Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktay390&

Only testo pct

Önerilen İletiler

Oktay390&    4

15 hafta only testo kürünü bitirdim bugun 

4 ile 8 inci haftalar 300 mg tren ace kullandım

8 hafta Balkan testo propionat 400 mg ve

7 haftada İran testo enanthate 500 mg kullandım

5 günde 1 armidex ve kür ici 5 6 kutuda proviron kullanmıstım onun harici C D Çinko Magnezyum gibi vitaminleride aldım

toplam 15 hafta

test vermeden once kabaca pct de neler yapabilirim 21 gün bekledikten sonra hcg gerekliyse ne zaman baslanmalı klomen ve tamox kullanım degerlerini nasıl ayarlayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

klasik Pct (tavsiye etmem) : 

Testislerde küçülme varsa 1500 pregnyl  , pct ye başlayana kadar günde 2 tablet proviron.

Son enjeksiyon dan 20-24 gün sonra 

100 mg klomen, 20 mg tamoksifen başlayabilirsin 3 gün  sonra klomeni 50 mg ye düşür 10 gün aynen devam.

Sonra 20 gün boyunca klomeni 25 mg  ve tamoksifenide 10 mg olarak devam et , sonra bırak .  

Tribulus , keçi boynuzu pekmezi vb. Doğal testo arttırıcılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
Asaletim, 3 saat önce yazdı:

klasik Pct (tavsiye etmem) : 

Testislerde küçülme varsa 1500 pregnyl  , pct ye başlayana kadar günde 2 tablet proviron.

Son enjeksiyon dan 20-24 gün sonra 

100 mg klomen, 20 mg tamoksifen başlayabilirsin 3 gün  sonra klomeni 50 mg ye düşür 10 gün aynen devam.

Sonra 20 gün boyunca klomeni 25 mg  ve tamoksifenide 10 mg olarak devam et , sonra bırak .  

Tribulus , keçi boynuzu pekmezi vb. Doğal testo arttırıcılar 

Hcg 1500 3 bolerek ne zaman alınmalı son enjeksiyondan 19 20 gun sonramı 3 gun 500 500 500 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
Oktay390&, 26 dakika önce yazdı:

Hcg 1500 3 bolerek ne zaman alınmalı son enjeksiyondan 19 20 gun sonramı 3 gun 500 500 500 

Son enjeksiyondan 20-24 gün sonra klomen tamoksifen başlıyorsun , pregnly son enjeksiyondan hemen sonraki gün yapabilirsin 500-500-500 ama alabiliyorsan 2-3 adet 1500 alıp 6 gün daha 500 devam edebilirsin testislerin durumuna göre  , ama dediğim gibi tahlil yaptirsan ona göre dojazlama yapılsa klomen tamoksifen vs. En iyisi 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Dostum ürünleri kimden temin ettin o kişinin bunlarıda düşünmesi gerekir ve senin öncelikle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Oktay390&, 2 saat önce yazdı:

Pregnly piyasada yok gozukuyor Ovitrell de aynı etkiyi gösterirmi

Gösterir hocam , dojazlamasını kendi testislerinin durumuna göre yapabilirsin .

500-500-500-500-500-500-500-500-500

Veya 1500 vurup 5 gün bekle tekrar 1500 5 gün bekle tekrar 1500

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4

@metinav hocam pregnly ve charmion malesef bulamadım Ovitrell var dedi eczası arkadasım bunu nasıl kullanmalıyım kendisinden kalemi var zaten tektemi yoksa 2 ye 3 emi ayırmalı son enjeksiyonu 2 gün once oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Oktay390&, 1 saat önce yazdı:

@metinav hocam pregnly ve charmion malesef bulamadım Ovitrell var dedi eczası arkadasım bunu nasıl kullanmalıyım kendisinden kalemi var zaten tektemi yoksa 2 ye 3 emi ayırmalı son enjeksiyonu 2 gün once oldum

