Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Redible

Kalça enjeksiyonu ilaç sızması

Önerilen İletiler

Redible    19

Merhaba dostlar, 

Önceki kürlerimde enjeksiyonu arkadaşım kalçadan yeşil uç ile yapıyordu. Şimdi enjeksiyon yapıcak arkadaşım olmadığı için kendi kendime kalçadan enjeksiyon yapıyorum. Yan şekilde uzanıp kalçadan enjeksiyon yapıyorum. Fakat iğneyi çıkarttığım gibi ilacın neredeyse %75i dışarı çıkıyor. Açıkçası ilk defa karşılaştığım durum ve çok şaşırdım. Daha önceden bir damla belki çıkardı. Neyden kaynaklanıyor olabilir dostlar, fikri olan var mı? Ne yapmamı önerirsiniz? 

@metinav @agfitness 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Redible, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba dostlar, 

Önceki kürlerimde enjeksiyonu arkadaşım kalçadan yeşil uç ile yapıyordu. Şimdi enjeksiyon yapıcak arkadaşım olmadığı için kendi kendime kalçadan enjeksiyon yapıyorum. Yan şekilde uzanıp kalçadan enjeksiyon yapıyorum. Fakat iğneyi çıkarttığım gibi ilacın neredeyse %75i dışarı çıkıyor. Açıkçası ilk defa karşılaştığım durum ve çok şaşırdım. Daha önceden bir damla belki çıkardı. Neyden kaynaklanıyor olabilir dostlar, fikri olan var mı? Ne yapmamı önerirsiniz? 

@metinav @agfitness 

İlacı yavaş yavaş enjekte et ve bitikten sonra bi süre iğne içerde kalsın ondan sonra hızlıca cek ve pamukla bastır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

İlacı yavaş yavaş enjekte et ve bitikten sonra bi süre iğne içerde kalsın ondan sonra hızlıca cek ve pamukla bastır.

O şekilde yapıyorum enjeksiyonu ama garip şekilde neredeyse tüm ilaç iğneyi çektiğim gibi çıkıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Favorit, 45 dakika önce yazdı:

Tamamini sokuyor musun iğnenin

Evet tamamı giriyor. Acaba yan yattığım için falan mı dicem ama alakasız. Ayakta mı yapmayı denesem? Bir doktor tanıdığına b12 vuruyorum diye sordum üstü kapalı, bölgede yağ bezesi vardır veya yanlış uygulama yapıyorsundur dedi ama neyi yanlış yapabilirim ki :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220

Bacaktan enjekte etmeyi düşündüm mü? Sitede veya YouTube’da bunla ilgili anlatım/videolar mevcut

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53

Ben ayakta ayna karşısında siyah uçla 75 derecelik açıyla sokup yavaş yavaş enjekte ediyorum bir problem olmuyor ayakta denemeni tavsiye ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
AS1L, 15 saat önce yazdı:

Bacaktan enjekte etmeyi düşündüm mü? Sitede veya YouTube’da bunla ilgili anlatım/videolar mevcut

Hocam açıkçası siyah uç aldım ama yaptığı ağrı sebebiyle bacaktan vurmaya cesaret edemedim. Fakat kalçadan veya omuzdan vurucak birisini bulamazsam mecbur bacaktan vurucam. 

Fatih, 14 saat önce yazdı:

Ben ayakta ayna karşısında siyah uçla 75 derecelik açıyla sokup yavaş yavaş enjekte ediyorum bir problem olmuyor ayakta denemeni tavsiye ederim

Deniyeceğim hocam ayakta yapmayı da. Yeşil uç kullanıyorum kalça için. 

Testocu, 13 saat önce yazdı:

Omuzdan insülin enjektörü ile vur

Araştırdığım kadarıyla insulin iğnesinden ilaç az aktığı için pistonu bastırırken biraz kuvvet uygulamak gerekiyormuş bu yüzden kendi kendime yapmam zor olue diye düşündüm. Yapacak bir arkadaş bulmam lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25

bacaktan yapacaksan önerim kesinlikle siyah uçlu kullanmana gerek yok turuncu uçlu iğne yeterli olacaktır. yağ oranın düşükse derin de inceyse  insülin iğnesi bile kullanabilirsin (ben çok uzun süredir kullanıyorum ama herkes kasa ulaşamayabilir)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Ayakta ayna karşısında kalçadan yapmaya alışırsan büyük konfor olur senin için. Kısa esterde vücudun benimkisi gibi çok fazla ödem yapıyorsa enjeksiyon bölgelerini dönüşümlü kullanman gerekebilir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Redible, 29.07.2020 - 15:21 yazdı:

Hocam açıkçası siyah uç aldım ama yaptığı ağrı sebebiyle bacaktan vurmaya cesaret edemedim. Fakat kalçadan veya omuzdan vurucak birisini bulamazsam mecbur bacaktan vurucam. 

Deniyeceğim hocam ayakta yapmayı da. Yeşil uç kullanıyorum kalça için. 

Araştırdığım kadarıyla insulin iğnesinden ilaç az aktığı için pistonu bastırırken biraz kuvvet uygulamak gerekiyormuş bu yüzden kendi kendime yapmam zor olue diye düşündüm. Yapacak bir arkadaş bulmam lazım. 

Bacaktan insülin iğnesi dediğin gibi fazla kuvvet istiyor dün ilk defa bacaktan yaptım baya baya bastırman lazım pistonu zor gidiyor yani yanında muhakkak biri olsa iui olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
weldan, 10 dakika önce yazdı:

Ayakta ayna karşısında kalçadan yapmaya alışırsan büyük konfor olur senin için. Kısa esterde vücudun benimkisi gibi çok fazla ödem yapıyorsa enjeksiyon bölgelerini dönüşümlü kullanman gerekebilir..

Son enjeksiyonları o şekilde yaptım sıkıntı yok gibi. @metinav hocanın bir yorumunu okumuştum iğneyi enjeksiyondan sonra 15-20 saniye içeride tutuyorum dışarı sızmasın diye. Onu da uyguluyorum ve bir damla kan ne de ilaç sızıyor 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.