Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Frisby

Ilk kür sonrası natürel gelişim

Önerilen İletiler

Frisby    15

Arkadaşlar iyi forumlar ilk kürüme girmeyi düşünüyorum ama diyelim ilk kürümü yaptım pct filan düzene soktum vücudu kür sonrası natürel gelişim devam ediyormu yoksa artık natürel gelişim durup artık ilaçlamı devam etmeliyiz ? bu soruyu sormamın amacı kendimi max gelişime kadar geldiğimi düşünmüyorum. bu arada yaş 20

Birde bulk küründe yani 20 haftalık testo e bolde küründen aldığım kas kütlesini kür bittikten sonra beslenme ve antremanı sağlam devam ettirirsem kas kaybım ne kadar olur ?

3/2si gitti diyelim bu belirli süreden sonra 3/3 gidiyor mu yoksa kürden 3/1 kalırmı arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Lütfen ağzı olan değilde bilgisi olan yardımcı olsun @Loving @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Kürde diyelim 10 kilo aldın 6 su 3 kas 1 yağ şeklinde , kürden sonra 6 kilo su gider ama kazandığın kas seninle kalır . Kürden sonra natürel olarak o kas kütleni koruyabilirsin ama üstüne ekleyebilir miyim dersen , orası aşırı zor . 

Genel de zaten 1 kür yaparım o kazandığım kas bana yeter diyenlerin hepsi 2. Küre giriyor sonra 3,4,5 sonra hayatın kür . Bir kür yapıp bırakmak sevdiğin kızı terk etmek kadar zor .

Madem bir kür yapıp bırakmak istiyorsun onun yerine doğal sistemi baskılamadan 8 haftalık sarms kürleri yap bence , bilgi için Burak hocaya mesaj atabilirsin .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Çekirdeklenmis, oturmuş bir kas kütlesine sahipsen,  pctyi başarılı yaparsan, beslenmeni idmanlarini kurden sonra da iyi devam ettirirsen kaybın hemen hemen 5/1 olur, tecrübeyle sabittir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
Asaletim, 56 dakika önce yazdı:

Kürde diyelim 10 kilo aldın 6 su 3 kas 1 yağ şeklinde , kürden sonra 6 kilo su gider ama kazandığın kas seninle kalır . Kürden sonra natürel olarak o kas kütleni koruyabilirsin ama üstüne ekleyebilir miyim dersen , orası aşırı zor . 

Genel de zaten 1 kür yaparım o kazandığım kas bana yeter diyenlerin hepsi 2. Küre giriyor sonra 3,4,5 sonra hayatın kür . Bir kür yapıp bırakmak sevdiğin kızı terk etmek kadar zor .

Madem bir kür yapıp bırakmak istiyorsun onun yerine doğal sistemi baskılamadan 8 haftalık sarms kürleri yap bence , bilgi için Burak hocaya mesaj atabilirsin .

İfade seklin gayet iyi ve doğru 👏

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Çok güzel açıklamışsın teşekkür ederim yardımcı olduğun için sarmslara girmek istemiyorum açıkcası sadece öğrenmek istediğim kür sonrası kas kaybıydı detaylı şekilde açıklamışsın zaten.Natürel olarak kürden kazandığım kütleyi koruyabiliyorsam sıkıntı yok benim için. Peki 20 haftalık testo e bolde küründen güzel verim alırmıyım sağlam beslenme ve antrenman ile ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
d3lici, 56 dakika önce yazdı:

Çekirdeklenmis, oturmuş bir kas kütlesine sahipsen,  pctyi başarılı yaparsan, beslenmeni idmanlarini kurden sonra da iyi devam ettirirsen kaybın hemen hemen 5/1 olur, tecrübeyle sabittir.

