Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

mustafas57    5

Selam abilerim 22 yaşındayım sustanon -primabalon 250 mg olarak 10 hafta kullandım kür içinde libidom tavandı ama daha sonrasında corona yüzünden annem vefat etti bırakmak zorunda kaldım suan libidom yerlerde sertleşmem oluyor çok sert bir seviyeye gelebiliyorum ama isteğim hiç yok mast yaparken eski sertleşme yaşamıyorum konu çok kafama takılıyor kalıcı bir surum Yaşar mıyım hormon testlerimi ekliyorum 

E2 <10 

fsh 0.06

lh 0.02

Total testo 724  

bu testleri kürüm bittikten 14 gün sonra verdim 

pct öneriniz nedir abilerim ve libido sorunum nasıl çözerim kalıcı bir durum olur mu destek verebilirseniz çok sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.565
mustafas57, 3 dakika önce yazdı:

Selam abilerim 22 yaşındayım sustanon -primabalon 250 mg olarak 10 hafta kullandım kür içinde libidom tavandı ama daha sonrasında corona yüzünden annem vefat etti bırakmak zorunda kaldım suan libidom yerlerde sertleşmem oluyor çok sert bir seviyeye gelebiliyorum ama isteğim hiç yok mast yaparken eski sertleşme yaşamıyorum konu çok kafama takılıyor kalıcı bir surum Yaşar mıyım hormon testlerimi ekliyorum 

E2 <10 

fsh 0.06

lh 0.02

Total testo 724  

bu testleri kürüm bittikten 14 gün sonra verdim 

pct öneriniz nedir abilerim ve libido sorunum nasıl çözerim kalıcı bir durum olur mu destek verebilirseniz çok sevinirim 

Libido düşüklüğü östrojenle bağlantılı.Test sonucunda da göreceğin gibi 10 un altında.Son enjeksiyondan 25 gün sonra pct ye başla.Bu ara süreçte antrenmanlarını aksatma.Cinsel hayatına da devam et, hormonel seviyen alt değere gelsin.

Pct için, ilk 3 gün 100 mg klomen, sonraki 10 gün 50 mg, 15 gün de 25 mg olarak kullan.Aynı zamanda ilk 15 gün boyunca günlük 20 mg tamoksifen, son 15 günde 10 mg tamoksifenle sonlandır.

Kürün hafif olduğu için bu yeterli olur.Arginin, e vitamini, d vitamini, çinko gibi destekler de hariçten alabilirsin.

Bu arada başın sağolsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5
gönderildi (düzenlendi)

@metinav çok sağol Metin abim peki Preglyn  yapmama gerek var mı testis te kücülme var birazcık vitaminlerimi alıyorum abi libidom düzelmez deca dick falan vs baya forumda okudum daha da düştüm abi uzun süreli bir durum yağabilir miyim sence :( teşekkürler tekrar cevapladığı İçin allah razı olsun 

tarihinde mustafas57 tarafından düzenlendi
Yanlış yazdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Yazıyı şimdi gördüm hocam , basın sağolsun mekanı cennet olsun .. ben de anneannem ile amcamı kaybettim coronadan , çok bela bir hastalık maalesef ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5

Sağol abim babam da suan entübe de çok zor zamanlar geçiriyoruz cidden tek çocuğum herşeyimi kaybettim herşeyimi allah kolaylık versin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5
metinav, Bir saat önce yazdı:

Libido düşüklüğü östrojenle bağlantılı.Test sonucunda da göreceğin gibi 10 un altında.Son enjeksiyondan 25 gün sonra pct ye başla.Bu ara süreçte antrenmanlarını aksatma.Cinsel hayatına da devam et, hormonel seviyen alt değere gelsin.

Pct için, ilk 3 gün 100 mg klomen, sonraki 10 gün 50 mg, 15 gün de 25 mg olarak kullan.Aynı zamanda ilk 15 gün boyunca günlük 20 mg tamoksifen, son 15 günde 10 mg tamoksifenle sonlandır.

Kürün hafif olduğu için bu yeterli olur.Arginin, e vitamini, d vitamini, çinko gibi destekler de hariçten alabilirsin.

Bu arada başın sağolsun.

