Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaderseolur

20 haftalık testo-bolde-danabol küründe son 4 hafta ox uygun mudur?

Önerilen İletiler

kaderseolur    83

kaloriyi düşürmeyi düşünmüyorum ama bulkta böyle cut ürünü kullanmayı düşünüyorum belki deriyi suyu atar daha iyi gözükür mantıklı mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Mantıklı olur. Özellikle böyle DHT türevi oral ilaçların kürün sonlarına doğru eklenmesini ben daha mantıklı buluyorum, ayrıca oxandrolon cut bir ürün değil ister definasyonda ister bulkta rahatlıkla kullanılır  ben de aynı kürdeyim şuan son 4 hafta oxandrolon ekliycem

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
hectordoyle, 12 dakika önce yazdı:

Mantıklı olur. Özellikle böyle DHT türevi oral ilaçların kürün sonlarına doğru eklenmesini ben daha mantıklı buluyorum, ayrıca oxandrolon cut bir ürün değil ister definasyonda ister bulkta rahatlıkla kullanılır  ben de aynı kürdeyim şuan son 4 hafta oxandrolon ekliycem

Sonucu paylaşırsan sevinirim bende düşünüyorum 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Yalnız olmadığıma sevindim :D tabii bunu karaciğer değerlerini düzgün tutup yapmak lazım çok zorlanıyorsa belki tehlikeli olabilir sonlara doğru 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Ox un kestiği iştaha dayanılabilirse bulk kürlerinde 80mg a kadar çıkılabiliyor. Temiz kütle koyuyor. Daha yüksek dozlarda da kullananlar var

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Oxa iştah kesiyor diye biliyorum 

Ben doğuştan beri doyduğumu hissetmedim zaten sıkıntı yok günde 600 gr princ 1 kilo et 60 gr yağ tüketiyorum. hala doyamıyorum fazla yiyince patates falan koyuyorum bu sefer de çok sulu oluyorum :D oxa bunu düşürse ne yazar qeqewqwe

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    221
Equipoise, 3 saat önce yazdı:

Ox un kestiği iştaha dayanılabilirse bulk kürlerinde 80mg a kadar çıkılabiliyor. Temiz kütle koyuyor. Daha yüksek dozlarda da kullananlar var

Ox için genellikle 4/6 hafta uygun deniliyor mesela bu arkadaş kürün mesela son 9/10 haftasında düşük mg alsa nasıl fayda görür?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
AS1L, 15 dakika önce yazdı:

Ox için genellikle 4/6 hafta uygun deniliyor mesela bu arkadaş kürün mesela son 9/10 haftasında düşük mg alsa nasıl fayda görür?

Mantık şu diyelim 16 hafta testo kullanıyorsun 500 mg vücut bir yerden sonra 500 testoya alışmaya başlıyor ve kazandığın kas kütlesi miktarı da azalıyor, böyle DHT türevi ilaçlar hem vücuttaki serbest testoyu arttırıyor hem de vücuda başka bir anabolik androjenik steroid girdiği için kas kazanımı miktarı tekrardan artıyor, bu yüzden IFBB prolar ve uzun yıl ilaç kullanmış profesyonel kişiler ilk kürü only testo önerir, sadece testoyla kazanabildiğini kazanırsın, sonra diğer küründe testosteronun yanına başka bir anabolizan eklenir ve gelişim devam eder

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
hectordoyle, 12 dakika önce yazdı:

Mantık şu diyelim 16 hafta testo kullanıyorsun 500 mg vücut bir yerden sonra 500 testoya alışmaya başlıyor ve kazandığın kas kütlesi miktarı da azalıyor, böyle DHT türevi ilaçlar hem vücuttaki serbest testoyu arttırıyor hem de vücuda başka bir anabolik androjenik steroid girdiği için kas kazanımı miktarı tekrardan artıyor, bu yüzden IFBB prolar ve uzun yıl ilaç kullanmış profesyonel kişiler ilk kürü only testo önerir, sadece testoyla kazanabildiğini kazanırsın, sonra diğer küründe testosteronun yanına başka bir anabolizan eklenir ve gelişim devam eder

