Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

phDinSportSciences

Covid pozitiflere samimi bir soru?

Önerilen İletiler

Merhaba değerli dostlar,

Bu benim ilk gönderim ve anabolizanlarla ilgili olmayan çok samimi bir soruyla karşınızdayım. 

Aramızda covid pozitif olduğu halde spor salonuna gitmeye devam edip hepimizi riske atan kimseler var mı merak ediyorum?  :) 

İkinci merak ettiğim kürde olup da covide yakalanmış kimseler var mı aramızda? Belki süreci nasıl geçirdiğini bizimle paylaşabilir.

Covid servislerini gören, covid testi yaptırmış hala spor salonlarının müdavimi olan biri olarak kendi kişisel merakımdan dolayı soruyorum :) 

Teşekkürler şimdiden...

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

İstanbul Mac Bebeköy'deydim. Zaten az kişi olduğundan ve güzel insanlar geldiğinden hiç pozitif haberi duymadım birinden natural veya roidli olarak. Orası kirada anlaşamadı çıktılar kapandı bizleri de mac ortaköy veya istediğimiz yerlere attılar. Mac ortaköy'de de denk gelmedim şimdilik. He denk geldik de gizliyorsa büyük şerefsizlik o ayrı.

Bebeköy'deyken sporda birkaç kere öksürmüştüm tren olduğum günler bazen gün boyu hafif tıksırma olabiliyor bende. Her hafta değil gibi biraz fazla öksürdüğümde yönetimden gelip antremanımı durdurmamı istemişlerdi içimden söve söve çıkmıştım tabi adamlar haklı o ayrı mesela :D . Adını hatırlamadığım yine o civarlarda olan bir spor salonunda da çıkmış duyduğuma göre 2 gün salonu kapatmışlardı ama sonra tam gaz devam... :D . Bendeki hikayeler bu kadar şimdilik.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel, 52 dakika önce yazdı:

İstanbul Mac Bebeköy'deydim. Zaten az kişi olduğundan ve güzel insanlar geldiğinden hiç pozitif haberi duymadım birinden natural veya roidli olarak. Orası kirada anlaşamadı çıktılar kapandı bizleri de mac ortaköy veya istediğimiz yerlere attılar. Mac ortaköy'de de denk gelmedim şimdilik. He denk geldik de gizliyorsa büyük şerefsizlik o ayrı.

Bebeköy'deyken sporda birkaç kere öksürmüştüm tren olduğum günler bazen gün boyu hafif tıksırma olabiliyor bende. Her hafta değil gibi biraz fazla öksürdüğümde yönetimden gelip antremanımı durdurmamı istemişlerdi içimden söve söve çıkmıştım tabi adamlar haklı o ayrı mesela :D . Adını hatırlamadığım yine o civarlarda olan bir spor salonunda da çıkmış duyduğuma göre 2 gün salonu kapatmışlardı ama sonra tam gaz devam... :D . Bendeki hikayeler bu kadar şimdilik.

Öksürdüğünü görüp kibarca ara vermenin iyi olacağını söylemeleri nasıl bir süperduyarlılık örneğidir etrafımızda pek sık göremediğimiz :D O civardaki çoğu salonu biliyorum, bir kaçında toplamda 8 yıllık süreyle çalışmıştım, güzel insanlar geldiğine eminim orada çalıştığım spor tesislerinin birinde çalışanların yarısı standart hergün TV de gördüğümüz ünlülerden oluşuyordu :D 

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Ben naturelim corona olduğumu öğrenmeden 1 gün önce itiş günü yapmıştım , neyse ki kimseye bulaştırmadım . Zaten 1-1.5 hafta da atlattım sadece etkisi başladıktan sonra 2. Gün nefessizlikten sabaha kadar uyutmadı ve dicloflam bile ateşimi düşürmedi , kendimi salmadım psikolojimi yüksek tutmaya çalıştım 4. Gün kendimi iyileşmiş hissetmeye başladım 1 haftanın sonunda hiçbir şeyim kalmadı ve antrenmanlara devam ettim . Dedem 1.5 ayda atlattı ama maalesef anneannem 2 ay savaştıktan sonra vefat etti , amcam da 2. Hafta da vefat etti , geri kalan herkes atlattı. 

Bu olay da dikkatimi bir şey çekti ; Anneannemin ölüm nedeninde Corona yazmıyordu , entübeyken ameliyata alınmıştı ameliyatta vefat etmisti o yüzden ölüm nedenine ameliyatla alakalı bir şey yazdılar . Amcamın ölüm nedenine ise kalbi pilli olduğu için kalp yetmezliği yazdılar . Halbuki ikisi de coronadan öldü . Araştırınca anladım , devlet coronadan ölen sayısını az göstermek için ölenlerin çoğuna farklı sebepten ölmüş gösteriyorlar .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Ben naturelim corona olduğumu öğrenmeden 1 gün önce itiş günü yapmıştım , neyse ki kimseye bulaştırmadım . Zaten 1-1.5 hafta da atlattım sadece etkisi başladıktan sonra 2. Gün nefessizlikten sabaha kadar uyutmadı ve dicloflam bile ateşimi düşürmedi , kendimi salmadım psikolojimi yüksek tutmaya çalıştım 4. Gün kendimi iyileşmiş hissetmeye başladım 1 haftanın sonunda hiçbir şeyim kalmadı ve antrenmanlara devam ettim . Dedem 1.5 ayda atlattı ama maalesef anneannem 2 ay savaştıktan sonra vefat etti , amcam da 2. Hafta da vefat etti , geri kalan herkes atlattı. 

