Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

hectordoyle    638
mcanmeco, 13 saat önce yazdı:

Ben düzgün anlatım yapamadım kusura bakmayın, Toplamda 10 hafta Deca kürü yapıcam ve sustanonu 500 de bırakmak istiyordum fakat decanın 6. Haftasından itibaren 200 mg rimobolan başlıycam 3. Bir anabolizan eklediğim için testoyu da arttırmama gerek varmı yokmu bilemedim bu yüzden sormak istedim,, ama sustanon u arttırmama gerek yoksa hiç arttırmam,, tabi şimdi sormak lazım rimobolan östrojene dönüşmüyormu diye, araştırdığımda östrojene dönüşmesini okuyorum,, Nor19 lar gibi testesteron u baskılarsa daha çok sorunla karşılaşırım diye korktum açıkçası. Bütün bunları deca dick i azaltmak için yapıyorum,,, benim kür tecrübelerim eskide kaldı ve 2017 den beri çok uzak kaldım bu forum ve sizler gibi tecrübeleri olan arkadaşlar sayesinde hergğn yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum 

6. haftadan itibaren 200 mg rimobolan eklemen bir tık mantıksız bana göre, ekleyeceksen kürün başından itibaren eklemen bence daha mantıklı. 3. bir anabolizan ekliyorsan testo ya sabit kalmalı ya da düşürülmeli. Definasyon yapacaksan düşürülmeli, bulk yapıcaksan sabit kalmalı. Tabi böyle olmak zorunda da değil bu benim fikrim. 

Rimobolan ve masteron vücutta östrojenik etkiyi düşürmek gibi bir etkisi var, yüksek dozajlarda hatta daha da fazla olabiliyor. 

Bu arada yan etkilerine bakıp deca dick  olur muyum gibi bir psikolojik duruma düşersen o ilaç sende o yan etkiye sebep olmamasına rağmen sırf böyle düşündüğün için o yan etkiyi yaşayabilirsin. İlaçlar hakkında bizim de bilgimiz aslında hemen hemen aynı. Farklı olan şey tecrübe oluyor. Başta bu forum sağolsun reddit ve diğer yabancı forumlarda insanların yaptıkları kür planlamaları ve yaşadıkları yan etkileri okuyarak ve sonrasında kendi üzerimizde deneyerek bir şeyler öğreniyoruz. Belki de deca dick hiç yaşamayacaksın yani :D Uzun süre kür yapmamanın verdiği heyecandan böyle olması normal ancak o kadar stres yapmana gerek yok şahsen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

6. haftadan itibaren 200 mg rimobolan eklemen bir tık mantıksız bana göre, ekleyeceksen kürün başından itibaren eklemen bence daha mantıklı. 3. bir anabolizan ekliyorsan testo ya sabit kalmalı ya da düşürülmeli. Definasyon yapacaksan düşürülmeli, bulk yapıcaksan sabit kalmalı. Tabi böyle olmak zorunda da değil bu benim fikrim. 

Rimobolan ve masteron vücutta östrojenik etkiyi düşürmek gibi bir etkisi var, yüksek dozajlarda hatta daha da fazla olabiliyor. 

Bu arada yan etkilerine bakıp deca dick  olur muyum gibi bir psikolojik duruma düşersen o ilaç sende o yan etkiye sebep olmamasına rağmen sırf böyle düşündüğün için o yan etkiyi yaşayabilirsin. İlaçlar hakkında bizim de bilgimiz aslında hemen hemen aynı. Farklı olan şey tecrübe oluyor. Başta bu forum sağolsun reddit ve diğer yabancı forumlarda insanların yaptıkları kür planlamaları ve yaşadıkları yan etkileri okuyarak ve sonrasında kendi üzerimizde deneyerek bir şeyler öğreniyoruz. Belki de deca dick hiç yaşamayacaksın yani :D Uzun süre kür yapmamanın verdiği heyecandan böyle olması normal ancak o kadar stres yapmana gerek yok şahsen. 

