Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Morwen

Smart pharma

Önerilen İletiler

Morwen    1

Arkadaşlar izmirde yaşıyorum ilk kürümü smartpharma amerikan bayraklı bi ilaçla başladım burada çok meşhur hocalar tavsiye etti fakat 2. Ayım olmasına rağmen ilaçlardan sanki hiç bir etki almıyor gibiyim. Kullandığım ilaçlar testo mix-deca-boldenon haftada 3 enjeksiyon yapıyoruz 1ml olacak şekilde. Deca 350 lik testo mix 350 lik boldenon 200ml yazıyor. İlaçları sitede kontrol edince orjinal yazıyor ama ben 2 kilo bile almadım beslenme ve idman gayet düzgün. Size sorun hangi testleri yaptırırsam eksiksiz bi şekilde neyin çalışıp neyin çalışmadığını anlarım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)

Total testo , fsh ,lh , prolaktin bence yeterli olur. Mixin içinde kısa ve uzun ester var sanırım , kısa esterin hissiyatini hissetmiş olman lazimdi bence hocam .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Eğer ilaçların orijinal olsaydı 2.ayda kilo ve güç artışı görürdün ancak anlaşılana göre ilaçların orijinal değil. Ancak yine de @Asaletim in de söylediği testleri yaptır, ne olmuş vücudunda bi gör

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Morwen    1

Teşekkürler ilaçlar sitede orjinal gözüküyor baya da yüksek dozlarda kullanıyorum ama hiç bişey yok. Yarın testleri yapıp paylaşıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288

Testi falan geç testoyu vurduktan 2 hafta sonra libido bariz yğkselmiyorsa o ilaç çalışmıyordur. Ki bu mglar da kesinlikle olması lazım e2 yükselene kadar. Onda da kilo alımı olur zaten. (Kişiden kişiye kilo alımı değişir) ama söylediğim gibi testoyu hissetmen lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

ilacın çalışıyor dostum sadece ne kadar çalıştığını görmek için küre girmeden önceki testini koyman lazım total teston genetiğin gereği gerilerdeyse zaten ilaç getirilebilecek en iyi yere getirmiş totalini ama kür içi misal 700,800 lerdeyse çalışmıyor değil zayıf diyebilirsin ama dediğim gibi belirleyici olan kür öncesi testin şu aşamada bir şey demek güç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

İlacın çoğu boş gibi , ayıp olmasın diye birazcık damlatmışlar içine  orjinalinden bence , çünkü testo doğal seviyenin azıcık üstünde , orijinal bir testesteron enatathe ın haftalık 200mg lık kullanımına eşit yani o kadar düşük bir doz . Ve sadece testosunu 60 dolara aldığını duyunca içim acıdı be usta , dolar 8 e dayandı :(

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Morwen    1

Ürünlerin tamamını iade edip paramı geri aldım zor oldu ama aldım :) şuan için bişey yapmam ve kullanmam gerekiyor mu? Elimde dostinex var sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Morwen, 5 saat önce yazdı:

Ürünlerin tamamını iade edip paramı geri aldım zor oldu ama aldım :) şuan için bişey yapmam ve kullanmam gerekiyor mu? Elimde dostinex var sadece

Prolaktinin düşük zaten dostinex i kullanma hiç

Onun dışında bir şey yapmana gerek yok zaten değerlerin neredeyse normal, 1-2 ay ilaçsız şekilde devam et sonra tekrar kan testi yaptır, tekrar küre girmek gibi bir düşüncen varsa da başka bir satıcı bulmanı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.