Bu olay da dikkatimi bir şey çekti ; Anneannemin ölüm nedeninde Corona yazmıyordu , entübeyken ameliyata alınmıştı ameliyatta vefat etmisti o yüzden ölüm nedenine ameliyatla alakalı bir şey yazdılar . Amcamın ölüm nedenine ise kalbi pilli olduğu için kalp yetmezliği yazdılar . Halbuki ikisi de coronadan öldü . Araştırınca anladım , devlet coronadan ölen sayısını az göstermek için ölenlerin çoğuna farklı sebepten ölmüş gösteriyorlar .

Merhaba hocam öncelikle geçmiş olsun ve başınız sağolsun.

Bazı insanların gripmiş gibi kolay bir şekilde atlatabildiklerini söylüyorlar, bazıları ise mücadele edemiyor.

Aslında vefat nedenini ''koronaya bağlı kalp yetmezliği'' şeklinde bildirmeliler diye düşünüyorum ama yapılmıyor anladığım kadarıyla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
phDinSportSciences, 15 dakika önce yazdı:

Merhaba hocam öncelikle geçmiş olsun ve başınız sağolsun.

Bazı insanların gripmiş gibi kolay bir şekilde atlatabildiklerini söylüyorlar, bazıları ise mücadele edemiyor.

Aslında vefat nedenini ''koronaya bağlı kalp yetmezliği'' şeklinde bildirmeliler diye düşünüyorum ama yapılmıyor anladığım kadarıyla.

Sağolun hocam , evet coronaya bağlı kalp yetmezliği değil de direk kalp yetmezliği yazıyorlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
phDinSportSciences, 4 saat önce yazdı:

Öksürdüğünü görüp kibarca ara vermenin iyi olacağını söylemeleri nasıl bir süperduyarlılık örneğidir etrafımızda pek sık göremediğimiz :D O civardaki çoğu salonu biliyorum, bir kaçında toplamda 8 yıllık süreyle çalışmıştım, güzel insanlar geldiğine eminim orada çalıştığım spor tesislerinin birinde çalışanların yarısı standart hergün TV de gördüğümüz ünlülerden oluşuyordu :D 

Yani olması gereken :D hoş ben müdüriyete dürüstçe trenbolone'dan ötürü dedim de bu pandemi de dışarıdan söylenecek adam haklı en nihayetinde yani ben de mecburen salmıştım o gün yapacak bir şey yok. Biraz öyle ben zaten üye olduğumda evet fiyatı daha yüksekti en pahalısıydı ülkedekilerin hoş tanıdık vardı yine de ; parayı verince mülakattan geçemeyince almıyorlar senin de kim olduğuna nasıl biri olduğuna kimleri tanıdığına vesayre bakıyorlar. Ortaköy öyle değil ya daha çok insan var ama gmalldan iyi olduğunu düşünüyorum(yenilendikten sonra). Bebeköy mac olarak kirada anlaşamadı ama sanırım bir 8 9 ay sonra yeniden açılacak adamlar kendisi açacakmış kaçarım heralde yine oraya.

-He ek olarak pek kibarca değillerdi kendini bir şey sanan biri şikayet etmiş sanırım ismini söyle dedim vermedi müdüriyet donduralım falan demişti iyi dedim dondurun ben de savcı arkadaşımı arıyorum deyince geri vites yapmışlardı :D . Adamların işi o yapacak bir şey(benim de o çıt kırıldım kişiye ayar olduğumu anladılar zaten :D ) yok da ailemle aynı gelire sahip olup da kendini bir şey sanan kıldan nem kapan da çoktu bebeköyde yapacak bir şey yok  :D . (dediğim yakın zamanlarda değil 6 7 ay önce oldu bu arada)

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: enes2525
      herkese merhaba oral steroid olarak dianabol kullanımında etki veya yan etki gören var mı kas ve güç artışı sağlıyor mu ve yağ yakımına etkisi var mı etki edenlerde etkisi ne zaman farkettiriyor herkese iyi forumlar
    • Yazan: Tren34
      Arkadaşlar merhaba 1.80 boyunda 73 kiloyum sustanon + primabolon kürüne girmeyi düşünüyorum ama aklımda çok soru var öncelikle ben yeni jinekomasti ameliyatından çıktım bu yüzden kür esnasında veya kür sonrasında jinekomasti olma riskim var mı? varsa engellemek için tamoksifen içmem yeterli mi? ve bu kürü ne kadar süre ile yapmam gerek pct için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
    • Yazan: AtaFitnessx
      Merhabalar ben 18 yaşındayım yaklasıkta 2yıldır spor yapıyorum 46 kilodan 73e kdr cıktım fakat fotograf koymayı beceremedigim ixin koyamıyorum hedefim benim kütle koymak İğneyle falan işim olmaz total testomda 748 ztn sadece tek isteğim güzel bir antreman programı Büyümeye dayalı öyle asırı ağır yapup sadece O anlık tatmin sonrası icin recovery falan olmadan kücülmeli degil yani gercrktrn planli bi ant programınoz varsa cok sevinirim sürekli ant programo deişmekten gelişimimi yavaslatıyorum ztn yardımcı oluursanız minattar olurum💙 @rastlantisal @Vural2 @Rdm
    • Yazan: profesyonelmasör
      DEFİNASYON ÖNCESİ İLAÇSIZ 10 HAFTALIK CLEANBULK PROGRAMI YAPMAK İSTİYORUM. BESLENME, SUPLEMENT, VİTAMİN, MİNERAL PROGRAMI YAZABİLİR MİSİNİZ?
    • Yazan: profesyonelmasör
      DEFİNASYON ÖNCESİ İLAÇSIZ 10 HAFTALIK CLEANBULK PROGRAMI YAPMAK İSTİYORUM. 5'er HAFTALIK 2 TANE ANTRENMAN PROGRAMI YAZABİLİR MİSİNİZ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.