Hocam maddi imkan olsa  decanın 1.  Haftasında başlarım rimo ya, eskiden de paylaşmıştım girmek istedim kürü o zamanlar 500 susta 400 deca 100 rimo olarak dı ama 100 rimo iş yapmaz en az 200 olması lazım dendi,, bu seferde 1. Haftatadan itibaren 200 rimo eklersem deca bitiminde kürü kesmek zorunda kalıcam, ben en az 6_ 7 hafta daha 300 rimo devam etmek istiyorum bu seferde eklicek rimo kalmıyor bütçemi fazlasıyla zorladım,, daha deca almadım düşün artık gerçe Kasım ayında başlıycam küre o zamana kadar omuz ağrılarımı dindiricem ve kan testinte testo düşük çıktı doğal yollarla onu yükseltcem,,, 10 haftalık deca kürümün son 5 haftasına 200 rimo ekliycem deca bitiminde 7 hafta daha 300 rimo devam edicem, en azından deca nın hacim düşüşünü hafifletir diye düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

Hocam maddi imkan olsa  decanın 1.  Haftasında başlarım rimo ya, eskiden de paylaşmıştım girmek istedim kürü o zamanlar 500 susta 400 deca 100 rimo olarak dı ama 100 rimo iş yapmaz en az 200 olması lazım dendi,, bu seferde 1. Haftatadan itibaren 200 rimo eklersem deca bitiminde kürü kesmek zorunda kalıcam, ben en az 6_ 7 hafta daha 300 rimo devam etmek istiyorum bu seferde eklicek rimo kalmıyor bütçemi fazlasıyla zorladım,, daha deca almadım düşün artık gerçe Kasım ayında başlıycam küre o zamana kadar omuz ağrılarımı dindiricem ve kan testinte testo düşük çıktı doğal yollarla onu yükseltcem,,, 10 haftalık deca kürümün son 5 haftasına 200 rimo ekliycem deca bitiminde 7 hafta daha 300 rimo devam edicem, en azından deca nın hacim düşüşünü hafifletir diye düşünüyorum 

İşin maddiyata dayandığını anladım zaten. Ona göre de bir şeyler yazdım. Ama asıl önemli konuyu atladık. Rimabolonu nereden bulacaksın? Hiç bir eczane de ve benim ulaşabildiğim ilaç depolarında yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

İşin maddiyata dayandığını anladım zaten. Ona göre de bir şeyler yazdım. Ama asıl önemli konuyu atladık. Rimabolonu nereden bulacaksın? Hiç bir eczane de ve benim ulaşabildiğim ilaç depolarında yok. 

Abi ben izmirde yaşıyorum google den bölge bölge telefonla arayıp  soruyorum her 15 eczanenin birinde ilaçlar var hatta  cuma günü gittiğim bir eczanede ilk defa bu kadar stok gördüm 45 tane sustanon 20 rimobolan vardı Klomen Proviron arimidex ne ararsan var,, sadece pregnly chorimon tarzı ilaçlar yoktu,, üzerimde para olmadığı için sustanon alıp çıktım, öle rastgele denk geldi sormak istedim,, sporcular çok sorduğu için fazla fazla getiriyormuş,, bu arada iki ay içinde zam geliceğini söyledi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efresiyab    3

Ümit hocam Metin ağagbi tam olarak nasıl çözdü onu yazmamışsın nasıl bir uygulama sonucu düzeldi. Teşekkürler

rastlantisal, 11.09.2022 - 08:02 yazdı:

500 testosteron yeterli. Bu sefer yukarıda yazdığım senin de anlattığın mantığa göre testo artırdığında DHT etkisinde kalman için rimabolonda artırman gerekecek. Deca bittikten sonra en azından 5 hafta daha testo + rimabolon devam et. Sonra 4 hafta da only enhantate devam et. Deca aldığın süre boyunca 10 günde 1 yarım tablet dostinex de al. 

