Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bodybatu

Kür sayısı

Önerilen İletiler

bodybatu    44

Selamün aleyküm dostlar kısaca amacimi söyleyeyim ona göre bı tavsiye verirseniz sevinirim daha küre girmedim hiç ve ilk bulk kürü yapmayi düşünüyorum testo deca anapolon ardına definasyon yapicam veya ona göre ilerleyeceğim demem o ki benim planım fitness antrenörü olmak ve pt yapmak insanların dikkatini çekeceğim bir fiziğe kaçıncı kürde ulaşırım illaki demişsinizdir vucuta bak diye işte öyle bir fiziğe insanların görünce bu adamdan ders alınır pt alınır diyeceği vücut kaç kur ile basarilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg    47

Dostum selam..Öncelikle çıkacağın yolda başarılar diliyorum...Kür ile bilgileri tecrübeli arkadaşlarımız verecektir.Kişisel tavsiyem şu dönem içerisinde kür konularına çok girme , bildiğin gibi ortalık fena ve bir kapanma durumunda evde devam ettirebilecek donanım yoksa zor ilerlersin.

Elbette salonlarda iyi fizikli arkadaşlarımız daha çok dikkat çekip daha fazla PT satabilme olanağına sahip oluyorlar fakat çoğu salona bakıldığında , çoğu PT arkadaşın form durumlarıda iyi durumda değil.Lakin bu işin eğitmenliği öyle bir duruma düştü ki 5000 lirayı veren göt göbek sahibi herkes bu sıfatı alabilmeye başladı.Naturel form durumunla ilgili bir fotoğraf paylaşırsan daha kolay yorumlar yapılabilecektir lakin iyi olmayan bir formu kürle bir noktaya getirdikten sonra hepsini oldugu gibi tutamayacağından dolayı ve seneler boyunca kür kesmeden devam edemeyeceğinden dolayı seni hayal kırıklığına uğratabilir.

Tekrardan bol şans diliyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

İyi bir fiziğin yanında ağzın lafta yapmalı hocam , ikna kabiliyetin yüksek olmalı , kadın tarafına da pt vermek istiyorsan yakışıklı da olman lazım biraz , sadece iyi vücuda bakmıyor insanlar .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25
bodybatu, 2 saat önce yazdı:

Selamün aleyküm dostlar kısaca amacimi söyleyeyim ona göre bı tavsiye verirseniz sevinirim daha küre girmedim hiç ve ilk bulk kürü yapmayi düşünüyorum testo deca anapolon ardına definasyon yapicam veya ona göre ilerleyeceğim demem o ki benim planım fitness antrenörü olmak ve pt yapmak insanların dikkatini çekeceğim bir fiziğe kaçıncı kürde ulaşırım illaki demişsinizdir vucuta bak diye işte öyle bir fiziğe insanların görünce bu adamdan ders alınır pt alınır diyeceği vücut kaç kur ile basarilir 

Tarif ettiğin şeyi anladıysam eğer en az 10 yıl, 10-15 kür...

tarihinde Onursnmz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

Şu dönemlerde girmeyi düşünmüyorum zaten kapanabilir ikna kabiliyetim yüksek ders alma konusunda bir sıkıntı yaşayacağımi düşünmüyorum öyle ahım şahım bir vücut hemen olmasına gerek yok zaten başlangıcı olacak şekilde olsa yeterli gerisi ise baslayincada yükselir suanki formum bu şekilde çok disiplinli ve üstüne düşerek çalışıyorum beslenme antrenman uyku vs kendimi tamamen buna adadım buda 6 aylık formum natürel olarak dahada iyi olabilirim fakat biraz hızlandırmam gerek 

IMG_20201127_201250.jpg

IMG_20201127_201242.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
bodybatu, 7 dakika önce yazdı:

Şu dönemlerde girmeyi düşünmüyorum zaten kapanabilir ikna kabiliyetim yüksek ders alma konusunda bir sıkıntı yaşayacağımi düşünmüyorum öyle ahım şahım bir vücut hemen olmasına gerek yok zaten başlangıcı olacak şekilde olsa yeterli gerisi ise baslayincada yükselir suanki formum bu şekilde çok disiplinli ve üstüne düşerek çalışıyorum beslenme antrenman uyku vs kendimi tamamen buna adadım buda 6 aylık formum natürel olarak dahada iyi olabilirim fakat biraz hızlandırmam gerek 

IMG_20201127_201250.jpg

IMG_20201127_201242.jpg

Hocam form ve yüz gayet pt icin yeterli , bizim salonda aynı senin vücut pt hocası var , geliyor basen eritmek isteyen teyzelere kardiyo bacak kalça çalıştırıyor , yeni başlayan erkeklere birebir özel ders veriyor , saatlik 120 TL alıyor , günde en az 7-8 ders veriyor , ama ağzı çok fena laf yapar hayata küsmüş adama öyle bir konuşma yapıyor ki adamın yüzü gülüyor , aşırı kurnaz , bide besyo mezunu , bence hiç küre girmene gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

Kendimi bu işe adayacağım yarışmalara vs katilmak var aklimda o yüzden kur düşüncem bu form bana yeterli gelmiyor Instagram üzerinden bir kitle kazanmam gerek 0 dan basliyipta zor BESYO mezunu falan değilim lise diplomam yok o yüzden antrenör de olamıyorum kurden sonra Instagram'da bir kitle oluşturup ordan youtube vb sosyal medya üzerinden yürümeyi düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.758
bodybatu, 1 saat önce yazdı:

Kendimi bu işe adayacağım yarışmalara vs katilmak var aklimda o yüzden kur düşüncem bu form bana yeterli gelmiyor Instagram üzerinden bir kitle kazanmam gerek 0 dan basliyipta zor BESYO mezunu falan değilim lise diplomam yok o yüzden antrenör de olamıyorum kurden sonra Instagram'da bir kitle oluşturup ordan youtube vb sosyal medya üzerinden yürümeyi düşünüyorum 

Liseyi açıktan bitirirsin, sınavlara girmesen de 3 sınav sonra geçmiş sayılıyorsun.Arkasından kenar bir şehirde besyo okur diplamanı alırsın formalite icabı, yeter ki hırs olsun içinde.

Kendini anatomi ve kas hareket sistemi konusunda geliştirdin mi bilginle reklamını kolaylıkla yaparsın.Yaşınız genç hazır fırsatlar varken değerlendirin.Steroid kürleri sonraki işler konular, bir testo boldenon kürü yaparsın motivasyonun ve özgüvenin yerine gelir.Adım adım gitmeli bu işler...

İlk küründeki patlama ve gelişim çok hızlı ve şaşırtıcı olacaktır, çok idealist değilsen 3 cü kürde, iyiyim dersin kendine...Bu yolun sonu yok, onun için eldeki testiden olmamak gerekiyor.

Bazıları ne oldum sarhoşu oluyor bu doğru değil ve amaçları olan insanlar için en büyük engellerden biri...Sürekli gelişim ve içten gelen itici güç, hedeflere ulaşmak için bitmemeli.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim Türkiye'nin en ünlü spor komplexlerinde çalışan adamların genel yüzdesinin kol çevresi 37-38cm i geçmez. Aralarında göbek bağlamış olanlar, zayıflıktan ölenler, spor hocası demeye bin şahit lazım olanlar var. 12 koca sene bu adamalarla çalıştım. Şuanda 1pt ücreti 200 liraya yakın resepsiyona sorduğunuzda, antrenör eğer öğrencisini bağlarsa dışarıda bu paranın 2-3 mislini isteyebiliyor, veya antrenöre teklif edebiliyorlar. 

Bu bahsettiğim lüks ortamlarda çalışan adamlar aylık 40-50 bin lira ciro yapıyor. Görüntüye bakıp pt alan adam zaten cahilin önde gidenidir, çünkü güzel görünen ve akıl sağlığı yerinde olmayan temel antrenman bilgisinden habersiz adamlar var, hebe hübe yapıyorlar konuşurken, girdiği hafta kovulan süper fizikli adamlar var sık sık görüyorum, bu şans değil, bukalemun gibi ortama ayak uyduramazsan merdiven altı salonlarda 20 liraya pt verirsin, bu sana bir şey kazandırmaz.

- İhtiyacın olanları söylüyorum, hiç bir konuda ''ıııııı'' yapmayacaksın, en güncel bilgiye sahip olacaksın. Dil becerini geliştireceksin, sadece spor ile ilgili değil genel kültürün olacak, dünya görüşün olacak, muhabbetin olacak.

- Standart bir besyo okuyup 2-3. kademe sertifika alacaksın fazlasına gerek yok, standart belgeler dışında kimse belge kontrolü yapmıyor (düzinelerce kez deneyimlendi) Alabileceğim tüm sertifikaları aldım bazılarında baş antrenör seviyesinde. Fitness sertifikası veren bir besyo ya girersen tadından yenmez.

- Bu işi en iyi yapabileceğin şehirde güzel bir ciro için iş vereninin sana güzel bir yüzde bırakacağı bir işyeri buluyorsun. Pt başına %10 bırakıyorsa o yer çöptür tecrübe kazanacağım diye beklemene gerek yok.

- Bu tarz yerler genelde tanıdık usulüyle çalışır, bir tanıdığa sorarlar veya mevcut elemanlarına sorarlar ilk etapta eleman aradıklarında, ilan açtıkları da oluyor. Şanslı bir dönemde kolay bir şekilde böyle bir işyerine girebilirsin ve kendini kanıtlama şansı bulabilirsin. Örnek lokasyon belirteyim (Beşiktaş, Etiler, Bebek, Ortaköy...)

Yani özet geçeyim , güzel bir istanbul türkçesi ve bilgi birikim, en önemlisi de bu bilgi birikimi en sempatik şekilde karşı tarafa aktarabilmek, tüm bunları ortama uyum sağlayarak yapabilmek.

Bunları kim söylüyor diye soracak olursan ben geçen sene luxury bir otelde 50 eurodan pt veriyordum uyumadan dinlenmeden günde en az 10-12 pt veriyordum, sadece 3 ayda şu vakte kadar çalışmadan idare edebileceğim para kazandım. Bu noktada belki tecrübelerim ve söylediklerim birazıcık dikkate alınabilir. 

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

Yazdıkların gerçekten beni etkiledi teşekkür ederim dediklerini göz önünde bulunduracagim bu işi tek pars için değil sevdiğim içinde yapıyorum güzel bir vucutum olmasını istiyorumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.