Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cantarkn

Trt avantaj & dezavantaj

Önerilen İletiler

cantarkn    9

Herkes merhaba 22 yaşındayım,Sustanon & Testo kürümden çıkalı 7 ay oldu.Pct yapmadığım için toparlanmam uzun zaman aldı,şu an eskiye kıyasla daha iyiyim ama eski(naturel) enerji , motivasyon  ve libidomdan eser yok hele ki kür içindeki libido seviyemden çok uzaktayım.6-7 ay daha beklersem daha iyi bir seviyeye geleceğim  düşüncesindeyim ama testonun vermiş olduğu etkiyi de çok arıyorum.Tekrar küre girmek istiyorum ancak pct süreci beni  psikolojik olarak aşırı yıpratıyor ,kür içinde kazanılan kütleyi de tutmak  oldukça zor oluyor.

Testoyu uzun süre 150mg  trt seviyesinde tutarak sene içerisinde bu dozu kür seviyesine çekip,araya anabolizan ekleyerek kür yapmak ,daha sonra testo yu tekrar trt seviyesine çekmek ne kadar mantıklı olur ?

Üremeye kalıcı bir zarar vermeden (Kısırlık) ne kadar süre trt yapılabilir ? 

4-5 sene sonra yapılacak bir pct ile tekrar canlı sperm hücerlerine kavuşmak ne kadar mümkün ? 

TRT konusunda uzun süredir araştırma yapıyorum sizinde bu konu hakkındaki düşüncelerinizi  merak ediyorum,değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

megaorsan    2

Kardeşim bu işi redditte yapan çok var adına da Blasting and Cruising diyorlar /steroids altbaşlığına girip bakmanı tavsiye ederim.Onun dışında 4-5 sene sonra 3-4 ay düzenli HCG kullanımıyla kısırlığından kurtulduğunu söyleyen kişiler var.Ancak bu iş genetik işi kimse ne olacak bilemez.Bunun dışında Trt boyunca düzenli HCG kullanınımının da kısırlığı engellediği söyleniyor.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Pct yapmanin anlami, ben kürden ciktim ve uzun bir süre küre girmeyecegim ve eski durumuma geri döneceğim demek...

Testonun uyusturucu gibi bagimlilik yaptigini acik acik söylemek lazim artik.Trt dozuna düsürerek vucut fonksiyonlarini sürdürebilirsin.Fakat sperm üretimi icin haftalik hcg de enjrkte etmelisin.Kür yapacagin zaman kür dozuna cikartabilirsin.Sperm üretimi icin hcg almayi birakmamalisin.

Süre olarak 4-5 sene baya uzun, bunun garantisini vermek zor.Ama sorun olacagini düsünmüyorum hcg aldigin sürece.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
metinav, 48 dakika önce yazdı:

Pct yapmanin anlami, ben kürden ciktim ve uzun bir süre küre girmeyecegim ve eski durumuma geri döneceğim demek...

Testonun uyusturucu gibi bagimlilik yaptigini acik acik söylemek lazim artik.Trt dozuna düsürerek vucut fonksiyonlarini sürdürebilirsin.Fakat sperm üretimi icin haftalik hcg de enjrkte etmelisin.Kür yapacagin zaman kür dozuna cikartabilirsin.Sperm üretimi icin hcg almayi birakmamalisin.

Süre olarak 4-5 sene baya uzun, bunun garantisini vermek zor.Ama sorun olacagini düsünmüyorum hcg aldigin sürece.

Hcg kullanmayı bende düşünüyorum ancak pct döneminde bile zor bulunan pregnyl,choriomon u sürekli olarak nasıl temin ediceğimi hiç bilmiyorum eczane eczane sürünürüm gibime geliyor bu yüzden hcg den çekiniyorum.Hocam sizin en uzun kürünüz ne kadar sürdü ? Hiç trt yapmayı düşündünüz mü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
cantarkn, 37 dakika önce yazdı:

Hcg kullanmayı bende düşünüyorum ancak pct döneminde bile zor bulunan pregnyl,choriomon u sürekli olarak nasıl temin ediceğimi hiç bilmiyorum eczane eczane sürünürüm gibime geliyor bu yüzden hcg den çekiniyorum.Hocam sizin en uzun kürünüz ne kadar sürdü ? Hiç trt yapmayı düşündünüz mü ?

9 ay sürdü.Daha da uzatırdım ama steroid tedarik sıkıntıları ve kürde yasanan diger sosyal durumlar buna engel olmustu.O nedenle ihtiyacin olan herseyi kürden önce alip kenara koymalisin, yoksa hic baslama.Trt gerekiyorsa yapilabilir ben suan ihtiyac duymuyorum.İlerde kesinlikle yapicam, bu gerekiyor saglikli ve kaliteli bir yasam için...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
metinav, 13 dakika önce yazdı:

9 ay sürdü.Daha da uzatırdım ama steroid tedarik sıkıntıları ve kürde yasanan diger sosyal durumlar buna engel olmustu.O nedenle ihtiyacin olan herseyi kürden önce alip kenara koymalisin, yoksa hic baslama.Trt gerekiyorsa yapilabilir ben suan ihtiyac duymuyorum.İlerde kesinlikle yapicam, bu gerekiyor saglikli ve kaliteli bir yasam için...