Eğer vücudunda (benimki gibi) decaya karşı çok hassasiyet yoksa tertemiz girip çıkacağını düşünüyorum. 2023 deca kürümü bende bu şekilde yapacağım. Daha önce günde 1 proviron ile denedim ama devede kulak kaldı. Hatta decanın son haftalarına doğru dehşet cinsel istek yaşasam da ereksiyon desteksiz ancak %50-60 idi. 

Tabi sonra Metin abi düzeltti sağ olsun :)

Tabi sonra Metin ağabey  düzeltti sağ olsun :) Hocam bu nasıl çözüldü sorununuz tam olarak teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
agfitness, 02.10.2020 - 10:57 yazdı:

Testo vardı, dediğin şeylerin hepsini biliyorum Arnold'un 1gr Primo ve 3-4 tablet Dbol kullanımına ilişkin doğruluk payı çok yüksek rivayetler var. Senin tecrüben kadar araştırmışlığım var emin ol. Testonun 1930'larda sentezlenmeye başladığını ve ikinci dünya savaşı sonrası askerlerin ve sivillerin iyileşmesinde kullanılmak üzere Almanlar'ın yıllarca kullanımını yaygınlaştırdığı ve 1970'li yıllar ile beraber spor dünyasına adımını attığını bilmiyorsan o senin eksikliğin. Emir vari konuşmadan önce karşındakinin kim olduğunu bil.

Ayrıca Olschool'u sadece Arnold mu sanıyorsunuz?

Rich Gaspari, Tom Platz, Lee Haney, Samir Bannout, Vince Taylor gibi bir çok sporcu da bu dönemin yıldızları ve çatır çatır testo kullandıklarına dair bir çok yabancı kaynak var bunları da bil o zaman Cüneyt ;)

Sağlıklı sporlar...

Konuyu catlatıyorum ama senin dediğin testo vucut gelistirmeye 80lerin sonuna kadar gelmedi kimse testo kullanmiyordu arnold 1980den sonra yarismadi zaten. Saydigin isimlerin cogu 80lerin ilerisinde yaristigi icin testo kullanan isimler old school reg park franco frank zane arnold lou serge nubret ed corney gibi adamlarin donemine ait bi kalip bu arada saydigin isimler bu ve bir cok kisiden daha sonra gelir. Ken wallerdir robby robbinsondur mentzerdir bunlar dururken

agfitness, 02.10.2020 - 10:57 yazdı:

Testo vardı, dediğin şeylerin hepsini biliyorum Arnold'un 1gr Primo ve 3-4 tablet Dbol kullanımına ilişkin doğruluk payı çok yüksek rivayetler var. Senin tecrüben kadar araştırmışlığım var emin ol. Testonun 1930'larda sentezlenmeye başladığını ve ikinci dünya savaşı sonrası askerlerin ve sivillerin iyileşmesinde kullanılmak üzere Almanlar'ın yıllarca kullanımını yaygınlaştırdığı ve 1970'li yıllar ile beraber spor dünyasına adımını attığını bilmiyorsan o senin eksikliğin. Emir vari konuşmadan önce karşındakinin kim olduğunu bil.

Ayrıca Olschool'u sadece Arnold mu sanıyorsunuz?

Rich Gaspari, Tom Platz, Lee Haney, Samir Bannout, Vince Taylor gibi bir çok sporcu da bu dönemin yıldızları ve çatır çatır testo kullandıklarına dair bir çok yabancı kaynak var bunları da bil o zaman Cüneyt ;)

Sağlıklı sporlar...