@metinav abim Preglyn kullanmama gerek var mıdır abi sence sadece bu pct bana yeterli olur mu abim biraz korkularım var bir sorun Yaşar mıyım abi uzun süreli :( desteğin için çok sağol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
mustafas57, 14 dakika önce yazdı:

Sağol abim babam da suan entübe de çok zor zamanlar geçiriyoruz cidden tek çocuğum herşeyimi kaybettim herşeyimi allah kolaylık versin

İnşallah baban iyileşir kardeşim tez vakitte , zaman her şeyin ilacıdır ..

Testiler de küçülme varsa pregnly önerilir ,metin hoca görünce yazar dozajlamasını merak etme :)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5
Asaletim, 11 dakika önce yazdı:

İnşallah baban iyileşir kardeşim tez vakitte , zaman her şeyin ilacıdır ..

Testiler de küçülme varsa pregnly önerilir ,metin hoca görünce yazar dozajlamasını merak etme :)

İnşallah abi ama biraz zor ben uzun zamandır kaybettim kafasına  girdim çünkü hiç iyileşme yok abi  :( Nasıl bir illet ise 

Sağolasın desteğin için abi inşallah kendimizi de toparlarız evlenmek istiyorum hayatımda ki Kadin ile kimsem kalmadı abi ondan dolayı bu konuda biraz telaşlandım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5
mustafas57, 52 dakika önce yazdı:

@metinav abim Preglyn kullanmama gerek var mıdır abi sence sadece bu pct bana yeterli olur mu abim biraz korkularım var bir sorun Yaşar mıyım abi uzun süreli :( desteğin için çok sağol 

@metinav abim çok soru sordum kusuruma bakmayasın bunlar hakkında da Bilgi verir isen çok teşekkür ederim bir de diğer forum da ereksiyon sorunu demişsin onu hangi sahfada yaşarım abim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
mustafas57, 1 saat önce yazdı:

Başın sagolsun tekrar.😐

mustafas57, 40 dakika önce yazdı:

@metinav abim çok soru sordum kusuruma bakmayasın bunlar hakkında da Bilgi verir isen çok teşekkür ederim bir de diğer forum da ereksiyon sorunu demişsin onu hangi sahfada yaşarım abim ?

Testislerinde ciddi kücülme varsa 1500 iü pregnyl kullan. Pct sürecinde genellikle yasaniyor. Gecici bir durum merak etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5
metinav, 17 dakika önce yazdı:

Testislerinde ciddi kücülme varsa 1500 iü pregnyl kullan. Pct sürecinde genellikle yasaniyor. Gecici bir durum merak etme.

Çok çok teşekkür ederim Metin abim 🙏 allah razı olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafas57    5

@metinav selam Metin abim çok teşekkür ederim topladım 3 haftam daha da iyi olucagım inşallah abi , bir sorum olucsktı 1500preglyn i tek seferde aldım 1 ml çekip vurdum bunu yumurtalıklarda çatlatma ömür boyu kısır bırakma gibi bir durumu olabilir mi ? 
teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
mustafas57, 4 saat önce yazdı:

@metinav selam Metin abim çok teşekkür ederim topladım 3 haftam daha da iyi olucagım inşallah abi , bir sorum olucsktı 1500preglyn i tek seferde aldım 1 ml çekip vurdum bunu yumurtalıklarda çatlatma ömür boyu kısır bırakma gibi bir durumu olabilir mi ? 
teşekkür ederim 

Hayır, herhangi bir sorun olmaz.Zaten kullanım miktarı 1500-5000 ünite şeklinde...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: qwert
      Herkese merhaba,
      3 aylık only testo kürünü bitirmeye karar verdim hep 250 mg gittim genel olarak ilaçları 2 haftadır bıraktım ve dün kan tahlili verdim sonuçlar yazımın altında paylaştığım gibidir.
      Sizce pct ye başlamalı mıyım? Yoksa 1 hafta daha mı beklemeliyim? Testesteron ölçü birimi nmool/l nq ml de 3-4 arası değere tekabül ediyor. Elimde 2 adet ovitrelle klomen ve tamoxifen ayriyeten de proviron mevcut ürünlerimi stokladım. Aşağıya da küre girmeden önceki sonuçlarımı atacağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @rastlantisal @Askabar @godofdark @otopsicikedi @GHOST 

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.