama only testo gibi bir kürde bazen hcg gerek bile olmayabilir. Eğer kullanılacaksa az doz kullanılmalıdır

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Equipoise, 24 dakika önce yazdı:

Keşke herşeyi tam olarak öğrenmeden akıl vermeye kalkmasanız. Sadece senin özelinde söylemiyorum. 

Tek seferde 1500 iu hcg çok yüksek bir doz özellikle only testo kürü için, ve bunu 5 günde bir yapmak.. Testisleri kes çöpe at daha iyi.. 

Pct de arimidex KULLANILIR. Östrojen referans aralığında bile olsa kullanılmalıdır. (aromasin daha iyi, ben hiç arimidex kullanmam igf-1 i baskıladığı için) 

Hcg kullanımı az doz ve sık yapmak daha iyidir. Birkaç günde bir 500, ya da pazartesi perşembe 750 gibi. Dozlar kişiye göre değişir ama only testo gibi bir kürde bazen hcg gerek bile olmayabilir. Eğer kullanılacaksa az doz kullanılmalıdır

Forumda çoğu konuda kullanımı 1500 5 gün 1500 şeklinde okumuştum hocam araştırınca , halen forum da mevcut o yazılar . Pctde de armidex yerine nolvadex kullanılır diye okumuştum gene forum da , okuduğum araştırdığım bilgileri paylaşıyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5

@Equipoise merhaba hocam pct yaptım şükür kendimi topladım bu konudan hariç sustanon rimabolan kürümden sonra ,

25 gün sonra sadece 1 kere 1500uı Preglyn aldım vitamin ve klomen tamox kürü ile bitirdim çok güzel bir şekilde yanıt aldım , daha da topluyor 

tek aklıma takılan suan tek seferde 1500uı Preglyn almam kısır tamamen kısır olarak Bırakır mı ? Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
mustafas57, 11 dakika önce yazdı:

@Equipoise merhaba hocam pct yaptım şükür kendimi topladım bu konudan hariç sustanon rimabolan kürümden sonra ,

25 gün sonra sadece 1 kere 1500uı Preglyn aldım vitamin ve klomen tamox kürü ile bitirdim çok güzel bir şekilde yanıt aldım , daha da topluyor 

tek aklıma takılan suan tek seferde 1500uı Preglyn almam kısır tamamen kısır olarak Bırakır mı ? Teşekkürler 

Hocam ne kısır bırakması , benim sana onerdigim kullanım şeklini @metinav hocamızdan görmüştüm . 

@Emrahtkty reis de onlytesto yapmıştı , şimdi adam kısır mi oldu :D

IMG_20210123_135159.thumb.jpg.a391a71268a6e68ab6f618272a104a60.jpg

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5

Yani sadece işte Preglyn korkusu kral :) 

bende o şekilde yaptım topladım pek sorun kalmadı ama Preglyn den bi korktum yumurtalıklar çatlar mı falan diye 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.