Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Steroid sektörü an itibarı ile çökmüştür dolar 8 tl geçti

Önerilen İletiler

Bay-T    4.220

Sabah birrr uyandım ki uyanmaz olaydım dedim :(

de.png.cc910a926ab6ec0241cccf42409dfde4.png

Doların 8 TL geçtiği bir dönemde Tren için 180,200,300 TL yazılan fiyat listelerine ne kadar itimat ediyorsunuz bir sormak istedim. Böyle giderse zaten zengin sporuydu ultra lüks olacak hormon işleri veya 3 liracı 5 liracılar daha fazla can yakacak. hayat da sporda parası olana güzel artık sanırım. (siyaset yapmadım yapılmasınıda istemem sektöre yönelik bir paylaşım sadece)

• Beğen 3
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bybrs06    20

Ne yazık ki durum vaziyet böyle.Sahteciler gençlerimizi daha çok yolacak gibi.Bu ülkede çoğu sosyal aktivite lüks oldu.Her millet layık olduğu şekilde yönetilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Yurtdışı mali olduğunu sanmıyorum piyasadakilerin. Orijinal ürün piyasaya düşmez. Gelen sayıyla gelir onu da bölüşürler zaten. Mg iyi ayarlanmış işe yarayan markalar var artık onlar kullanılır tabii tokatcilara denk gelmesseler sahnesine düşmeden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Sabah birrr uyandım ki uyanmaz olaydım dedim :(

de.png.cc910a926ab6ec0241cccf42409dfde4.png

Doların 8 TL geçtiği bir dönemde Tren için 180,200,300 TL yazılan fiyat listelerine ne kadar itimat ediyorsunuz bir sormak istedim. Böyle giderse zaten zengin sporuydu ultra lüks olacak hormon işleri veya 3 liracı 5 liracılar daha fazla can yakacak. hayat da sporda parası olana güzel artık sanırım. (siyaset yapmadım yapılmasınıda istemem sektöre yönelik bir paylaşım sadece)

Kaçak içki gibi, etil yerine metil alkol içmekle eşdeğer bu ucuz steroid olayı da...Sağlığın karşılığı bir para yok dünya üzerinde, bunu iş işten geçtikten sonra anlamak cehalettir.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Böyle giderse bırakın steroidi marketten alışveriş yapıp tam anlamıyla beslenmek imkansizlasacak siyasi bir yorum yapmak istemiyorum ki forum bunun yeri değil doların düşeceğini hiç zannetmiyorum aksine artacak inşallah kötü durumlara düşmeyiz 

Bybrs06, 1 saat önce yazdı:

Ne yazık ki durum vaziyet böyle.Sahteciler gençlerimizi daha çok yolacak gibi.Bu ülkede çoğu sosyal aktivite lüks oldu.Her millet layık olduğu şekilde yönetilir.

Son cümlen o kadar sağlam ki hocam tamamiyle katılıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Bu milletin bu toprakların bir özelliği var üç kâğıtçılık ,sahtekârlık, hilekârlık her yerden dökülüyor ve bununda bir bedeli olması gerekiyordu şimdi o noktaya gelindi ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

8.20 olmuş :(  Devalüasyon is coming.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

Zaten çoğumuz Türk malı underground ürünleri kullanıyoruz (kullanmak zorunda kalıyoruz maddi güçsüzlüklerden dolayı en azından benim için böyle) onların bile çalışanları çokta ucuz değil helix vs  Beslenme zaten pahalı şuan evli değilim ailemle yaşıyorum çok şükür borcum yok ama maaşımın %80 i neredeyse spora gidiyor beslenme koruyucu (Sağlık sigortası testler vs) senede 1 kür yada 2 senede bir yapıyorum bu işi çok seviyorum ama gidişat çok kötü umarım düzelir. 

Yada böyle giderse ezcane malı ürünlere yönelim artarabilir gerçi sustonon rimobolonda çok ucuz ürünler değil (Bilmiyorum bu konu hakkında düşünceleriniz nedir her yıl 10 haftalık susto kürleri faydalı olur mu yan etki açısından testo enanth ya göre daha sert bir anabolik )

tarihinde ferhat59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.