Bir de arnold 1 gr bolani sadece yarisma zamani kullaniyor. O zamanlar danabol ciba markasj adi altinda 2.5 ve 5 mglik tabletler uzerinde satilirdi. Yanj 30 40 mg değil max 20 mg kullaniyordu bu hesaplamayla. Frank zane kitabjnda haftada 100 mg primo kullandigini soyluyor Arnoldun. 1gr bolani ortaya atan ric drasinden daha guvenilir birisi. Sadece yanlislari duzelttim zira wikipedia yerine dogru duzgun yabanci kaynaklara baksaydiniz bunlari bilirdiniz. İlk sentezlenen testo da sadece rus futbol takimi tarafindan kullanilip bi kenara atildi vg ile alakasi yoktu. Kimsenin kimseyi şu donemde tecrube yaş gibi konularla asagilamaya hakki yok. Her bilgi ugrastirici da olsa derin arastirmalar sonucunda internetten bulunabilmekte. Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
agfitness, 27.12.2022 - 10:36 yazdı:

Oldu görürsem söylerim. Testo her zaman vardı fakat spor camiası bunu spor içersinde kullanımı diğer ilaçlardan sonra keşfettiler bundan bahsettim ben sana testo kullanılıyordu demedim. 100mg primobolan kullanmış cart curt geç bunları biz de yıllarca kullandık zamanında ne adamlar kullandı. Asıl bütüyen Dbol oldu Primonun yüksek dozajları oldu sonradan da Deca oldu bu kadar net bu 3 ilaç oldschool altın ilaçlarıdır. 

Sağlıklı sporlar...

Zaten siz ısrarla testoyu ima etmissiniz bu adamların yalandan bir kazancı yok yarismaya da danabol kullanip o formla cikamazlar ysrismadan haftalar once kesip decaya primoya biniyorlar bi sure zarfinda da cok az kullanim oluyor 75 yasinda danny padilla oturup 1klik kanala roportaj verirken 15 mg danabol ve 250 decadan fazlasini kullanmadim diyor senin geç falan demenle olmuyor abicim ortada bi sen varsın bi frank zane var frank zane hiç kullanmasa da olur küçük dozajla gayet oluyor bu adamlar yine yapar. Şimdi bunların kac yaşında bunakken yazdigi kitaplardaki bu sozlerinin getirisi nedir adamlara bi dusun evet yok. Yalan olması manasız olur ki direkt bile demiyor şifreleyerek diyor diana in bowl 15 in day primo drives 100 miles a week diye googledan cıkıp kitap arsivlerini arastirmanizi oneririm size zira elinizde okuyup arastirarak bulunacak bi bilgi yok(kimsenin yok) var gibi konusmayın. Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
agfitness, 14 dakika önce yazdı:

Ya sen anlama kıtlığına mı sahipsin yoksa ortalığı karıştırmak için bilerek mi provoke etme derdindesin. Kaynak yokmuş da varmış gibi konuşmayalım, yok ısrarla testo diyomuşum, yok efendim dbol ile olmazmış nereden uyduruyosun bunları da gidip görmüş gibi anlatıyosun yok bilmem danny padilla bıdı bıdı kim sallar dannyi ya. Oldschoolcular özellikle Golden Era denilen Arnold ve silah arkadaşları dönemindekiler yüksek oranda dbol ile yol almışlar ve 1000mg 1500mg primoya çıkıldığına dair rivayetler var dedim, testo da vardı ama pek herkes tarafından bilinip uygulanmıyordu onun yerine en çok dbol, primo ve deca kullanımdaydı dedim ben, ayrıca bu rivayetlerde mahalle bakkalı hüseyin abiden değil tabi ki o dönemin antrenörlerinden sızıntılar. Kaç sene öncesinde örnek vereceğim Ric Drasin (Eski dönem oldschool vücutçu ve antrenör) konuşmalarında da yer yer bahsederdi. Sen zar zor ingilizce kaynak araştırken ben 4 dilde kaynak araştırabiliyorum sen rahat ol ukalalığı da bırak sen boş atıyosun ben ise biliyorum havaları bu kaç oldu ayar ettin beni. Bilgi paylaşacaksan paylaş ama kimseyle sidik yarıştırmadan, onu alt etmeye çalışıyormuşçasına falan değil usulüyle paylaş alan alır. 

