Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Buğrahan13

Beslemeden dolayı çıkan basur

Önerilen İletiler

Buğrahan13    16

Cümleten Selamün aleyküm

Arkadaşlar spora ara vermistim 8 ay kadar

1 hafta oldu tekrar basladim ama İlk günden beri vucuda bir anda yüklendim.ve dün basur çıktı sebebi ne olabilir

Yedigimyemekler sunlar

4 yumurta omleti zeytinyağli-100 gr yulaf-40gr ceviz-500 gr pismemis baldo pirinc-500 gr hindi-tavuk- haşlanmış patates-100 gr fıstık- 3 lt su 

Her gün çok kuru yemek yediğim icinmi çıkmış olabilir çorba falan hic içmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

QuheyLaN    71

Aleyküm selam.

Yulaf ve zeytinyağı rahatlatması lazım aslında sindirimi.Prebiyotik al eczaneden düzene girecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
QuheyLaN, 18 dakika önce yazdı:

Aleyküm selam.

Yulaf ve zeytinyağı rahatlatması lazım aslında sindirimi.Prebiyotik al eczaneden düzene girecektir.

Vucuda bir anda cok kalori yukledim kaç gündür belki ondanda olabilir karnimda agirmisti 2 gun boyunca zorladim kendimi ıkindim ertesi.gun çıktı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Bukadar yiyorsan yeşilliğide bolca tüketmen gerek . Ne kadar sık tuvalete çıkıyorsan yediklerini o kadar sindirebiliyorsun demektir dolaylı olarak bu anlama gelir yani . Hem metabolizmanı hem bağırsak hızını artırmalısın . Yeşilliği artır ant sonrası 10 15 dk hiit kardiyo ekle haftada 3 gün birde istersen probiyotik prebiyotik takviye alabilirsin Naturopathica Pro-Probiyotic tavsiye ederim . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
boss41, 6 dakika önce yazdı:

Bukadar yiyorsan yeşilliğide bolca tüketmen gerek . Ne kadar sık tuvalete çıkıyorsan yediklerini o kadar sindirebiliyorsun demektir dolaylı olarak bu anlama gelir yani . Hem metabolizmanı hem bağırsak hızını artırmalısın . Yeşilliği artır ant sonrası 10 15 dk hiit kardiyo ekle haftada 3 gün birde istersen probiyotik prebiyotik takviye alabilirsin Naturopathica Pro-Probiyotic tavsiye ederim . 

Çok teşekkür ederim dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

İlk başladığımda çok katı beslenmekten dediğin gibi bende de çıktı kaldı öyle, onu geçiremezsin ama sıkıntı çekmemek için ben her gün düzenli olarak şunu yapıyorum sana da yarar sağlar mutlaka lavaboya rahat çıkarsın ağrı yapmaz.

sabah kalkar kalkmaz 1 kaşık zeytinyağı üstüne 1 adet kuru kayısı üstüne de 1 litre su içerim her sabah.1 senedir bunu yaptığımdan beri sıfır sıkıntı.Önerdigim arkadaşlarım da oldu sana da yarar sağlayacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
gönderildi (düzenlendi)

Kabızlığın en önemli sebebi, yenilen gıdaların içeriğinden dolayı veya sindirim sisteminin tembelliği-yavaşlığı sebebiyle, uzun süreler bağırsakta kalmasıdır.Bağırsakta uzun süre kaldığında ve bu halde spor antrenman yapıldığında su kaybını vucut bağırsaktan karşılıyor ve dolayısıyla dışkı sertleşiyor ve sonrasında ıkınmalar yüzünden anüs bölgesinde yüksek basınçtan çatlaklar ve balonlaşmalar ortaya çıkıyor.

Tedavisi uzun vadede kuru yüksek nişastalı gıdalar yememek bunun yanında dışkıda su tutulumunu arttıran bitkiler tüketmek ve sindirimi uzun süren gıdalardan kaçınmak lazım.

Ayrıca tuvalet olayında süreyi geçirmemek ve bir düzene oturtmak gerekli.Uyarı gelmese dahi hergün düzenli çıkmak şart.

Yine bağırsak hızlandırıcı debridat gibi bir ilaçtan, bağırsak su hacmini arttıran ve dışkının katılaşmasını önleyebilen mağnezyum takviyelerinden yararlanılabilir.