ilk kür 250 ikinci 500 üçüncü de düşük anabolikler ekleniyor sonra testo arttırılıyor sonra anabolikte biraz yükseltiliyor growth başlatılıyor blabla adam hayatının planını yapıyor böyle böyle gidiyor bunlar bence türkiye de sıkıntı çünkü hiç kimsenin bu kadar pro düşünecek ne zamanı, ne sabrı ne de imkanı var yani millet napsın testo bolde dana giriyor ikinci deca 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
kaderseolur, 1 dakika önce yazdı:

ilk kür 250 ikinci 500 üçüncü de düşük anabolikler ekleniyor sonra testo arttırılıyor sonra anabolikte biraz yükseltiliyor growth başlatılıyor blabla adam hayatının planını yapıyor böyle böyle gidiyor bunlar bence türkiye de sıkıntı çünkü hiç kimsenin bu kadar pro düşünecek ne zamanı, ne sabrı ne de imkanı var yani millet napsın testo bolde dana giriyor ikinci deca 

Yani sen de haklısın :D  türkiyede ilk kür testo giricem diyor adam eğer only testo yapıcaksan hiç girme hiç verim alamazsın yanına boldenon veya deca ekle diyor, yurtdışındaki forumlarda da çoğu zaman ilk kür only testo önerilir.. Bizde ilaç işi ezbere yapılıyor maalesef, örneğin yurtdışında primobolan definasyonda daha fazla kullanılırken bizde bulkta kullanılıyor, yok uzun esterle definasyon olmaz prop winstrol masteron yap, enantat kullanırsan definasyon olamazsın gibi. Geçenlerde bi forumda okumuştum adamın definasyon kürü 300 testo enantat 900 boldenon yapıyordu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
hectordoyle, 22 dakika önce yazdı:

Yani sen de haklısın :D  türkiyede ilk kür testo giricem diyor adam eğer only testo yapıcaksan hiç girme hiç verim alamazsın yanına boldenon veya deca ekle diyor, yurtdışındaki forumlarda da çoğu zaman ilk kür only testo önerilir.. Bizde ilaç işi ezbere yapılıyor maalesef, örneğin yurtdışında primobolan definasyonda daha fazla kullanılırken bizde bulkta kullanılıyor, yok uzun esterle definasyon olmaz prop winstrol masteron yap, enantat kullanırsan definasyon olamazsın gibi. Geçenlerde bi forumda okumuştum adamın definasyon kürü 300 testo enantat 900 boldenon yapıyordu 

valla ne yalan söyliyim ben de only testo gircem diyenlere bolde,primo öneriyorum çünkü gençler 8-12 hafta only testo girip güzel bir sertliğe kas kütlesine ulaşacaklar ona lafım yok ama kendilerini tatmin etmeyecek, sonra belki de hiç bir daha kür yapamayabilirler. diye başta anabolik eklemelerini öneriyorum en azından motive olur, kazanç daha fazla olur ve vücut iş yapar mı yapmaz mı onlar açığa çıkar çünkü türkiye'de dediğim gibi kimse hayat boyu plan yapamaz o lüks yok. ne kadar katılırsın bana bilmem. Bildiğin rus ruletine dönüyor en az sürede,en fazla faydayı kazanmaya yönelik (had sınırları dahilinde) Yine de söylemek lazım dostum hangi amaçla yapacaksın diye.. belki adam zengindir, sorumluluğu çok fazla yoktur, yarışmacı olmak istiyordur o zaman işler değişir en fazla verimi alma planlamaları yapılır başından sonuna kadar... Benim düşüncelerim bu yönde haksızsın demiyorum dostm yanlıs anlama :D 

ulan öyle bir konuştum ki sanarsın 10 yıllık kür işindeyim yüzlerce öğrencim olduda bu fikre ulaştım. daha ilk kürüm ikinci haftamdayım wqrerqwe iyi gidiyor şükür

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Asaletim, 6 dakika önce yazdı:

Kür nasıl gidiyor hocam , 3. Haftaya giriyorsun hissiyat nasıl ?