Normalde kullanım şekli tek seferde enjeksiyon, fakat biz o amaçlarla kullanmadığımız için ve iğne ucunun enjeksiyonla deforme olacağını da göz önüne alarak, 2 veya 3'e bölerek kullanmanı öneririm.Pregnyl 6500 iü eşderdir, ona göre ayarla.2-3 gün arayla bir doz olarak kullan...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Oktay390&, 10.01.2021 - 11:00 yazdı:

Pregnly piyasada yok gozukuyor Ovitrell de aynı etkiyi gösterirmi

2 hafta önce rastgele bir eczaneye gidip pregnyl var mı diye sordum, pregnyl 1500 vardı aldım şimdi dolapta duruyor. Şimdiki kürümde kullanacağımdan değil de diğerki kürde elbet kullanırım. Bazı eczanelerde olabiliyor iyice soruşturmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, Bir saat önce yazdı:

Normalde kullanım şekli tek seferde enjeksiyon, fakat biz o amaçlarla kullanmadığımız için ve iğne ucunun enjeksiyonla deforme olacağını da göz önüne alarak, 2 veya 3'e bölerek kullanmanı öneririm.Pregnyl 6500 iü eşderdir, ona göre ayarla.2-3 gün arayla bir doz olarak kullan...

Pregnly ile aynı etkiyi gosterirmi hocam birde 6500 iu eşit demissiniz o zaman yarısını kullanarak 3 e bolmek mantıklı olurmu 15 hafta only testo kullanan için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Oktay390&, 2 saat önce yazdı:

Pregnly ile aynı etkiyi gosterirmi hocam birde 6500 iu eşit demissiniz o zaman yarısını kullanarak 3 e bolmek mantıklı olurmu 15 hafta only testo kullanan için

Tek seferde 1500-2000 iü kullanabilirsin.Pregnyl den bir tık zayıf, onun icin 5000 pregnyl gibi düşün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 54 dakika önce yazdı:

Tek seferde 1500-2000 iü kullanabilirsin.Pregnyl den bir tık zayıf, onun icin 5000 pregnyl gibi düşün.

Valla @metinav hocam bence bir tık degil baya bi tık aşagı kendim 5000 choriomon tek seferde vurdum çok güzel etki aldım testisler bi anda fırladı 1 hafta sonra bi daha 5000 vurdum etki azaldı başka bi pct zamanında 1500x3 5 gün ara ile yaptım baya güzel etki verdi 3 ay önce 5 gün ara ile 2 tane ovitrelle vurdum hiç etki etmedi herkesdemi böyle oluyor kişiden kişiye degişirmi bilemiyorum

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
Marimain, Bir saat önce yazdı:

Valla @metinav hocam bence bir tık degil baya bi tık aşagı kendim 5000 choriomon tek seferde vurdum çok güzel etki aldım testisler bi anda fırladı 1 hafta sonra bi daha 5000 vurdum etki azaldı başka bi pct zamanında 1500x3 5 gün ara ile yaptım baya güzel etki verdi 3 ay önce 5 gün ara ile 2 tane ovitrelle vurdum hiç etki etmedi herkesdemi böyle oluyor kişiden kişiye degişirmi bilemiyorum

Bünyede hcg ye ilk seferki gibi tepki vermeyebilir @metinav hocam daha iyi bilir tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, 2 saat önce yazdı:

@metinav O zaman hocam pct nin 19 gununde 2000iu 4-5 gün sonra 2000iu klomen ve tamoxifeni hcg bitirdikten sonramı baslanmalı

birde hcg sürecinde armidex alınmalımı 5 günde 1 adet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Marimain, 12 saat önce yazdı:

Kisiden kisiye degisiyor.Önceki yorumlarda da belirtmistim zamanında, benim testisler de 2000 altinda hareketlenmiyor diye.Bazi arkadaslar da 500-500 vuruyor ise yaradigini söylüyorlar. Buradan çikan sonuç, herkesin hassasiyeti ve duyarliliği birbirinden farklı.O nedenle önerimi yaparken aralık bırakıyorum.Vurdugunda 1-2 gün icinde testislerin gelişmesi lazım. Olmuyorsa doz yetmiyordur.Ovitrelle alfa, pregnyl beta formu. Baska uyusan alternatif yok. Digerleri daha farklı etkilere sahip ilaçlar.Pregnyle yoksa ovitrelle kullanilacak çaresiz...

