Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

oguzhanarsll    10
HOPBA01, 2 dakika önce yazdı:

Ben hem eczaneden hem bir saticidan aldim saticidan aldim 3 gun sonra kargoyla geldi karismadigi surece bozulma olmaz dedi ve tahlil yaptirdim dedigi dogruydu

Üretimi yapan şirket saklama koşullarında özellikle bu durumu belirtiyor eczane depoları bilir fakat sıradan eczacılar umursamaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzhanarsll    10
bozo726, 4 dakika önce yazdı:

@oguzhanarsll benim en buyuk cekincem jinekomasti ins olmam pregny sirasinda

Haftalarca kullanmayacaksın bence 2x1500 yeterli olur sana 500 olarak kullansan 6 gün kullanacaksın sorun olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
steroidnediryahu, 1 saat önce yazdı:

Preglyn kapagı acıldıktan sonra buzdolabında saklanıyor.Kapagı acılmamıs preglyn i neden dolaba koyuyorsunuz.

İşte yanlış bilinen doğru da bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0

herkese selamlar tren e kürüne girmeyi planlıyorum ilacı kullanırken yan etkiyi azaltmak için neler kullanmam gerek ve pctsi nasıl olmalı yardımcı olur musunuz en korktuğun dalgadan yana sıkıntı olması 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzhanarsll    10
angerz, 11 dakika önce yazdı:

herkese selamlar tren e kürüne girmeyi planlıyorum ilacı kullanırken yan etkiyi azaltmak için neler kullanmam gerek ve pctsi nasıl olmalı yardımcı olur musunuz en korktuğun dalgadan yana sıkıntı olması 😂

Bu konuyu burada açman doğru değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
oguzhanarsll, 26 dakika önce yazdı:

Bu konuyu burada açman doğru değil

yeni üye oldum buraya yanlış bişey dediysem kusura bakmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
angerz, 2 saat önce yazdı:

yeni üye oldum buraya yanlış bişey dediysem kusura bakmayın

Yas kac u sporu kac yıldır yapiyorsun boy kg nedir ilk kürün mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, 3 saat önce yazdı:

Yas kac u sporu kac yıldır yapiyorsun boy kg nedir ilk kürün mü?

kilo 95 yaş 23 4 yıldır yapıyorum ilk kürüm ve son olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Yenı üye oldun pct başlıklı bir yere tren kürüne girmeyi yazdın 95 kilosun muhtemelen yağ lisin ilk kür ve tren kullanacaksın ama aklın kuşun da ya elimden giderse siz bu işleri şaka mi sanıyorsunuz arkadaşım yani önce buraya üye olduysan forumu iyice oku tren kürleri yapanları avantajlarını dez avantajlarını oku kür içinde kim neler kullanmış oku kimde yan etkiler yapmış yan etkilerle nasil baş edilmiş oku ciddiyetsiz şekilde birde dalgadan yana sıkıntı olmasin diyorsun arkadaşım dalga konusu haydar dümen in işi ama cok korkuyorsan trene binme güzel kardeşim değil mi şaka gibi gerçekten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
zafer44, Bir saat önce yazdı:

Yenı üye oldun pct başlıklı bir yere tren kürüne girmeyi yazdın 95 kilosun muhtemelen yağ lisin ilk kür ve tren kullanacaksın ama aklın kuşun da ya elimden giderse siz bu işleri şaka mi sanıyorsunuz arkadaşım yani önce buraya üye olduysan forumu iyice oku tren kürleri yapanları avantajlarını dez avantajlarını oku kür içinde kim neler kullanmış oku kimde yan etkiler yapmış yan etkilerle nasil baş edilmiş oku ciddiyetsiz şekilde birde dalgadan yana sıkıntı olmasin diyorsun arkadaşım dalga konusu haydar dümen in işi ama cok korkuyorsan trene binme güzel kardeşim değil mi şaka gibi gerçekten 

neye celallendin anlamadım o dalga konusunu şakasına yazdım yağ oranım %12 çok araştırdım her kafadan başka bi ses çıkıyor bilen biri vardır diye yazdım ama hata bende kardeş kusura bakma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet trende dalgadan yana sıkıntı oluyor bitmeyen libido, sınırsız ereksiyon gibi ahahahha kullanırken 500 iu hcg kullan haftada ve 7-10 günde 1 cabaser 1mg.Halsizlikte oluyor sürekli bişeyler yemelisin karb ozellikle