Bu sana son yorumlamam olsun al sana 70’li yıllarda bile Testonun Dbol’ün kullanıldığına dair eski dönem sporculardan bir örnek olsun. (O da sadece bir tanesi) Bir daha da laf atmadan önce bir kaç kes düşün, bir akıllı bir tek bilen araştıran sen değilsin. Bildiğin bir şey vardır güzelce paylaşırsın eyvallah ama sidik yarıştırmaya çalışacaksan başka kapıya ikile benimle değil birader.

Ayrıca sen Frank Zane misin adam öyle dedi diye aşık atıyosun adam kendini bende harika genetik var salatalıkla bile yaparım havası atmak için diyor. 15mg Dbol ve 250mg Deca ile bir cacık yapamazdı bu kadar net. Biz ne sporcular gördük valla bi testo uyguluyorum arada diyenler de gördük, hiç bir şey kullanmadım asla diyen Mike O’Hearn gibi Ronnie gibi dünyada ses getirmiş adamları da. Ben kendi Youtube kanalımda bu konu ile ilgili video bile çekmiştim sen ne konuşuyosun birader üç beş google youtube alıntısı sözlerle. 

Sağlıklı sporlar…

abi tartıştığın kişinin bir önceki konusuna bak 17 yaşındayım oxandrolone ile boyum uzar mı diye soruyor ,  böyle birinin 250 deca 15 danabol le olympia da yarıştıklarına inanması gayet normal , büyük ihtimal 1-2 kür yapsa Arnold gibi gözükeceğini falan da sanıyordur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
agfitness, 31 dakika önce yazdı:

Ya sen anlama kıtlığına mı sahipsin yoksa ortalığı karıştırmak için bilerek mi provoke etme derdindesin. Kaynak yokmuş da varmış gibi konuşmayalım, yok ısrarla testo diyomuşum, yok efendim dbol ile olmazmış nereden uyduruyosun bunları da gidip görmüş gibi anlatıyosun yok bilmem danny padilla bıdı bıdı kim sallar dannyi ya. Oldschoolcular özellikle Golden Era denilen Arnold ve silah arkadaşları dönemindekiler yüksek oranda dbol ile yol almışlar ve 1000mg 1500mg primoya çıkıldığına dair rivayetler var dedim, testo da vardı ama pek herkes tarafından bilinip uygulanmıyordu onun yerine en çok dbol, primo ve deca kullanımdaydı dedim ben, ayrıca bu rivayetlerde mahalle bakkalı hüseyin abiden değil tabi ki o dönemin antrenörlerinden sızıntılar. Kaç sene öncesinde örnek vereceğim Ric Drasin (Eski dönem oldschool vücutçu ve antrenör) konuşmalarında da yer yer bahsederdi. Sen zar zor ingilizce kaynak araştırken ben 4 dilde kaynak araştırabiliyorum sen rahat ol ukalalığı da bırak sen boş atıyosun ben ise biliyorum havaları bu kaç oldu ayar ettin beni. Bilgi paylaşacaksan paylaş ama kimseyle sidik yarıştırmadan, onu alt etmeye çalışıyormuşçasına falan değil usulüyle paylaş alan alır. 

Bu sana son yorumlamam olsun al sana 70’li yıllarda bile Testonun Dbol’ün kullanıldığına dair eski dönem sporculardan bir örnek olsun. (O da sadece bir tanesi) Bir daha da laf atmadan önce bir kaç kes düşün, bir akıllı bir tek bilen araştıran sen değilsin. Bildiğin bir şey vardır güzelce paylaşırsın eyvallah ama sidik yarıştırmaya çalışacaksan başka kapıya ikile benimle değil birader.

Ayrıca sen Frank Zane misin adam öyle dedi diye aşık atıyosun adam kendini bende harika genetik var salatalıkla bile yaparım havası atmak için diyor. 15mg Dbol ve 250mg Deca ile bir cacık yapamazdı bu kadar net. Biz ne sporcular gördük valla bi testo uyguluyorum arada diyenler de gördük, hiç bir şey kullanmadım asla diyen Mike O’Hearn gibi Ronnie gibi dünyada ses getirmiş adamları da. Ben kendi Youtube kanalımda bu konu ile ilgili video bile çekmiştim sen ne konuşuyosun birader üç beş google youtube alıntısı sözlerle. 

