Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

venatrom27

Büyüme hormonunun vücuttaki pik süresi?

Önerilen İletiler

weldan    137
gönderildi (düzenlendi)
venatrom27, 07.09.2020 - 16:12 yazdı:

Mersin’de özel bi hastahanede endokrin doktorum var öyle bilinçsiz ilerlemiyorum şuan 3iu gidiyorum ve değerlerim gayet normal 

Metin Abi'nin anlatmak istediğini basit bir örnekle anlatmaya çalışayım. Sen vücuduna aslında şunu yapıyorsun. Vücudunu bir soba olarak düşün. GH alarak yağ yakımını arttırıp sobaya basıyorsun odunu. Ondan sonra insülinle beraber komple üstüne su döküyorsun. GH sadece düşük insülin ortamında etkilidir. Dışarıdan alacağın ya da vücudunun üreteceği insulin bunun etkisini ortadan kaldırıyor. Sana bunu anlatmaya çalışıyor. Kısaca parana yazık diyor. Benim GH+Tren+Efedrin+Yüksek dozda arjinin ile beraber fenalaşıp hastaneye kaldırdığımız arkadaşım oldu. Vücudunda o kadar az glikoz kalmış ki elini kolunu zor kaldırıyordu. Bu tarz ürünleri dikkatli kullanmak lazım. 

Saygılar..

tarihinde weldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    1.243
weldan, Bir saat önce yazdı:

Metin Abi'nin anlatmak istediğini basit bir örnekle anlatmaya çalışayım. Sen vücuduna aslında şunu yapıyorsun. Vücudunu bir soba olarak düşün. GH alarak yağ yakımını arttırıp sobaya basıyorsun odunu. Ondan sonra insülinle beraber komple üstüne su döküyorsun. GH sadece düşük insülin ortamında etkilidir. Dışarıdan alacağın ya da vücudunun üreteceği insulin bunun etkisini ortadan kaldırıyor. Sana bunu anlatmaya çalışıyor. Kısaca parana yazık diyor. Benim GH+Tren+Efedrin+Yüksek dozda arjinin ile beraber fenalaşıp hastaneye kaldırdığımız arkadaşım oldu. Vücudunda o kadar az glikoz kalmış ki elini kolunu zor kaldırıyordu. Bu tarz ürünleri dikkatli kullanmak lazım. 

Saygılar..

Ben şahsen buradan doğru ve gerçekçi bilgiyi vermeye çalışıyorum elimden geldiğince.Fakat maalesef birilerinin peşine takılan veya kariyerinden etkilenip her sözüne iman eden genç arkadaşlar, bildiklerini okuyorlar.Tabiki kimseye karışma yönlendirme durumumuz yok, herkes kendi kendine istediği zararı vermede özgür...Ama sonrasında kötü sonuçlanan durumlar olduğunda o güvendiği kimseler, yanında olmayacaktır; bu spor ve kullanılanlar endokrinci veya herhangi bir bölüm doktorlarının bildikleri standartların içinde değil.O nedenle steroid ve benzeri maddelerin kullanım şeklini ve etkilerini, sadece deneyimle kavramak mümkün.Yoksa klasik tıbbın bakış açısıyla olaylara yaklaşan doktorların teşhisleri, hep psikolojik olmazdı :)

Destekleyici yorumun için teşekkürler @weldan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
venatrom27    26
metinav, 3 saat önce yazdı:

Ben şahsen buradan doğru ve gerçekçi bilgiyi vermeye çalışıyorum elimden geldiğince.Fakat maalesef birilerinin peşine takılan veya kariyerinden etkilenip her sözüne iman eden genç arkadaşlar, bildiklerini okuyorlar.Tabiki kimseye karışma yönlendirme durumumuz yok, herkes kendi kendine istediği zararı vermede özgür...Ama sonrasında kötü sonuçlanan durumlar olduğunda o güvendiği kimseler, yanında olmayacaktır; bu spor ve kullanılanlar endokrinci veya herhangi bir bölüm doktorlarının bildikleri standartların içinde değil.O nedenle steroid ve benzeri maddelerin kullanım şeklini ve etkilerini, sadece deneyimle kavramak mümkün.Yoksa klasik tıbbın bakış açısıyla olaylara yaklaşan doktorların teşhisleri, hep psikolojik olmazdı :)