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fasdfsf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
steroidnediryahu, 8 dakika önce yazdı:

Evet trende dalgadan yana sıkıntı oluyor bitmeyen libido, sınırsız ereksiyon gibi ahahahha kullanırken 500 iu hcg kullan haftada ve 7-10 günde 1 cabaser 1mg.Halsizlikte oluyor sürekli bişeyler yemelisin karb ozellikle

teşekkürler sürekli bişeyler yemelisin yazmışsın kürdeyken beslenmeyide ona göre ayarlayacam 4 yıldır sadece ağırlık kaldırmıyorum beslenme ve antreman konusunda bilgim var 😂ve kürden sonraki pct nasıl olmalı tren e yi düşük dozajlarda 12 hafta mı yoksa normal dozajlarda 8 hafta mı kullanmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz, 3 saat önce yazdı:

teşekkürler sürekli bişeyler yemelisin yazmışsın kürdeyken beslenmeyide ona göre ayarlayacam 4 yıldır sadece ağırlık kaldırmıyorum beslenme ve antreman konusunda bilgim var 😂ve kürden sonraki pct nasıl olmalı tren e yi düşük dozajlarda 12 hafta mı yoksa normal dozajlarda 8 hafta mı kullanmalı

Tren kürü diger kürler gibi degil o yüzden belirttim hareket etmek istemezsin o derece.10 hafta ideal bence ilk standart doz başla yan etkileri gör tolere edebileceksen arttır.kürden sonraki pct kan testine göre.ama mct yi ihmal etme derim.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fewfwf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
steroidnediryahu, 6 saat önce yazdı:

Tren kürü diger kürler gibi degil o yüzden belirttim hareket etmek istemezsin o derece.10 hafta ideal bence ilk standart doz başla yan etkileri gör tolere edebileceksen arttır.kürden sonraki pct kan testine göre.ama mct yi ihmal etme derim.

yüksek olmayan dozajlarda mct ye gerek var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Kardeşim ne bilgin var ne bişeyin vucudun daha testo görmemiş kalkıp trende ekliyorsun hayırdır yani vucudunuzu yoldamı buldunuz . Yok sımırsız ereksiyonmuş ta yok buymusta geçin bu işleri . Sen ilk önce hafif kür gir zaten ilaç orj olursa verimini alıcaksın. Tren her babayiğitin harcı değil . Önce biraz piş sonra kullanırsın . Millet yan etkiden dolayı 5-6 . Küründe bile kullanmaya çekiniyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
selvituncer, 17 dakika önce yazdı:

Kardeşim ne bilgin var ne bişeyin vucudun daha testo görmemiş kalkıp trende ekliyorsun hayırdır yani vucudunuzu yoldamı buldunuz . Yok sımırsız ereksiyonmuş ta yok buymusta geçin bu işleri . Sen ilk önce hafif kür gir zaten ilaç orj olursa verimini alıcaksın. Tren her babayiğitin harcı değil . Önce biraz piş sonra kullanırsın . Millet yan etkiden dolayı 5-6 . Küründe bile kullanmaya çekiniyor. 

girmeli miyim diye sormadım ki kullanırken nelere dikkat edilmesi gerek diye sordum

tarihinde angerz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
angerz, 6 saat önce yazdı:

girmeli miyim diye sormadım ki kullanırken nelere dikkat edilmesi gerek diye sordum

Mct ve pct olmadan kür olmaz. 
Dozu kendin ayarlamalısın, herkesin trenden alıcağı yan etki ve etki aynı değil 200 ile başlayabilirsin ilacın dolu mu boş mu olduğuda önemli 

ilk kür tren olduğu zaman çok ağır yan etkilerle karşılaşacaksın öfke, bazı olayları kafanda kurma, sorgulama gibi bunlar psikolojik bir kaçını yazdım 8-10 madde daha çıkar (gece yorgan değiştirme, gün içi full terleme fiziksel olaylar)

mct içinde tahlil yapmalasın veya vücudunu tanımalısın, e2nin veya prolaktinin arttığını farketmelisin. 