Sağlıklı sporlar…

Abi testesteron olmadan nasıl böyle oldular peki testesteron baskılanmıyor mu nasıl ilerlemiş oluyor vucğflari 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
agfitness, 3 saat önce yazdı:

Sağlıklı sporlar…

Dayıcım hala kendini bir şey sanmaya devam ediyorsun anlıyorum yillarca yapmissin da kusura bakma para eder bi bilgin yok kendi uslubunla konusacagim ric drasin oyle bir kullanım yoktu diyor max 3 4 tablet diyor testodan bahsetmiyor dil öğrencisini attigin videoyla kandirabilecegini mi sandin? Sadece arnoldun o kadar kullandigini soyluyor kim sallar dannyi diyorsun çünkü bu konuda bilgin eksik danny padilla arnoldun en sevdiği "silah arkadaşlarından" birisi kim sallar falan filan yapıyorsun giant killer olayını başlatan kişi bunlar. Adam 75 yasinda cikip kullandigi ilaci soyluyor hadi her şeyi geçtim kendi attigin videoyla kendini curutuyorsun :D. Ric drasin cok kisiyle antrenman yaptim hicde oyle bir kullanim yoktu 3 4 tablet danabol 1-2 shot primo deca diyor kendi attigin video yıllarca merdiven altında yaşayıpda kendinizi bilgili sanmayın lütfen umarim kendi uslubunuz anlamanizda yardimci olmustur. Daha fazla kale almayacağım siz kendiniz video atip beni savunmussunuz tskler

Markus Rühl, 3 saat önce yazdı:

abi tartıştığın kişinin bir önceki konusuna bak 17 yaşındayım oxandrolone ile boyum uzar mı diye soruyor ,  böyle birinin 250 deca 15 danabol le olympia da yarıştıklarına inanması gayet normal , büyük ihtimal 1-2 kür yapsa Arnold gibi gözükeceğini falan da sanıyordur.

Profilim gerçek değil bu arada gercek yasimda değil yazdigim seylerde bu forumdaki kişilerden alintilar abi dediklerinizin ne kadar bilgili oldugunu gorun attigi videoyu bi izle bakalım

agfitness, 3 saat önce yazdı:

Sağlıklı sporlar…

Ayrıca anadil seviye ingilizce almancam var boş atma burda laf atan da sidik yaristiran da sensin kendine abi demeyeni gorunce sasiriyorsun tabi istersen nuh ol birader bildiğimi yazar gecerim kimsenin sen atmadigin surece laf attigi yok. Yok bizde yaptik yok bizde biliyoruz sen elin merdiven alti steroidcisisin olympialari yalanliyorsun seni kim dikkate alır bu hesap fake ve forumda özellikle bazı kendini bi şey zanneden kişiler için açtım bayadır da buradayım aklı yaşınızda zannettikçe başınızdaki boş kalacak bu kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
Emrahtkty, 01.10.2020 - 20:16 yazdı:

Bu konu altında proviron tartışması yapalım  madem, yabancı bir kaynaktan proviron işlemlerini çeviri yardımıyla alıntılıyorum ; 

1) Proviron'un atomik yapısının bir sonucu olarak östrojen oluşturamaz. Bu nedenle, östrojen bağlayıcı enzimlere bağlanma kabiliyetinin artması (testosterona kıyasla) nedeniyle östrojen oluşumunu önler.

2) Daha önce de belirtildiği gibi proviron, erkek insan vücudundaki serbest testosteron miktarını arttırır. Testosteronun yaklaşık% 98'i seks hormonu bağlayıcı globüline (SHBG) bağlı olduğundan, SHBG'ye bağlı olduğu için artık serbest testosteron değildir ve bu nedenle olamaz. kas inşa etmek için kullanılabilir.