Kendi deneyimime göre, özellikle efedrin clen veya diğerleri kanı bağırsaktan iskelet kaslarına yönlendiriyor.Sindirimi durdurabilecek seviyelere getirebiliyor, kullanırken bunları bir daha düşünün.Bunun yanında tiroid hormonlarını biraz arttırmak tembel bağırsaklar için çok etkili.Normalde metabolizması yavaş bir insan olarak, günlük yarım tablet t3 kullandığımda düzenli tuvalet ihtiyacı oluyor.Onun dışında belirsizlik çok fazla...

Az az ve sık yemek yiyin.Yemeklerde, yoğun su içeren bikliler sebzeler tüketin.Düzenli wc yi ziyaret edin.Antrenman öncesi, tuvalet ihtiyacı karşılanmış ve olabildiğince boş mideyle çalışın...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, 1 saat önce yazdı:

Kabızlığın en önemli sebebi, yenilen gıdaların içeriğinden dolayı veya sindirim sisteminin tembelliği-yavaşlığı sebebiyle, uzun süreler bağırsakta kalmasıdır.Bağırsakta uzun süre kaldığında ve bu halde spor antrenman yapıldığında su kaybını vucut bağırsaktan karşılıyor ve dolayısıyla dışkı sertleşiyor ve sonrasında ıkınmalar yüzünden anüs bölgesinde yüksek basınçtan çatlaklar ve balonlaşmalar ortaya çıkıyor.

Tedavisi uzun vadede kuru yüksek nişastalı gıdalar yememek bunun yanında dışkıda su tutulumunu arttıran bitkiler tüketmek ve sindirimi uzun süren gıdalardan kaçınmak lazım.

Ayrıca tuvalet olayında süreyi geçirmemek ve bir düzene oturtmak gerekli.Uyarı gelmese dahi hergün düzenli çıkmak şart.

Yine bağırsak hızlandırıcı debridat gibi bir ilaçtan, bağırsak su hacmini arttıran ve dışkının katılaşmasını önleyebilen mağnezyum takviyelerinden yararlanılabilir.

Kendi deneyimime göre, özellikle efedrin clen veya diğerleri kanı bağırsaktan iskelet kaslarına yönlendiriyor.Sindirimi durdurabilecek seviyelere getirebiliyor, kullanırken bunları bir daha düşünün.Bunun yanında tiroid hormonlarını biraz arttırmak tembel bağırsaklar için çok etkili.Normalde metabolizması yavaş bir insan olarak, günlük yarım tablet t3 kullandığımda düzenli tuvalet ihtiyacı oluyor.Onun dışında belirsizlik çok fazla...

Az az ve sık yemek yiyin.Yemeklerde, yoğun su içeren bikliler sebzeler tüketin.Düzenli wc yi ziyaret edin.Antrenman öncesi, tuvalet ihtiyacı karşılanmış ve olabildiğince boş mideyle çalışın...

T3 en fazla kaç tablete çıktınız ve ne süre o tablette kaldınız metin hocam ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
metinav, 1 saat önce yazdı:

Hocam çok sağolun bugunden itibaren haşladığım  hindi suyunu içiyorum ve biotich hap aldim süt ürünlerini kesmistim ne güzel ama basur cikinca kefir iciyorum yemekte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

İlk başladığımda çok katı beslenmekten dediğin gibi bende de çıktı kaldı öyle, onu geçiremezsin ama sıkıntı çekmemek için ben her gün düzenli olarak şunu yapıyorum sana da yarar sağlar mutlaka lavaboya rahat çıkarsın ağrı yapmaz.

sabah kalkar kalkmaz 1 kaşık zeytinyağı üstüne 1 adet kuru kayısı üstüne de 1 litre su içerim her sabah.1 senedir bunu yaptığımdan beri sıfır sıkıntı.Önerdigim arkadaşlarım da oldu sana da yarar sağlayacaktır.

Dostum.cok sağol eyvallah

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
Fatih, 2 saat önce yazdı:

T3 en fazla kaç tablete çıktınız ve ne süre o tablette kaldınız metin hocam ? 

Bir tablet yetiyor her şekilde.Süre tutmadım 1,5-2 ay kullanmışımdır tahminen.Ama ilaç yerine beslenmeni değiştirerek başlasan daha doğru olur.Sonuçta nereye kadar ilaç kullanılabilir ki...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, 6 saat önce yazdı:

Bir tablet yetiyor her şekilde.Süre tutmadım 1,5-2 ay kullanmışımdır tahminen.Ama ilaç yerine beslenmeni değiştirerek başlasan daha doğru olur.Sonuçta nereye kadar ilaç kullanılabilir ki...