tren çok zor bir ürün alabileceğin verim testo gibi değil,  o yüzden herkes aynı verimi alamayabiliyor

Benim tren küründe kullandığım mct; arimidex,cabaser,çinko,multi,balık yağı,b12,proviron,C 

Pct içinde treni kestikten sonra 2-3 hafta testo kullanman daha yararlı olucak ondan sonraki süreçte test yaptırıp pctni ona göre yapabilirsin 

Tren için bende profesyonel destek lazım ilk kür olduğu ve vücudunu tanımadığın için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
Wh00, Bir saat önce yazdı:

Mct ve pct olmadan kür olmaz. 
Dozu kendin ayarlamalısın, herkesin trenden alıcağı yan etki ve etki aynı değil 200 ile başlayabilirsin ilacın dolu mu boş mu olduğuda önemli 

ilk kür tren olduğu zaman çok ağır yan etkilerle karşılaşacaksın öfke, bazı olayları kafanda kurma, sorgulama gibi bunlar psikolojik bir kaçını yazdım 8-10 madde daha çıkar (gece yorgan değiştirme, gün içi full terleme fiziksel olaylar)

mct içinde tahlil yapmalasın veya vücudunu tanımalısın, e2nin veya prolaktinin arttığını farketmelisin. 

tren çok zor bir ürün alabileceğin verim testo gibi değil,  o yüzden herkes aynı verimi alamayabiliyor

Benim tren küründe kullandığım mct; arimidex,cabaser,çinko,multi,balık yağı,b12,proviron,C 

Pct içinde treni kestikten sonra 2-3 hafta testo kullanman daha yararlı olucak ondan sonraki süreçte test yaptırıp pctni ona göre yapabilirsin 

Tren için bende profesyonel destek lazım ilk kür olduğu ve vücudunu tanımadığın için 

işte beklediğim buydu gerçekten teşekkür ederim yok öyle yok böyle boş boş konuşuyorlar son iğneden ne kadar zaman sonra tahlil yaptırıp pctye başlamak gerek ve testo kullanırken provirona gerek var mı

tarihinde angerz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
angerz, 32 dakika önce yazdı:

işte beklediğim buydu gerçekten teşekkür ederim yok öyle yok böyle boş boş konuşuyorlar son iğneden ne kadar zaman sonra tahlil yaptırıp pctye başlamak gerek ve testo kullanırken provirona gerek var mı

Biraz sert bir dille herkes uyarmış, bende önermiyorum ki ben ilk kürümü tren yaptım,  ve ilk kür olduğu için ağır geldi hayalimdeki gibi verim alamadım sonrada bütün kürlerim tren üzerinden devam etti açıkcası pişmanlığını çekiyorum ve sanırım tek kür yapıcağını yazmıssın, tek kürde maalesef kalınmıyor...

Uzun esterde 21 gün ideal.

Formda provironla ilgili yazılar mevcut,  

Provironu ben tren küründe, kür içi ve kür dışında bir libido ve erekte problemine önlem olarak kullanıyorum hemde şuan tren e ile definasyon yaptığım için günde 50mg alıp su tutumunu azaltmak için kullanıyorum 

Özetle  proviron tren ve deca küründe önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
angerz    0
Wh00, 48 dakika önce yazdı:

Biraz sert bir dille herkes uyarmış, bende önermiyorum ki ben ilk kürümü tren yaptım,  ve ilk kür olduğu için ağır geldi hayalimdeki gibi verim alamadım sonrada bütün kürlerim tren üzerinden devam etti açıkcası pişmanlığını çekiyorum ve sanırım tek kür yapıcağını yazmıssın, tek kürde maalesef kalınmıyor...

Uzun esterde 21 gün ideal.

Formda provironla ilgili yazılar mevcut,  

Provironu ben tren küründe, kür içi ve kür dışında bir libido ve erekte problemine önlem olarak kullanıyorum hemde şuan tren e ile definasyon yaptığım için günde 50mg alıp su tutumunu azaltmak için kullanıyorum 

Özetle  proviron tren ve deca küründe önemli

anladım teşekkür ederim tekrardan artık deneyip göreceğiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.