Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kayzersoze

Prolaktin sorunu

Önerilen İletiler

Kayzersoze    8

Selamlar, şuanda haftalık 300parabolan 400testoprop. 400 masteron. Küründeyim. Libido ve biraz sertleşme sorunu yaşıyorum. Bunun da prolaktin e bağlı olduğunu düşünüyorum. Eczanelerden Cabaser alamıyorum olan eczaneler reçetesiz vermiyor ilacı. Sizce bu prolaktin yüksekliği kürün etkisini düşürür mü? Ve başka ne yapabilirim çözüm için? Özellikle merak ettiğim kürün etkisinin düşürür mü bu durum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Birden fazla eczaneye git biri vermezse diğeri elbet verir. Burda sustanon rimobolan kürü yapanlar da eczaneden alıyor ama aslında 2 si de reçeteli ilaç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8

Cevaplar için teşekkürler. Acaba isterken ne diyorsunuz ? Yani kadın bana bunu ne için kullanacaksınız Parkinson hastalığı için kullanılan bir şey diyince kalıyorum öyle 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Kayzersoze, Şimdi yazdı:

Cevaplar için teşekkürler. Acaba isterken ne diyorsunuz ? Yani kadın bana bunu ne için kullanacaksınız Parkinson hastalığı için kullanılan bir şey diyince kalıyorum öyle 😂

Kendime almıyorum bir yakınıma alıyorum dersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Kendime almıyorum bir yakınıma alıyorum dersin

Teşekkür ederim. Peki bu durumun küre negatif etkisi olmuş mudur çünkü 2-3 haftadır böyle maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Kayzersoze, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim. Peki bu durumun küre negatif etkisi olmuş mudur çünkü 2-3 haftadır böyle maalesef.

Olma ihtimali var. Benim önerim bi kan tahlili yaptır, küründe trenbolon var sonuçta. Prolaktinin çok yüksekse o zaman kullanırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Kadın eczacıya gitme hocam onlar genelde vermiyor , erkek eczacıya git evde kronik rahatsızlığı olduğu için koronadan dolayı dışarı çıkamayan komşum,akraba vs. İçin alıyorum de . Reçetesini de sana versin derse reçete almaya gidemiyor dışarı hiç çıkamıyor kalbi pilli olduğu için korona olsa direk gidici, çok dikkat ediyor falan de . Ne için cabaser diye sorarsa kendisi söyledi doktor önceden beri kullandırıyormuş neden olduğunu bilmiyorum falan de . Bu taktik sağlam taktiktir.

Sustanon falan için gidersen de vermez olursa 75 yaşındaki eşi vefat etmiş dayım için alıyorum çok düşük mg vericem hayatının son anlarını gençliğinde gibi hissetsin istiyorum diyebilirsin.

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
Asaletim, 11 dakika önce yazdı:

Kadın eczacıya gitme hocam onlar genelde vermiyor , erkek eczacıya git evde kronik rahatsızlığı olduğu için koronadan dolayı dışarı çıkamayan komşum,akraba vs. İçin alıyorum de . Reçetesini de sana versin derse reçete almaya gidemiyor dışarı hiç çıkamıyor kalbi pilli olduğu için korona olsa direk gidici, çok dikkat ediyor falan de . Ne için cabaser diye sorarsa kendisi söyledi doktor önceden beri kullandırıyormuş neden olduğunu bilmiyorum falan de . Bu taktik sağlam taktiktir.

Sustanon falan için gidersen de vermez olursa 75 yaşındaki eşi vefat etmiş dayım için alıyorum çok düşük mg vericem hayatının son anlarını gençliğinde gibi hissetsin istiyorum diyebilirsin.

Hahaha sondaki çok iyiymiş 😂😂 Teşekkürler cevap için

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
hectordoyle, 24 dakika önce yazdı:

Olma ihtimali var. Benim önerim bi kan tahlili yaptır, küründe trenbolon var sonuçta. Prolaktinin çok yüksekse o zaman kullanırsın 

Yani tren sonuçta aromatize olmuyor diye biliyorum. Üstelik masteron da var kürde. Geriye bir tek prolaktin yüksekliği kalıyor. Ki eminim ondan dolayıdır. Yani haftalık 400propionat + 300 parabolan kullanıyorum ama libido yok resmen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Kayzersoze, 29 dakika önce yazdı:

Yani tren sonuçta aromatize olmuyor diye biliyorum. Üstelik masteron da var kürde. Geriye bir tek prolaktin yüksekliği kalıyor. Ki eminim ondan dolayıdır. Yani haftalık 400propionat + 300 parabolan kullanıyorum ama libido yok resmen 

Abi dediğim gibi erkenden bi kan tahlili yaptır hatta mümkünse yarın yaptır, sonuca göre cabaser kullanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Abi dediğim gibi erkenden bi kan tahlili yaptır hatta mümkünse yarın yaptır, sonuca göre cabaser kullanırsın.

Tamamdır çok teşekkürler. Doktora erekte olamadığımı söylersem zaten prolaktin e de bakarlar diye düşünüyorum. Ekstra olarak herhangi bir şey söylememe gerek var mı sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Kayzersoze, Şimdi yazdı:

Tamamdır çok teşekkürler. Doktora erekte olamadığımı söylersem zaten prolaktin e de bakarlar diye düşünüyorum. Ekstra olarak herhangi bir şey söylememe gerek var mı sizce?

