Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Testotaylan

Ilk bulk kürüm

Önerilen İletiler

Testotaylan    2

Herkese selam ilk kürüme dün itibariyle başladım biraz bahsedeyim.

2.5 yıllık spor geçmişim var yaş 20 değişimleri yükleyeceğim

Testo enantat-Boldenon-Dianabol kullanıyorum

Dianabol 30 gün günde 2 tablet

Testo 500 mg haftada toplam 10 hafta 

Boldenon 500 mg haftada toplam 10 hafta

Günde:

2 adet omega 3

2 adet bemiks c

1 adet proviron

1 adet magnezinc

2 liv52

2 deve dikeni kullanıyorum

Kürü sonlardaki duruma göre 5 hafta daha uzatabilirim. Tavsiye ve önerisi olanlar yazarsa iyi olur teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
Testotaylan, 51 dakika önce yazdı:

Günde:

2 adet omega 3

2 adet bemiks c

1 adet proviron

1 adet magnezinc

2 liv52

Kürü sonlardaki duruma göre 5 hafta daha uzatabilirim. Tavsiye ve önerisi olanlar yazarsa iyi olur teşekkürler

Öncelikle bu yaşta kür yapmanı doğru görmediğimi söylemek istiyorum.

Onun dışında boldenon kullanmaya karar vermişsin en azından 12 hafta yapmalısın.Testoyu da iki hafta daha uzatıp 14 haftaya çek.Danabol dozun 30 mg ve 3 hafta olsa yeter.Amacı zaten palesebo etkisi ve östrojen sayesinde su tutumu, kuvvet artışı...

Fazla ıvır zıvır vitamin vb. eklemişsin bunların çoğuna gerek yok paranı harcama.

Boldenon kullandığın için omega 3 muhakkak olsun, onun dışında gece yatmadan magnezinç olabilir.B vitamini kullanmana hiç gerek yok yeterince kan üretimi olacaktır.Provironu falan çıkar koy kenara, liv 52 de gereksiz küründe alt ast pek zorlanmaz, pct dönemine sakla.Deve dikeni de benzer etkide zaten...

Tansiyon sorununu arada ölçerek kontrol et, yükselme görürsen en doğalından iki diş sarımsak yut her gün...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
metinav, 13 saat önce yazdı:

Öncelikle bu yaşta kür yapmanı doğru görmediğimi söylemek istiyorum.

Onun dışında boldenon kullanmaya karar vermişsin en azından 12 hafta yapmalısın.Testoyu da iki hafta daha uzatıp 14 haftaya çek.Danabol dozun 30 mg ve 3 hafta olsa yeter.Amacı zaten palesebo etkisi ve östrojen sayesinde su tutumu, kuvvet artışı...

Fazla ıvır zıvır vitamin vb. eklemişsin bunların çoğuna gerek yok paranı harcama.

Boldenon kullandığın için omega 3 muhakkak olsun, onun dışında gece yatmadan magnezinç olabilir.B vitamini kullanmana hiç gerek yok yeterince kan üretimi olacaktır.Provironu falan çıkar koy kenara, liv 52 de gereksiz küründe alt ast pek zorlanmaz, pct dönemine sakla.Deve dikeni de benzer etkide zaten...

Tansiyon sorununu arada ölçerek kontrol et, yükselme görürsen en doğalından iki diş sarımsak yut her gün...

Teşekkürler tavsiyeleriniz için, magnezinci sabah içsem sorun olur mu? Dianabol 20 mg tanesi 2 adet alsam sıkıntı yaratr mı? Maddiyat olarak sıkıntım yok liv52 ve cystone pct döneminde de alabilirim kullanayım mı cevaplarsanız iyi olur teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Magnezinc akşam içersen uyku kaliten artar.danabol 40mg sıkıntı yaratmaz. 

Kür koruyucularını ben de gerekli görmüyorum çok ağır bir kür değil.

Testotaylan, 27 dakika önce yazdı:

Teşekkürler tavsiyeleriniz için, magnezinci sabah içsem sorun olur mu? Dianabol 20 mg tanesi 2 adet alsam sıkıntı yaratr mı? Maddiyat olarak sıkıntım yok liv52 ve cystone pct döneminde de alabilirim kullanayım mı cevaplarsanız iyi olur teşekkürler

Kür koruyucularını ben de gerekli görmüyorum çok ağır bir kür değil .Kürü 15 16 haftalara kadar uzatablirsin ama boldenonu 2 hafta erken kes @metinav hocamın dediği gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
Equipoise, 39 dakika önce yazdı:

Kür koruyucularını ben de gerekli görmüyorum çok ağır bir kür değil.

Kür koruyucularını ben de gerekli görmüyorum çok ağır bir kür değil .Kürü 15 16 haftalara kadar uzatablirsin ama boldenonu 2 hafta erken kes @metinav hocamın dediği gibi

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, bu liv52 cydstone kafama takıldı hocam ben çok ağır bir kür olmasa bile yine de böbreğin ve karaciğerin en az zarar görmesini istiyorum kullanırsam bana bi zararı olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Testotaylan, 2 saat önce yazdı:

Magnezyum gece alınırsa uyku ve rahatlamaya faydası olur, yoksa istediğin zaman kullanabilirsin yeterki yemekle alma.Danabol 30-50 mg arası kiloya göre kullanılmalı.Liv 52 durumun iyiyse kullan zararı olmaz sonuçta :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Testler yan yüklenmiş onun için görebildiğim kadarıyla hormonların gayet iyi, sıkıntı görünmüyor.Bir sonraki testi maddi durum iyiyse kürün ortasında yaptırabilirsin değilse sonuna doğru da olur.Steroidlerden verim almıyorsan onları kontrol etmek amaçlı yapılıyor kür içindeki test genelde.Bunun yanında östrojen seviyesini dengede tutmak içinde düşünülebilir.Gereklilik hissetmiyorsan çok da şart değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
metinav, 4 saat önce yazdı:

Testler yan yüklenmiş onun için görebildiğim kadarıyla hormonların gayet iyi, sıkıntı görünmüyor.Bir sonraki testi maddi durum iyiyse kürün ortasında yaptırabilirsin değilse sonuna doğru da olur.Steroidlerden verim almıyorsan onları kontrol etmek amaçlı yapılıyor kür içindeki test genelde.Bunun yanında östrojen seviyesini dengede tutmak içinde düşünülebilir.Gereklilik hissetmiyorsan çok da şart değil.