Hocam jason poston ve bir jaytitan ifbb pro adamlar ile de özel Facebook grubu ve instagramdan yazışıyorum burada Ertuğ hoca ile çalıştım siz kafama göre gittiğimi nereden çıkartıyorsunuz??yukarıda saydığım adamlar şeker hastası ve hb1ac leri sizlerden bile iyi emin olun benim se şuan değerlerimde sıkıntı yok 2.ayım ve gh inanılmaz şekilde etkili çalışıyor ondan şüphem yok saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    137
venatrom27, 09.09.2020 - 02:07 yazdı:

Hocam jason poston ve bir jaytitan ifbb pro adamlar ile de özel Facebook grubu ve instagramdan yazışıyorum burada Ertuğ hoca ile çalıştım siz kafama göre gittiğimi nereden çıkartıyorsunuz??yukarıda saydığım adamlar şeker hastası ve hb1ac leri sizlerden bile iyi emin olun benim se şuan değerlerimde sıkıntı yok 2.ayım ve gh inanılmaz şekilde etkili çalışıyor ondan şüphem yok saygılar 

Sana çok küçük birkaç tüyo vereyim. Birincisi onların kullandığı GH dozlarını biliyor musun ? İkincisi yazdığın adamlar GH'ı senin kullandığın amaçla kullanmıyorlar. Bahsettiğin adamların GH tan yağ yakımı beklentileri yok. Üçüncüsü ve bence en önemlisi genel olarak bütün yağ yakıcılar düşük insülin seviyesinde çalışır. Kullanacağın GH değil hiçbir yağ yakıcı clen, efedrin, yohimbine vs vs. hepsinin ortak sayılabilecek noktası budur. Düşük insülin ile baş etmek herkesin harcı değildir. Bence bu yazdıklarımı biraz düşün. Bizler sizin gibi arkadaşlarımıza sadece yardımcı olmak istiyoruz. Gerisi size kalmış... 

Saygılar..

metinav, 08.09.2020 - 22:58 yazdı:

Ne demek abi. Senin yorumların bizim için rehber niteliğinde. Neden dersen şimdiki genç arkadaşlar burası gibi forumlardan, internet ortamındaki videolar vs vs.. izleyip ya da okuyup gelip ahkam kesiyorlar. Senin kendinin kullandığı ya da canlı gördüğün tecrübelerini aktarıyorsun. Bu kısmı paha biçilemez. İnternet ortamında sadece bu kısmı bile çok iyi paralara döndürenler varken senin burada bedava vermenin değerini herkesin anlaması lazım.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness    603
venatrom27, 07.09.2020 - 16:10 yazdı:

Hocam isim vermeyeyim ama 3 tane aktif yarışan insanlarada 2 yıldır aynı yerden alıyoruz nordi kullanıyor onlar ve Avrupa’ya giden isimde var milli takımla hiçbirşekilde sahte vs çalışmama olayı yok bizim gönlümüz rahat ticaretini de yapmıyorum inanıp inanmamakta sana kalmış🤗

Vallahi pes benim hala aklıma yatmıyor o fiyata nasıl temin edildiği. Bu ülkede hergün pire giderek deve oluyor. Artık neyi ne kadardan alınıp satıldığı konusunda cacık ettiler. Senin hesaba göre bu herifler 3-4 katı fiyatına millete yaslayıp duruyorlar sen o fiyattan alabiliyorsun harbiden. Yine de gözümle görmeden inanamıyorum k.bakma. Toplanıp lab kuralım daha iyi farmakolojist ve kimyager ve biyolog arkadaşlar toplansın lütfen xD

Sağlıklı sporlar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    137
agfitness, 10.09.2020 - 10:45 yazdı:

Vallahi pes benim hala aklıma yatmıyor o fiyata nasıl temin edildiği. Bu ülkede hergün pire giderek deve oluyor. Artık neyi ne kadardan alınıp satıldığı konusunda cacık ettiler. Senin hesaba göre bu herifler 3-4 katı fiyatına millete yaslayıp duruyorlar sen o fiyattan alabiliyorsun harbiden. Yine de gözümle görmeden inanamıyorum k.bakma. Toplanıp lab kuralım daha iyi farmakolojist ve kimyager ve biyolog arkadaşlar toplansın lütfen xD

Sağlıklı sporlar...

Biraz anlasam bilişimi bırakıp bu sektöre geçeceğim ama anlamıyoruz :D.. Firma ismi bile hazır. Öz Hakiki Carbon Labs.. Çevrenizde endokrinolog, farmakolog vs.. tarzı adamlar varsa parası benden :)..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.