Bişey söylemene gerek yok. Doktorların çoğu uyuz zaten umarım düzgün olanına gelirsin de hiçbir sorun yaşamadan kan tahlilini yaptırırsın. Sadece doktorlar diye herşeyi bildiklerini düşünen bir sürü doktor var, 2 ay önce kan tahlili için dahiliyeye gittim işte şu değerlere bakılıcak diye, bana diyor ki sen kadınmısın prolaktin estrodial bunlara niye bakıyorsun yok işte progesterona niye bakıyorsun hamile kadınmısın bilmem ne. Gel şimdi laf anlat hepsine ne diyim yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kayzersoze, 6 dakika önce yazdı:

Ürolojiye gidip anabolik streoid kullanıyorum de durumu anlat , prolaktin vs. Baktırmak istiyorum de hocam , genelde işe yarıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

Bişey söylemene gerek yok. Doktorların çoğu uyuz zaten umarım düzgün olanına gelirsin de hiçbir sorun yaşamadan kan tahlilini yaptırırsın. Sadece doktorlar diye herşeyi bildiklerini düşünen bir sürü doktor var, 2 ay önce kan tahlili için dahiliyeye gittim işte şu değerlere bakılıcak diye, bana diyor ki sen kadınmısın prolaktin estrodial bunlara niye bakıyorsun yok işte progesterona niye bakıyorsun hamile kadınmısın bilmem ne. Gel şimdi laf anlat hepsine ne diyim yani

Anladımm çok teşekkürler cevaplar için. Açıkçası bu olaydan dolayı kürün verimi düştüyse bu beni baya üzer 😂

Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Ürolojiye gidip anabolik streoid kullanıyorum de durumu anlat , prolaktin vs. Baktırmak istiyorum de hocam , genelde işe yarıyor :)

Teşekkürler sağolasın 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Kayzersoze, Şimdi yazdı:

Anladımm çok teşekkürler cevaplar için. Açıkçası bu olaydan dolayı kürün verimi düştüyse bu beni baya üzer 😂

Erken müdahale edersen verimini düşürmez merak etme :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

ben sadece istemiştim ne için demişti bi arkadaşın dopamin sıkıntısı falan var dedim ne biliyim anlamadı ben de anlamadım ama verdi wqeqweeqw

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

ben sadece istemiştim ne için demişti bi arkadaşın dopamin sıkıntısı falan var dedim ne biliyim anlamadı ben de anlamadım ama verdi wqeqweeqw

Hahaha muazzam cevaplar 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
Kayzersoze, 13 saat önce yazdı:

Selamlar, şuanda haftalık 300parabolan 400testoprop. 400 masteron. Küründeyim. Libido ve biraz sertleşme sorunu yaşıyorum. Bunun da prolaktin e bağlı olduğunu düşünüyorum. Eczanelerden Cabaser alamıyorum olan eczaneler reçetesiz vermiyor ilacı. Sizce bu prolaktin yüksekliği kürün etkisini düşürür mü? Ve başka ne yapabilirim çözüm için? Özellikle merak ettiğim kürün etkisinin düşürür mü bu durum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Dostinex de iş yapar oda prolaktin yüksekliği için kullanılıyor. Reçetiz verilmiyor muhabbeti de bana çok sağlıklı gelmiyor çünkü veren veriyorda veremeyen niye veremiyor vs vs

Kayzersoze, 13 saat önce yazdı:

Ben mi atarlı oluyorum bu konuda ama böyle sorulara ters cevap yada imalı cevap veriyorum ne yapıcak sonuçta orası sağlık kuruluşu ama ekonomik kaygısı olan da bir yer ilaç satsın ki para kazansın

hectordoyle, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşa ek olarak sadece prolaktin değil kür öncesi, kür sırasında yapılması gereken tahlilleri yaptırırsa daha sağlıklı olur çünkü prolaktin deriz başka değerler sorunludur

Asaletim, 12 saat önce yazdı:

En temizi budur, direk söylersen aklına gelmeyen, istemediğin tahlilleri bile yaptırır

Prolaktin yüksekliği yaşayan biriydim. Bütün tahlillerim temiz olmasına rağmen bir çok kontrole MR, ultrasona, kan tahliline girdim/verdim. Sonuç olarak hocam kür yapıyorsan psikolojik fiziksel duygusal akla gelen her şey ne kadar güzel gidiyorsa da ezbere iç yapmanı önermem her ay düzenli kan tahlili ver ve değerlerine göre mct yapar kür sonu pct daha kontrol gider

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
AS1L, 2 saat önce yazdı:

Dostinex de iş yapar oda prolaktin yüksekliği için kullanılıyor. Reçetiz verilmiyor muhabbeti de bana çok sağlıklı gelmiyor çünkü veren veriyorda veremeyen niye veremiyor vs vs

Ben mi atarlı oluyorum bu konuda ama böyle sorulara ters cevap yada imalı cevap veriyorum ne yapıcak sonuçta orası sağlık kuruluşu ama ekonomik kaygısı olan da bir yer ilaç satsın ki para kazansın

Arkadaşa ek olarak sadece prolaktin değil kür öncesi, kür sırasında yapılması gereken tahlilleri yaptırırsa daha sağlıklı olur çünkü prolaktin deriz başka değerler sorunludur

En temizi budur, direk söylersen aklına gelmeyen, istemediğin tahlilleri bile yaptırır

Prolaktin yüksekliği yaşayan biriydim. Bütün tahlillerim temiz olmasına rağmen bir çok kontrole MR, ultrasona, kan tahliline girdim/verdim. Sonuç olarak hocam kür yapıyorsan psikolojik fiziksel duygusal akla gelen her şey ne kadar güzel gidiyorsa da ezbere iç yapmanı önermem her ay düzenli kan tahlili ver ve değerlerine göre mct yapar kür sonu pct daha kontrol gider

Çok teşekkürler cevap için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.