Bu arada pregnyle ve choriomon arasinda bile etki farki oluyor.Ovitrellede hayli hayli olur.

Oktay390&, 10 saat önce yazdı:

@metinav O zaman hocam pct nin 19 gununde 2000iu 4-5 gün sonra 2000iu klomen ve tamoxifeni hcg bitirdikten sonramı baslanmalı

birde hcg sürecinde armidex alınmalımı 5 günde 1 adet

Hcg isleri bittikten 5-7 gün sonra ilaclara başlanmali. Vucudunuzda testo alt seviyelerde olmali. Östrojen burada ikinci derece öneme sahip. Normal sartlarda testosteron düstükten belli bir süre sonra o da alt seviyelere iniyor. Ama bazi insanlarda farkli sebeplerfen düsmedigi de oluyor. Bu gibi durumlarda ilaclarin calismasini engellemesin diye, öncesinde veya hcg kullanirken arimidex gibi bir ilacla cevrimi azaltilabilir.Klomen+ nolvadex calismaya baslayinca zaten östrojenle rekabete girip etkisiz hale getirecekler.

Kafani karistirmayayim, gerek olmaz sanirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, 12.01.2021 - 02:18 yazdı:

Kisiden kisiye degisiyor.Önceki yorumlarda da belirtmistim zamanında, benim testisler de 2000 altinda hareketlenmiyor diye.Bazi arkadaslar da 500-500 vuruyor ise yaradigini söylüyorlar. Buradan çikan sonuç, herkesin hassasiyeti ve duyarliliği birbirinden farklı.O nedenle önerimi yaparken aralık bırakıyorum.Vurdugunda 1-2 gün icinde testislerin gelişmesi lazım. Olmuyorsa doz yetmiyordur.Ovitrelle alfa, pregnyl beta formu. Baska uyusan alternatif yok. Digerleri daha farklı etkilere sahip ilaçlar.Pregnyle yoksa ovitrelle kullanilacak çaresiz...

Bu arada pregnyle ve choriomon arasinda bile etki farki oluyor.Ovitrellede hayli hayli olur.

Hcg isleri bittikten 5-7 gün sonra ilaclara başlanmali. Vucudunuzda testo alt seviyelerde olmali. Östrojen burada ikinci derece öneme sahip. Normal sartlarda testosteron düstükten belli bir süre sonra o da alt seviyelere iniyor. Ama bazi insanlarda farkli sebeplerfen düsmedigi de oluyor. Bu gibi durumlarda ilaclarin calismasini engellemesin diye, öncesinde veya hcg kullanirken arimidex gibi bir ilacla cevrimi azaltilabilir.Klomen+ nolvadex calismaya baslayinca zaten östrojenle rekabete girip etkisiz hale getirecekler.

Kafani karistirmayayim, gerek olmaz sanirim.

İlk 4 haftalık ilacımı T,F denen adamdan vortex marka alarak baslamıstım ve sonrasında hic memnun kalmayarak @Loving hocamla temasa gecip Balkan ürünlerini kullandık ve cok iyi bi gelisim oldu. Ancak whatsaptan T.F ye yazdıgımda Libidon iyiyse PCT gerek yok yazdı boyle bi seyi test bile gormeden yazmak ne kadar dogru hocam @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Oktay390&, 3 saat önce yazdı:

İlk 4 haftalık ilacımı T,F denen adamdan vortex marka alarak baslamıstım ve sonrasında hic memnun kalmayarak @Loving hocamla temasa gecip Balkan ürünlerini kullandık ve cok iyi bi gelisim oldu. Ancak whatsaptan T.F ye yazdıgımda Libidon iyiyse PCT gerek yok yazdı boyle bi seyi test bile gormeden yazmak ne kadar dogru hocam @metinav

Bir T.F faciası daha. Ne olursa olsun kür sonunda kan tahlili yapılmalı ve ona göre harekete geçilmeli, öyle hissiyatla falan filanla olmaz öyle şeyler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.