Teşekkürler peki 20 hafta bolde testo e küründen güzel verim alırmıyım sağlam beslenme ve antrenman ile ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793

Metabolizmasi hizli ektomorfsan kürden sonra dogal yollarla kas mktarini uzun süre koruma sansin yok. Enfomorflar bu konuda daha sansli.Kürde alinan kilo artisinin genelde cogu sudur. Kötü ve dengesiz beslenme varsa yağlanma da kaçınilmazdir. Kas kütlesi, yüksek seviyeli testo ve onun engelledigi katabolizma sayesinde korunabilir. Pct sürecinde endojen hormonlarin baslamasi ve istenen seviyelere gelmesi sürecinde yikim gerceklesebiliyor. Onun icin pct de sarms veya peptidlerden yardim alarak uyumlamayi olabildigince kayipsiz yapmaya calismak mantikli olacaktir.

Herseyden öte, antrenman siddeti ve uyku dinlenme seviyesi kasin kuculmesini ve yikimini yakindan etkileyen faktörlerin basinda.

Kalicilik icin süreklilik ve uzun vadeli kullanim gerekiyor.

Bir cok insan kabul etmese de anaboliklerin büyümeyi baskiladigi yönünde calısmalar var. Bu büyüme özellikle boyuna büyümeyi ifade ediyor. Kilo artisi anaboliklere endeksli degil. Dogal halimizle de kilo alabilir gelisimi sürdürebiliriz. Fakat vucuda anabolik alindiginda verdigi hizli etki, bizde normaldeyken gelismiyor algisi olusturmaktadir. 

Anaboliklerle yagsiz gelisim ve hatli sert define görünüm elde edilebiliyor. Bunlari genetik disinda normalde yapmak imksnsiza yakin...

Dogal gelisim tamamlanana kadar anabolikler yerine pct gerektirmeyen sarm peptid veya suplementlerle ilerlemek, sonrasinda steroidlere yönelmek dogru tercih olacaktir.

Son olarak kalacak kilo konusunda ben kendimdrn örnek verirsem, definasyon kurleri haric, minimum 1/3 kilo kaldi. En son kürü yaklasik bir sene önce bitirdim kilom sulu da olsa oldugu gibi duruyor. Endomorf olmamin bana faydasi bu...

Umarim yardimci olmusumdur.

Saglikli sporlar.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
metinav, 19 dakika önce yazdı:

İfade seklin gayet iyi ve doğru 👏

Sağolun hocam ilgilenip baktığınız için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Metabolizmasi hizli ektomorfsan kürden sonra dogal yollarla kas mktarini uzun süre koruma sansin yok. Enfomorflar bu konuda daha sansli.Kürde alinan kilo artisinin genelde cogu sudur. Kötü ve dengesiz beslenme varsa yağlanma da kaçınilmazdir. Kas kütlesi, yüksek seviyeli testo ve onun engelledigi katabolizma sayesinde korunabilir. Pct sürecinde endojen hormonlarin baslamasi ve istenen seviyelere gelmesi sürecinde yikim gerceklesebiliyor. Onun icin pct de sarms veya peptidlerden yardim alarak uyumlamayi olabildigince kayipsiz yapmaya calismak mantikli olacaktir.

Herseyden öte, antrenman siddeti ve uyku dinlenme seviyesi kasin kuculmesini ve yikimini yakindan etkileyen faktörlerin basinda.

Kalicilik icin süreklilik ve uzun vadeli kullanim gerekiyor.

Bir cok insan kabul etmese de anaboliklerin büyümeyi baskiladigi yönünde calısmalar var. Bu büyüme özellikle boyuna büyümeyi ifade ediyor. Kilo artisi anaboliklere endeksli degil. Dogal halimizle de kilo alabilir gelisimi sürdürebiliriz. Fakat vucuda anabolik alindiginda verdigi hizli etki, bizde normaldeyken gelismiyor algisi olusturmaktadir. 

Anaboliklerle yagsiz gelisim ve hatli sert define görünüm elde edilebiliyor. Bunlari genetik disinda normalde yapmak imksnsiza yakin...

Dogal gelisim tamamlanana kadar anabolikler yerine pct gerektirmeyen sarm peptid veya suplementlerle ilerlemek, sonrasinda steroidlere yönelmek dogru tercih olacaktir.

