Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Mk-677 / ibutamoren nedir? kullanımı nasıldır?

Önerilen İletiler

Loving    9.191

MK-677 sarm beyin hipofiz bezinden yüksek oranda büyüme hormonu salgısını artıran bir sarm çeşididir. Tıpta osteoporoz, obezite ve kas erimesine karşı üretilmiştir, daha sonra sporcular tarafından da saf kas kütlesi kazanmak için kullanılmaya başlanmıştır.

Mk677 vücutda igf1 üretiminide artırmaktadır.

MK 677, Nutrobal günlük 5-25 MG alınması tavsiye edilir.

Bir şişe 30 ml'dir (1 ml 30 mg MK-677'e eşittir) (30ml baz alınırsa)

444.png.eea99f2dac90f030e64cfeaf15aa9f39.png

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    219
inaler, 11 dakika önce yazdı:

Aç mı tok mu alınmalı bu ürün ve günün hangi vaktinde ?

Sabah Kahvaltı öncesi veya öğle yemeğinden önce 25 damla(1ml) yarım bardak suya damlatıp içiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir41    2
inaler, 02.04.2022 - 00:37 yazdı:

Aç mı tok mu alınmalı bu ürün ve günün hangi vaktinde ?

sabah kahvaltıdanb 40 dakika önce 0.50 ml spordan sonra 0.50 şeklinde bu şekilde yağ yakımına iyi geliyor (hocama sormuştum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talerjak1    1
Loving, 4.10.2020 - 17:25 yazdı:

MK-677 sarm beyin hipofiz bezinden yüksek oranda büyüme hormonu salgısını artıran bir sarm çeşididir. Tıpta osteoporoz, obezite ve kas erimesine karşı üretilmiştir, daha sonra sporcular tarafından da saf kas kütlesi kazanmak için kullanılmaya başlanmıştır.

Mk677 vücutda igf1 üretiminide artırmaktadır.

MK 677, Nutrobal günlük 5-25 MG alınması tavsiye edilir.

Bir şişe 30 ml'dir (1 ml 30 mg MK-677'e eşittir) (30ml baz alınırsa)

444.png.eea99f2dac90f030e64cfeaf15aa9f39.png

Hocam insülin direnciyle alakası varmı diyabet yapar diyorlar mk677 için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: vueleno
      Bulk dönemindeyim ve temiz kütle koyarak hacimlenmek için bir kür planladım kendimce biraz araştırarak 8 hafta mk677 ve 4-6 hafta arası andarine kullanarak. PCT gerektirmeyerek bu şekil bir kür ideal olur mu ? (Kullancağım ürünler Grimlabs ürünleri İçeriklerini Bırakıyorum)

• Yazan: yusufcanbalci150
      Merhaba arkadaşlar öncelikle hem iştah sorunlarımdan ötürü hem de büyüme sorunlarımdan ötürü SARMS kullanmak istiyorum. Ürünü almadan hemen önce forumda biraz gezinti yaptım size sormadan birşey yapmak istemiyorum bu süreçte yapmam veya yapmamam gerekenler nedir şimdiden teşekkürler.
      Ek olarak: İştah problemim ciddi seviyelere ulaştı, normal bir tabak yemeği yemem bile saatlerimi alabiliyor. 
    • Yazan: BANNED
      magnus pharma mk-677 deneyimleyen var mı instagramda bi protein mağzası satıyor 1900tl ye ve ürenlerinin USA ve avrupa hijyenik labratuvar ürünleri olduğunu söylüyor sizce alıp denemeye değer mi etkisini görürmüyüm?
      ürün:

• Yazan: bluetech
      Merhaba, dün SP Marka MK677 ürünüm elime geçti. Günde 1 ML kullanmayı düşünüyorum fakat ne aralar kullanmam gerektiğinden emin değilim. İlk günümü kahvaltıdan 1 saat önce 0.5ml, uyumadan önce 0.5ml kullanarak geçirdim. Bazıları Antremandan yarım saat önce kullan diyor ama bazıları da yorgunluk yapar antreman sonrası kullan diyor, bazıları da kahvaltıdan önce bazıları uyumadan önce birsürü şey duyuyorum. Doğru kullanımı nasıldır ? Günde 2'ye bölmek istiyorum. En optimum kullanımı nedir (Yağsız kas kütlesi kazanmak istiyorum) 

Ayrıca şöyle bir şey de duydum. Dil altına damlatarak kullanınca daha etkili olur gibisinden cidden öyle mi ? Yoksa su ile karıştırıp mı içmeliyim ?
      Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. İyi forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.