Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

boss41

Deri yırtılmalarını önlemek hakkında

Önerilen İletiler

boss41    100

Bu spora ilk başladığımda 6 ayda tam 10 kg aldım doğal beslenme ve antrenmanla ve bu süreçte göğüs kenarlarında yırtılmalar oldu her iki taraftada . Zaten hassas bir cildim var yırtılmaya müsait yapıda .. şimdi ise kışa doğru Anapolon Test e Deca kürüne giricem ürünleride burak hocadan temin ettim dolu dolu bir kür ve ilk kür olacak  . Forumdaki diğer konularıda okudum deri çatlaklarıyla alakalı  fakat benim öncelikli amacım oluşan yırtılmaları tedavi etmekten ziyade yırtılmaları önceden önlem alıp önlemek ,  deri kalitesini ve esnekliğini artırmak .  Bu konuda daha önce önlem alıp çeşitli ürünler kullanıp fayda görmüş kişiler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum .

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    417
boss41, Bir saat önce yazdı:

Bu spora ilk başladığımda 6 ayda tam 10 kg aldım doğal beslenme ve antrenmanla ve bu süreçte göğüs kenarlarında yırtılmalar oldu her iki taraftada . Zaten hassas bir cildim var yırtılmaya müsait yapıda .. şimdi ise kışa doğru Anapolon Test e Deca kürüne giricem ürünleride burak hocadan temin ettim dolu dolu bir kür ve ilk kür olacak  . Forumdaki diğer konularıda okudum deri çatlaklarıyla alakalı  fakat benim öncelikli amacım oluşan yırtılmaları tedavi etmekten ziyade yırtılmaları önceden önlem alıp önlemek ,  deri kalitesini ve esnekliğini artırmak .  Bu konuda daha önce önlem alıp çeşitli ürünler kullanıp fayda görmüş kişiler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum .

Contractubex kremin çatlakları %50 tedavi ettiği söyleniyor denicem pahalı bir ilaç aynı durum bende de var çatlak oluşmasını istemiyorsan hindistan cevizi yağı ile badem yağını karıştırp her duş veya banyo sonrası vücuduna surebilirsin sporcular için cilt bakmida önemli aloe Vera olabilir aynı şekilde 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612

Deri kolejenden oluşuyor, bence kolejen takviyesi kullanman fayda verir.Eski izlere yırtıklara çözüm olduğu söylenen kremler var, ama açıkçası okuduğum yorumlardan abartıldığını düşünüyorum.Yine de denemeden anlaşılamaz etkisi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

BU KONU HAKKINDA ŞUANA KADAR KİMSENİN SÖYLEMEDİĞİ ŞEYLER YAZMAK İSTİYORUM.  (TECRÜBE) 

Fazla idman yapıyorsunuz. Fazla fazla fazla. Overtraining? Türkiyede bunu kimse umursamıyor. Bu spora ilk başladığımda, göğüs günü için 20 25 set, 4 5 hareket gibi fazla ve abartılı idmanlar yapıyordum. Çok büyümememe rağmen tüm vucudum çatlamıştı. Sonradan farkettim ve idman programımı 15 set civarlarında düşürmüştüm. Çatlaklar oluşmamaya başlamıştı. Üzerinden seneler geçti ve şuan diyorum ki, 15 set bile fazlaymış. Şuan ilaçlı olmama rağmen 1 bölgede 10 seti geçmiyorum. Emin olun kasa hasar vermek sandığınız kadar zor değil. Her seti yaparken kendinizi yeterince zorluyorsanız zaten 10 setten sonrası çıkmıyor. Çıkarsa 1 idman 2 idman çıkar daha sonra overtraininge girilir ağırlıklar düşmeye başlar. 

Demem o ki bu çatlaklar sadece hızlı kilo alıp vermekten oluşmuyor. Fazla idman yapıp bağ dokuyu fazlaca yormak ve stres vermek de çatlaklara sebep oluyor

Ek bilgi: oluşan çatlak geçmez. Sadece rengi beyazlar, biraz ufalır. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Değerli yorumlarınız için teşekkürler . Mevcut çatlaklar pek göze batmıyor üzerinden bir buçuk sene kadar geçti , 2 yıldır bu sporu yapıyorum zaten . Şuan için endişem kürde bu çatlakların büyümesi ve farklı yerlerde yeni çatlaklar oluşması .

@Equipoise ninde bahsettiği antrenmanda aşırı zorlama olayınıda dikkate almak şart , gireceğim kürde zorlamasamda çatlaklar oluşma ihtimali yüksek anapolon ve deca var işin içerisinde malum . Elimden geldiğince önlem almaya çalışacağım. 

Kolajen ve cildi besleyen bitkisel yağ karışımlarını listeme ekledim tekrar detaylı bir araştırma daha yapacağım deri kalitesini artıran beslenme , vitamin mineral vs hakkında .. 

Ekim ayı gibi küre girmeyi düşünüyorum . Aldığım önlemlerle birlikte kürde deri çatlakları adına yaşadığım tecrübeyi bu başlık altında paylaşacağım . Benim gibi cilt yapısı hassas ve estetik kaygıları olan arkadaşlara birazda olsa fikir vermesi için . Herkese keyifli forumlar ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Ironmann, 22.06.2020 - 12:45 yazdı:

Contractubex kremin çatlakları %50 tedavi ettiği söyleniyor denicem pahalı bir ilaç aynı durum bende de var çatlak oluşmasını istemiyorsan hindistan cevizi yağı ile badem yağını karıştırp her duş veya banyo sonrası vücuduna surebilirsin sporcular için cilt bakmida önemli aloe Vera olabilir aynı şekilde 

Kremi kullandın mi hocam , etkiler nasıl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Kremi kullandın mi hocam , etkiler nasıl 

Bir tüp kadar kullanabildim cilltte yenilenme var biraz azalmada gözlemledim ancak çok ciddi takılmadim benim çatlaklar artık beyaza döndü aslında bakarsan çok umursamıyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4

Çok fazla morarma şeklinde ve belirgin iz gibi çatlaklarım var ağırlık özellikle göğüs çalıştıktan sonra daha belirgin oluyor krem ve vitamin her şeyi denedim çözülmedi bir yol bilen var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Ben bronzlaştıktan sonra görüntüsü çok daha az belli oluyor. Sadece göğüs-omuz arası kısımlarda mevcuttu benim. Görüntü çok rahatsız ediyorsa yazın bronzlaşmayı deneyebilirsin, ben memnun kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.