Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cuneyt

Total testo dusükmü

Önerilen İletiler

Cuneyt    16

Merhabalar yaş 25  geçen gün kan değerlerime baktirdim daha önce hic ilaç kullanmadım lakin total testom 4. 2 cıktı bana düşük geldi bide FSH çok yüksek geldi   bu değerler hakkında yardım istiyorum saygılar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efeedd    105

Olması gerekenden düşük. Yaşamını belirli bir düzene sokarak arttırabilirsin testonu. Google a testo doğal yolla nasıl arttırılır yazarsan gayet başarılı yazılar var beslenmeden uyku düzenine antremana kadar detayıyla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Cuneyt, 4 dakika önce yazdı:

Ölmesi geren seviye kaç peki  

Yaşına göre 5.5-6 civarı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Aağlıklo beslenme , düzenli uyku ve sporla o aralığa çekebilirsin, kiloluysan ilk iş kiloları ver. Bol şans kardeşm, cinsel sıkıntı yaşamıyosan ççokda kafana takıcak birşey değil bazı düzenlemeler yapman lazım sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
gnr35, 24 dakika önce yazdı:

3,18 total testo degeri nasil arkadaşlar

Yaş kaç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

Ben hergun cinsel ilişkiye giren biriyim bu yüzden testo düşük sanırim fsh çok yüksek bunun nedeni sperm üretiminin çok yüksek olması galiba 1hafya boyunca cinsel ilişkiye girmicem  ve tekrar teste giricem sonuçları burda paylaşıcam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Emrahtkty, 12 dakika önce yazdı:

Yaş kaç?

Bu değer kurden sonraki değermi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Cuneyt, 7 dakika önce yazdı:

Bu değer kurden sonraki değermi? 

Kür çıkışı değerin mi bu? pct yaptın mı?kür öncesi Testo değerin kaçtı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
Cuneyt, 26.07.2020 - 00:10 yazdı:

Ben hergun cinsel ilişkiye giren biriyim bu yüzden testo düşük sanırim fsh çok yüksek bunun nedeni sperm üretiminin çok yüksek olması galiba 1hafya boyunca cinsel ilişkiye girmicem  ve tekrar teste giricem sonuçları burda paylaşıcam. 

Cinsel ilişki düşürmez aksine arttırır. Sebebi genetik faktör,beslenme rutinin gibi faktörlere bağlanır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

Benim libido sürekli tavan ama testo neden böyle çıktı anlamadımhaftada 10 kere ilişkiye giren biriyim 

tarihinde Cuneyt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Cuneyt, 2 saat önce yazdı:

Benim libido sürekli tavan ama testo neden böyle çıktı anlamadımhaftada 10 kere ilişkiye giren biriyim 

Zamanla artar bitkisel destekler almaya devam et. Ve yeni bir tahlil yapıp buraya gönder o zaman daha net yorum yapabiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39
Cuneyt, 2 saat önce yazdı:

Dostum iliskiden kastin 31 degildir insallah. Haftada 10 kez iliski nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Spartacus, 52 dakika önce yazdı:

Zamanla artar bitkisel destekler almaya devam et. Ve yeni bir tahlil yapıp buraya gönder o zaman daha net yorum yapabiliriz

Screenshot_20200809-141802_WhatsApp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Favorit, 8 dakika önce yazdı:

Dostum iliskiden kastin 31 degildir insallah. Haftada 10 kez iliski nedir

Ikisi toplam kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Cuneyt, 5 saat önce yazdı:

Benim fsh neden bu kadar yüksek hocam? 

Böyle bir yazı buldum bir doktora görünmeni tavsiye ederim hiç değilse kafan rahatlar .

Kaynak : https://www.milliyet.com.tr/pembenar/fsh-hormonu-nedir-fsh-hormonu-kac-olmali-yuksekligi-ve-dusuklugu-nedenleri-6174212

FSH Yüksekliği Ne Anlama Gelir?

Testis veya yumurtalıklarda sorun olduğunun işaretidir. Kadınlarda menopoz ve polikistik over sendromu da FSH yükselmesine neden olur. Alkolizm, testis iltihabı, testis torsiyonu, kronik böbrek yetmezliği, siroz, AIDS gibi hastalıklar FSH yüksekliğine neden olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
HOPBA01, 14 saat önce yazdı:

Birde lh baktir varikosel var mi testisleri yokla eline kitle geliyorsa vardir bir seyler testisleri banyoda hafif sicak suyla yoklarssan daha net anlarsin sperm testi versen sıkıntı cikar bu fsh ile büyük ihtimal

25 yaşındayım 2 Tane çocuğum var libidoda çok yüksek ben bir sorun yaşamadım ama merak ediyorum neden yüksek diye T.F sordum sperm üretimi çok yüksek iyi bir şey dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Cuneyt, 6 saat önce yazdı:

25 yaşındayım 2 Tane çocuğum var libidoda çok yüksek ben bir sorun yaşamadım ama merak ediyorum neden yüksek diye T.F sordum sperm üretimi çok yüksek iyi bir şey dedi 

T.F zaten uzman hekim ülkemizin başhekimi :D Kendisi anti tez ve sentezleri ile bilimin akışını tersine çevirip devrim yapabilcek bilgilere sahip :D Cüneyt sana tavsiyem doktora gitmen yönünde :) yerinde olsam T.F ye güvenmezdim . 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.