2.5 aydır 1900 kalori diyetteyim 2 haftadır yarım tablet kullanıyordum şimdi 1 kullanmaya başladım 3 gündür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
Fatih, 10 dakika önce yazdı:

2.5 aydır 1900 kalori diyetteyim 2 haftadır yarım tablet kullanıyordum şimdi 1 kullanmaya başladım 3 gündür

Diyetin faydasi oldu mu ? Metabolizmani hizlandirmak icin tiromel iyidir.Fakat bagirsaklar icin bol su ic ve yesillik al.Eger efedrin veya benzeri ilaclar da kullaniyorsan beslenme planina tekrar gözden gecirmelisin.Çünkü adrenalini arttiriyorlar, ve adrenalin salgilandiginda vucut, savas yada kac moduna girer.Kan sindirim sisteminden kaslara cekilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, Şimdi yazdı:

Diyetin faydasi oldu mu ? Metabolizmani hizlandirmak icin tiromel iyidir.Fakat bagirsaklar icin bol su ic ve yesillik al.Eger efedrin veya benzeri ilaclar da kullaniyorsan beslenme planina tekrar gözden gecirmelisin.Çünkü adrenalini arttiriyorlar, ve adrenalin salgilandiginda vucut, savas yada kac moduna girer.Kan sindirim sisteminden kaslara cekilir...

Sustanon kullanıyorum sadece yanında tren var ama sadece ödem yapıyor bomboş her öğünümde bol bol yeşillik var en az 4 litrede su içerim t3 dışında birşey kullanmıyorum clen veya tablet winstrol eklemeyi düşünüyorum ama pek sanmıyorum. Fayda derken hocam basur olan arkadaş ben değilim T3 önerdiğini görünce bilgi almak istedim :D birde 6 hafta daha diyete devam edeceğim ama artık sinirden patlayacak gibi hissediyorum en ufak şeyde hayırlısı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.617
Fatih, 15 saat önce yazdı:

Sustanon kullanıyorum sadece yanında tren var ama sadece ödem yapıyor bomboş her öğünümde bol bol yeşillik var en az 4 litrede su içerim t3 dışında birşey kullanmıyorum clen veya tablet winstrol eklemeyi düşünüyorum ama pek sanmıyorum. Fayda derken hocam basur olan arkadaş ben değilim T3 önerdiğini görünce bilgi almak istedim :D birde 6 hafta daha diyete devam edeceğim ama artık sinirden patlayacak gibi hissediyorum en ufak şeyde hayırlısı. 

Keşke yeni bir başlık açsaydın, senide basurlu zannederek cevap verdim :D

Trenbolon küründesin ve tiromel kullanıyorsun doğru anladıysam...Trenbolon patlaksa kullanmanın anlamı yok.Sinir ve öfke patlamasını trenbolon yaptığı gibi, extradan alınan t3 de yapar.Gereksiz ilaç kullanmayın, kür yapıyorsan winstrol ekleyebilirsin.Fakat şöyle de bir durum var, sustanon definasyona uygun değil.Teoride olan realitede olmuyor.Östrojen kontrolü yap, yanına da winstrol gibi su atıcı ekleyebilirsin.Yorgunluk enerji düşüklüğü uyku hali vb. olursa tiromelden de destek alabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, 2 saat önce yazdı:

Keşke yeni bir başlık açsaydın, senide basurlu zannederek cevap verdim :D

Trenbolon küründesin ve tiromel kullanıyorsun doğru anladıysam...Trenbolon patlaksa kullanmanın anlamı yok.Sinir ve öfke patlamasını trenbolon yaptığı gibi, extradan alınan t3 de yapar.Gereksiz ilaç kullanmayın, kür yapıyorsan winstrol ekleyebilirsin.Fakat şöyle de bir durum var, sustanon definasyona uygun değil.Teoride olan realitede olmuyor.Östrojen kontrolü yap, yanına da winstrol gibi su atıcı ekleyebilirsin.Yorgunluk enerji düşüklüğü uyku hali vb. olursa tiromelden de destek alabilirsin...

Şimdi hocam ben güzel gittiğini düşünüyordum ama sustanonla hiçmi faydası olmuyor definasyona ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.