Ne yalan söyliyim biraz agresiflik var hem nac600 kaynaklı hem kürden gelen, vücudun hızlı dolduğunu, iyileştiğini hissediyorum eskiden antrenmandan sonra ölü gibi olurdum yatardım genelde. şimdi aynı antrenmanları daha ağır yapıyorum, enerjimde kalıyor yemek yapmaya vs. Uykusuzlukta var biraz zor uyuyorum. Pump dehşet, damarlanmalar arttı. omuzda, kolda vs. 3 haftada uzun estere göre gayet iyi tepkiler aldım sonrasında ne olacak kestiremiyorum :D Başka ne diyebilirim, yemeğin sindirildiğinide hissediyorum öncesinde metabolizmam çok yavaştı. cinsel istek "istemsiz" hiç olmadı onu anlayamadım niye öyle diyolar, ama gayet iyi geçiyor öncesine göre :D haftada 4 gün yapıyordum 6ya çıktı cumartesileri evde kendi çapımda dumbella bir şey yapıyorum enerji boşa gitmesin diye :D 4 kilo aldım ama fazla takılmıyorum tartıya aynaya bakarak ilerledim hep, beslenmeyide ona göre ayarladım, gayet büyüyorum :D daha pick noktasına gelelim bakalım n'olacak böyle gitsem bile yeterli benim içinde çünkü farklı oluyorsun ya bu hissin bağımlılık yaratması normal anlayabiliyorum profları

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
kaderseolur, 5 dakika önce yazdı:

Ne yalan söyliyim biraz agresiflik var hem nac600 kaynaklı hem kürden gelen, vücudun hızlı dolduğunu, iyileştiğini hissediyorum eskiden antrenmandan sonra ölü gibi olurdum yatardım genelde. şimdi aynı antrenmanları daha ağır yapıyorum, enerjimde kalıyor yemek yapmaya vs. Uykusuzlukta var biraz zor uyuyorum. Pump dehşet, damarlanmalar arttı. omuzda, kolda vs. 3 haftada uzun estere göre gayet iyi tepkiler aldım sonrasında ne olacak kestiremiyorum :D Başka ne diyebilirim, yemeğin sindirildiğinide hissediyorum öncesinde metabolizmam çok yavaştı. cinsel istek "istemsiz" hiç olmadı onu anlayamadım niye öyle diyolar, ama gayet iyi geçiyor öncesine göre :D haftada 4 gün yapıyordum 6ya çıktı cumartesileri evde kendi çapımda dumbella bir şey yapıyorum enerji boşa gitmesin diye :D 4 kilo aldım ama fazla takılmıyorum tartıya aynaya bakarak ilerledim hep, beslenmeyide ona göre ayarladım, gayet büyüyorum :D daha pick noktasına gelelim bakalım n'olacak böyle gitsem bile yeterli benim içinde çünkü farklı oluyorsun ya bu hissin bağımlılık yaratması normal anlayabiliyorum profları

Maşallah hocam , ileriye yönelik hedefin var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Asaletim, 7 dakika önce yazdı:

Maşallah hocam , ileriye yönelik hedefin var mı ?

Sağ ol hocam. İş ile birlikte tam verimli yapabilirsem bu sporu atletik fizik yarısmalarına katılmak var aklımda 2021 eylüldeki olabilir :) sizin var mı nasıl gidiyor???

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

kaderseolur, 3 dakika önce yazdı:

Sağ ol hocam. İş ile birlikte tam verimli yapabilirsem bu sporu atletik fizik yarısmalarına katılmak var aklımda 2021 eylüldeki olabilir :) sizin var mı nasıl gidiyor???

3 yıl daha natürel gidip iyice bu işin ehli olunca hardcore baslıcam hocam bende ,şuan plan yok :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Asaletim, 15 dakika önce yazdı:

3 yıl daha natürel gidip iyice bu işin ehli olunca hardcore baslıcam hocam bende ,şuan plan yok :D

Ne kadar fazla antrenman yaparsan anaboliklerden alacağın verim artar bu değişmez bir gerçek. Bol bol her kası kullanmaya bak dostum. araştır her şeyi en ince ayrıntısına kadar. kolay gelsin ben tam bilgili olarak girmedim ama natural yeterli olarak bir seviyeye düşündüğüm için girdim şimdi de basit seviye anabolikler hakkında bilgiliyim öğrenme aşamasındayız sınır yok devam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.