Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furkanzz

Hacim kürü

Önerilen İletiler

Furkanzz    0

Peptid kürü yaparken myostatin(follistatin) ve ghrp6 iştah açması açısından kullanmak ne derece etkilidir yaklasık 10-12hafta kullanımı

Günlük min 5000kalori alımı ve yuksek karboyla iyi bi gelişim olmasına olurda bu kadar ağır beslenmeyle yağlanma çok yüksek olması gerekir ve igf1 in kötü tümörleri falanda geliştirmesinden dolayı kullanmak istemedim o riski alamadım nolur nolmaz

Cjc fiyatlarıda çok yuksek geldi aynı zamanda hghda o sekilde bu 2 sini kullanarak min yağlanma nasıl sağlanabilir amaç temiz büyümek olmalı bunla birlikte cardio falan yapmak etkili olur mu yoksa her türlü yağlanıp definasyon mecburimi olucak sonucta %11-%12 lerden %15-%16 cıkılabilir normaldir ama %20leri görmeside çok kötü bir durum o yağ oranıyla definasyonundan turun moral düşüklüğüne kadar etkisi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peptid kürü yaparken myostatin(follistatin) ve ghrp6 iştah açması açısından kullanmak ne derece etkilidir yaklasık 10-12hafta kullanımı

Günlük min 5000kalori alımı ve yuksek karboyla iyi bi gelişim olmasına olurda bu kadar ağır beslenmeyle yağlanma çok yüksek olması gerekir ve igf1 in kötü tümörleri falanda geliştirmesinden dolayı kullanmak istemedim o riski alamadım nolur nolmaz

Cjc fiyatlarıda çok yuksek geldi aynı zamanda hghda o sekilde bu 2 sini kullanarak min yağlanma nasıl sağlanabilir amaç temiz büyümek olmalı bunla birlikte cardio falan yapmak etkili olur mu yoksa her türlü yağlanıp definasyon mecburimi olucak sonucta %11-%12 lerden %15-%16 cıkılabilir normaldir ama %20leri görmeside çok kötü bir durum o yağ oranıyla definasyonundan turun moral düşüklüğüne kadar etkisi olur

Öncelikle şunu unutmayın BULK başlı başına bir dönem kürdür DEFİNASYON (cutting) başlı başına bir dönemdir kürdür.

Hem büyüyeyim hem yağlanmayayım öyle bir dünya yok malesef. Ha bunu en minimize şekilde yaşarsınız nasıl mı ?

Çok ağır diyet yapacaksınız uyku düzeniniz mükemmel olacak saat gibi bir yaşantınız olacak. Günde standart 4 lt su tüketecek (en iyi yağ yakıcı sudur bana göre)

Ve çok ağır süper set dolu idmanlar geçireceksiniz aynı zamanda kardiyoyu spor girişi 40-45 dk dan aşağı tutmayacaksınız.

igf1 in kötü tümörleri falanda geliştirmesinden dolayı

Böyle bir bilgi paylaşmışsınız bu bilginin resmi kaynağı var mıdır ? varsa neresidir lütfen belirtir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

American-story

viewtopic.php?f=18&t=327

;Maalesef ki IGF-1 kullanımının da en büyük yan etkisi bu yararından dolayı meydana gelmekte. Vücudumuzda bulunan kötü huylu hücrelerin de büyümesini sağlayan IGF-1,asla ve asla kanser hastaları,şeker hastaları veya iyi huylu da olsa vücudunda tümörlü hücre bulunan hastalar tarafından kullanılmamalıdır"

Konunun içinden alıntı yaptım bakıp teyit edebilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hocam spor girişi cardio yu niye öner diniz?

Vücudun tamamına kan pompalayıp idmanı atmak ile böyle bir girişimde bulunmadan idmanı atmanın sonucu aldığım etkiyi anlamam 1 yılımı aldı o yüzden önerdim diyelim. İdman çıkışı yapanlarda var ben onuda denedim ama idman sonrası etki alamadım ne zaman idman öncesi 40 dk standart kardiyo sonrası bölgesel çalışmayı yapmaya başladım aldığım etki gözle görülür ve beklentimin çok üstünde oldu. Denemediyseniz mutlaka deneyin derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

1-60 gün 100mcg folistatin (pazar günleri enjeksiyon zor olabilir o yüzden 60 değilde 68 güne uzayabilir kür)antrenman sonrası kullanımı

1-60gün ghrp6 100mcgx2 kalkar kalkmaz ve uyumadan önce

1-60gün 100mcgx2 Cjc 1295 NO DAC (Mod Grf 1-29) sabah ve antrenman sonrası kullanımı

Cjc folistatinle mixlenir mi ve bu sekılde kullanarak yağlanmayı minimuma indirip hatta yağ yakıp büyümek söz konusu olur mu

Bu sekılde ghrp 6 ve cjc kullanımında 11iuluk GH salgılanıyor buda yağ yakarken büyümeyi kolaylastırmaz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    23
1-60 gün 100mcg folistatin (pazar günleri enjeksiyon zor olabilir o yüzden 60 değilde 68 güne uzayabilir kür)antrenman sonrası kullanımı

1-60gün ghrp6 100mcgx2 kalkar kalkmaz ve uyumadan önce

1-60gün 100mcgx2 Cjc 1295 NO DAC (Mod Grf 1-29) sabah ve antrenman sonrası kullanımı

Cjc folistatinle mixlenir mi ve bu sekılde kullanarak yağlanmayı minimuma indirip hatta yağ yakıp büyümek söz konusu olur mu

Bu sekılde ghrp 6 ve cjc kullanımında 11iuluk GH salgılanıyor buda yağ yakarken büyümeyi kolaylastırmaz mı?

Elbette kullanılır HGH frag muadilidir ürün zaten. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Böyle bir kürle hem büyüyüp hemde yağ yakmak için urunlerın dozajlarında oynama yapıp GH arttırımını en etkili sekilde nasıl kullanabiliriz yazdığım dozajların kullanımı etkilimidir arttırılması gerekenler var mıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    23
Böyle bir kürle hem büyüyüp hemde yağ yakmak için urunlerın dozajlarında oynama yapıp GH arttırımını en etkili sekilde nasıl kullanabiliriz yazdığım dozajların kullanımı etkilimidir arttırılması gerekenler var mıdır

igf 1 e yüklenin ve katı diyet ağır idman atın gh en iyi çalıştırma yöntemidir :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

İgf 1 kullanmayı dusunmuyorum cjc yerinede HGH Frag önerdi peptidturkıye facebooktan bu doğrultuda yağ yakarak en iyi şekilde böyle büyünebilir sonuçra folistaribi çalıştırmak içib 5000 cal beslenirken aynı zamanda yağ yakmak cok zorlayıcı olucak

Bide ayrıyetten igf1 in halk tarafından kötü bilinmesi her hücreyi çoğaltması kötü sonuçlara yol açıyo vucudun tamamen temiz oldugunu bu ilacı yan etkisiz kullanabilmemiz için hangi testleri yaptırmamız gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.