Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Buğrahan13

Testosteron cypionate

Önerilen İletiler

Buğrahan13    16

Cümleten Selamün aleyküm

Testosteron cypionate+ boldenon

bulk kürü yapicam sizce iyi bir kombinmi İlk kür için yeterli verim alınırmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Buğrahan13, 3 dakika önce yazdı:

Cümleten Selamün aleyküm

Bulk küründe cypionate kullanılmaz kısa ester ürün olduğu İÇİN.Enanthe kullanmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Emrahtkty, 25 dakika önce yazdı:

Bulk küründe cypionate kullanılmaz kısa ester ürün olduğu İÇİN.Enanthe kullanmalısın.

Testosteron cypionate uzun esterdir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

2 bilgi kaynağı buldum belki işine yarar reis

Test enanth. cok benzeri olsa da tam olarak aynisi degildir, esterde bir molekul farki var. kana test e ile ayni miktarda testo verse de  yari omru daha uzun oldugu icin test e haftada 2 defa enjekte etmeniz gerekirken test cyp haftada tek enjeksiyonla ayni etkiyi verebiliyor. 

Testosteron cypionate ve enanthate arasındaki temel farklardan biri , üretilme biçimleridir:

• Testosteron cypionate, pamuk tohumu yağı içinde süspanse edilir
  • Testosteron enantat susam yağında süspanse edilir

Enjekte edilebilir testosteronun her iki formu da, vücudunun testosteronu nasıl özümsediğine ve kullandığına bağlı olarak bir erkekten diğerine değişecek olan 2 ila 3 haftalık sürekli bir salım süresi sunar. Bir fark, testosteron enantatın kan dolaşımına daha hızlı salınması ve testosteron cypionate'e göre daha kısa bir yarı ömür vermesidir. Yarı ömür, bir ilacın gücünün yarısını kaybetmesi için geçen süre anlamına gelir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

2 bilgi kaynağı buldum belki işine yarar reis

Test enanth. cok benzeri olsa da tam olarak aynisi degildir, esterde bir molekul farki var. kana test e ile ayni miktarda testo verse de  yari omru daha uzun oldugu icin test e haftada 2 defa enjekte etmeniz gerekirken test cyp haftada tek enjeksiyonla ayni etkiyi verebiliyor. 

Testosteron cypionate ve enanthate arasındaki temel farklardan biri , üretilme biçimleridir:

• Testosteron cypionate, pamuk tohumu yağı içinde süspanse edilir
  • Testosteron enantat susam yağında süspanse edilir

Enjekte edilebilir testosteronun her iki formu da, vücudunun testosteronu nasıl özümsediğine ve kullandığına bağlı olarak bir erkekten diğerine değişecek olan 2 ila 3 haftalık sürekli bir salım süresi sunar. Bir fark, testosteron enantatın kan dolaşımına daha hızlı salınması ve testosteron cypionate'e göre daha kısa bir yarı ömür vermesidir. Yarı ömür, bir ilacın gücünün yarısını kaybetmesi için geçen süre anlamına gelir. 

Teşekkür ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Buğrahan13, 3 saat önce yazdı:

Testosteron cypionate uzun esterdir

Testo prop.ile karıştırdım sorry 🥴

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8

HAM STEROİD TOZLERININ ESTERLERİ VE YARI ÖMÜRLERİ

İSİM                                                   AKTİF YARI ÖMÜR

Metil-testosteron (CAS 65-04-3)                            6-9 saat
 Testosteron temeli (CAS 58-22-0)                         4-6 saat
 Testosteron Propiyonat (CAS 57-85-2)                   2-3 gün
 Testosteron Cypionate (CAS 58-20-8)                    6-7 gün
 Testosteron Enantat (CAS 315-37-7)                     5-7 gün
 Testosteron Fenilpropiyonat (CAS 1255-49-8)         3-4 gün
 Testosteron İzokaproat (CAS15262-86-9)               7-9 gün
 Testosteron Dekanoat (CAS 5721-91-5)                12-14 gün
 Testosteron undekanoat (CAS 5949-44-0)             19-21 gün

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Buğrahan13, 10.09.2020 - 19:51 yazdı:

Cümleten Selamün aleyküm

Boldenon kürü zararsız, su tutmadan, yavaş ama temiz kas kütlesi kazanmak isteyen bir sporcunun ilk kürü veya ikinci kürü olabilir. Bu kürde temiz beslendiğiniz sürece kazancınızda o denli kaliteli olur. Boldenon yavaş çalışan ama kullanıcınsa temiz kas kazandıran bir anabolik steroidtir. Boldenon bazı kişilerde iştah açtığı görülebilir bu nedenle diyet disiplini sağlanmalıdır.

Kürde bulunan testosteron ve boldenon, pazartesi ve perşembe günleri 1 erml olacak şekilde tek şırıngaya çekilip tek seferde enjekte edilebilir. Bu krdeki danabol kickstart olarak eklenmiştir, kür başlangıcında hergün günde 3 tablet, sabah, öğle, akşam alınması tavsiye edilir.

Boldenon Kürü Koruyucu Tavsiyesi; Kür boyunca milk thistle, omega 3, benexol almanızı tavsiye ederim. Kür sonrası klomen ve nolvadex ile pct yapılması yeterlidir.

