Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

steroidnediryahu

Hgb-hct konusunda yardım

Önerilen İletiler

Merhaba öncelikle , arkadaşlar,hocalar rbc-hct-hgb özellikle hgb konusunda fikirlerinizi almak istiyorum kan vermek dışında bu fazla kanla ilgili herhangi bir ilaç vs varmıdır. Antreman sırasında az oksijen yüzünden kaslarım hızlı bir şekilde yanmaya başlıyor.Maximum performansı veremiyorum genellikle halsizlikte cabası sırt ağrıları vs vs uzayıp gidiyor burun tıkanmaları.Haftanın belli günleri rutin bir şekilde şakaklardaki damarlarda belirgin bir ağrı

Sanırsam bu değerlerden dolayı bu yaşadıklarım.Tıpkı trenbolone gibi nefes nefese bırakıyor ve çabuk yorulma var,halsizlik var

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fewfewf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhaba, kaç Kür yaptın daha önce böyle bir sorunla karşılaştın mı? 

Şahsen ben ilaçlara başlamadan önce kan verdiğimde kan sayımı(Hemogram) değerlerim hep yüksek çıkardı, referans değerinin üstünde. 

AAS lerin bu değerleri yükselttiği heryerde yazıyor, çözümüne de kan vermek,flebetomi diyorlar,ama kan versen dahi bu değerlerin 2-3 ay içerisinde düşüyor. 

Ben referans değerlerime döndüm, bütün değerlerimde ve bunu düzenli kan vererek yaptım. 

Bu değerleri düzeltmek için bir ilaç varsa benim bilgim yok, kan sulandırıcı(aspirin vb) önermem, kanama yapabilir. 

İyi sporlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541, Şimdi yazdı:

Merhaba, kaç Kür yaptın daha önce böyle bir sorunla karşılaştın mı? 

Şahsen ben ilaçlara başlamadan önce kan verdiğimde kan sayımı(Hemogram) değerlerim hep yüksek çıkardı, referans değerinin üstünde. 

AAS lerin bu değerleri yükselttiği heryerde yazıyor, çözümüne de kan vermek,flebetomi diyorlar,ama kan versen dahi bu değerlerin 2-3 ay içerisinde düşüyor. 

Ben referans değerlerime döndüm, bütün değerlerimde ve bunu düzenli kan vererek yaptım. 

Bu değerleri düzeltmek için bir ilaç varsa benim bilgim yok, kan sulandırıcı(aspirin vb) önermem, kanama yapabilir. 

İyi sporlar 

Kürlere girmeden öncede bu durum mevcuttu.Tabi anabolizanlarda zaman geçtikçe bir tık yukarı çekti.Daha fazla hissiyat arttı rahatsız etmeye başladı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Evet, testlerin ve rahatsızlıkların bir çözüm bulmanın zamanının geldiğini belirtiyor. 

Dahiliye doktoruna gidip danışmanı tavsiye ederim ekstra olarak gerekli tahlil panellerini isteyecektir. 

Protrombin zamanı vb. 

Ben en son gittiğimde doktor senden 2 ünite kan alıp atıcaz demişti, sonrasında tekrar gidemedim doktor virüs e yakalanıp izin aldı. 

Burun kanaması oluyor mu? 

Tansiyonunu kontrol ediyor musun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541, 44 dakika önce yazdı:

Evet, testlerin ve rahatsızlıkların bir çözüm bulmanın zamanının geldiğini belirtiyor. 

Dahiliye doktoruna gidip danışmanı tavsiye ederim ekstra olarak gerekli tahlil panellerini isteyecektir. 

Protrombin zamanı vb. 

Ben en son gittiğimde doktor senden 2 ünite kan alıp atıcaz demişti, sonrasında tekrar gidemedim doktor virüs e yakalanıp izin aldı. 

Burun kanaması oluyor mu? 

Tansiyonunu kontrol ediyor musun? 

Burun kanaması yok fakat tansiyonum genel olarak yüksektir 19-16-14.9

Doktorun sigara ve anabolizanları bırak diyecegini tahmin edebiliyorum

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
qweqwe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570

Kan vermek en mantıklı ve kolay yolu.3-4 ayda bir kan vermen gerekir...Ayrıca kanın akışkanlığını arttırmak ve pıhtılaşmasını azaltmak için günlük 100 mg bebe aspirini yararlı olacaktır.Fazla ve koyu kanı döndürmeye çalışan kalp ve damarlar için beklenen sorun, tansiyondur.Kısa vadede bol su içmek aspirin kullanmak veya trental gibi al yuvarların şeklini değiştirerek kılcal damarlara da girebilmesini sağlayan bir ilaç faydalı olabilir.Oksijen taşıma sorunu olduğunda bazı hücreler yetersizlikten ölür, halsizlik yorgunluk ve ciddi hastalıklar başgösterebilir.Damarlarını daraltan her tür ilaç gıda ve kötü alışkanlıktan uzak durmalısın bu süre zarfında.

Geçmiş olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Bu sporda aspirinin yeri yok. Kas gelişimini büyük oranda baltalıyor

Ben yorgunluğun sebebinin bu değerler olduğunu düşünmüyorum. Tam tersi bu değerler yüksek olunca kanda taşınan oksijen daha fazla olur. Tsh yüksek çıkmış eğer t3 t4 değerin düşükse yorgunluğun ve tükenmenin sebebi o olabilir. Benim de 30 hafta bolde kullanımından sonra değerlerim tam olarak bu seviyelere çıktı ama yorgunluk yaşamıyorum

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Ben yorgunluğun sebebinin bu değerler olduğunu düşünmüyorum. Tam tersi bu değerler yüksek olunca kanda taşınan oksijen daha fazla olur. Tsh yüksek çıkmış eğer t3 t4 değerin düşükse yorgunluğun ve tükenmenin sebebi o olabilir. Benim de 30 hafta bolde kullanımından sonra değerlerim tam olarak bu seviyelere çıktı ama yorgunluk yaşamıyorum

TSH yükselmesini 1.5-2 ay önceki tren kürüme bağlıyorum.Tren mix kullanmıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
steroidnediryahu, 3 saat önce yazdı:

TSH yükselmesini 1.5-2 ay önceki tren kürüme bağlıyorum.Tren mix kullanmıştım

Tren yapar, zaten tren küründe halsizlik yaşayanlara levotiron önerilir. Ben tiroitler tamamen düzeldiğinde kendine geleceğini düşünüyorum. Bu benim fikrim tabi sen araştırmaya devam et. Ama ben 19 hgb 55 hct ile öyle bi sorun yaşamadım

Ha yüksek kan değerleri büyük risk taşıyor çözülmesi gereken bir konu, o ayrı. Ben de kan vermeyi düşünüyorum yakında.

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Equipoise, 14.11.2020 - 15:31 yazdı:

Hocam dışarıdan tiromel veya levotiron alındığında bıraktıktan sonra siz de kendi tiroitleriniz tekrar ne zaman çalışmaya başladı ? Hemen başlıyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.