Hocam peki trt yaparken örneğin 150mg testonun yanında 100 primo eklenmesi,shgb düşürmesi ve daha istikrarlı kas artışı için iyi bir fikir olur mu ?Sizde pregnyl,choriomon tedarik konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz ?Bulunduğum şehirde depolarda dahi yok ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Testesterone Enanthate-Boldenone-Turinabol kurumun 16 haftasinda (ki en az 4-5 hafta daha surdurecektim) yasadigim ulkede pandemi sebebiyle salonlar kapaninca aklima testesterone dozajini dusurup devam etmek gelmisti ve su an itibariyle halen salonlar hala kapali ben de 14 haftadir sadece haftalik 1ml (250 mg) testesterone enanthate devam ediyorum. Nasil bir degisim gordum dersem bu surecte ilk 3-4 hafta evde hafif agirliklarla calistiktan sonra devam etmedim ve sifirdan kosuya basladim, haftada 3 kere her seferinde 10-15km kosuyorum. Testislerde atrofi olusmustu, son 4-5 haftadir gectigini gozlemliyorum. Bunun disinda bir sorun olmamisti, kaslardaki su kosunun ve agirlik antrenmani yapmamam nedeniyle iyice atildi. Bir nevi kardiyo ile definasyon gibi oldu. Ben su an icin memnunum durumdan, bu hafta sanirim salonlar acilacak. Bir iki hafta daha boyle devam edip sonrasinda ara vermedne yine eski duzene donerim diye dusunuyorum. Bu donemde 250 mg enanthate disinda HCG veya baska bir enjeksiyon yapmadim, ozel laboratuvarlarda pandemi nedneiyle sikinti oldugu icin testte yaptirmadim bu nedenle degerleri de bilemiyorum ama tecrubelerime dayanarak sorun olmadigini soyleyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
cantarkn, 7 saat önce yazdı:

Hocam peki trt yaparken örneğin 150mg testonun yanında 100 primo eklenmesi,shgb düşürmesi ve daha istikrarlı kas artışı için iyi bir fikir olur mu ?Sizde pregnyl,choriomon tedarik konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz ?Bulunduğum şehirde depolarda dahi yok ?

Trt icin min. testo kullanimi tercih edilir.Yanina anabolik eklenirse bu kür mantiginda bir sey olur 😀

Hcg icin evet sorun yasaniyor, fakat birden cok ilac deposu var, ve eczaneler farkli depolarla calisiyorlar.Bir eczanede yoksa digerine ve calstigi depoyu sorgulamalisin.Buldugunda da en azindan 3 ay yetecek kadar ürün almalisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Hcg kolay bulunuyor 3-4 eczane gezmezsiniz bulana kadar. Benim az az sıkıntı çektiğim ilaç o hatta tamoksifeni daha çok aramıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
HOPBA01, 13 dakika önce yazdı:

Abi uzun süre(10-20 yil) dusuk doz testo+hcg kullanımı  vücutta genel saglik olarak cok ssıkıntıya sokar mi bir arkadaşla tanistim adam 10 yildir sustanon vuruyormus

Bu durumda olan binlerce insan var hem ülkede hemde yurtdışında ve trt tedavisi olarak bu şekilde yaşıyorlar.Sperm üretimi için fsh gerekli bunun için hcg veya içeriğinde fsh+lh bulunan herhangi bir peptid ilaç alınabilir.Testo ise vucuttaki diğer fonksiyonlar ve artı dht, östrojen dönüşümü için gerekli.Min. seviyede yıllarca düzenli kullanılabilir bunun her hangi bir yan etkisi olduğunu duymadım okumadım.

Sustanon kullanan kişi bizim gibi haftalık doz almıyor, 3-4 haftada bir 250 mg sustanon enjekte ediyor bu şekilde zararı olmaz :) (türkiyedeki uygulama)

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Abim 17.03.2020 tarihinde bilgim yokken doktor salakligiyla 250 mg sustanon yedim ve 30.03.2020 de gene test vermisim ilac calismamis sanki dikkati mi çekti 

Screenshot_20200630-115004.png

Screenshot_20200630-115332.png

Bu test ne zamana ait onu anlamadım ama, sustanon sonrası olması muhtemel ve bence etkileri olmuş, alt ast değerlerin yükselmiş, bunun yanında protein yıkımın azalmış üre düşmüş...Ayrıca sustanonun asıl etkisi kısa esterlerden dolayı ilk haftada yaşanıyor sonra düşüyor yavaş yavaş.Hemen genel etkisini beklemek biraz hayal olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Mart ayi 1 test sustanon dan önce kan tahlilim 2 test ise sustanon dan 13 sonra 

O zaman yaptığım yorumu unut :)

Eczaneden aldığın bir ilacın sahte olma ihtimali son derece düşük.

Testler de pek sağlıklı değil.İlkine bakarsan karaciğerin zorlanıyor bir şeyden dolayı.Ayrıca testisler tepkisiz o kadar lh olduğu halde...İkinciye baksan ldl kolesterol ve trigliserid artışı var, hdl düşmüş.Bu steroid kullananlarda sık yaşanan bir tablo, ama başka nedenlerle de gelişebilir...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.