Son olarak kalacak kilo konusunda ben kendimdrn örnek verirsem, definasyon kurleri haric, minimum 1/3 kilo kaldi. En son kürü yaklasik bir sene önce bitirdim kilom sulu da olsa oldugu gibi duruyor. Endomorf olmamin bana faydasi bu...

Umarim yardimci olmusumdur.

Saglikli sporlar.

malesef  ektomorfum kürden sonra kas miktarımı uzun süre koruma şansın yok yazmışsınız bu süreden kastınız ne kadarlık bir süre ortalama ?

elimde orjinal 4 adet vortex marka  mk677 (ibutamoren) - gw501516 (cardarine) - mk2866 (ostarine) - sermorelin var pct sırasına kullanılırmı ?

bu arada hocam 20 haftalık bolde testo e küründen sağlam beslenme ve antrenman ile güzel verim alabilirmiyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
Frisby, 10 dakika önce yazdı:

malesef  ektomorfum kürden sonra kas miktarımı uzun süre koruma şansın yok yazmışsınız bu süreden kastınız ne kadarlık bir süre ortalama ?

elimde orjinal 4 adet vortex marka  mk677 (ibutamoren) - gw501516 (cardarine) - mk2866 (ostarine) - sermorelin var pct sırasına kullanılırmı ?

bu arada hocam 20 haftalık bolde testo e küründen sağlam beslenme ve antrenman ile güzel verim alabilirmiyim?

Olumsuz olmak ve karamsarlik asilamak istemem, fakat genelde realist davranirim. İnsan gercekleri bilmeli ve alabiliyorsa tedbir almali gerektigi gibi.

Hemen aninda da ucup gitmiyor ama 5-6 aya kadar kosullara dikkat edilmediginde azalarak eski kiloya dönebiliyor. 

Ostarin dısındakiler tam anlamiyla sarms degiller ve farkli yollardan calisiyorlar, o nedenle pct de kullanilir güvenle. 

Özellikle cardarin güc kuvvet düşüşü icin gayet uygun. İbutamoren veya sermorelin kas yikimini önlemek icin destekleyici olur.Kürden sonra antrenman siddetini ve beslenmeyi ayarlayarak kas kaybini minumumda tutabilirsin.Hazir elinde var kullan.

Boldenon kürü ile fazla yaglanmadan sulanmadan gelismek mumkun. Tercih nedeni de, cok fazla su tutumuna neden olmamasi. Dolayisiyla biraktiginda kücülmenin daha az olacagini düsünebilirsin.

Bu arada sermorelini kür icinde kullanabilirsin, igf-1 icin uyarici etkisi olur. Temiz kas gelisimine katkisi olur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
metinav, 13 dakika önce yazdı:

Olumsuz olmak ve karamsarlik asilamak istemem, fakat genelde realist davranirim. İnsan gercekleri bilmeli ve alabiliyorsa tedbir almali gerektigi gibi.

Hemen aninda da ucup gitmiyor ama 5-6 aya kadar kosullara dikkat edilmediginde azalarak eski kiloya dönebiliyor. 

Ostarin dısındakiler tam anlamiyla sarms degiller ve farkli yollardan calisiyorlar, o nedenle pct de kullanilir güvenle. 

Özellikle cardarin güc kuvvet düşüşü icin gayet uygun. İbutamoren veya sermorelin kas yikimini önlemek icin destekleyici olur.Kürden sonra antrenman siddetini ve beslenmeyi ayarlayarak kas kaybini minumumda tutabilirsin.Hazir elinde var kullan.

Boldenon kürü ile fazla yaglanmadan sulanmadan gelismek mumkun. Tercih nedeni de, cok fazla su tutumuna neden olmamasi. Dolayisiyla biraktiginda kücülmenin daha az olacagini düsünebilirsin.

Bu arada sermorelini kür icinde kullanabilirsin, igf-1 icin uyarici etkisi olur. Temiz kas gelisimine katkisi olur...

o zaman 5-6 aya bir küre girmem gerek anlaşılan :D onu duruma göre ayarlamaya çalışacağım.O zaman boş duracağına ibutamoren sermorelin ve cardarini kür içi ve pct sırasında kullanıyorum teşekkürler bilgiler için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.