Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

bozo726    19

Testlerde aksi bir durum cikmazsa bu sekilde pct yapmayi dusunuyorum @metinav abi. Atladığım yanlis yaptigim birsey varsa söylersen sevinirim 23 temmuzdada tahlil sonuçlarıda aticam

3AEDBF9F-D967-4D6E-92CC-408E22DCD030.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 1 saat önce yazdı:

Testlerde aksi bir durum cikmazsa bu sekilde pct yapmayi dusunuyorum @metinav abi. Atladığım yanlis yaptigim birsey varsa söylersen sevinirim 23 temmuzdada tahlil sonuçlarıda aticam

23 temmuzda tahlile gerek yok...Pregnyl bitsin 5-6 gün sonra tahlil yaptır yeterli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

Aynen anladim simdi eczaci ilede konustum gerçekten teşekkür ederim abi1500iu 3x flakon alicam toplam 4500 iu 3-4gun arayla 1500 vurursam ledinglerde problem olmuyacagini soyledi ilacin yarilanma omrude 33 saatmiş son pregnyden 5 gun sonrada tahlil verip ne gerekiyorsa onu kullanicam abi bide sende 3 gun arayla mi vurayim 1500 ui yi yoksa 5 gun arayla mi @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

Peki metin abi 1500 iu yerine 750iu ya dussem leydingler daha az zarar gorse cunku hic ağır ilac girmedim testo enatn boldenon prop ve masteron girdim sadece uzun surdu ocak ayindan beri ama ne bileyim testislerim cok ufalmadi @metinav

tarihinde bozo726 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
bozo726, 16 dakika önce yazdı:

Peki metin abi 1500 iu yerine 750iu ya dussem leydingler daha az zarar gorse cunku hic ağır ilac girmedim testo enatn boldenon prop ve masteron girdim sadece uzun surdu ocak ayindan beri ama ne bileyim testislerim cok ufalmadi @metinav

Öyle aham Şaham küçülmediyse niye pregynl kullanmakta ısrarcısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 31 dakika önce yazdı:

Olur sorun olmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
bozo726, 4 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty ya aslinda sadece cok uzun suredir kurde oldugum icin belkide azda olsa kuculdu farkinda degilim

Fındık kadar ufacık kalmadıysa sorun yok, ayrıca iş görüyorsa takma kafana bak keyfine :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 21 dakika önce yazdı:

750 750 vurdugumda 3 gun arada mi olmaz :) valla bu arada hakkin odenmez abi

Benimde anlamadığım niye bu kadar kafandaki şablona oturtmaya çalışıyorsun herşeyi ? 3 günde bir olunca ne oluyor ? İstersen her gün vur :)

Çok fazla kararsızsınız, yada fake misiniz bilmiyorum, ama gereksiz uzatıyorsunuz konuyu...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@metinav yok abi fake filan degilimde istatistikciyim yapim geregi çok hesap kitap yapiyorum 😀 valla sabrin icin bin kez teşekkür ederim allah razı olsun

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 3 saat önce yazdı:

@metinav yok abi fake filan degilimde istatistikciyim yapim geregi çok hesap kitap yapiyorum 😀 valla sabrin icin bin kez teşekkür ederim allah razı olsun

image.jpg

Bu sekilde sen kürü nasıl yaptin, diye düşünmeden edemiyor insan 😁

Pregnyl kullanmaya karar vermissin madem, relax ol 3-5 günde bir cok farketmez.Son enjeksiyondan sonra önemli olan, kaninda testonun düsmüs olmasi icin gerekli süre beklemen...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

Yok abi genel olarak ben cok arastirir sorarim aklimdakini o yüzden insanlar sıkılır ama ogrenmek ayip degil bence bir soru daha sorabilirmiyim simdi vucuda vericez östrojeni vucut otomatik testo artircak peki östrojene dayali olarak vucut su tutacak fazla östrojen jinekomasti tetiklemesini kesmek için aridimex kullanilabilir mi @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@metinav zaten 2. Pregnyi den sonra teste gidicem abi lh fsh hareketlendiyse keseriz total testoyu dusururuz agirliktir filan sonra degerlere gore nolvadex klomen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 9 dakika önce yazdı:

Yok abi genel olarak ben cok arastirir sorarim aklimdakini o yüzden insanlar sıkılır ama ogrenmek ayip degil bence bir soru daha sorabilirmiyim simdi vucuda vericez östrojeni vucut otomatik testo artircak peki östrojene dayali olarak vucut su tutacak fazla östrojen jinekomasti tetiklemesini kesmek için aridimex kullanilabilir mi @metinav

Hangi asamadan bahsettigini anlamadim, ama vucuda östrojen vermiyoruz.İlaclar testoyla birlikte östrojeni de arttiriyor.Tek basina artmiyor kisaca.Jineko yapmasi mumkun degil normal sartlarda.Cunku diger ilac östrojen reseptörlerini dolduruyor ama östrojen etkisi olusturmuyor.Arimidex gerekli degil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 10 dakika önce yazdı:

@metinav zaten 2. Pregnyi den sonra teste gidicem abi lh fsh hareketlendiyse keseriz total testoyu dusururuz agirliktir filan sonra degerlere gore nolvadex klomen

Lh fsh hareketlenir bunu dusunme.Test icinde pregnyl enjeksiyonundan 5-6 gun sonra git. Cunku gercek degerler icin pregnyl etkisini gecmemiz gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@metinav pregny in calisma felsefesi vücuta biz disardan östrojen hormonu veriyoruz hipofiz allah kadinlik hormunu geldi çabuk baskilamaliyiz bunu diyip testoyu arttiryor. Kendi doğal testomuz artikcada testis boyutumuz eski haline gelip lh ile fsh i acmiyor mu olay bu degil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 6 saat önce yazdı:

@metinav pregny in calisma felsefesi vücuta biz disardan östrojen hormonu veriyoruz hipofiz allah kadinlik hormunu geldi çabuk baskilamaliyiz bunu diyip testoyu arttiryor. Kendi doğal testomuz artikcada testis boyutumuz eski haline gelip lh ile fsh i acmiyor mu olay bu degil mi

Hayır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

Tamamdir abi ben simdi son enjeksiyondan sonra 4-5 gun bekliyecem sonra bi tahlil yaparim duruma gore pregny baslariz dedigim gbi testistlerim oyle cok cekilme olmadi. Ayin 27 si Pazartesi günü pregny 1500 vururum 5 gun sonra 1500 daha sonra aradan 4-5 gun gectikten sonra testistlerde bi haretlenme olursa tekrar kan veririrm testo seviyem dustugunde o zmn ki hormon degerlerime gore nolvadex klomen baslariz.(vucudum da jinekomasti yatkinligi olabilcegini dusundugum icinde elimdede ne olur olmaz pregny sirasida aridimexte bulundurayim) @metinav Tekrardan teşekkürler bize ogrettigin hersey icin abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
bozo726, 22 saat önce yazdı:

Pregnyl alırken dikkat et soğuk dolapta saklanmış olması gerekiyor çoğu eczacı bu saklama koşullarından haberi bile yok toz topaklanmışsa alma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.