3) Bir DHT türevi olarak proviron, erkeklerde 'iyi olma' hissine (genellikle anabolik iyilik olarak adlandırılır) katkıda bulunur, bu nedenle geçmişte erkeklerde depresyonu tedavi etmek için kullanılmıştır. Ek olarak, vücut geliştiriciler onu yarışmalar için 'kurutmak' için kullanırlar, ancak Masteron tercih edilen bir seçenektir ve daha iyi bir seçenek olarak kabul edilir (proviron bir oral masteron olarak adlandırılmıştır - bu konu tartışmaya açıktır). Sertlikteki artış, serbest östrojen seviyelerindeki bir azalmadan kaynaklanır, böylece su tutulması azalır.

4) Proviron, döngüye androjenik bir bileşen eklediği için sıklıkla deka gibi bileşiklerle kullanılır. Böylece erkek cinsel dürtü kaybını ve iktidarsızlığı önler ve bir erkeğin belirli bir noktaya kadar seks yapmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, doğal bir cinsel hormon olduğu için çok faydalı olan testosteronu (ve prop, tne, süspansiyon gibi bileşikleri) kullanmak çok daha mantıklıdır.

Şimdi kafama takılan şey ben TestE kullanıyorum suan 8.Haftadayım 9 kilo aldım ve 5.haftadan itibaren günlük 50 mg proviron alıyorum ;

Provironun östrojen dengesini ayarladığı  ve yükselmesine izin vermediği yazıyor.Büyümek icin de e2 bildiginiz üzere lazım.Şuan provironu kessem benim icin daha mı iyi yoksa devam mı edeyim sizce çünkü bulk ilerliyorum ve suan günlük aldığım karbonhidrat miktarı 600 gramdan fazla?

@agfitness Arda abi kür planlamasını seninle yapmıştık, turanabolu kestikten sonra günlük 50 mg proviron önermiştin bana.Senin de bu konuda yorumunu merak ediyorum?

@metinav Metin abi sen de bir yorum bırakırsan soruma çok sevinirim.

@Emrahtktyhocam benim pct bitti degerler normale dondu libido istek  yok sertleşme cok kotu degil proviron basladım bugun bir tane aldım ne zaman etki gösteriyor proviron

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Reftar, 3 saat önce yazdı:

@Emrahtktyhocam benim pct bitti degerler normale dondu libido istek  yok sertleşme cok kotu degil proviron basladım bugun bir tane aldım ne zaman etki gösteriyor proviron

Ben olsam kullanmazdım hiç akışına bırakırdım çok işe yaradığını söyleyemem pct yeni bittiyse biraz zaman tanı kendine düzene girecektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Ben olsam kullanmazdım hiç akışına bırakırdım çok işe yaradığını söyleyemem pct yeni bittiyse biraz zaman tanı kendine düzene girecektir

vallahi aldık istek konusunda benim gibi olan pct den cıkan arkadaslarda işe yaramıs deniyelim olmadı yapıcak birşey yok hocam zaten. birde benim prolaktin en üst deger 15 benimkide 13 cıktı 5 ila 10 arası diyorlar hocam benim düşürmeme gerek varmı deger dışı degil ama üst degere yaklasık bilgi verirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Reftar, 23.02.2023 - 01:32 yazdı:

@Emrahtkty pct den 18 gun sonraki degerlerim sizinde fikrinizi almak isterim hocam.

Değerlerin çok iyi gözüküyor bir sorun yok bence akışına bırakmalısın gayet güzel pct olmuş :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Değerlerin çok iyi gözüküyor bir sorun yok bence akışına bırakmalısın gayet güzel pct olmuş :) 

tamamdır hocam tesekkürler bu forum daki arkadaslar iyiki varlar bizim doktorlara kalsa yıllarca boyle kalıcaz hepinize tesekkür ederim @rastlantisal hocamada tabiki

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.