Boldenon Kürü Etkileri; Kütle Artışı, Kas Artışı, Yağsız kas artışı, Güç artışı, %10-%15 oranında kilo artışı

1-15 Hafta 500MG TESTOSTERON C

1-15 Hafta 500MG BOLDENON

1-4 Hafta 30MG DANABOL

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 denek üzerinde testo cypionat ve testo enantate denemişler ve karşılaştırmasını yapmışlar, peak olarak gösterilen zirve nokta iki ilacın plazmada max seviyeye ulaştığı nokta, 10. günden sonra artık iki ester de enjeksiyon öncesi duruma dönmeye başlıyor. 

604f002d5ae70_TCypKineticCurve2.png.5b328d133b87060387d977435f85d61a.png

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Ben olsam ilk kürü sadece testosteron yapardım. Vücudunu hemen anabolizanlara alıştırma mesela boldenon bir anabolizandır ve güçlüdür. İleriki aşamalarda sana sıçrama yaptıracak güçtedir ama ilk başta etkisini o denli güçlü göremeyebilirsin.

Öncelikle vücudunun yüksek testo seviyelerindeki seyrini gör. İdman beslenme ilaç döngüsünün gerçekten disiplinize olduğundan emin ol. Hatta bu aşamada öncelikle  beslenme ve idman üzerine yoğunlaş. Çünkü ömür boyu değişmeyecek tek şey antrenman ve temiz beslenme olgusu.

Örnek olması açısından ilk kürümü aşağıdaki linkte veriyorum. Foto da koymuştum. Sadece testo, GH ve peptitlerle çalışmıştım. İmkanın varsa sen de growth ve testo ile başlarsan çok isabetli olur. Eğer güzel bir çekirdeklenme dönemi oluşturabilirsen ileriki kürlerde ciddi sıçrama sağlarsın tabi bunun için hipertrofiyi çok iyi öğrenip anlaman lazım.

https://peptidturkiye.com/forum/topic/7009-müsaitseniz-anketi-doldurur-musunuz/?do=findComment&comment=61806

phDinSportSciences, 12 saat önce yazdı:

6 denek üzerinde testo cypionat ve testo enantate denemişler ve karşılaştırmasını yapmışlar, peak olarak gösterilen zirve nokta iki ilacın plazmada max seviyeye ulaştığı nokta, 10. günden sonra artık iki ester de enjeksiyon öncesi duruma dönmeye başlıyor. 

604f002d5ae70_TCypKineticCurve2.png.5b328d133b87060387d977435f85d61a.png

Yanlış görmüyorsam iki ester de neredeyse aynı salınımı sergiliyor. Tek ciddi fark kullanılan süspanse yağı sanırım.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16

Yazan yardımcı olan herkese teşekkür ederim bu yazimdan sonra cok arastirdim baya bilgim var denilebilir ama bence daha hazir degilim anaboliklere dogal olarak gitmem gereken yol var gibi güncel fotolarimi atayim spor salonuna gidemiyorum bayadir evde yapıyorum 

Evde bacak yapamıyorum küçük kaldi bacaklar. Göğüslerimi kisa surede baya geliştirdim göğüs genetigim iyi olduğunu düşünüyorum

IMG_20210315_214852_542.jpg

Screenshot_20210315-214958.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Buğrahan13, 4 saat önce yazdı:

Yazan yardımcı olan herkese teşekkür ederim bu yazimdan sonra cok arastirdim baya bilgim var denilebilir ama bence daha hazir degilim anaboliklere dogal olarak gitmem gereken yol var gibi güncel fotolarimi atayim spor salonuna gidemiyorum bayadir evde yapıyorum 

Evde bacak yapamıyorum küçük kaldi bacaklar. Göğüslerimi kisa surede baya geliştirdim göğüs genetigim iyi olduğunu düşünüyorum

IMG_20210315_214852_542.jpg

Screenshot_20210315-214958.jpeg

Antrenman beslenme supplement Steroid bunlar zincirin halkaları.Sen daha ilk halkadan elendin.Şuanki vücudun güzel ve estetik.Yavaş yavaş üstüne koyabilirsin.Önce spor salonuna gitmeye başla beslenmeni oturt.Bunları belli bir düzene sok sonra küre başla.Emin ol böyle kürden alacağın verim çok daha iyi olacaktır.Sadece iğne vurmak ile olsa sokakta gördüğün tek tük gördüğün kaslı insanları heryerde görürdün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Vural2, 13 saat önce yazdı:

Antrenman beslenme supplement Steroid bunlar zincirin halkaları.Sen daha ilk halkadan elendin.Şuanki vücudun güzel ve estetik.Yavaş yavaş üstüne koyabilirsin.Önce spor salonuna gitmeye başla beslenmeni oturt.Bunları belli bir düzene sok sonra küre başla.Emin ol böyle kürden alacağın verim çok daha iyi olacaktır.Sadece iğne vurmak ile olsa sokakta gördüğün tek tük gördüğün kaslı insanları heryerde görürdün.

Eyvallah kanka dediklerinin hepsi zaten bilindik seyler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.