Ben ozaman 5-6. Haftada bi test daha yaptırırım değerleri kontrol ederim olmazsa buraya da atarım yardımlarınız için teşekkürler @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Testotaylan, 2 saat önce yazdı:

Birde @metinav hocam bu ilaçların etkisi ne zaman başlar güç , su tutma vb

Kisa esterler genelde 3. haftadan itibaren görülür.Erken baslayan belirtiler de olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
Feng, 8 saat önce yazdı:

Daha önce kür yaptınız mı

Hayır yapmadım neden?

metinav, 9 saat önce yazdı:

Kisa esterler genelde 3. haftadan itibaren görülür.Erken baslayan belirtiler de olabilir...

Peki hocam teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Testotaylan, 4 saat önce yazdı:

Kürün 5. Günündeyim şimdiden sivilce problemi yaşamaya başladım yüzümde kücükte olsa 4-5 tane sivilce cıktı 5 günde normal midir @metinav @Equipoise bol yeşillik yiyorum ve cok su içiyorum 

Takma bu kadar ya :) danabol sivilce yapacak sırtın da dolar 1 2 haftaya, danabolden sonra geçecektir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
Equipoise, Bir saat önce yazdı:

Takma bu kadar ya :) danabol sivilce yapacak sırtın da dolar 1 2 haftaya, danabolden sonra geçecektir 

Reis sırtım zaten dolu genetik spora başlamadan önce de vardı iz felan çok bide o dolarsa wkwkdkkd neyse yapacak bişey yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Testotaylan, 23.06.2020 - 21:52 yazdı:

Günde:

2 adet omega 3

2 adet bemiks c

1 adet proviron

1 adet magnezinc

2 liv52

Ürünler kimden alındı 10 hafta demişte boldenone için? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
QuheyLaN, 3 dakika önce yazdı:

Boldenon geç açılan bir ilaç 10 hafta çok az 16 yap sen onu

Aynen öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
Arrow355, 9 saat önce yazdı:

Ürünler kimden alındı 10 hafta demişte boldenone için? 

F.K adlı hocadan alındı. Kendisi de duruma göre 15 haftaya uzatabiliriz demişti zaten muhtelemen uzatıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Testotaylan, Şimdi yazdı:

F.K adlı hocadan alındı. Kendisi de duruma göre 15 haftaya uzatabiliriz demişti zaten muhtelemen uzatıcam 

15 16 iyi sonuç verebilir dikkat edin ürünler iyi olsun da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
Arrow355, Şimdi yazdı:

15 16 iyi sonuç verebilir dikkat edin ürünler iyi olsun da 

Teşekkürler tavsiyeniz için birde boldenon siz kullandıysanız nasıl etkiler gördünüz söyleyebilir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supraxdt
      Merhabalar,
      Küre girmek istiyorum fakat hangi ilaçları kullanacağım bilgi almak istiyorum.
      testo e boldenon dianbol Var kafamda boldenon yerine rimobolan da kullanabilirim aslında amacım bulk kürü ve 16 haftalık bir kür düşünüyorum kür içerisinde insülin de kullanabilirim aslında kendimden detay vermek Çok daha iyi olur aslında;
      Boy; 156cm Kilo; 61 Spor geçmişi ; 1 yıl  Kür kombini yapma konusunda ve marka seçimi hakkında bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim bir kaç satıcı ile görüşüp fiyat aldım çoğu 5.700-6.800 bandında bir fiyat verdi ve bazıları tren deca da ekleyebilirsin dediler ama kararsız kaldım diyebilirim.
    • Yazan: muzaffer
      Merhaba Arkadaşlar,
      6 nisan itibari ile Noxy boldenon ve iran testo kürüne başladım. 20 hafta planladım. Kick start olarak günlük 50 mg anapolon var. Dozajlar 500 testo ve 500 bolde şeklinde. Yaşım 36 ve 2 yıldır düzenli spor geçmişim var. Formumu sizinle paylaşıyorum. 1 yıldır haftada 5 gün tek bölge çalışıyorum. Günde en az 4 litre olacak şekilde  Yarım saat ara ile 1 bardak su tüketimi. Sabah 50 gr yulaf, 3 yumurta ve 30 gr kuruyemiş. Gün içinde 300 pirinç, 100 makarna ve yanında bol yeşillik var. 
      Kullandığım takviyeler,
      1 kapsül natures supreme omega 3 1 servis kingsize monster pak 1 tablet nac 900 Siz değerli dostlarımdan eksik yönlerimi yorumlamanız, beslenme, antrenman ve kardiyo konusunda yönlendirmeniz olacaktır. Tek bölge mi yoksa çift bölge mi daha verimli olur? Beslenme yeterlimidir? Sizlerin görüşleri benim için çok değerli.
      Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      16 haftalık:
      testo bolde danabol Kürüne gireceğim elimde takviye eve koruyucu olarak:
      nac600 arimidex proviron omega 3 vitamin d3 multivitamin zma Var sizce yeterli mi ekstra bir şey almam gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum ? 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.